CiviCRM - en to lv translation catalogue (3127 entries)

en:  (multiple participants)
lv: (vairāki dalībnieki)

en:  There are %1 more Participant(s) registered by this participant.
lv: Vēl ir %1 dalībnieks(i), ko ir reģistrējis šis dalībnieks.

en:  for Activity Type = "
lv:  aktivitātes tipam = "

en: %1 - %2 of %3
lv: %1 - %2 no %3

en: %1 - CiviCRM Profile Fields
lv: %1 - CRM profila lauki

en: %1 - Participants
lv: %1 - dalībnieki

en: %1 Event registration(s) have been cancelled.
lv: %1 notikuma reģistrācija(s) tika atceltas.

en: %1 From must be a number (with or without decimal point).
lv: %1 No jābūt skaitlim (ar vai bez decimālā punkta).

en: %1 From must be an integer (whole number).
lv: %1 No jābūt veselam skaitlim (visam skaitlim).

en: %1 From must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
lv: %1 No jābūt derīgā naudas formātā. (decimālie punkti/komats/ atstarpes ir atļautas).

en: %1 Options
lv: %1 izvēles

en: %1 Smart Group Criteria
lv: %1 dinamiskās grupas kritērijs

en: %1 To must be a number (with or without decimal point).
lv: %1 Līdz jābūt skaitlim (ar vai bez decimālā punkta).

en: %1 To must be an integer (whole number).
lv: %1 Līdz jābūt veselam skaitlim (visam skaitlim).

en: %1 To must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
lv: %1 Līdz jābūt derīgā naudas formātā. (decimālie punkti/komats/ atstarpes ir atļautas).

en: %1 User: %2; user id: %3
lv: %1 Lietotājs: %2, lietotāja id: %3

en: %1 already exist.
lv: %1 jau eksistē.

en: %1 already used.
lv: %1 jau tiek lietots.

en: %1 does not exists or is empty
lv: %1 neeksistē vai ir tukšs

en: %1 has no contacts which match your search criteria. You can <a href='%2'>add contacts here.</a>
lv: %1 nav kontaktu, kas atbilstu meklēšanas kritērijiem. Jūs varat <a href='%2'>pievienot kontaktus šeit.</a>

en: %1 is a required field.
lv: %1 ir obligātais lauks.

en: %1 is already used for Discount Name.
lv: %1 jau tiek lietots atlaides nosaukumā.

en: %1 is included in these Parent group(s) based on belonging to group(s) which are their
            children.
lv: %1 ir iekļauti šajās Vecāk-grupās, vadoties pēc piederības grupām, kas ir to
    bērni.

en: %1 is no longer part of these group(s).
lv: %1 vairs nepieder šai grupai(ām)

en: %1 must be a number (with or without decimal point).
lv: %1 jābūt skaitlim (ar vai bez decimālā punkta).

en: %1 must be an integer (whole number).
lv: %1 jābūt vesels skaitlis.

en: %1 must be in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
lv: %1 jābūt derīgā naudas formātā. (decimālie punkti/komats/ atstarpes ir atļautas).

en: %1 must be valid Website.
lv: %1 jābūt derīgai mājaslapai.

en: %1 must in proper money format. (decimal point/comma/space is allowed).
lv: %1 jābūt derīgā naudas formātā. (decimālie punkti/komats/ atstarpes ir atļautas).

en: %1 of %2 records - %3 remaining
lv: %1 no %2 ieraksti - %3 palikuši

en: %1 option has been deleted.
lv: %1 izvēle tika dzēsta.

en: %1 pairs of duplicates were merged
lv: Tika apvienoti %1 dublikātu pāru

en: %1 pairs of duplicates were skipped due to conflict
lv: %1 dublikātu pāri tika izlaisti konfliktu dēļ

en: %1 user account registration option?
lv: %1 lietotāja konta reģistrācijas iespēja?

en: %1 wants you to know about %2
lv: %1 vēlas uzzināt par %2

en: %1: SMS Reply will not be sent.
lv: %1: SMS Atbilde netiks sūtīta.

en: %count Contact | %count Contacts
lv[0]: %1 kontakts
lv[1]: %1 kontakti
lv[2]: %1 kontakti

en: %count Result | %count Results
lv[0]: %count rezultātu
lv[1]: %count rezultāts
lv[2]: %count rezultāti

en: %count month | %count months
lv[0]: %count mēnesis
lv[1]: %count mēneši
lv[2]: %count mēneši

en: %count year | %count years
lv[0]: %count gads
lv[1]: %count gadi
lv[2]: %count gadi

en: &lt; Previous
lv: &lt; Iepriekšējais

en: &lt;&lt; First
lv: &lt;&lt; Pirmais

en: '%1' information has been saved.
lv: '%1' informācija tika saglabāta.

en: (How to add a SMS Provider)
lv: (Kā pievienot SMS provaideri)

en: (Not Available)
lv: (nav pieejams)

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
lv: (Visu svaru summai jābūt lielākai vai vienādai ar slieksni: %1).

en: (bottom of page)
lv: (lapas apakša)

en: (deleted contacts)
lv: (dzēstie kontakti)

en: (display name not available)
lv: (attēlojamais vārds nav pieejams)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
lv: (filtrēts no _MAX_ kopējiem ierakstiem)

en: (learn more...)
lv: (uzzināt vairāk...)

en: (more)
lv: (vairāk)

en: (multiple)
lv: (vairāki)

en: (no fee)
lv: (nav maksas)

en: (no subject)
lv: (nav temata)

en: (not available)
lv: (nav pieejams)

en: (preferred)
lv: (ieteicamais)

en: (recipients)
lv: (saņēmēji)

en: (signature)
lv: (paraksts)

en: (step %1 of %2)
lv: (%1 solos no %2)

en: (test)
lv: (tests)

en: (top of page)
lv: (lapas augša)

en: , or Merge this contact with an existing contact
lv: , vai apvienot šo kontaktu ar citu kontaktu

en: - Activity Fields -
lv: - Aktivitātes lauki -

en: - All Contacts -
lv: - Visi kontakti -

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: - Contact Fields -
lv: - Kontakta lauki -

en: - Participant Fields -
lv: - Dalībnieka lauki -

en: - Select Relationship Type-
lv: - Izvēlies attiecību tipu -

en: - all activity type(s) -
lv: - visi aktivitāšu tipi -

en: - any -
lv: - jebkurš -

en: - any contact type -
lv: - jebkurš kontakta tips -

en: - any group -
lv: - jebkura grupa -

en: - any state/province -
lv: - jebkurš novads -

en: - any tag -
lv: - jebkura kategorija -

en: - any visibility -
lv: - jebkura redzamība -

en: - default -
lv: - noklusētais -

en: - default view -
lv: - noklusētais skats -

en: - do not import -
lv: - neimportēt -

en: - none -
lv: - neviens -

en: - prefix -
lv: - prefikss -

en: - related contact info -
lv: - saistītā kontakta informācija -

en: - same as for main contact -
lv: - tāds pats kā galvenajam kontaktam -

en: - select -
lv: - izvēlies -

en: - select activity type -
lv: - izvēlies aktivitātes tipu -

en: - select group -
lv: - izvēlies grupu -

en: - select label -
lv: - izvēlies etiķeti -

en: - select profile -
lv: - izvēlies profilu -

en: - select record type -
lv: - izvēlies ieraksta tipu -

en: - select role -
lv: - izvēlies atļauju -

en: - select status -
lv: - izvēlies statusu -

en: - suffix -
lv: - sufikss -

en: -none-
lv: - neviens -

en: -operator-
lv: - operators -

en: ...and $
lv: ...un $

en: ...through
lv: ...cauri

en: 12 Hours
lv: 12 stundas

en: 24 Hours
lv: 24 stundas

en: 5395 with Logo
lv: 5395 ar logo

en: << Remove
lv: << Izņemt

en: <strong>Check Availability</strong>
lv: <strong>Pārbaudīt pieejamību</strong>

en: <strong>Fill:</strong> Fills in additional contact data only. Database fields which currently have values are left as-is.
lv: <strong>Aizpildīt:</strong> Aizpilda tikai papildu kontakta datus. Datubāzes lauki, kuriem šobrīd jau ir vērtības, netiek labotas.

en: <strong>Import has completed successfully.</strong> The information below summarizes the results.
lv: <strong>Imports veiksmīgi pabeigts.</strong> Zemāk redzams kopsavilkums.

en: <strong>No Duplicate Checking:</strong> Inserts all valid records without comparing them to existing contact records for possible duplicates.
lv: <strong>Nepārbaudīt dublikātus:</strong> Ieraksta visus derīgos ierakstu, nepārbaudot to dublēšanos ar esošajiem kontaktu ierakstiem

en: <strong>Skip:</strong> Reports and then Skips duplicate import file rows - leaving the matching record in the database as-is (default).
lv: <strong>Izlaist:</strong> Ziņo par dublikātiem importējamā failā un tos neieraksta, atstājot saderīgos datubāzes ierakstus kādi tie ir (noklusētais).

en: A Contact with that ID does not exist: %1
lv: Kontakts ar tādu ID neeksistē: %1

en: A confirmation email has been sent to %1
lv: Apstiprinājuma e-pasts %1 tika nosūtīts.

en: A confirmation email has been sent to %1.
lv: Apstiprinājuma e-pasts %1 tika nosūtīts.

en: A confirmation email has been sent to ALL participants
lv: Apstiprinājuma e-pasts tika nosūtīts VISIEM dalībniekiem.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
lv: Aktivitātes kopija arī tika nosūtīta piešķirtajiem kontaktiem.

en: A copy of this activity will be emailed to each Assignee.
lv: Šīs aktivitātes kopija tiks nosūtīta katram Piešķirtajam.

en: A duplicate matching rule with this name already exists. Please select another name.
lv: Dublēšanas noteikums ar šādu nosaukumu jau eksistē. Lūdzu, izvēlies citu nosaukumu.

en: A followup activity has been scheduled.
lv: Sekojošā aktivitāte tika veiksmīgi ieplānota.

en: A group of contacts
lv: Kontaktu grupa

en: A person is already registered for this event.
lv: Persona jau ir reģistrēta šim notikumam.

en: A person with this email address is already registered for this event.
lv: Persona ar šo e-pasta adresi jau ir reģistrēta šim notikumam.

en: A profile
lv: Profils

en: A registration confirmation email has also been sent to %1
lv: Reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts tika nosūtīts arī %1

en: A registration confirmation email will be sent to %1 once the transaction is processed successfully.
lv: Reģistrācijas apstiprinājuma e-pasts tiks nosūtīts uz %1, tiklīdz maksājums būs veiksmīgi pabeigts.

en: A set of custom data fields
lv: Pielāgotu datu lauku saraksts

en: A valid file must be uploaded.
lv: Augšupielādes fails nav derīgs.

en: ACL Name
lv: ACL nosaukums

en: ACL Role
lv: ACL loma

en: ACL Type
lv: ACL tips

en: ACL Type(s)
lv: ACL tips(i)

en: AND
lv: UN

en: AND/OR
lv: UN/VAI

en: API Parameters
lv: API parametri

en: API Type
lv: API tips

en: API Type:
lv: API tips

en: Abkhaz
lv: Abhāzu

en: Access Control
lv: Piekļuves kontrole

en: Access Control Documentation
lv: Piekļuves kontroles dokumentācija

en: Access Keys:
lv: Piekļuves taustiņi:

en: Account creation required
lv: Konta izveide ir obligāta

en: Action
lv: Darbība

en: Action Date Time
lv: Darbības datums un laiks

en: Action:
lv: Darbība:

en: Actions
lv: Darbības

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active On
lv: Aktīvs

en: Active?
lv: Aktīvs?

en: Activities
lv: Aktivitātes

en: Activities %%StatusMessage%%
lv: Aktivitātes %%StatusMessage%%

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Activity %1 has been saved. %2 %3
lv: Aktivitāte %1 tika saglabāta. %2 %3

en: Activity Actual Date
lv: Aktivitātes aktuālais datums

en: Activity Assignee
lv: Aktivitātes pārstāvis

en: Activity Auto-generated?
lv: Vai aktivitāte automātiski izveidota?

en: Activity Contact ID
lv: Aktivitātes kontakta ID

en: Activity Contacts
lv: Aktivitātes kontakti

en: Activity Date
lv: Aktivitātes datums

en: Activity Date From
lv: Aktivitātes datums No

en: Activity Date Time
lv: Aktivitātes datums un laiks

en: Activity Dates
lv: Aktivitātes datumi

en: Activity Details
lv: Aktivitātes apraksts

en: Activity Duration
lv: Aktivitātes ilgums

en: Activity Filter
lv: Aktivitāšu filtrs

en: Activity ID
lv: Aktivitātes ID

en: Activity Links
lv: Aktivitātes saites

en: Activity Medium
lv: Aktivitātes vide

en: Activity Record
lv: Aktivitātes ieraksts

en: Activity Report
lv: Aktivitātes pārskats

en: Activity Report (Summary)
lv: Aktivitātes pārskats (kopsavilkums)

en: Activity Reporter
lv: Aktivitātes iesniedzējs

en: Activity Result - %1
lv: Aktivitātes rezultāts - %1

en: Activity Scheduled Date
lv: Aktivitātes ieplānotais datums

en: Activity Search
lv: Aktivitātes meklēšana

en: Activity Source
lv: Aktivitātes avots

en: Activity Status
lv: Aktivitātes statuss

en: Activity Subject
lv: Aktivitātes temats

en: Activity Subject %1 '%2'
lv: Aktivitātes virsraksts %1 '%2'

en: Activity Tag %1
lv: Aktivitātes kategorija %1

en: Activity Tag(s)
lv: Aktivitātes kategorija(s)

en: Activity Type
lv: Aktivitātes tips

en: Activity Type ID
lv: Aktivitātes tipa ID

en: Activity Type Label
lv: Aktivitātes tipa etiķete

en: Activity Type is a required field
lv: Aktivitātes veids ir obligāts lauks

en: Activity Type(s)
lv: Aktivitātes tips(i)

en: Activity assigned to
lv: Aktivitāte piešķirta

en: Activity created by
lv: Aktivitāti izveidojis

en: Activity is a Test
lv: Aktivitāte ir tests

en: Activity is a Test?
lv: Vai aktivitāte ir tests?

en: Activity is in the Trash
lv: Aktivitāte atrodas miskastē

en: Activity listings.
lv: Aktivitātes saraksti.

en: Activity targeted to
lv: Aktivitāte plānota

en: Actual participant count
lv: Aktuālais dalībnieku skaits

en: Add
lv: Pievienot

en: Add %1
lv: Pievienot %1

en: Add >>
lv: Pievienot >>

en: Add ACL
lv: Pievienot ACL

en: Add Another Participant
lv: Pievienot citu dalībnieku

en: Add BCC
lv: Pievienot BCC

en: Add CC
lv: Pievienot CC

en: Add Case
lv: Pievienot lietu

en: Add Client To Case
lv: Pievienot lietai klientu

en: Add Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Add Contact To Existing Group
lv: Pievienot kontaktu esošai grupai

en: Add Contacts to %1
lv: Pievienot kontaktus %1

en: Add Contacts to A Group
lv: Pievienot kontaktus grupai

en: Add Contacts to Event
lv: Pievienot kontaktus notikumam

en: Add Contacts to Group
lv: Pievienot kontaktus grupai

en: Add Contacts to Organization
lv: Pievienot kontaktus organizācijai

en: Add Contacts: %1
lv: Pievienot kontaktus: %1

en: Add Contribution
lv: Pievienot iemaksu

en: Add Event
lv: Pievienot notikumu

en: Add Event Registration
lv: Pievienot notikumam reģistrāciju

en: Add Grant
lv: Pievienot tiesības

en: Add Group
lv: Pievienot

en: Add Members to Household
lv: Pievienot uzņēmuma pārstāvjus

en: Add Membership
lv: Pievienot biedru

en: Add Note
lv: Pievienot piezīmi

en: Add Parent
lv: Pievienot vecāku

en: Add Pledge
lv: Pievienot apņemšanos

en: Add Profile
lv: Pievienot profilu

en: Add Relationship
lv: Pievienot attiecību

en: Add SMS Provider
lv: Pievienot SMS provaideri

en: Add User
lv: Pievienot lietotāju

en: Add address
lv: Pievienot adresi

en: Add another Open Id
lv: Pievienot vēl vienu Open Id

en: Add another Phone number
lv: Pievienot vēl vienu tālruņa numuru

en: Add another website
lv: Pievienot vēl vienu mājaslapu

en: Add imported records to a new group
lv: Pievienot importētos ierakstus jaunai grupai

en: Add imported records to existing group(s)
lv: Pievienot importētos ierakstus esošai grupai(ām)

en: Add new contacts to a Group?
lv: Pievienot grupai jaunus kontaktus?

en: Add this contact to one or more groups...
lv: Pievienot šo kontaktu vienai vai vairākām grupām...

en: Add to Group
lv: Pievienot grupai

en: Add to Group: %1
lv: Pievienot grupai: %1

en: Add to Household
lv: Pievienot uzņēmumam

en: Add to Organization
lv: Pievienot organizācijai

en: Add to a group
lv: Pievienot grupai

en: Added
lv: Pievienots

en: Added (by %1)
lv: Pievienojis %1

en: Added By
lv: Pievienojis

en: Added Date
lv: Pievienošanas datums

en: Added by
lv: Pievienojis

en: Additional Details:
lv: Papildus apraksts:

en: Additional Participant Email(s)
lv: Papildus dalībnieka e-pasts(i)

en: Address
lv: Adrese

en: Address Deleted
lv: Adrese dzēsta

en: Address Fields
lv: Adreses lauki

en: Address Format
lv: Adreses formāts

en: Address ID
lv: Adreses ID

en: Address Location
lv: Adreses vieta

en: Address Location Type
lv: Adreses vieta

en: Address Name
lv: Adreses nosaukums

en: Address belongs to %1
lv: Adrese pieder %1

en: Addressee
lv: Adresāts

en: Addressee - Custom
lv: Adresāts - pielāgots

en: Addressee Custom
lv: Adresāts - pielāgots

en: Addressee ID
lv: Adresāta ID

en: Addresses
lv: Adreses

en: Admin
lv: Administrators

en: Administer CiviCRM
lv: Administrēt CRM

en: Administration
lv: Administrācija

en: Administrator
lv: Administrators

en: Advanced Filter
lv: Paplašinātais filtrs

en: Advanced Search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Advanced Search Options
lv: Paplašinātās meklēšanas opcijas

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: Age
lv: Vecums

en: Akan
lv: Kwa

en: Albanian
lv: Albāņu

en: All
lv: Visi

en: All Custom Groups
lv: Visas pielāgotas grupas

en: All Events
lv: Visi notikumi

en: All Groups
lv: Visas grupas

en: All Profiles
lv: Visi profili

en: All Tags
lv: Visas kategorijas

en: All tables
lv: Visas tabulas

en: Allow duplicate contact to be created
lv: Atļaut izveidot dublējošus kontaktus

en: Allow multiple registrations from the same email address requires a profile of type 'Individual'
lv: Lai atļautu vairākas reģistrācijas no vienas e-pasta adreses, nepieciešams 'Privātpersonas' profila tips

en: Alphanumeric
lv: Burtciparu

en: Also Registered by this Participant
lv: Šis dalībnieks reģistrējis vēl

en: Always
lv: Vienmēr

en: Amharic
lv: Amharu

en: Amount
lv: Daudzums

en: Amount One: Min/Max
lv: Daudzums Viens: Min/Max

en: Amount must be positive
lv: Daudzumam jābūt pozitīvam skaitlim

en: An email with event details has been sent to %1.
lv: E-pasts ar informāciju par notikumu tika nosūtīts uz %1.

en: Another Address
lv: Cita adrese

en: Another search field
lv: Cits meklēšanas lauks

en: Any
lv: Jebkurš

en: Any Role
lv: Jebkura loma

en: Any governmental entity.
lv: Jebkura valsts iestāde

en: Any not-for-profit organization.
lv: Jebkura bezpeļņas organizācija.

en: Api Key
lv: Api atslēga

en: Api Type
lv: Api tips

en: Approval message
lv: Apstiprinājuma ziņa

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Arabic
lv: Arābu

en: Are you sure you are ready to upgrade now?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies atjaunot tagad?

en: Are you sure you want to cancel your registration for this event?
lv: Vai tiešām vēlaties atcelt Jūsu reģistrāciju šim notikumam?

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst kampaņas lapu '%1'?

en: Are you sure you want to delete attached file.
lv: Vai tiešām vēlies dzēst pievienoto failu?

en: Are you sure you want to delete contact image.
lv: Vai patiešām vēlaties dzēst kontakta bildi.

en: Are you sure you want to delete the contact record and all related information for <strong>%1</strong>?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst kontakta ierakstu un visu tā saistīto informāciju <strong>%1</strong>?

en: Are you sure you want to delete the group %1?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst grupu %1?

en: Are you sure you want to delete the note '%1'?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst piezīmi '%1'?

en: Are you sure you want to delete the selected Activities?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst izvēlētās aktivitātes?

en: Are you sure you want to delete the selected contact(s)?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst izvēlētos kontaktus?

en: Are you sure you want to delete this Event?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo notikumu?

en: Are you sure you want to delete this Rule?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo nosacījumu?

en: Are you sure you want to delete this note?
lv: Vait tieām vēlies dzēst šo piezīmi?

en: Are you sure you want to delete this record?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo ierakstu?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
lv: Vai tiešām vēlies atspējot šo attiecību?

en: Are you sure you want to make a copy of this Profile?
lv: Vai tiešām vēlies izveidot šī profila kopiju?

en: Are you sure you want to remove this dedupe exception.
lv: Vai tiešām vēlies noņemt šo dublēšanās izņēmumu.

en: Are you sure you want to restore the selected contact(s)? The contact(s) and all related data will be fully restored.
lv: Vai tiešām vēlies atjaunot izvēlēto kontaktu(s)? Kontakts(i) un visi saistītie dati tiks pilnībā atjaunoti.

en: Are you sure you want to unhold email of selected contact(s)?.
lv: Vai tiešām vēlies izvēlēto kontaktu e-pastiem noņemt pazīmi 'aizsargāts'?

en: Are you sure you would like to execute this job?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies izpildīt šo darbu?

en: Are you sure? This is a COMPLETED activity with the DATE in the FUTURE. Click Cancel to change the date / status. Otherwise, click OK to save.
lv: Vai esat pārliecināts? Šī ir PABEIGTA aktivitāte ar DATUMU NĀKOTNĒ. Spiediet, Atcelt, lai mainītu datumu / statusu. Citā gadījumā, spiediet OK, lai saglabātu.

en: Are you sure? This is a SCHEDULED activity with the DATE in the PAST. Click Cancel to change the date / status. Otherwise, click OK to save.
lv: Vai esat pārliecināts? Šī ir IEPLĀNOTA aktivitāte ar DATUMU PAGĀTNĒ. Spiediet, Atcelt, lai mainītu datumu / statusu. Citā gadījumā, spiediet OK, lai saglabātu.

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Assign Users to Roles
lv: Piešķirt lietotājiem lomas

en: Assigned
lv: Piešķirts

en: Assigned Activities
lv: Pievienotās aktivitātes

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Assigned to Contact
lv: Pievienots kontaktam

en: Assignee
lv: Pilnvarotais

en: Associated Organization
lv: Saistītā organizācija

en: Atleast one Group must be present for search.
lv: Meklēšanā jānorāda vismaz vienu grupu.

en: Attach File
lv: Pievienot failu

en: Attached File
lv: Pievienotais fails

en: Attachment(s)
lv: Pielikums(i)

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Attended
lv: Apmeklēja

en: Attendee
lv: Dalībnieks

en: Authenticated
lv: Autorizējies

en: Author Only
lv: Tikai autors

en: Auto-responder
lv: Automātiskais atbildētājs

en: Automatically email a confirmation and receipt to %1?
lv: Automātiski sūtīt apstiprinājumu un kvīti %1?

en: Automatically email a confirmation to %1?
lv: Automātiski sūtīt apstiprinājumu %1?

en: Available
lv: Pieejams

en: Available Dashlets
lv: Pieejamie bloki

en: Available dashboard elements - dashlets - are displayed in the dark gray top bar. Drag and drop dashlets onto the left or right columns below to add them to your dashboard. Changes are automatically saved. Click 'Done' to return to the normal dashboard view.
lv: Pieejamie paneļa elementi - bloki - tiek rādīti tumši pelēkā augšējā joslā. Velciet blokus uz kreiso vai labo kolonnu zemāk, lai tos pievienotu savam panelim. Izmaiņas tiek automātiski saglabātas. Spiediet 'Darīts', lai atgrieztos uz paneļa skatu.

en: Avestan
lv: Avesta

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: BCC Confirmation To
lv: BCC apstiprinājums

en: Back to "%1" event information
lv: Atpakaļ uz "%1" notikuma informāciju

en: Back to Listings
lv: Atpakaļ uz sarakstiem

en: Back to Profile Listings
lv: Atpakaļ uz profilu sarakstiem

en: Back to Search
lv: Atpakaļ uz meklēšanu

en: Back up your database before continuing.
lv: Izveido datubāzes rezerves kopiju pirms turpini.

en: Bad menu record in database
lv: Bojāts izvēlnes ieraksts datubāzē

en: Bashkir
lv: Baškīru

en: Basic Contact Type
lv: Noklusējuma kontakta tips

en: Basic Criteria
lv: Pamatkritērijs

en: Basic Search
lv: Vienkārša meklēšana

en: Basque
lv: Basku

en: Batch Update for Activities
lv: Aktivitāšu pakešatjaunināšana

en: Bcc Confirm
lv: Bcc Apstiprinājums

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Bihari
lv: Biharu

en: Billing
lv: Norēķini

en: Billing Address location
lv: Maksāšanas adreses vieta

en: Billing location for this contact
lv: Kontakta maksāšanas vieta

en: Birth Date
lv: Dzimšanas datums

en: Birth Dates
lv: Dzimšanas datumi

en: Birth-Date
lv: Dzimšanas datums

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Both
lv: Abi

en: Bottom Margin
lv: Apakšējā robeža

en: Breton
lv: Bretoņu

en: Browse Sent Mailings
lv: Pārlūkot nosūtītos sūtījumus

en: Browse more events
lv: Pārlūkot vairāk notikumus

en: Browse to the <strong>file</strong> you want to upload.
lv: Pārlūkot <strong>failu</strong>, kuru augšupielādēt.

en: Browse/Upload Image
lv: Pārlūkot/augšupielādēt attēlu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Bulk Mailings?
lv: Sistēmas masu e-pasti?

en: Burmese
lv: Birmiešu

en: By Distance from a Location
lv: Pēc distances no atrašanās vietas

en: CC Confirmation To
lv: CC apstiprinājums

en: CMS User
lv: CMS lietotājs

en: CMS User?
lv: CMS lietotājs?

en: Cachekey
lv: Keša atslēga

en: Campaign
lv: Kampaņa

en: Campaign ID
lv: Kampaņas ID

en: Campaign Title
lv: Kampaņas virsraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Date
lv: Atcelšanas datums

en: Cancel Redirect URL
lv: Atcelšanas pārsūtīšanas URL

en: Cancel Registration
lv: Atcelt reģistrāciju

en: Cancel Registration for Event Participation
lv: Atcelt reģistrāciju dalībai notikumā

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Cancelled Date
lv: Atcelšanas datums

en: Cannot add or update profile field type Activity with combination Participant or Membership or Contribution
lv: Nevar pievienot vai labot profila lauka tipu Aktivitātei kombinācijā ar Dalībnieku vai Biedru vai Maksājumiem

en: Cannot add or update profile field type Household with combination of Individual or Organization or Activity
lv: Nevar pievienot vai labot profila lauka tipu Uzņēmumam kombinācijā ar Privātpersonu vai Organizāciju, vai Aktivitāti

en: Cannot add or update profile field type Individual with combination of Household or Organization
lv: Nevar pievienot vai labot profila lauka tipu Privātpersonai kombinācijā ar Uzņēmumu vai Organizāciju

en: Cannot add or update profile field type Organization with combination of Household or Individual or Activity
lv: Nevar pievienot vai labot profila lauka tipu Organizācijai kombinācijā ar Uzņēmumu vai Privātpersonu, vai Aktivitāti

en: Cannot find participant ID
lv: Nevar atrast dalībnieka ID

en: Case
lv: Lieta

en: Case Activity
lv: Lietas aktivitāte

en: Case ID
lv: Lietas ID

en: Case Manager
lv: Lietu pārvaldnieks

en: Case Status
lv: Lietas statuss

en: Case Subject
lv: Lietas temats

en: Case Type
lv: Lietas tips

en: Case listings.
lv: Lietas saraksti.

en: Cases
lv: Lietas

en: Cash
lv: Skaidra nauda

en: Catalan; Valencian
lv: Katalāņu; Valensiešu

en: Category
lv: Kategorija

en: Cc Confirm
lv: Cc Apstiprinājums

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Change
lv: Mainīt

en: Change All Statuses
lv: Mainīt visus statusus

en: Change Case Start Date
lv: Mainīt lietas sākuma datumu

en: Change Case Status
lv: Mainīt lietas statusu

en: Change Case Tags
lv: Mainīt lietas kategorijas

en: Change Case Type
lv: Mainīt lietas tipu

en: Change Date
lv: Izmaiņu datums

en: Change Field Type
lv: Mainīt lauka tipu

en: Change Field Type: %1
lv: Mainīt lauka tipu: %1

en: Change Log
lv: Izmaiņu žurnāls

en: Change Log:
lv: Izmaiņu žurnāls:

en: Change Membership Status
lv: Mainīt biedra statusu

en: Change Membership Status.
lv: Mainīt biedra statusu.

en: Change Membership Type
lv: Mainīt biedra tipu

en: Change Membership Type.
lv: Mainīt biedra tipu.

en: Change Participant Status
lv: Mainīt dalībnieka statusu

en: Change to <a href='%1'>%2</a> made by <a href='%3'>%4</a> on %5:
lv: Izmaiņas <a href='%1'>%2</a> veicis <a href='%3'>%4</a>  %5:

en: Changed By
lv: Izmaiņas veicis

en: Changed From
lv: Mainīts no

en: Changed To
lv: Mainīts uz

en: Changes Not Saved.
lv: Izmaiņas netika saglabātas.

en: Chechen
lv: Čečenu

en: Check
lv: Čeks

en: Check <a href="%1">this page</a> for more information.
lv: Vairāk informāciju skatiet <a href="%1">šeit</a>.

en: Check for Matching Contact(s)
lv: Pārbaudīt saderīgos kontaktus

en: Check your spelling, or try fewer letters for the target contact name.
lv: Pārbaudiet pareizrakstību vai pamēģiniet izmantot mazāk burtus kontakta nosaukumā.

en: CheckBox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Checked one user record. | Checked %count user records.
lv[0]: Pārbaudīts viens lietotāja ieraksts.
lv[1]: Pārbaudīti %count lietotāju ieraksti.
lv[2]: Pārbaudīti %count lietotāju ieraksti.

en: Checking...
lv: Pārbauda...

en: Checksum
lv: Čeksumma

en: Chichewa; Chewa; Nyanja
lv: Bantu

en: Child Group
lv: Piederošā grupa

en: Child of
lv: Pieder

en: Chinese (China)
lv: Ķīniešu (Ķīna)

en: Chinese (Taiwan)
lv: Ķīniešu (Taivāna)

en: Choose Data Source
lv: Izvēlies datu avotu

en: Choose Date Range
lv: Izvēlies datuma diapazonu

en: Choose Events For %1 (%2)
lv: Izvēlies notikumus %1 (%2)

en: Choose Location
lv: Izvēlēties vietu

en: Choose Recipient(s)
lv: Izvēlies saņēmēju(s)

en: Choose Relationship Type and Target Household
lv: Izvēlies attiecību tipu un saistīto uzņēmumu

en: Choose Relationship Type and Target Organization
lv: Izvēlies attiecību tipu un saistīto organizāciju

en: Chuvash
lv: Čuvašu

en: City
lv: Pilsēta

en: City (Home)
lv: Pilsēta (mājas)

en: City OR Postal Code are required to search by distance.
lv: Pilsēta VAI Pasta indekss ir obligāti jānorāda, lai meklētu pēc attāluma.

en: CiviCRM
lv: CRM

en: CiviCRM Activity
lv: CRM aktivitāte

en: CiviCRM Activity Search
lv: CRM aktivitāšu meklētājs

en: CiviCRM Contact Dashboard
lv: CRM kontaktu panelis

en: CiviCRM Contact Listing
lv: CRM kontaktu saraksts

en: CiviCRM Contact Search
lv: CRM kontaktu meklēšana

en: CiviCRM Create New Record
lv: CRM izveidot jaunu ierakstu

en: CiviCRM Custom Search
lv: CRM pielāgota meklēšana

en: CiviCRM Event Engine
lv: CRM notikuma dzinējs

en: CiviCRM Event Search
lv: CRM notikumu meklēšana

en: CiviCRM Extensions
lv: CiviCRM paplašinājumi

en: CiviCRM Full-text Search
lv: CRM pilna-teksta meklēšana

en: CiviCRM Home
lv: CRM sākums

en: CiviCRM ID
lv: CRM ID

en: CiviCRM Language Switcher
lv: CRM valodu pārslēdzējs

en: CiviCRM Member
lv: CiviCRM Dalībnieks

en: CiviCRM Member Search
lv: CiviCRM biedru meklēšana

en: CiviCRM Memberships
lv: CiviCRM Dalībnieki

en: CiviCRM Participant Search
lv: CRM Dalībnieku meklēšana

en: CiviCRM Profile Field
lv: CRM profila lauks

en: CiviCRM Profile Fields
lv: CRM profila lauki

en: CiviCRM Profile Group
lv: CRM profila grupa

en: CiviCRM Profile Group Preview
lv: CRM profila grupas priekšskate

en: CiviCRM Profile Listings
lv: CRM profilu saraksts

en: CiviCRM Quick Add
lv: CRM ātrā pievienošana

en: CiviCRM Recent Items
lv: CRM jaunākie ieraksti

en: CiviCRM Upcoming Events
lv: CRM gaidāmie notikumi

en: CiviCRM Upgrade Tasks
lv: CRM atjaunošanas uzdevumi

en: CiviCRM home page
lv: CRM sākumlapa

en: CiviCRM task in progress
lv: CRM uzdevums tiek pildīts

en: CiviEvent Dashboard
lv: Notikumu panelis

en: CiviEvent Public Calendar
lv: Publiskais notikumu kalendārs

en: Class
lv: Klase

en: Clean-up Temporary Data and Files
lv: Iztīra pagaidu datus un failus

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Click 'Update Report'.
lv: Spied 'Atjaunot pārskatu'.

en: Click <strong>Advanced Search</strong> to search by address, demographics, custom fields, notes, and/or relationships. If you are using CiviContribute, CiviEvent or CiviMember - you can also search based on information stored by these components. For example - you can find all contacts who live in a specific city AND have contributed at least %1 within the past 6 months.
lv: Spied <strong>Paplašinātā meklēšana</strong>, lai meklētu pēc adreses, demogrāfijas, pielāgotiem laukiem, piezīmēm, un/vai attiecībām. Ja izmantojat CiviContribute, CiviEvent vai CiviMember - varat arī meklēt pēc informācijas, kuru saglabā šie paplašinājumi. Piemēram, varat meklēt visus kontaktus, kas dzīvo noteiktā pilsētā UN ir apmeklējuši kādu pasākumu vismaz %1 reizes pēdējo 6 mēnešu laikā.

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related activity records (groups, contributions, memberships, etc.).
lv: Spiediet <strong>Apvienot</strong> lai pārceltu datus no Dublējošā Kontakta kreisajā pusē uz Galveno Kontaktu. Atkarībā no kontakta datiem (adrese, tālrunis, e-pasts...) Jūs varat izvēlēties pārcelt visas vai daļu no saistītajiem aktivitāšu ierakstiem (grupas, iemaksas, dalībnieki u.c.).

en: Click <strong>Merge</strong> to move data from the Duplicate Contact on the left into the Main Contact. In addition to the contact data (address, phone, email...), you may choose to move all or some of the related records (groups, activities, tags, etc.).
lv: Spied <strong>Apvienot</strong>, lai pārceltu datus no Dublējošā kontakta kreisajā pusē uz Galveno kontaktu. Atkarībā no kontakta datiem (adrese, tālrunis, e-pasts...) varat izvēlēties, vai pārcelt visus vai daļu no saistītajiem ierakstiem (grupas, aktivitātes, kategorijas u.c.).

en: Click here to copy the value in row one to ALL rows.
lv: Spiest šeit, lai kopētu pirmās rindas vērtību uz VISĀM rindām.

en: Click here to register a different person for this event.
lv: Spied šeit, lai reģistrētu citu personu šim notikumam.

en: Click the "Confirm Registration" button to begin, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
lv: Spied "Apstiprināt reģistrāciju" pogu, lai sāktu, vai spied "Atcelt reģistrāciju", ja vairs neesat ieinteresēts apmeklēt šo notikumu.

en: Click the "Confirm Registration" button to complete your registration in %1, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
lv: Spied "Apstiprināt reģistrāciju" pogu, lai pabeigtu reģistrāciju %1, vai spied "Atcelt reģistrāciju", ja vairs neesat ieinteresēts apmeklēt šo notikumu.

en: Click to copy %1 from row one to all rows.
lv: Spiest, lai kopētu %1 no pirmās rindas uz visām rindām.

en: Client Name
lv: Klienta nosaukums

en: Closed
lv: Slēgts

en: Collapse all tabs
lv: Sakļaut visas cilnes

en: Column Headers
lv: Kolonnu galvas

en: Column No
lv: Kolonnas Nr.

en: Comma-Separated Values (CSV)
lv: Ar komatu atdalītas vērtības (CSV)

en: Command
lv: Komanda

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Communication Preferences
lv: Komunikācijas iestatījumi

en: Company
lv: Kompānija

en: Complete Description
lv: Pilns apraksts

en: Complete OR Partial Email
lv: Pilns e-pasts VAI daļa no e-pasta

en: Complete OR Partial Name
lv: Pilns nosaukums VAI daļa no nasaukuma

en: Complete OR partial Event name.
lv: Pilns VAI daļa no Notikuma nosaukuma.

en: Complete OR partial contact name.
lv: Pilns VAI daļa no kontakta vārda.

en: Complete street address(es) have been saved. However we were unable to split the address in the %1 address block(s) into address elements (street number, street name, street unit) due to an unrecognized address format. You can set the address elements manually by clicking 'Edit Address Elements' next to the Street Address field while in edit mode.
lv: Pilna ielas adrese(s) tika saglabāta. Lai gan nebija iespējams sadalīt adresi %1 adrešu blokā(os) uz adrešu elementiem (ielas numurs, ielas nosaukums, ielas vienība), jo netika atpazīts adreses formāts. Jūs varat iestatīt adreses elementus manuāli, spiežot 'Rediģēt adreses elementus' blakus Ielas adreses laukam rediģēšanas režīmā.

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Component is invalid
lv: Paplašinājums ir nederīgs

en: Component name
lv: Paplašinājuma nosaukums

en: Conference
lv: Konference

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure Event
lv: Konfigurēt notikumu

en: Configure Survey
lv: Konfigurēt aptauju

en: Configure Your Dashboard
lv: Konfigurēt jūsu paneli

en: Configure this event
lv: Konfigurēt šo notikumu

en: Configure this event.
lv: Konfigurēt šo notikumu.

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records.
lv: Konfigurē līdz pieciem laukiem salīdzināšanai 'aizdomīgo' dublējošo kontaktu ierakstu meklēšanā.

en: Configure up to five fields to evaluate when searching for 'suspected' duplicate contact records. For each field, set a numeric <strong>Weight</strong> which determines the relative importance of a match on that field.
lv: Konfigurē līdz pieciem laukiem, kurus pārbaudīt dublējošo ierakstu meklēšanā. Katram laukam iestati vērtību <strong>Svars</strong>, kas nosaka šī lauka saderības relatīvo svarīgumu.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Confirm Action
lv: Apstiprināt darbību

en: Confirm Custom Group Delete
lv: Apstiprināt pielāgotās grupas dzēšanu

en: Confirm From Email
lv: Apstiprināt No e-pastu

en: Confirm From Name
lv: Apstiprināt No vārdu

en: Confirm Group Delete
lv: Apstiprināt grupas dzēšanu

en: Confirm Password
lv: Apstiprināt paroli

en: Confirm Registration
lv: Apstiprināt reģistrāciju

en: Confirm Text
lv: Apstiprinājuma teksts

en: Confirm Your Registration
lv: Apstiprini savu reģistrāciju

en: Confirm Your Registration Information
lv: Apstiprini savu reģistrācijas informāciju

en: Confirm your registration for %1
lv: Apstiprini savu reģistrāciju %1

en: Confirm your registration for %1.
lv: Apstipriniet Jūsu reģistrāciju %1.

en: Confirmation Email
lv: Apstiprinājuma e-pasts

en: Confirmation Email Text
lv: Apstiprinājuma e-pasta teksts

en: Confirmation Screen
lv: Apstiprinājuma ekrāns

en: Confirmation Title
lv: Apstiprinājuma virsraksts

en: Conflicting Rows
lv: Konfliktējošas rindas

en: Conflicting Rows (skipped)
lv: Konfliktējošas rindas (izlaistas)

en: Contact
lv: Kontakts

en: Contact %%StatusMessage%%
lv: Kontakts %%StatusMessage%%

en: Contact 1
lv: Kontakts 1

en: Contact 2 (Duplicate)
lv: Kontakts 2 (dublikāts)

en: Contact Activities
lv: Kontakta aktivitātes

en: Contact Dashboard
lv: Kontaktu panelis

en: Contact Details
lv: Kontakta informācija

en: Contact Edit Options
lv: Kontakta rediģēšanas opcijas

en: Contact Edit URL
lv: Kontakta rediģēšana URL

en: Contact Email
lv: Kontakta e-pasts

en: Contact Group
lv: Kontaktu grupa

en: Contact Hash
lv: Kontakta hash

en: Contact ID
lv: Kontakta ID

en: Contact ID (match to contact)
lv: Kontakta ID (sader ar kontaktu)

en: Contact Information
lv: Kontakta informācija

en: Contact Name
lv: Kontakta vārds

en: Contact Notes
lv: Kontakta piezīmes

en: Contact Page
lv: Kontakta lapa

en: Contact Reference
lv: Atsauce uz kontaktu

en: Contact Relationships
lv: Kontakta attiecības

en: Contact Source
lv: Kontakta avots

en: Contact Subtype
lv: Kontakta apakštips

en: Contact Subtype A
lv: Kontakta apakštips A

en: Contact Subtype B
lv: Kontakta apakštips B

en: Contact Summary
lv: Kontakta kopsavilkums

en: Contact Summary:
lv: Kontakta kopsavilkums:

en: Contact Tags
lv: Kontakta kategorijas

en: Contact Type
lv: Kontakta tips

en: Contact Type(s)
lv: Kontakta tips(i)

en: Contact View Options
lv: Kontakta skata opcijas

en: Contact image deleted successfully
lv: Kontakta attēls veiksmīgi dzēsts

en: Contact is Deceased
lv: Kontakts ir miris

en: Contact is in Trash
lv: Kontakts ir miskastē (dzēsts)

en: Contact listings.
lv: Kontaktu saraksti.

en: Contact's Groups
lv: Kontakta grupas

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Contacts in Group: %1
lv: Kontakti grupā: %1

en: Contacts in this Group
lv: Kontakti šajā grupā

en: Contacts with a Relationship Type of:
lv: Kontakti ar attiecību tipu:

en: Content
lv: Saturs

en: Context
lv: Konteksts

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue Later
lv: Turpināt vēlāk

en: Contribution
lv: Iemaksa

en: Contribution Date From
lv: Iemaksas datums no

en: Contributions
lv: Iemaksas

en: Copy Event
lv: Kopēt notikumu

en: Copy Profile
lv: Kopēt profilu

en: Copy of
lv: Kopija no

en: Copy of
lv: Kopija no

en: Copy of %1
lv: Kopija no %1

en: Cornish
lv: Korniešu

en: Corsican
lv: Korsikāņu

en: Could not find %1 in path tree
lv: Nevar atrast %1 koka ceļā (path tree)

en: Could not find '%1' string in SQL clause.
lv: Nevar atrast '%1' rindu SQL klauzula

en: Could not find a mailing id
lv: Nevar atrast sūtīšanas id

en: Could not find an email address.
lv: Nevar atrast e-pasta adresi.

en: Could not find any records to process.
lv: Nevar atrast ierakstus, ko apstrādāt.

en: Could not get a contact id and/or contact type
lv: Nevar iegūt kontakta id un/vai kontakta tipu

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
lv: Nevar atrast kontakta id un/vai kontakta tipu

en: Could not get a valid contact subtype for contact type '%1'
lv: Nevar iegūt derīgu kontakta apakštipu kontakta tipam '%1'

en: Could not move custom file to custom upload directory
lv: Nevar pārvietot pielāgotu datni uz pielāgotu augšupielādes mapi

en: Count
lv: Skaits

en: Counted?
lv: Saskaitīts?

en: Country
lv: Valsts

en: Country (Home)
lv: Valsts (mājas)

en: Country AND State/Province are required to search by distance.
lv: Valsts UN Pilsēta/novads ir obligāti jānorāda, lai meklētu pēc attāluma.

en: County
lv: Pilsēta/pagasts

en: County Abbreviation
lv: Pagasta saīsinājums

en: Create
lv: Izveidot

en: Create Date
lv: Izveidošanas datums

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: Create New Group
lv: Izveidot jaunu grupu

en: Create PDF Letter
lv: Izveidot vēstules PDF

en: Create Profile
lv: Izveidot profilu

en: Create User Record
lv: Izveidot lietotāja ierakstu

en: Create User Record for %1
lv: Izveidot lietotāja ierakstu %1

en: Create a new tag and assign it to imported records
lv: Izveidot jaunu kategoriju un piešķirt to importētajiem ierakstiem

en: Create an account?
lv: Izveidot kontu?

en: Create new location
lv: Izveidot jaunu norises vietu

en: Created By
lv: Izveidojis

en: Created Date
lv: Izveidošanas datums

en: Created by
lv: Izveidojis

en: Created one new contact record. | Created %count new contact records.
lv[0]: Izveidots viens jauns kontaktu ieraksts.
lv[1]: Izveidoti %count jauni kontaktu ieraksti.
lv[2]: Nav izveidoti jauni kontaktu ieraksti.

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Cree
lv: Algonkinu

en: Criteria
lv: Kritēriji

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Currency
lv: Valūta

en: Current
lv: Pašreizējs

en: Current Attachment(s)
lv: Esošie pielikumi

en: Current Employee
lv: Pašreizējie darbinieki

en: Current Employee?
lv: Pašreizējais darbinieks?

en: Current Employer
lv: Pašreizējais darba devējs

en: Current Employer ID
lv: Pašreizējais darba devējs

en: Current Employer Report
lv: Pašreizējā darba devēja pārskats

en: Current HTML Type
lv: Esošais HTML tips

en: Current Membership?
lv: Aktīvs biedra statuss?

en: Current Month to-date
lv: Līdz: tekošais mēnesis

en: Current Quarter to-date
lv: Līdz: tekošais ceturksnis

en: Current Relationships
lv: Pašreizējās attiecības

en: Current Week to-date
lv: Līdz: tekošā nedēļa

en: Current Year to-date
lv: Līdz: tekošais gads

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
lv: Pielāgots %1 ir obligāts lauks, ja %1 piemīt tips Pielāgots.

en: Custom Addressee
lv: Pielāgots adresāts

en: Custom Data
lv: Pielāgoti dati

en: Custom Email Greeting
lv: Pielāgota e-pasta uzruna

en: Custom Fields
lv: Pielāgoti lauki

en: Custom Group
lv: Pielāgota grupa

en: Custom Group(s)
lv: Pielāgotas grupa(s)

en: Custom Postal Greeting
lv: Pielāgota vēstules uzruna

en: Custom Search
lv: Pielāgota meklēšana

en: Custom Searches
lv: Pielāgoti meklējumi

en: Custom field '%1' already exists in Database.
lv: Pielāgotais lauks '%1' datubāzē jau eksistē.

en: Custom searches are developed and contributed by members of the CiviCRM community.
lv: Pielāgotas meklēšanas izstrādā un veicina CiviCRM kopienas dalībnieki.

en: Czech
lv: Čehu

en: DB Template Strings
lv: DB veidnes virknes

en: DD, d MM yyyy (Thursday, 31 December 2009)
lv: DD, d MM yyyy (Ceturtdiena, 31 Decembris 2009)

en: Daily
lv: Katru dienu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dashboard
lv: Panelis

en: Dashboard - %1
lv: Panelis - %1

en: Dashlets
lv: Bloki

en: Data
lv: Dati

en: Data Source
lv: Datu avots

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Data and Input Field Type
lv: Dati un ievades lauka tips

en: Database Error Code:
lv: Datubāzes kļūdas kods:

en: Database Log Report
lv: Datubāzes notikumu (log) žurnāls

en: Database cache tables cleared.
lv: Datubāzes keša tabulas iztīrītas.

en: Database field length
lv: Datubāzes lauka garums

en: Database is marked with invalid version format. You may want to investigate this before you proceed further.
lv: Datubāze ir atzīmē ar nederīgu versijas formātu. Jums būtu vēlams atrisināt šo pirms turpināt tālāk.

en: Date
lv: Datums

en: Date Added
lv: Pievienošanas datums

en: Date Deceased
lv: Miršanas datums

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Date Removed
lv: Datums dzēsts

en: Date Sent
lv: Nosūtīšanas datums

en: Date and Time
lv: Datums un laiks

en: Date of Birth
lv: Dzimšanas datums

en: Date:
lv: Datums:

en: Dates may be up to
lv: Datumi var būt līdz

en: Debit Card
lv: Debetkarte

en: Deceased
lv: Miris

en: Deceased Date
lv: Miršanas datums

en: Deceased Dates
lv: Miršanas datumi

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Default Option?
lv: Noklusētā opcija?

en: Default Organization Address
lv: Noklusējuma organizācijas adrese

en: Default Value
lv: Noklusētā vērtība

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete %1
lv: Dzēst %1

en: Delete %1 Type
lv: Dzēst %1 tipu

en: Delete ACL
lv: Dzēst ACL

en: Delete ACL Role Assignment
lv: Dzēst ACL lomu piešķiršanu

en: Delete Activities
lv: Dzēst aktivitātes

en: Delete Activity
lv: Dzēst aktivitāti

en: Delete Address Block
lv: Dzēst adreses bloku

en: Delete Attached File
lv: Dzēst pievienoto failu

en: Delete Campaign Page
lv: Dzēst kampaņas lapu

en: Delete CiviCRM Profile
lv: Dzēst CRM profilu

en: Delete CiviCRM Profile Group
lv: Dzēst CRM profila grupu

en: Delete Comment
lv: Dzēst komentāru

en: Delete Contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Delete Contact Image
lv: Dzēst kontakta attēlu

en: Delete Contact(s)
lv: Dzēst kontaktu(s)

en: Delete Contacts
lv: Dzēst kontaktus

en: Delete Custom Field
lv: Dzēst pielāgotu lauku

en: Delete Custom Group
lv: Dzēst pielāgoto grupu

en: Delete DedupeRule
lv: Dzēst nedublēšanās nosacījumu

en: Delete Email Block
lv: Dzēst e-pasta bloku

en: Delete Event
lv: Dzēst notikumu

en: Delete Event Template
lv: Dzēst notikuma veidni

en: Delete Group
lv: Dzēst grupu

en: Delete IM Block
lv: Dzēst IM bloku

en: Delete Membership
lv: Dzēst biedra statusu

en: Delete Note
lv: Dzēst komentāru

en: Delete OpenID Block
lv: Dzēst OpenID bloku

en: Delete Participants
lv: Dzēst dalībniekus

en: Delete Participation
lv: Dzēst dalību

en: Delete Participations
lv: Dzēst dalības

en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst

en: Delete Phone Block
lv: Dzēst tālruņa bloku

en: Delete Price Set
lv: Dzēst cenu sarakstu

en: Delete Profile Field
lv: Dzēst profila lauku

en: Delete Provider
lv: Dzēst provaideri

en: Delete Relationship
lv: Dzēst attiecību

en: Delete Survey
lv: Dzēst aptauju

en: Delete Website Block
lv: Dzēst mājaslapas bloku

en: Delete only this participant record.
lv: Dzēst tikai šo dalībnieka ierakstu.

en: Delete this address
lv: Dzēst šo adresi

en: Delete this participant record along with associated participant record(s).
lv: Dzēst šī dalībnieka ierakstu kopā ar saistītajiem dalībnieku ierakstiem.

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Demographics
lv: Demogrāfija

en: Description
lv: Apraksts

en: Description of new group
lv: Jaunās grupas apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Destination
lv: Mērķis

en: Details
lv: Apraksts

en: Did not find a message template with id of %1.
lv: Neatrada ziņas veidni ar id %1.

en: Direct Mail
lv: Tiešais pasts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disable ACL
lv: Atspējot ACL

en: Disable ACL Role Assignment
lv: Atspējot ACL lomu piešķiršanu

en: Disable CiviCRM Profile Field
lv: Atspējot CRM profila lauku

en: Disable CiviCRM Profile Group
lv: Atspējot CRM profila grupu

en: Disable Event
lv: Atspējot notikumu

en: Disable Group
lv: Atslēgt grupu

en: Disable Provider
lv: Atspējot provaideri

en: Disable Relationship
lv: Atspējot attiecību

en: Disabled
lv: Atslēgts

en: Display Name
lv: Attēlojamais vārds

en: Display Results As
lv: Rādīt rezultātus kā

en: Display Results as Relationship
lv: Attēlot rezultātus kā attiecības

en: Display Style
lv: Attēlojuma stils

en: Distance
lv: Attālums

en: Divehi; Dhivehi; Maldivian;
lv: Maldivu

en: Do Not Email
lv: Nesaņmt e-pastus

en: Do Not Mail
lv: Nesaņemt pastu

en: Do Not Phone
lv: Nesaņemt zvanus

en: Do Not Sms
lv: Nesaņemt SMS

en: Do Not Trade
lv: Nesaņemt piedāvājumus

en: Do not email
lv: Nesaņemt e-pastus

en: Do not mail
lv: Nesaņemt pastu

en: Do not merge
lv: Neapvienot

en: Do not phone
lv: Nezvanīt

en: Do not sms
lv: Nesaņemt sms

en: Do not trade
lv: Nesaņemt piedāvājumus

en: Do you really want to remove this Smart Group?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo dinamisko grupu?

en: Do you want to continue?
lv: Vai vēlies turpināt?

en: Do you want to remove this dashlet as an "Available Dashlet", AND delete it from all user dashboards?
lv: Vai vēlaties izņemt šo bloku no "Pieejamajiem blokiem" UN dzēst to no visu lietotāju paneļiem?

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
lv: Vai uz šo notikumu atļauj vairākas reģistrācijas no vienas e-pasta adreses?

en: Does the contact have a %1 Account?
lv: Vai kontaktam ir %1 konts?

en: Domain Email Address must use a valid email address format (e.g. 'info@example.org').
lv: Domēna e-pasta adresei jālieto derīgs e-pasta adreses formāts (piemēram, 'info@example.org')

en: Domain Name
lv: Domēna nosaukums

en: Domain information for '%1' has been saved.
lv: Domēna informācija '%1' tika saglabāta.

en: Donation
lv: Ziedojums

en: Done
lv: Darīts

en: Done with Preview
lv: Darīts ar priekšapskati

en: Double quotes are not allow in from name.
lv: Pēdiņas nav atļautas NO nosaukumā.

en: Download Conflicts
lv: Lejupielādes konflikti

en: Download Duplicates
lv: Lejupielādēt dublikātus

en: Download Errors
lv: Lejupielādes kļūdas

en: Download Mismatched Contacts
lv: Lejupielādēt neatbilstošos kontaktus

en: Download iCalendar File
lv: Lejupielādēt iCalendar failu

en: Download iCalendar File:
lv: Lejupielādēt iCalendar failu:

en: Download iCalendar entry for this event.
lv: Lejupielādēt šī notikuma iCalendar.

en: Drupal Menu
lv: Drupal izvēlne

en: Drupal session table cleared.
lv: Drupal sesiju tabula iztīrīta.

en: Duplicate
lv: Dublikāts

en: Duplicate Import Mapping Name
lv: Dublējošs Importēšanas sasaistes nosaukums

en: Duplicate Option label
lv: Dublējoša izvēļu etiķete

en: Duplicate Option values
lv: Dublējošas izvēļu vērtības

en: Duplicate Rows
lv: Dublikātu rindas

en: Duplicate Template Name.
lv: Dublējošs veidnes nosaukums.

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Dynamic Form Creator
lv: Dinamiskais formas veidotājs

en: ERROR: Title is not Set
lv: KĻŪDA: Virsraksts nav norādīts

en: EXAMPLE:
lv: PIEMĒRS:

en: EXAMPLE: If you set a length of 8 on 'Street Address', then '101 Delaplane Ave.' would match '101 Delaplain St.' because the first 8 characters are the same. If Length is left blank, then the comparison is done on the entire field value.
lv: PIEMĒRS: Ja iestata garumu 8 'Ielas adrese', tad '101 Vienības gatve' sakritīs '101 Vienību iela', jo pirmie 8 simboli ir tādi paši. Ja Garums ir atstāts tukšs, salīdzināta tiek visa lauka vērtība.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit %1
lv: Rediģēt %1

en: Edit %1 Smart Group Criteria
lv: Rediģēt %1 dinamiskās grupas kritēriju

en: Edit ACL
lv: Rediģēt ACL

en: Edit ACL -  %1
lv: Rediģēt ACL - %1

en: Edit ACL Role Assignment
lv: Rediģēt ACL lomu piešķiršanu

en: Edit Address Elements
lv: Rediģēt adreses elementus

en: Edit CiviCRM Profile Field
lv: Rediģēt CRM profila lauku

en: Edit CiviCRM Profile Group
lv: Rediģēt CRM profila grupu

en: Edit Comment
lv: Rediģēt komentāru

en: Edit Complete Street Address
lv: Rediģēt pilno ielas adresi

en: Edit Contact
lv: Rediģēt kontaktu

en: Edit Contact Details
lv: Rediģēt kontakta informāciju

en: Edit Contact Information
lv: Rediģēt kontakta informāciju

en: Edit DedupeRule
lv: Rediģēt nedublēšanās nosacījumu

en: Edit Domain Information
lv: Rediģēt domēna informāciju

en: Edit Event Template
lv: Rediģēt Notikuma veidni

en: Edit Field
lv: Rediģēt lauku

en: Edit Group
lv: Rediģēt grupu

en: Edit Membership
lv: Labot biedra infromāciju

en: Edit Membership Type
lv: Labot biedra tipu

en: Edit Note
lv: Rediģēt piezīmi

en: Edit Option
lv: Rediģēt izvēli

en: Edit Participation
lv: Rediģēt dalību

en: Edit Provider
lv: Rediģēt provaideri

en: Edit Relationship
lv: Rediģēt attiecību

en: Edit Rule
lv: Rediģēt nosacījumu

en: Edit Search Criteria
lv: Mainīt meklēšanas kritērijus

en: Edit Smart Group Search Criteria for %1
lv: Rediģēt Dinamiskās grupas meklēšanas kritērijus %1

en: Edit Street Address
lv: Rediģēt adresi

en: Edit Tags
lv: Rediģēt kategorijas

en: Edit address
lv: Rediģēt adresi

en: Email
lv: E-pasts

en: Email (Main)
lv: E-pasts (galvenais)

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Email Format
lv: E-pasta formāts

en: Email Greeting
lv: E-pasta uzruna

en: Email Greeting - Custom
lv: E-pasta sveiciens - pielāgots

en: Email Greeting Custom
lv: E-pasta uzruna - pielāgota

en: Email Greeting ID
lv: E-pasta uzrunas ID

en: Email On Hold
lv: E-pasts aizturēts

en: Email a Contact
lv: Sūtīt e-pastu kontaktam

en: Email address is not valid
lv: E-pasta adrese nav pareiza

en: Email has been sent to : %1
lv: E-pasts tika nosūtīts: %1

en: Email is not valid.
lv: E-pasts nav pareizs.

en: Email on hold - generally due to bouncing.
lv: E-pasts ir aizturēts - parasti dēļ atlēcieniem.

en: Email sent.
lv: E-pasts nosūtīts.

en: Email:
lv: E-pasts:

en: Employee of
lv: Darbinieks

en: Employer
lv: Darba devējs

en: Employer of
lv: Darba devējs

en: Employment relationship.
lv: Darba attiecības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable %1
lv: Iespēt %1

en: Enable ACL
lv: Iespējot ACL

en: Enable ACL Role Assignment
lv: Iespējot ACL lomu piešķiršanu

en: Enable CiviCRM Profile Field
lv: Iespējot CRM profila lauku

en: Enable CiviCRM Profile Group
lv: Iespējot CRM profila grupu

en: Enable Event
lv: Iespējot notikumu

en: Enable Group
lv: Ieslēgt grupu

en: Enable Pay Later option?
lv: Iespējot Maksāt vēlāk iespēju?

en: Enable Provider
lv: Iespējot provaideri

en: Enable Relationship
lv: Iespējot attiecību

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Enabled?
lv: Iespējots?

en: End
lv: Beigas

en: End Date
lv: Beigu datums

en: End Date / Time
lv: Beigu datums/ laiks

en: End Date One
lv: Beigu datums viens

en: End Date Two
lv: Beigu datums divi

en: End Event
lv: Beigt notikumu

en: Engagement Index
lv: Iesaistīšanās indekss

en: English (Australia)
lv: Angļu (Austrālija)

en: English (Canada)
lv: Angļu (Kanāda)

en: English (United Kingdom)
lv: Angļu (Apvienotā Karaliste)

en: English (United States)
lv: Angļu (ASV)

en: Enter a descriptive name for this address block such as "Summer Home", "School Address", etc.
lv: Ievadiet aprakstošu nosaukumu šai adresei, piemēram, "Vasaras māja ",  "Skolas adrese", u.tml.

en: Enter a name and description for your Saved Search
lv: Ievadi vārdu un aprakstu savai Saglabātai meklēšanai

en: Enter a positive integer
lv: Ievadiet pozitīvu, veselu skaitli

en: Enter a valid URL
lv: Ievadi derīgu URL

en: Enter a valid Website.
lv: Ievadi derīgu mājaslapas adresi.

en: Enter a valid web location beginning with 'http://' or 'https://'. EXAMPLE: http://www.mysite.org/
lv: Ievadiet derīgu mājaslapas adresi, kas sākas ar 'http://' vai 'https://'. Piemēram: http://www.manalapa.org/

en: Enter descriptive name for this matching rule.
lv: Ievadi saderības noteikuma raksturojošu nosaukumu.

en: Enter name to save message template
lv: Ievadiet nosaukumu, lai saglabātu ziņas veidni

en: Entity
lv: Vienība

en: Entity Date End
lv: Vienības beigu datums

en: Entity Date Start
lv: Vienības sākuma datums

en: Entity Id1
lv: Entītija Id1

en: Entity Id2
lv: Entītija Id2

en: Entity Recipient
lv: Vienības saņēmējs

en: Entity Status
lv: Vienības statuss

en: Entity Status Label
lv: Vienības statusa etiķete

en: Entity Table
lv: Vienību tabula

en: Entity Type
lv: Vienības veids

en: Entity Value
lv: Vienības vērtība

en: Entity Value Label
lv: Vienības vērtības etiķete

en: Entity:
lv: Vienība:

en: Envelope #10
lv: Aploksne #10

en: Envelope #11
lv: Aploksne #11

en: Envelope #12
lv: Aploksne #12

en: Envelope #14
lv: Aploksne #14

en: Envelope #9
lv: Aploksne #9

en: Envelope ISO B4
lv: Aploksne ISO B4

en: Envelope ISO B5
lv: Aploksne ISO B5

en: Envelope ISO B6
lv: Aploksne ISO B6

en: Envelope ISO C3
lv: Aploksne ISO C3

en: Envelope ISO C4
lv: Aploksne ISO C4

en: Envelope ISO C5
lv: Aploksne ISO C5

en: Envelope ISO C6
lv: Aploksne ISO C6

en: Envelope ISO DL
lv: Aploksne ISO DL

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Code:
lv: Kļūdas kods:

en: Error Details
lv: Kļūdas apraksts

en: Error Field
lv: Kļūdas lauks

en: Error Value
lv: Kļūddas vērtība

en: Error adding a participant at
lv: Kļūda pievienojot dalībnieku

en: Error message:
lv: Kļūdas ziņojums:

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Evening Sessions
lv: Vakara sesijas

en: Event
lv: Notikums

en: Event %%StatusMessage%%
lv: Notikums %%StatusMessage%%

en: Event Availability : %1
lv: Notikuma pieejamība: %1

en: Event Confirmation
lv: Notikuma apstiprināšana

en: Event Contact Email
lv: Notikuma kontaktpersonas e-pasts

en: Event Contact Phone
lv: Notikuma kontaktpersonas tālrunis

en: Event Contacts:
lv: Notikuma kontakti:

en: Event Created Date
lv: Notikuma izveidošanas datums

en: Event Date
lv: Notikuma datums

en: Event Date(s)
lv: Notikuma datums(i)

en: Event Dates
lv: Notikuma datumi

en: Event Description
lv: Notikuma apraksts

en: Event End Date
lv: Notikuma beigu datums

en: Event Fee(s)
lv: Notikuma maksa(s)

en: Event Fees
lv: Notikuma maksas

en: Event ID
lv: Notikuma ID

en: Event Info
lv: Informācija par notikumu

en: Event Info URL
lv: Notikuma info URL

en: Event Information
lv: Notikuma informācija

en: Event Information and Location
lv: Notikuma informācija un vieta

en: Event Information and Settings
lv: Notikuma informācija un iestatījumi

en: Event Level
lv: Notikuma līmenis

en: Event Links
lv: Notikuma saites

en: Event Location
lv: Notikuma vieta

en: Event Name
lv: Notikuma nosaukums

en: Event Participant Report (List)
lv: Notikuma dalībnieku pārskats (saraksts)

en: Event Participants
lv: Notikuma dalībnieki

en: Event Recipients
lv: Notikuma saņēmēji

en: Event Registration
lv: Notikuma reģistrācija

en: Event Registration Cancelled for %1
lv: Atcelta reģistrācija notikumam %1

en: Event Registration Link Text
lv: Saites teksts uz reģistrēšanos notikumam

en: Event Registration URL
lv: Notikuma reģistrācijas URL

en: Event Source
lv: Notikuma avots

en: Event Start Date
lv: Notikuma sākuma datums

en: Event Summary
lv: Notikuma kopsavilkums

en: Event Template Title
lv: Notikuma veidnes Virsraksts

en: Event Title
lv: Notikuma virsraksts

en: Event Type
lv: Notikuma veids

en: Event registration for %1 has been added.
lv: Notikuma reģistrācija %1 tika pievienota.

en: Event registration has expired for %1
lv: Reģistrācija notikumam %1 ir beigusies

en: Event registration information for %1 has been updated.
lv: Notikuma %1 reģistrācijas informācija tika labota.

en: Events
lv: Notikumi

en: Events - Registration Confirmation and Receipt (off-line)
lv: Notikumi - Reģistrācijas apstiprināšana un kvīts (bezsaites režīmā)

en: Events by Dates
lv: Notikumi pēc datuma

en: Every
lv: Katru

en: Everyone
lv: Jebkurš

en: Ewe
lv: Kwa (Gana, Togo, Benina)

en: Exclude
lv: Izņemt

en: Exclude Group(s)
lv: Izņemt grupu(-as)

en: Exclude Tag(s)
lv: Izņemt kategoriju(-as)

en: Exclusion End Date
lv: Izņēmums beigu datums

en: Exclusion Max Amount
lv: Izņēmuma maksimālais daudzums

en: Exclusion Min Amount
lv: Izņēmuma minimālais daudzums

en: Exclusion Start Date
lv: Izņēmums sākuma datums

en: Exhibition
lv: Izstāde

en: Expand all tabs
lv: Atvērt visas cilnes

en: Expand the 'Report Settings' section, and click 'Include Report on Dashboard'.
lv: Izvērs 'Pārskata iestatījumi' sadaļu un spied 'Iekļaut pārskatu panelī'.

en: Expiration Time
lv: Derīguma laiks

en: Expire On
lv: Beidzas

en: Expired
lv: Beidzies

en: Expired Date
lv: Izbeigšanās datums

en: Export Activities
lv: Eksportēt aktivitātes

en: Export Activity
lv: Eksportēt aktivitāti

en: Export Contact
lv: Eksportēt kontaktu

en: Export Contacts
lv: Eksportēt kontaktus

en: Export Members
lv: Eksportēt dalībniekus

en: Export Membership
lv: Eksportēt biedru

en: Export Participant
lv: Eksportēt dalībnieku

en: Export Participants
lv: Eksportēt dalībniekus

en: Ext.
lv: Papl.

en: Extends
lv: Paplašina

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: External ID
lv: Ārējs ID

en: External ID already exists in Database.
lv: Ārējais ID jau eksistē datubāzē.

en: External Identifier
lv: Ārējs identifikators

en: FROM Email Address
lv: NO e-pasta adrese

en: FROM Name
lv: NO vārds

en: FROM name for email.
lv: NO vārds e-pastā.

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Failed to clean temp dir: %1
lv: Kļūda temp direktorijas tīrīšanā: %1

en: Failure
lv: Neveiksme

en: Faroese
lv: Fēru

en: Fax
lv: Fakss

en: Fee
lv: Maksa

en: Female
lv: Sieviete

en: Field
lv: Lauks

en: Field Help
lv: Lauka palīdzības teksts

en: Field Label
lv: Lauka etiķete

en: Field Name
lv: Lauka nosaukums

en: Field Post Help
lv: Palīdzības teksts pēc lauka

en: Field Pre Help
lv: Palīdzības teksts pirms lauka

en: Field Type
lv: Lauka tips

en: Fields
lv: Lauki

en: Fields to Include in Export File
lv: Lauki, ko iekļaut eksportējamā failā

en: Fijian
lv: Fidžiešu

en: File
lv: Fails

en: File On Case
lv: Lietas fails

en: File format must be comma-separated-values (CSV).
lv: Faila formātam jābūt CSV (ar komatu atdalītām vērtībām)

en: File must be in UTF-8 encoding
lv: Failam jābūt UTF-8 kodējumā

en: File on Case
lv: Lietas fails

en: File on case
lv: Lietas faili

en: File size should be less than %1 MByte(s)
lv: Faila izmērs nedrīkst pārsniegt %1 MBaitus

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
lv: Faila izmērs nedrīkst pārsniegt %1 MBaitus (%2 baitus)

en: File size should be less than 1 MByte
lv: Faila izmērs nedrīkst pārsniegt 1 MB

en: Filed Activities
lv: Iesniegtās aktivitātes

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Filter
lv: Fitlrs

en: Filter by Activity Type
lv: Filtrēt pēc aktivitātes tipa

en: Filter by Group
lv: Filtrēt pēc grupas

en: Find
lv: Meklēt

en: Find Activities
lv: Meklēt aktivitātes

en: Find Campaign Pages
lv: Meklēt kampaņas lapas

en: Find Contacts
lv: Meklēt kontaktus

en: Find Contacts to Add to this Group
lv: Meklēt kontaktus, ko pievienot šai grupai

en: Find Contacts within this Group
lv: Meklēt kontaktus šajā grupā

en: Find Events
lv: Meklēt notikumus

en: Find Groups
lv: Meklēt grupas

en: Find Memberships
lv: Atrast piederības

en: Find Participants
lv: Meklēt dalībniekus

en: Find Target Household
lv: Meklēt uzņēmumu

en: Find Target Organization
lv: Meklēt organizāciju

en: Find contacts within
lv: Meklēt kontaktus iekš

en: Find more event participants
lv: Atrast vairāk notikuma dalībniekus

en: Find more members
lv: Atrast vēl dalībniekus

en: Find...
lv: Meklēt...

en: Finnish
lv: Somu

en: First
lv: Pirmais

en: First Donation?
lv: Pirmais ziedojums?

en: First Name
lv: Vārds

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
lv: Vārds un uzvārds VAI e-pasts VAI OpenID jābūt ievadīts primārajā atrašanās vietā.

en: First Name:
lv: Vārds:

en: First row contains column headers
lv: Pirmā rinda satur kolonnu virsrakstus

en: Fixed Period Start Day
lv: Fiksēta perioda sākuma diena

en: Flip between original and duplicate contacts.
lv: Salīdzināt oriģinālo un dublējošo kontaktu.

en: Follow up
lv: Sekot

en: Follow-up Activity type is a required field.
lv: Sekojošas aktivitātes tips ir obligāts lauks.

en: Followup Activity
lv: Sekojoša aktivitāte

en: Followup date is a required field.
lv: Sekojošais datums ir obligāti aizpildāms lauks.

en: For Duplicate Contacts
lv: Dublējošiem kontaktiem

en: For-profit organization.
lv: Bezpeļņas organizācija

en: Found illegal '%1' string in SQL clause.
lv: Atrasta neatļauta '%1' rinda SQL klauzulā

en: Found one matching contact record. | Found %count matching contact records.
lv[0]: Atrasts viens atbilstošs kontakta ieraksts.
lv[1]: Atrasti % atbilstoši kontaktu ieraksti.
lv[2]: Nav atrasti atbilstošu kontaktu ieraksti.

en: French (Canada)
lv: Franču (Kanāda)

en: French (France)
lv: Franču (Francija)

en: Frequency
lv: Biežums

en: Frequency Interval
lv: Biežuma intervāls

en: Frequency Unit
lv: Biežuma mērvienība

en: Friend's Email
lv: Drauga e-pasts

en: Friend's First Name
lv: Drauga vārds

en: Friend's Last Name
lv: Drauga uzvārds

en: From
lv: No

en: From Address
lv: No adreses

en: From Email Address
lv: No e-pasta adreses

en: From Template
lv: No veidne

en: Fula; Fulah; Pulaar; Pular
lv: Fulanu

en: Full Name
lv: Pilnais nosaukums

en: Full-text Search
lv: Pilna-teksta meklēšana

en: Galician
lv: Galisiešu

en: Gender
lv: Dzimums

en: General Link
lv: Galvenā saite

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German
lv: Vācu

en: German (Swiss)
lv: Vācu (Šveice)

en: Give option, but not required
lv: Dot iespēju, bet nav obligāts

en: Global Settings
lv: Globālie iestatījumi

en: Go
lv: Iet

en: Go Back
lv: Iet atpakaļ

en: Government Entity
lv: Valsts iestāde

en: Grant
lv: Piešķirt tiesības

en: Grants
lv: Atļaujas

en: Greek, Modern
lv: Grieķu (Jaunlaiku)

en: Group
lv: Grupa

en: Group '%1' already exists.
lv: Grupa '%1' jau eksistē.

en: Group Contacts
lv: Grupas kontakti

en: Group Description
lv: Grupas apraksts

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Group Listings
lv: Grupu saraksti

en: Group Name
lv: Grupas nosaukums

en: Group Name:
lv: Grupas nosaukums:

en: Group Options
lv: Grupas izvēles

en: Group Settings: %1
lv: Grupas iestatījumi: %1

en: Group Source
lv: Grupas avots

en: Group Status
lv: Grupas statuss

en: Group Title
lv: Grupas nosaukums

en: Group Type
lv: Grupas tips

en: Group(s)
lv: Grupa(s)

en: Groups
lv: Grupas

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: HTML Format
lv: HTML formāts

en: HTML Message
lv: HTML ziņa

en: HTML messages have more visual impact, allow you to include images, and may be more readable if you are including links to website pages. However, you can also configure a simple sms.
lv: HTML ziņas ir vizuāli pievilcīgākas, tajās var iekļaut attēlus un tās ir lasāmākas, ja tajās iekļauj saites uz mājaslapām. Lai gan Jūs varat arī nokonfigurēt vienkāršu sms.

en: Haitian; Haitian Creole
lv: Haitiešu

en: Hausa
lv: Hausu

en: Head of Household for
lv: Vadītājs uzņēmumam

en: Head of Household is
lv: Uzņēmuma vadītājs ir

en: Head of household.
lv: Uzņēmuma vadītājs.

en: Hebrew (modern)
lv: Ivrits

en: Height (rows)
lv: Augstums (rindas)

en: Help Post
lv: Palīdzības info pēc

en: Help Pre
lv: Palīdzības info pirms

en: Help Text
lv: Palīdzības teksts

en: Hide comments for this note.
lv: Slēpt piezīmes komentārus.

en: Home
lv: Sākums

en: Home Mobile
lv: Mājas mobilais tālrunis

en: Home Phone
lv: Mājas tālrunis

en: Host
lv: Saimnieks

en: Hourly
lv: Katru stundu

en: Household
lv: Uzņēmums

en: Household Member is
lv: Uzņēmuma darbinieks ir

en: Household Member of
lv: Darbinieks uzņēmumā

en: Household Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Household membership.
lv: Uzņēmuma attiecības.

en: How many people are you registering?
lv: Cik daudz cilvēkus Jūs reģistrēsiet?

en: Html Type
lv: Html tips

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: I want to
lv: Es vēlos

en: IM Location
lv: IM vieta

en: IM Location Type
lv: IM vietas tips

en: IM Provider
lv: IM pakalpojumu sniedzējs

en: IM Screen Name
lv: IM ekrāna nosaukums

en: IM Type
lv: IM tips

en: Icelandic
lv: Īslandiešu

en: If this relationship has start and/or end dates, specify them here.
lv: Ja šai attiecībai ir sākuma un/vai beigu datumi, lūdzu, norādiet tos šeit.

en: If you are searching by activity name, check your spelling or use fewer letters.
lv: Ja meklējat pēc aktivitātes vārda, pārbaudiet pareizrakstību vai izmantojiet mazāk burtus.

en: If you are searching within a date  range, try a wider range of values.
lv: Ja meklējat datuma diapazonā, mēģiniet izvēlēties plašāku diapazonu.

en: If you have a discount code, enter it here
lv: Ja jums ir atlaides kods, ievadiet to šeit

en: If you want to remove dashlets from the set of 'Available Dashlets' you can click the 'x' in the right corner of any dashlet. This will also remove the dashlet from any users' dashboards that currently include it. You can make a dashlet available again by checking the 'Available for Dashboard' box in the Report Settings of the associated report instance.
lv: Ja vēlies izņemt blokus no 'Pieejamie bloki' kopas, varat spiest 'x' jebkura bloka labajā stūrī. Šādi bloks tiks izņemts no visu lietotāju paneļiem, kas to pašreiz ir pievienojuši. Bloku atkal pieejamu varat padarīt attiecīgā Pārskata instances iestatījumos atzīmējot 'Pieejams panelim' izvēles rūtiņā.

en: If you're sure this record is not a duplicate, click the 'Save Matching Contact' button below.
lv: Ja esat pārliecināts, ka šis ieraksts nav dublikāts, spiediet zemāk pogu 'Saglabāt saderīgo kontaktu'.

en: Igbo
lv: Igbo (Nigērija)

en: Image
lv: Attēls

en: Image Deleted
lv: Attēls dzēsts

en: Image URL
lv: Attēla URL

en: Image Url
lv: Attēla Url

en: Image could not be uploaded due to invalid type extension.
lv: Attēlu nevar augšupielādēt, jo tam ir nederīgs faila paplašinājums.

en: Import
lv: Importēt

en: Import Activity
lv: Importēt aktivitāti

en: Import Contact
lv: Importēt kontaktu

en: Import Data (row %1)
lv: Importēt datus (rinda %1)

en: Import Data File
lv: Importēt datu failu

en: Import Field Separator
lv: Importējamo lauku atdalītājs

en: Import File Format
lv: Importējamā faila formāts

en: Import Membership
lv: Importēt biedru

en: Import Participant
lv: Importēt dalībnieku

en: Import has completed successfully.
lv: Imports veiksmīgi pabeigts.

en: Import to Groups
lv: Importēt grupās

en: In Person
lv: Personiski

en: In Progress
lv: Notiek

en: Inactive Relationships
lv: Neaktīvās attiecības

en: Inches
lv: Collas

en: Include
lv: Iekļaut

en: Include %1 user account information links in search results?
lv: Iekļaut meklēšanas rezultātos %1 saites uz lietotāja konta informāciju?

en: Include / Exclude Search
lv: Iekļaut / izņemt meklēšana

en: Include Group(s)
lv: Iekļaut grupu(-as)

en: Include Profile
lv: Iekļaut profilu

en: Include Tag(s)
lv: Iekļaut kategoriju(-as)

en: Include a Picture or an Image
lv: Iekļaut attēlu

en: Include by Privacy Option(s)
lv: Iekļaut pēc privātuma izvēlēm

en: Include contacts where
lv: Iekļaut kontaktus, kuri

en: Include my name and message
lv: Iekļaut manu vārdu un ziņu

en: Include profile edit links in search results?
lv: Iekļaut meklēšanas rezultātos profila rediģēšanas saites?

en: Include reCAPTCHA?
lv: Iekļaut reCAPTCHA?

en: Individual
lv: Privātpersona

en: Individual Prefix
lv: Privātpersonas prefikss

en: Individual Suffix
lv: Privātpersonas sufikss

en: Individual contact prefixes
lv: Privātpersonas kontakta prefikss

en: Individual contact suffixes
lv: Privātpersonas kontakta sufikss

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Info &amp; Settings
lv: Info &amp; Iesatatījumi

en: Info and Settings
lv: Info un iestatījumi

en: Inline
lv: Vienā rindā

en: Input file must be in CSV format
lv: Ievades failam jābūt CSV formātā

en: Install
lv: Uzstādīt

en: Install "%1"?
lv: Uzstādīt "%1"?

en: Instant Messenger
lv: Tulītējas ziņapmaiņas programma (IM)

en: Insufficient access rights - cannot merge
lv: Nepietiekamas piekļuves tiesības - nevar apvienot

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Interlingua
lv: Interlingva

en: Internal Contact ID
lv: Iekšējais kontakta ID

en: Intro
lv: Ievads

en: Introductory Text
lv: Ievadteksts

en: Invalid Email address
lv: Nederīga e-pasta adrese

en: Invalid Message template
lv: Nederīga ziņas veidne

en: Invalid Rows (skipped)
lv: Nederīgas rindas (izlaistas)

en: Invalid default value for country.
lv: Nederīga noklusētā valsts vērtība.

en: Invalid entity type
lv: Nederīgs vienuma tips

en: Invalid relationship type
lv: Nederīgs attiecības tips

en: Invalid value for Event ID
lv: Nederīga vērtība notikuma ID

en: Invalid value passed to delete function.
lv: Dzēšanas funkcijai tika padota nederīga vērtība.

en: Irish
lv: Īru

en: Is Active
lv: Ir aktīvs

en: Is Active?
lv: Ir aktīvs?

en: Is Address Primary?
lv: Primārā adrese?

en: Is Deceased
lv: Ir miris

en: Is Event Public
lv: Vai notikums ir publisks

en: Is IM Primary?
lv: Vai IM ir primārais?

en: Is Online Registration
lv: Vai ir tiešsaistes reģistrācija

en: Is Phone Primary?
lv: Primārais tālrunis?

en: Is Required
lv: Ir nepieciešams

en: Is Reserved
lv: Ir rezervēts

en: Is confirm email
lv: Vai ir apstiprinājuma e-pasts

en: Is this CiviCRM Profile active?
lv: Vai CRM profils ir aktīvs?

en: Is this Event Active?
lv: Vai šis notikums ir aktīvs?

en: Is this Field Searchable?
lv: Šis lauks ir meklējams?

en: Is this a default provider?
lv: Vai šis ir noklusētais provaideris?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
lv: Vai šī aktivitāte ir aktuālā revīzijas versija?

en: Is this provider active?
lv: Vai šis provaideris ir aktīvs?

en: Issue warning and do not save
lv: Brīdinājuma ziņa un nesaglabāt

en: Italian
lv: Itāļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Javanese
lv: Javiešu

en: Javascript must be enabled in your browser in order to use the dashboard features.
lv: Lai izmantotu paneļa iespējas, pārlūkprogrammā jābūt ieslēgtam Javascript.

en: Job Title
lv: Darba nosaukums

en: Join a Group
lv: Pievienot grupu

en: Kalaallisut, Greenlandic
lv: Grenlandiešu

en: Kannada
lv: Kannadu

en: Kashmiri
lv: Kašmiriešu

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Khmer
lv: Khmeru

en: Kikuyu, Gikuyu
lv: Bantu (R-Kenija)

en: Kilometers
lv: Kilometri

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruanda

en: Kirghiz, Kyrgyz
lv: Kirgīzu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: Label
lv: Etiķete

en: Landscape
lv: Ainava

en: Languages
lv: Valodas

en: Last
lv: Pēdējais

en: Last &gt;&gt;
lv: Pēdējais &gt;&gt;

en: Last Change by
lv: Pēdējo reizi labojis

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last Name:
lv: Uzvārds:

en: Last Run
lv: Pēdējā izpilde

en: Latin
lv: Latīņu

en: Latitude
lv: Platums

en: Latitude and longitude may be automatically populated by enabling a Mapping Provider.
lv: Platums un garums var tikt automātiski ievietots, ja iespējo Kartēšanas provaideri.

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Left Column
lv: Kreisā kolonna

en: Left Margin
lv: Kreisā robeža

en: Left Message
lv: Atstāta ziņa

en: Legal Name
lv: Juridiskais nosaukums

en: Length
lv: Garums

en: Letter Mail
lv: Vēstule pa pastu

en: Limit List to Group
lv: Ierobežot sarakstu uz grupu

en: Limit listings to a specific Group?
lv: Ierobežot sarakstus specifiskai grupai?

en: Line Number
lv: Rindas numurs

en: Link
lv: Saite

en: List %1 participants
lv: Dalībnieku %1 saraksts

en: List of Languages
lv: Valodu saraksts

en: List participants for this event (all statuses)
lv: Šī notikuma dalībnieku saraksts (visi satusi)

en: Listing of current and upcoming public events.
lv: Tekošo un tuvāko publisko notikumu saraksts.

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Loading
lv: Ielādē

en: Location
lv: Vieta

en: Location Type
lv: Atrašanās vietas tips

en: Location search uses the PRIMARY location for each contact by default.
lv: Meklēšana pēc vietas pēc noklusējuma lieto katra kontakta PRIMĀRO vietu.

en: Longitude
lv: Garums

en: Low
lv: Zema

en: Luganda
lv: Buganda

en: Luxembourgish, Letzeburgesch
lv: Luksemburgiešu

en: MM d, yyyy (December 31, 2009)
lv: MM d, yyyy (Decembris 31, 2009)

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Mail Setting Deleted.
lv: E-pasta iestatījumi dzēsti.

en: Mailing
lv: E-pastu sūtīšana

en: Mailing Recipients
lv: Sūtījumu saņēmēji

en: Mailing Report
lv: Sarakstes pārskats

en: Mailings
lv: Sarakste

en: Main
lv: Galvenais

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Main office location
lv: Galvenais ofiss atrodas

en: Major Donor
lv: Galvenais ziedotājs

en: Make a Copy of CiviCRM Profile Group
lv: Izveidot CRM profila grupas kopiju

en: Make sure at least one parent group is set.
lv: Pārliecinies, vai ir iestatīta vismaz viena vecāka grupa.

en: Make sure you have enough privileges in the access control system.
lv: Pārliecinieties vai Jums ir nepieciešamās atļaujas piekļuves kontroles sistēmā.

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Male
lv: Vīrietis

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Manage Case
lv: Pārvaldīt lietu

en: Manage Case #%1
lv: Pārvaldīt lietu #%1

en: Manage Event Templates
lv: Pārvaldīt notikuma veidnes

en: Manage Events
lv: Pārvaldīt notikumus

en: Manage Groups
lv: Pārvaldīt grupas

en: Manage the rules used to identify potentially duplicate contact records. Scan for duplicates using a selected rule and merge duplicate contact data as needed.
lv: Pārvaldi izmantojamos noteikumus, lai noteiktu iespējamos dublējošo kontaktu ierakstus. Meklē dublikātus, izvēloties attiecīgo noteikumu un apvieno kontaktu datus pēc vajadzības.

en: Map
lv: Karte

en: Map Contact
lv: Norādīt kartē kontaktu

en: Map Contacts
lv: Sasaistīt kontaktus

en: Map Location(s)
lv: Atzīmēt kartē atrašanās vietu(as)

en: Map event location
lv: Norādīt kartē norises vietu

en: Map this Address
lv: Norādīt kartē šo adresi

en: Map this Location
lv: Norādīt kartē šo vietu

en: Mapper for Field %1
lv: Lauka %1 sasaiste

en: Mapping Option
lv: Datu sasaistes izvēle

en: Marathi
lv: Mariešu

en: Mark All
lv: Iezīmēt visu

en: Mark Target Contact(s) for this Relationship
lv: Atzīmē saistītos kontaktus šai attiecībai

en: Mark as Dedupe Exception
lv: Atzīmēt kā dublēšanās izņēmumu

en: Mark the target contact(s) for this relationship if it appears below. Otherwise you may modify the search name above and click Search again.
lv: Atzīmē saistīto kontaktu šai attiecībai, ja tas parādās zemāk. Ja šāds kontakts neparādās, mainiet meklēšanas vārdu un vēlreiz spiediet 'Meklēt'.

en: Mark this pair as not a duplicate.
lv: Atzīmēt šo pāri kā nedublējošu.

en: Marked as duplicates.
lv: Atzīmēti kā dublikāti.

en: Marked as non duplicates.
lv: Atzīmēti kā nedublikāti.

en: Mask
lv: Maska

en: Mass SMS
lv: Masu SMS

en: Match Fields
lv: Saderīgie lauki

en: Matching CiviCRM Field
lv: Saderīgais CRM lauks

en: Matching Rule for %1 Contacts
lv: Saderīguma noteikums %1 kontaktiem

en: Max Amount One
lv: Maksimālais daudzums Viens

en: Max Amount Two
lv: Maksimālais daudzums Divi

en: Max Number of Participants
lv: Maksimālais dalībnieku skaits

en: Max Participants
lv: Maksimālais dalībnieku skaits

en: Max Value
lv: Max vērtība

en: Max participants should be a positive number
lv: Maksimālajam dalībnieku skaitam jābūt pozitīvam skaitlim

en: Maximum Amount
lv: Maksimālais daudzums

en: Maximum Exceeded
lv: Maksimums pārsniegts

en: Maximum Upload File Size: %1 MB
lv: Maksimālais augšupielādes faila izmērs: %1 MB

en: Medium
lv: Vidējais

en: Meeting
lv: Tikšanās

en: Member
lv: Biedrs

en: Member Name or Email
lv: Biedra vārds vai e-pasts

en: Member Since
lv: Dalībnieks kopš

en: Members
lv: Biedri

en: Members by Type
lv: Dalībnieki pēc tipa

en: Membership
lv: Biedrs

en: Membership End Date
lv: Biedra beigu datums

en: Membership Fee
lv: Biedranauda

en: Membership ID
lv: Biedra ID

en: Membership Join Date
lv: Biedra pievienošanās datums

en: Membership Options
lv: Biedru opcijas

en: Membership Renewal
lv: Biedra statusa pagarināšana

en: Membership Report (Detail)
lv: Biedru atskaite (detalizēti)

en: Membership Report (Lapsed)
lv: Biedru atskaite (ar izbeigušos statusu)

en: Membership Report (Summary)
lv: Biedru atskaite (kopsavilkums)

en: Membership Start Date
lv: Biedra sākuma datums

en: Membership Status
lv: Biedra statuss

en: Membership Summary
lv: Biedru kopsavilkums

en: Membership Type
lv: Biedra tips

en: Membership Type:
lv: Biedra tips

en: Membership Types
lv: Biedru tipi

en: Membership renewed automatically
lv: Biedra statusa automātiska atjaunināšana

en: Memberships
lv: Biedri

en: Menu has been rebuilt
lv: Izvēlne tika pārbūvēta

en: Merge
lv: Apvienot

en: Merge %1 with
lv: Apvienot %1 ar

en: Merge All Contacts with the Same Address
lv: Apvienot visus kontaktus ar vienādu adresi

en: Merge Case
lv: Apvienot lietas

en: Merge Contacts
lv: Apvienot kontaktus

en: Merge and Goto Listing
lv: Apvienot un iet uz sarakstu

en: Merge and Goto Next Pair
lv: Apvienot un iet uz nākamo pāri

en: Merge labels for contacts belonging to the same household
lv: Apvienot etiķetes (labels) kontaktiem, kas pieder vienam uzņēmumam

en: Merge labels for contacts with the same address
lv: Apvienot etiķetes (labels) kontaktiem ar vienādu adresi

en: Merge operation requires selecting two contacts.
lv: Apvienošanas darbībai nepieciešams atzīmēt divus kontaktus.

en: Message
lv: Ziņa

en: Message Formats
lv: Ziņas formāti

en: Message Text
lv: Ziņas teksts

en: Message if Event Is Full
lv: Ziņa, ja notikums ir pilns

en: Method
lv: Metode

en: Middle Name
lv: Otrais vārds

en: Miles
lv: Jūdzes

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Mime Type
lv: Mime tips

en: Min Amount One
lv: Minimālais daudzums Viens

en: Min Amount Two
lv: Minimālais daudzums Divi

en: Minimum Amount
lv: Minimālais daudzums

en: Minimum Fee
lv: Minimālā maksa

en: Missing required contact matching fields.
lv: Trūkst obligātie kontakta saistītie lauki.

en: Missing required field:
lv: Trūkst obligātais lauks:

en: Missing required field: %1
lv: Trūkst obligātā lauka: %1

en: Missing required field: Provide %1 or %2
lv: Trūkst obligātā lauka. Piedāvā %1 vai %2

en: Missing required fields
lv: Nav aizpildīti visi obligātie lauki

en: Missing required fields:
lv: Trūkst obligātie lauki:

en: Mobile
lv: Mobilais tālrunis

en: Modified
lv: Rediģēts

en: Modified Between
lv: Rediģēts starp

en: Modified By
lv: Rediģējis

en: Modified Date
lv: Rediģēšanas datums

en: Module
lv: Modulis

en: Money
lv: Nauda

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Month dd, yyyy (December 12, 1998)
lv: Mēnesis dd, yyyy (Decembris 12, 1998)

en: Morning Sessions
lv: Rīta sesijas

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move down one row
lv: Pārnest vienu rindu zemāk

en: Move related...
lv: Pārcelt saistītos...

en: Move to bottom
lv: Pārnest uz leju

en: Move to top
lv: Pārcelt uz augšu

en: Move up one row
lv: Pārcelt vienu rindu augstāk

en: Multi-Select
lv: Vairāku vērtību izvēle

en: Multi-Select State/Province
lv: Vairākas izvēles novadiem/pilsētām

en: Multiple Contact Merge
lv: Vairāku kontaktu apvienošana

en: My Contact Dashboard
lv: Manu kontaktu panelis

en: My Contacts / Organizations
lv: Mani kontakti / organizācijas

en: Māori
lv: Maoru

en: NOTE: Some of these searches may rely on specific site configurations - and may not work as expected on your site.
lv: PIEZĪME: Dažas no šēm meklēšanām var būt atkarīgas no specifiskām mājaslapas konfigurācijām, tāpēc var nedarboties, kā paredzēts jūsu lapā.

en: Name
lv: Vārds

en: Name Only
lv: Tikai vārds

en: Name The SMS
lv: SMS nosaukums

en: Name already exists in Database.
lv: Nosaukums jau eksistē datubāzē

en: Name and Address
lv: Vārds un adrese

en: Name and Email
lv: Vārds un e-pasts

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
lv: Nosaukums var sastāvēt tikai no burtiem vai cipariem

en: Name for new group
lv: Jaunās grupas nosaukums

en: Name is required to save Import Mapping
lv: Nosaukums ir obligāts, lai saglabātu Importēšanas sasaisti

en: Name like: %1
lv: Vārds kā: %1

en: Name or Email
lv: Vārds vai e-pasts

en: Name, Status and Register Date
lv: Vārds, statuss un reģistrēšanas datums

en: Nauru
lv: Nauruāņu

en: Navigate back to the 'Home' dashboard and click 'Configure Dashboard' again.
lv: Ejiet atpakaļ uz 'Sākuma' paneli un spiediet 'Konfigurēt paneli' atkal.

en: Navigate to a report instance and verify the report filters and display type (Tabular, Bar or Pie Chart). OR create a new report instance from the Reports menu &raquo; Create Reports from Templates.
lv: Ej uz pārskata instanci un pārbaudi tā filtrus un attēlošanas veidu (Tabula, Joslu vai Sektoru diagramma). VAI izveido jaunu pārskata instanci no Pārskatu izvēlnes &raquo; Izveidot pārskatus no veidnēm.

en: Navigate to a report instance and verify the report filters and display type (Tabular, Bar or Pie Chart). OR create a new report instance from the Reports menu » Create Reports from Templates.
lv: Ej uz pārskata instanci un pārbaudi tā filtrus un attēlošanas veidu (Tabula, Joslu vai Sektoru diagramma). VAI izveido jaunu pārskata instanci no Pārskatu izvēlnes » Izveidot pārskatus no veidnēm.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Negative
lv: Negatīvs

en: Nepali
lv: Nepāliešu

en: New
lv: Jauns

en: New %1
lv: Jauns %1

en: New ACL
lv: Jauna ACL

en: New Case
lv: Jauna lieta

en: New CiviCRM Profile
lv: Jauns CRM profils

en: New Contact
lv: Jauns kontakts

en: New Event
lv: Jauns notikums

en: New Event Template
lv: Jauna notikuma veidne

en: New HTML Type
lv: Jauns HTML tips

en: New Household
lv: Jauns uzņēmums

en: New Individual
lv: Jauna privātpersona

en: New Membership Status
lv: Jauns biedra statuss

en: New Organization
lv: Jauna organizācija

en: New Smart Group
lv: Jauna dinamiskā grupa

en: Next
lv: Nākamais

en: Next &gt;
lv: Nākamais &gt;

en: Nickname
lv: Segvārds

en: No
lv: Nē

en: No Duplicate Checking
lv: Nepārbaudīt dublikātus

en: No Updates Saved
lv: Atjauninājumi nav saglabāti

en: No account create option
lv: Nav konta izveides iespēja

en: No data available for this contact. Please check city/state/zipcode
lv: Nav pieejamu datu šim kontaktam. Lūdzu, pārbaudiet pilsētu/novadu/pasta indeksu

en: No description available for this event
lv: Šim notikumam nav apraksta

en: No matches found
lv: Nav atrasti saderīgi ieraksti

en: No matches found for:
lv: Nav atrasti atbilstoši ieraksti:

en: No matching contact found.
lv: Nav atrasti saderīgi kontakti.

en: No matching results for
lv: Nav atlasītu ierakstu

en: No possible duplicates were found using %1 rule.
lv: Nav atrasti iespējamie duplikāti, izmantojot šo %1 nosacījumu.

en: No processing status reported yet.
lv: Apstrādes statuss vēl nav noziņots.

en: No such message template: id=%1.
lv: Šādas ziņas veidne neeksistē: id=%1.

en: No thank you
lv: Nē, paldies

en: No updates have been saved.
lv: Labojumi netika saglabāti.

en: Non-profit
lv: Bezpeļņas

en: None
lv: Neviens

en: Normal
lv: Normāla

en: Northern Sami
lv: Ziemeļ Sami

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Norwegian Nynorsk
lv: Norvēģu (jaunnorvēģu - nyonorsk)

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Not Required
lv: Nav obligāts

en: Not Safe
lv: Nav drošs

en: Not a CMS User
lv: Nav CMS lietotājs

en: Not&nbsp;Counted
lv: Nav&nbsp;pieskaitīts

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Role
lv: Nav&nbsp;pieskaitīts&nbsp;lomas&nbsp;dēļ

en: Not&nbsp;Counted&nbsp;Due&nbsp;To&nbsp;Status
lv: Nav&nbsp;pieskaitīts&nbsp;statusa&nbsp;dēļ

en: Note
lv: Piezīme

en: Note Text
lv: Piezīmes teksts

en: Note(s)
lv: Piezīme(s)

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Note: You cannot edit fields for a reserved rule.
lv: Piezīme: Jūs nevarat rediģēt rezervēta noteikuma laukus.

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notify when profile form is submitted?
lv: Ziņot, ja ir aizpildīta profila forma?

en: Number
lv: Skaitlis

en: Number of selected Activities: %1
lv: Izvēlēto aktivitāšu skaits: %1

en: Number of selected contacts: %1
lv: Izvēlēto kontaku skaits: %1

en: Number of selected participants: %1
lv: Atzīmēto dalībnieku skaits: %1

en: Number of<br />Participant
lv: Numurs <br />Dalībnieks

en: OR
lv: VAI

en: Offer a Waitlist?
lv: Piedāvāt gaidītāju sarakstu?

en: On Duplicate Entries
lv: Ja dublējoši ieraksti

en: On Hold
lv: Aizturēts

en: On Hold - Opt Out
lv: Aizturēts - atteikties

en: On Hold?
lv: Aizturēts?

en: On duplicate entries
lv: Ja dublējoši ieraksti

en: Once your registration has been reviewed, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
lv: Tiklīdz reģistrācija tiks pārskatīta, Jūs saņemsiet e-pastu ar saiti uz mājaslapu, kur pabeigt reģistrācijas procesu.

en: One %1 should be marked as primary.
lv: Viens %1 jābūt atzīmēts kā primārais.

en: One email should be marked as primary.
lv: Viens e-pasts ir jāatzīmē kā primārais.

en: One matching contact was found.  | %count matching contacts were found.<br />
lv[0]: Tika atrasts viens saderīgs kontakts.
lv[1]: Tika atrasti %count saderīgi kontakti.<br/>
lv[2]: Saderīgi kontakti netika atrasti.<br/>

en: One phone should be marked as primary.
lv: Viens tālruņa numurs ir jāatzīmē kā primārais.

en: Ongoing
lv: Notiek

en: Online Contribution
lv: Tiešsaistes iemaksa

en: Online Event Registration
lv: Tiešsaistes notikuma reģistrācija

en: Online Registration
lv: Tiešsaistes reģistrācija

en: Online Registration (Live)
lv: Tiešsaistes reģistrācija (reāls)

en: Online Registration (Test-drive)
lv: Tiešsaistes reģistrācija (testa brauciens)

en: Online Registration for %1
lv: Tiešsaistes reģistrācija %1

en: Online documentation.
lv: Tiešsaistes dokumentācija.

en: Online or offline event registration.
lv: Tiešsaistes vai bezsaistes notikuma reģistrācija.

en: Online registration is not currently available for this event (contact the site administrator for assistance).
lv: Tiešsaistes reģistrācija šim notikumam pašreiz nav pieejama (sazinies ar lapas administratoru).

en: Only %1 Registrations available.
lv: Pieejamas tikai %1 reģistrācijas.

en: Only 'View' and 'Edit' operations are valid for this type of data
lv: Ir piejamas tikai "Apskatīt" un "Labot" darbības šim datu tipam

en: Only one %1 can be marked as primary.
lv: Tikai viens %1 var tikt atzīmēts kā primārais.

en: Only one email can be marked as primary.
lv: Tikai vienu e-pastu var atzīmēt kā primāro.

en: Only one phone can be marked as primary.
lv: Tikai viens tālruņa numurs var tikt atzīmēts kā primārais.

en: Oops, it looks like there are currently no available spaces for the %1 event.
lv: Uups, izskatās uz šo notikumu %1 vairs nav brīvu vietu.

en: Oops, it looks like your registration for %1 has already been cancelled.
lv: Uups, izskatās, Jūsu reģistrācija %1 jau ir atcelta.

en: Open
lv: Atvērts

en: Open Case
lv: Atvērt lietu

en: Open ID Location
lv: Open ID atrašanās vieta

en: OpenID is not a valid URL.
lv: OpenID nav derīgs URL.

en: Opened
lv: Atvērts

en: Operation
lv: Darbība

en: Option Label
lv: Izvēles etiķete

en: Option Type
lv: Izvēles tips

en: Option Value
lv: Izvēles vērtība

en: Option label cannot be empty
lv: Izvēles etiķete nevar būt tukša

en: Option value cannot be empty
lv: Izvēles vērtība nevar būt tukša

en: Optional
lv: Nav obligāts

en: Options Per Line
lv: Izvēles vienā rindā

en: Order
lv: Kārtība

en: Organization
lv: Organizācija

en: Organization Address and Contact Info
lv: Organizācijas adrese un kontaktinformācija

en: Organization Contact Information
lv: Organizācijas kontaktinformācija

en: Organization Name
lv: Organizācijas nosaukums

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Original Activity ID
lv: Sākotnējais aktivitātes ID

en: Oriya
lv: Oriju

en: Ossetian, Ossetic
lv: Osetiešu

en: Other
lv: Cits

en: Other Amount
lv: Cits daudzums

en: Other location
lv: Cita atrašanās vieta

en: Overdue
lv: Nokavēts

en: Page %1 of %2
lv: Lapa %1 no %2

en: Page Format
lv: Lapas formāts

en: Page title for registration Thank-you screen.
lv: Reģistrācijas lapas virsraksts Paldies ekrāns.

en: Pager
lv: Peidžeris

en: Paid By
lv: Samaksājis

en: Paid Event
lv: Maksas notikums

en: Panjabi, Punjabi
lv: Pandžabu

en: Paper Size
lv: Papīra izmērs

en: Parent Activity Id
lv: Vecāka aktivitātes Id

en: Parent Event
lv: Parent notikums

en: Parent Groups
lv: Vecāku grupas

en: Parent of
lv: Vecāks

en: Parent/child relationship.
lv: Vecāka/bērna attiecība.

en: Participant
lv: Dalībnieks

en: Participant %1
lv: Dalībnieks %1

en: Participant Count
lv: Dalībnieku skaits

en: Participant Information - Participant %1
lv: Dalībnieka informācija - Dalībnieks %1

en: Participant Listing is not enabled for this event. You can enable it from
lv: Dalībnieku saraksts nav iespējots šim notikumam. Jūs varat iespējot to no

en: Participant Name
lv: Dalībnieka vārds

en: Participant Name or Email
lv: Dalībnieka vārds vai e-pasts

en: Participant Role Id
lv: Dalībnieka lomas Id

en: Participant Source
lv: Dalībnieka avots

en: Participant Status
lv: Dalībnieka statuss

en: Participant Status Id
lv: Dalībnieka statusa Id

en: Participant listing links.
lv: Dalībnieku saraksta saites.

en: Participant listings.
lv: Dalībnieku saraksti.

en: Participant's Name
lv: Dalībnieka vārds

en: Participants
lv: Dalībnieki

en: Participants whose status is changed TO any of the following will be automatically notified via email: %1.
lv: Dalībnieki, kuru statusi ir mainīti UZ jebkuru no sekojošiem, automātiski tiks informēti caur e-pastu: %1.

en: Pashto, Pushto
lv: Puštu

en: Password
lv: Parole

en: Password and Confirm Password values are not the same.
lv: Parole un tās apstiprinājums nesakrīt.

en: Past Groups
lv: Iepriekšējās grupas

en: Path
lv: Ceļš

en: Pay Later Label
lv: Maksāt vēlāk etiķete

en: Pay Later?
lv: Maksāt vēlāk?

en: Payment Completed
lv: Maksājums pabeigts

en: Payment ID
lv: Maksājuma ID

en: Payment Instrument
lv: Maksājuma veids

en: Payment Status
lv: Maksājuma statuss

en: Pending
lv: Gaida

en: Performance
lv: Uzstāšanās

en: Period
lv: Periods

en: Permanently Delete Contact
lv: Neatgriezeniski dzēst kontaktu

en: Permission
lv: Atļauja

en: Permission Operator
lv: Atļaujas operators

en: Persian (Iran)
lv: Persiešu (Irāna)

en: Personal Campaign Pages
lv: Personiskās kampaņas lapas

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Phone (Main)
lv: Tālrunis (galvenais)

en: Phone (called) ID
lv: Tālruņa (zvanīts) ID

en: Phone (called) Number
lv: Tālruņa (zvanīts) numurs

en: Phone Call
lv: Telefona saruna

en: Phone Extension
lv: Tālruņa paplašinājums

en: Phone Location
lv: Tālruņa atrašanās vieta

en: Phone Location Type
lv: Tālruņa atrašanās

en: Phone Number
lv: Tālruņa numurs

en: Phone Type
lv: Tālruņa veids

en: Phone and Email
lv: Tālrunis un e-pasts

en: Phone and Extension
lv: Tālrunis un paplašinājums

en: Phone number contains
lv: Tālruņa numurs satur

en: Plain-Text Format
lv: Teksta formāts

en: Planned
lv: Plānotais

en: Please assign this permission to a Role.
lv: Lūdzu piešķir šo atļauju lomai.

en: Please choose another address to be primary before changing this one.
lv: Lūdzu, izvēlies citu adresi kā primāro pirms maini šo.

en: Please clear your value if you want to use %1 operator.
lv: Lūdzu, nodzēs ievadīto vērtību, ja vēlies lietot %1 operatoru.

en: Please configure a default mailbox for CiviMail.
lv: Lūdzu, nokonfigurē noklusēto CiviMail e-pasta kasti.

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions
    or want to inquire about reinstating your registration for this event.
lv: Lūdzu, sazinieties ar mums %1 vai sūtiet e-pastu uz %2, ja Jums ir jautājumi
    vai arī vēlaties noskaidrot par reģistrācijas atjaunošanu šim pasākumam.

en: Please contact us at %1 or send email to %2 if you have questions.
lv: Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums %1 vai sūtiet e-pastu uz %2.

en: Please correct the following errors in the form fields below:
lv: Lūdzu, izlabojiet zemāk norādītās kļūdas formas laukos:

en: Please do not include entity parameter (entity is always 'contact')
lv: Lūdzu, neiekļaut vienību parametru (vienība vienmēr ir 'kontakts')

en: Please do not use '/' in Event Title.
lv: Lūdzu, notikuma virsrakstā neizmantot '/'.

en: Please do not use this task to send a lot of emails (greater than %1). We recommend using CiviMail instead.
lv: Lūdzu, nelieto šo uzdevumu, lai sūtītu daudz e-pastu (vairāk kā %1). Tā vietā mēs ieteicam lietot CiviMail.

en: Please enter 1 (for Yes) or 0 (for No) if you want to set a default value.
lv: Lūdzu, ievadi 1 (Jā) vai 0 (Nē), ja vēlies iestatīt noklusēto vērtību.

en: Please enter 1 or 0 as value.
lv: Lūdzu, ievadi vērtību 1 vai 0.

en: Please enter Confirmation Email FROM Email Address.
lv: Lūdzu, ievadi apstiprinājuma e-pasta NO e-pasta adresi.

en: Please enter Confirmation Email FROM Name.
lv: Lūdzu, ievadi apstiprinājuma e-pasta NO vārdu.

en: Please enter a Title for the registration Confirmation Page
lv: Lūdzu, ievadi reģistrācijas apstiprinājuma lapas virsrakstu

en: Please enter a Title for the registration Thank-you Page
lv: Lūdzu, ievadi virsrakstu reģistrācijas Pateicības lapai

en: Please enter a default FROM Email Address (for system-generated emails).
lv: Lūdzu, ievadi noklusēto NO e-pasta adresi (paredzēts sistēmas ģenerētajiem e-pastiem).

en: Please enter a password.
lv: Lūdzu, ievadi paroli.

en: Please enter a time.
lv: Lūdzu, ievadi laiku.

en: Please enter a valid %1
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu %1

en: Please enter a valid Max Participants.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu maksimālo dalībnieku skaitu.

en: Please enter a valid amount.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu daudzumu.

en: Please enter a valid date as default value using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu datuma noklusēto vērtību, lietojot YYYY-MM-DD formātu. Piemēram, 2013-12-31.

en: Please enter a valid date using YYYY-MM-DD format. Example: 2004-12-31.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu datumu formātā YYYY-MM-DD. Piemēram: 2004-12-31.

en: Please enter a valid default FROM email address for system-generated emails.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu noklusējuma NO e-pasta adresi sistēmas ģenerētajiem e-pastiem.

en: Please enter a valid email address.
lv: Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: Please enter a valid integer value.
lv: Lūdzu, ievadi derīgi veselu skaitli.

en: Please enter a valid integer.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu veselu skaitli.

en: Please enter a valid link.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu saiti.

en: Please enter a valid money value for this field (e.g. %1).
lv: Lūdzu, ievadi derīgu naudas vērtību šim laukam (piemēram, %1).

en: Please enter a valid money value.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu naudas vērtību.

en: Please enter a valid number.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu skaitli.

en: Please enter a valid value.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu vērtību.

en: Please enter at least one friend's information, or click Cancel if you don't want to send emails at this time.
lv: Lūdzu, ievadiet informāciju vismaz par vienu draugu vai arī spiediet Atcelt, ja nevēlaties šobrīd sūtīt e-pastus.

en: Please enter positive number as a distance
lv: Lūdzu, attālumam ievadiet pozitīvu skaitli

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
lv: Lūdzu, ievadiet ilgumu minūtēs (tikai veseli skaitļi)

en: Please enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM site.
lv: Lūdzu, ievadiet organizācijas nosaukumu vai vienību, kam pieder šī CRM mājaslapa.

en: Please enter the number of hours (as an integer).
lv: Lūdzu, ievadi stundas (vesels skaitlis).

en: Please enter the operator.
lv: Lūdzu, ievadi operatoru.

en: Please enter the status.
lv: Lūdzu ievadiet statusu!

en: Please enter the values correctly.
lv: Lūdzu, korekti ievadiet datus.

en: Please enter valid %1 id.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu %1 id.

en: Please enter valid - Data and Input Field Type.
lv: Lūdzu, ievadi derīgu - dati un ievades lauka tips.

en: Please enter your friend's email address.
lv: Lūdzu, ievadiet jūsu drauga e-pasta adresi

en: Please enter your friend's first name.
lv: Lūdzu, ievadiet jūsu drauga vārdu

en: Please enter your friend's last name.
lv: Lūdzu, ievadiet jūsu drauga uzvārdu

en: Please enter your organization's name and primary address.
lv: Lūdzu, ievadi Jūsu organizācijas nosaukumu un primāro adresi.

en: Please provide Text message.
lv: Lūdzu, norādi teksta ziņu.

en: Please provide a Template Name.
lv: Lūdzu, norādi veidnes nosaukumu.

en: Please provide a Text
lv: Lūdzu, norādi tekstu

en: Please provide start and end postal codes
lv: Lūdzu, norādi sākuma un beigu pasta indeksu

en: Please select %1
lv: Lūdzu, izvēlies %1

en: Please select a Group (or ALL Groups).
lv: Lūdzu, izvēlies grupu (vai VISAS grupas).

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
lv: Lūdzu, izvēlies profilu (vai VISUS profilus).

en: Please select a date format.
lv: Lūdzu, izvēlies datuma formātu.

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
lv: Lūdzu, izvēlies pielāgoto datu sarakstu (vai VISUS pielāgotos datus).

en: Please select an Event (or ALL Events).
lv: Lūdzu, izvēlies notikumu (vai VISUS notikumus).

en: Please select at least one field.
lv: Lūdzu, izvēlies vismaz vienu lauku.

en: Please select at least one tag.
lv: Lūdzu, izvēlies vismaz vienu kategoriju.

en: Please select either Activity Type ID OR Activity Type Label.
lv: Lūdzu, izvēlieties aktivitātes tipa ID vai aktivitātes tipa etiķeti.

en: Please select one or more contact for this action
lv: Lūdzu, izvēlies vienu vai vairākus kontaktus šai darbībai

en: Please set a location type of %1
lv: Lūdzu, norādi atrašanās tipu %1

en: Please specify a username.
lv: Lūdzu, norādi lietotāja vārdu.

en: Please specify a valid email address.
lv: Lūdzu, norādi derīgu e-pasta adresi.

en: Please specify either start date or end date.
lv: Lūdzu, norādi gan sākuma, gan beigu datumu.

en: Pledge
lv: Apņemšanās

en: Pledges
lv: Apņemšanās

en: Points
lv: Punkti

en: Polish
lv: Poļu

en: Portrait
lv: Portrets

en: Portuguese (Brazil)
lv: Portugāļu (Brazīlija)

en: Portuguese (Portugal)
lv: Portugāļu (Portugāle)

en: Positive
lv: Pozitīvs

en: Post-form Help
lv: Palīdzības teksts pēc formas

en: Postal
lv: Pasta

en: Postal Code
lv: Pasta indekss

en: Postal Code (Home)
lv: Pasta indekss (mājas)

en: Postal Code End
lv: Pasta indeksa beigas

en: Postal Code Start
lv: Pasta indeksa sākums

en: Postal Code Suffix
lv: Pasta koda sufikss

en: Postal Greeting
lv: Vēstules uzruna

en: Postal Greeting - Custom
lv: Pasta sveiciens - pielāgots

en: Postal Greeting Custom
lv: Pasta vēstules uzruna - pielāgota

en: Postal Greeting ID
lv: Vēstules uzrunas ID

en: Postal Mail
lv: Vēstule pa pastu

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Postal code greater than or equal to '%1'
lv: Pasta indekss lielāks vai vienāds ar '%1'

en: Postal code less than or equal to '%1'
lv: Pasta indekss mazāks vai vienāds ar '%1'

en: Powered by CiviCRM %1.
lv: Izstrādājis CiviCRM %1

en: Pre-form Help
lv: Palīdzības teksts pirms formas

en: Preferred Communication Method
lv: Izvēlētā komunikācijas metode

en: Preferred Language
lv: Izvēlētā valoda

en: Preferred Mail Format
lv: Izvēlētais vēstules formāts

en: Preferred Method(s)
lv: Izvēlētā(s) metode(s)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Preview %1
lv: Priekšskatīt %1

en: Preview CiviCRM Profile Field
lv: Priekšskatīt CRM profila lauku

en: Preview Custom Data
lv: Priekšskatīt pielāgotos datus

en: Preview SMS
lv: Priekšskatīt SMS

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous 2 Days
lv: Iepriekšējās 2 dienas

en: Previous 2 Months
lv: Iepriekšējiem 2 mēnešiem

en: Previous 2 Quarters
lv: Iepriekšējiem 2 ceturkšņiem

en: Previous 2 Weeks
lv: Iepriekšējām 2 nedēļām

en: Previous 2 Years
lv: Iepriekšējiem 2 gadiem

en: Previous Fiscal Year
lv: Iepriekšējais fiskālais gads

en: Previous Month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Previous Quarter
lv: Iepriekšējais ceturksnis

en: Previous Week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Previous Year
lv: Iepriekšējais gads

en: Price
lv: Cena

en: Price Set Fields
lv: Cenu saraksta lauki

en: Price Sets
lv: Cenu saraksti

en: Primary
lv: Primārais

en: Primary Address
lv: Primārā adrese

en: Primary Email
lv: Primārais e-pasts

en: Primary Member?
lv: Primārais biedrs?

en: Primary Phone
lv: Primārais tālrunis

en: Primary location for this contact
lv: Primārā kontakta atrašanās vieta

en: Primary?
lv: Primārais?

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Activities
lv: Drukāt aktivitātes

en: Print Contact List
lv: Drukāt kontaktu sarakstu

en: Print Members
lv: Drukāt biedrus

en: Print Participant List
lv: Drukāt dalībnieku sarakstu

en: Print Summary
lv: Izdrukāt apkopojumu

en: Print this page.
lv: Drukāt šo lapu.

en: Printer-Friendly View
lv: Drukas skats

en: Printer-friendly view of this page.
lv: Lapas drukas skats.

en: Prior to Previous Day
lv: Aizvakar

en: Prior to Previous Quarter
lv: Aizpagāšais ceturksnis

en: Prior to Previous Week
lv: Aizpagāšā nedēļa

en: Prior to Previous Year
lv: Aizpagāšais gads

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Privacy
lv: Privātums

en: Privacy flag: Do Not Email
lv: Privātums: Nesaņemt e-pastus

en: Privacy flag: Do Not Phone
lv: Privātuma nosacījums: nezvanīt

en: Privacy:
lv: Privātums:

en: Processing
lv: Apstrādā

en: Processing...
lv: Apstrādā...

en: Profile
lv: Profils

en: Profile '%1' already exists in Database.
lv: Profils '%1' jau eksistē datubāzē.

en: Profile Field Preview
lv: Profila lauka priekšapskate

en: Profile Name
lv: Profila nosaukums

en: Profile Preview
lv: Profila priekšapskate

en: Profile Settings
lv: Profila iestatījumi

en: Profile Title
lv: Profila virsraksts

en: Profile View - Permission Denied
lv: Profila skats - piekļuve liegta

en: Profile for Additional Participants
lv: Profils papildus dalībniekiem

en: Profile is not configured with Email address.
lv: Profils nav nokonfigurēts ar e-pasta adresi.

en: Profiles
lv: Profili

en: Provider Details
lv: Provaidera detaļas

en: Provides lists of participants for an event.
lv: Attēlo notikuma dalībnieku sarakstu.

en: Public
lv: Publisks

en: Public Pages
lv: Publiskās lapas

en: Public Pages and Listings
lv: Publiskās lapas un saraksti

en: Public Participant Listing
lv: Publisks dalībnieku saraksts

en: Quechua
lv: Kečvu

en: Radio
lv: Viena izvēle

en: Reason
lv: Iemesls

en: Receive Date
lv: Saņemšanas datums

en: Received
lv: Saņemts

en: Recent Items
lv: Jaunākie ieraksti

en: Recent Registrations
lv: Jaunākās reģistrācijas

en: Recently Viewed:
lv: Pēdējie skatītie:

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Recipient Listing
lv: Saņēmēju saraksts

en: Recipient is on vacation
lv: Saņēmējs atrodas atvaļinājumā

en: Recipient(s)
lv: Saņēmējs(i)

en: Record Activity
lv: Ieraksta aktivitāte

en: Record Activity for Contacts
lv: Reģistrēt aktivitāti kontaktiem

en: Record Deleted
lv: Ieraksts dzēsts

en: Record Payment?
lv: Ierakstīt maksājumu?

en: Record Type ID
lv: Ieraksta veida ID

en: Records Imported
lv: Importētie ieraksti

en: Recurring contribution, but no database id
lv: Periodiska iemaksa, bet nav datubāzes ID

en: Redirect URL
lv: Pārsūtīšanas URL

en: Refresh Dashboard Data
lv: Atjaunot paneļa datus

en: Refresh Duplicates
lv: Atjaunot dublikātu sarakstu

en: Refresh List of Duplicates
lv: Atjaunot dublikātu sarakstu

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Register Now
lv: Reģistrēties tagad

en: Register Participant
lv: Reģistrēt dalībnieku

en: Register Participant %1 of %2
lv: Reģistrēt dalībnieku %1 no %2

en: Register date
lv: Reģistrēšanas datums

en: Register for Event
lv: Reģistrēt notikumam

en: Register multiple participants?
lv: Reģistrēt vairākus dalībniekus?

en: Registered
lv: Reģistrēts

en: Registered By
lv: Reģistrējis

en: Registered By ID
lv: Reģistrējis ID

en: Registration
lv: Reģistrācija

en: Registration Confirmation
lv: Reģistrācijas apstiprinājums

en: Registration Confirmation and Receipt
lv: Reģistrācijas apstiprinājums un kvīts

en: Registration Date
lv: Reģistrācijas datums

en: Registration Date and Time
lv: Reģistrācijas datums un laiks

en: Registration End Date
lv: Reģistrācijas beigu datums

en: Registration Link Text
lv: Reģistrācijas saites teksts

en: Registration Screen
lv: Reģistrācijas ekrāns

en: Registration Start Date
lv: Reģistrācijas sākuma datums

en: Registration for this event begins on %1
lv: Reģistrācija šim notikumam sākas %1

en: Registration for this event ended on %1
lv: Reģistrācija šim notikumam beidzas %1

en: Registration information for participant %1 has been saved.
lv: Dalībnieka %1 reģistrācijas informācija tika saglabāta.

en: Registration is closed for this event
lv: Reģistrēšanās šim notikuma ir slēgta

en: Rejoin Group
lv: Pievienot no jauna grupai

en: Related Contacts
lv: Saistītie kontakti

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Relationship Id
lv: Attiecības Id

en: Relationship Status
lv: Attiecības statuss

en: Relationship Type
lv: Attiecību tips

en: Relationship record has been updated.
lv: Saistības ieraksts tika labots.

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Relative Date Range
lv: Relatīvs datuma diapazons

en: Reminder Sent
lv: Atgādinājums nosūtīts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove Contacts from Group
lv: Izņemt kontaktus no grupas

en: Remove Dedupe Exception
lv: Noņemt dublēšanās izņēmumu

en: Remove Exception
lv: Noņemt izņēmumu

en: Remove Parent?
lv: Dzēst vecāku?

en: Remove from Group
lv: Izņemt no grupas

en: Removed
lv: Izņemts

en: Removed (by %1)
lv: Dzēsts (%1)

en: Removed directory %1
lv: Dzēsta mape %1

en: Removes temporary data and files, and clears old data from cache tables. Recommend running this job every hour to help prevent database and file system bloat.
lv: Izdzēš pagaidu datus un failus un iztīra vecos datus no keša tabulām. Ieteicams izpildīt šo darbu katru stundu, lai novērstu datubāzes un failu sistēmas uzblīšanu.

en: Renew
lv: Atjaunināt

en: Renew-Credit Card
lv: Atjaunināt - Kredītkarte

en: Renewal Reminder (non-auto-renew memberships only)
lv: Statusa pagarināšanas atgādinājums (tikai biedriem, kas netiek pagarināti automātiski)

en: Repeat
lv: Atkārtojas

en: Repeat for each report you want to include on your dashboard.
lv: Atkārto katram pārskatam, ko vēlaties iekļaut savā panelī.

en: Repeat for each report your want to include on your dashboard.
lv: Atkārto ar katru pārskatu, ko vēlies iekļaut savā panelī.

en: Repeat?
lv: Atkārtojas?

en: Repetition Number
lv: Atkārtošanās skaits

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Require participant approval?
lv: Pieprasīt dalībnieka apstiprinājumu?

en: Required
lv: Obligāts

en: Required Participant Data
lv: Obligātie dalībnieka dati

en: Required?
lv: Obligāts?

en: Requires Approval
lv: Pieprasa apstiprinājumu

en: Reserved
lv: Rezervēts

en: Reserved Group?
lv: Rezervētā grupa?

en: Reserved Profiles
lv: Rezervētie profili

en: Reserved?
lv: Rezervēts?

en: Reset Date
lv: Atiestates datums

en: Reset Form
lv: Notīrīt formu

en: Reset all selections
lv: Noņemt atzīmējumus

en: Resolved
lv: Pabeigts

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore Case
lv: Atjaunot lietu

en: Restore Contact
lv: Atjaunot kontaktu

en: Restore Contact(s)
lv: Atjaunot kontaktus(s)

en: Restore Contacts
lv: Atjaunot kontaktus

en: Restore from Trash
lv: Atjaunot no miskastes

en: Result
lv: Rezultāts

en: Return to CiviCRM home page.
lv: Atgriezties uz CRM sākumlapu.

en: Return to home page.
lv: Atgriezties uz sākumlapu.

en: Revert These Changes
lv: Atgriezt šīs izmaiņas

en: Right Column
lv: Labā kolonna

en: Right Margin
lv: Labā robeža

en: Role
lv: Atļauja

en: Role is a required field
lv: Loma ir obligātais lauks

en: Romanian, Moldavian, Moldovan
lv: Rumāņu, Moldāvu

en: Romansh
lv: Retoromāņu

en: Rows imported successfully.
lv: Rindas veiksmīgi importētas.

en: Rows per page:
lv: Rindu skaits lapā

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM activity records.
lv: Rindas, kas ir dublikāti esošiem CRM aktivitāšu ierakstiem.

en: Rows which are duplicates of existing CiviCRM contact records.
lv: Rindas, kas dublē esošo CRM kontaktu ierakstus.

en: Rows with Errors
lv: Rindas ar kļūdām

en: Rows with conflicting email addresses (NOT imported).
lv: Rindas ar konfliktējošām e-pasta adresēm (NAV importētas).

en: Rows with conflicting transaction IDs (NOT imported).
lv: Rindas ar konfliktējošiem transakcijas IDs (NAV importēts).

en: Rows with conflicting transaction ids within this file. These rows will be skipped (not imported).
lv: Šajā failā atrastas rindas ar konfliktējošiem transkacijas id. Šīs rindas tiks izlaistas (netiks importētas).

en: Rows with invalid data in one or more fields. These rows will be skipped (not imported).
lv: Atrastas rindas ar nederīgiem datiem vienā vai vairākos laukos. Šīs rindas tiks izlaistas (netiks importētas).

en: Rows with mismatched contact IDs... (NOT updated).
lv: Rindas ar neatbilstošiem kontaktu ID (NAV atjaunotas).

en: Rule Name
lv: Noteikuma nosaukums

en: Run and refine the search criteria as necessary
lv: Izpildīt un precizēt meklēšanas kritēriju pēc vajadzības

en: Russian
lv: Krievu

en: SIC Code
lv: SIC kods

en: SMS Content
lv: SMS saturs

en: SMS Provider
lv: SMS provaiders

en: SMS Text:
lv: SMS teksts:

en: SMS will NOT be sent to %count contact - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased). | SMS will NOT be sent to %count contacts - (no phone number on file, or communication preferences specify DO NOT SMS, or contact is deceased).
lv[0]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktam - (nav reģistrēts tālrunis vai komunikācijas iestatījumos ir NESAŅEMT SMS vai kontakts ir miris).
lv[1]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktiem - (nav reģistrēts tālrunis vai komunikācijas iestatījumos ir NESAŅEMT SMS vai kontakts ir miris).
lv[2]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktiem - (nav reģistrēts tālrunis vai komunikācijas iestatījumos ir NESAŅEMT SMS vai kontakts ir miris).

en: SMS will NOT be sent to %count contact. | SMS will NOT be sent to %count contacts.
lv[0]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktam.
lv[1]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktiem.
lv[2]: SMS NETIKS nosūtīta %1 kontaktiem.

en: SQL Import
lv: SQL Imports

en: SQL Query
lv: SQL vaicājums

en: SSL User ID
lv: SSL Lietotāja ID

en: Safe File Extension
lv: Drošs datnes paplašinājums

en: Samoan
lv: Samoāņu

en: Sango
lv: Sangu

en: Sanskrit
lv: Sanskrits

en: Sardinian
lv: Sardīniešu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save & Continue Later
lv: Saglabāt un turpināt vēlāk

en: Save Matching Contact
lv: Saglabāt saderīgo kontaktu

en: Save Relationship
lv: Saglabāt attiecību

en: Save Smart Group
lv: Saglabāt dinamisko grupu

en: Save With Duplicate Household
lv: Saglabāt ar dublējošu uzņēmumu

en: Save and Done
lv: Saglabāt un Darīts

en: Save and New
lv: Saglabāt un Jauns

en: Save as a new field mapping
lv: Saglabāt kā jaunu lauka sasaisti

en: Save this field mapping
lv: Saglabāt šī lauka sasaisti

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Saved Field Mapping: %1
lv: Saglabātā lauku sasaiste: %1

en: Saved Search
lv: Saglabāts meklējums

en: Schedule Follow-up
lv: Ieplānot aktivitāti

en: Schedule Follow-up Activity
lv: Ieplānotā aktivitāte

en: Schedule Reminders
lv: Ieplānot atgādinājumus

en: Schedule SMS
lv: Ieplānot SMS

en: Schedule or Send
lv: Ieplānot vai Sūtīt

en: Scheduled
lv: Plānots

en: Scheduled By
lv: Ieplānojis

en: Scheduled Date
lv: Ieplānotais datums

en: Schema Version
lv: Shēmas versija

en: Scottish Gaelic; Gaelic
lv: Skotu-ķeltu; Gēļu

en: Search
lv: Meklēt

en: Search All or by Date Range
lv: Meklēt visus vai datuma diapazonā

en: Search Builder
lv: Meklēšanas vednis

en: Search Criteria
lv: Meklēšanas kritērijs

en: Search Events
lv: Meklēt notikumus

en: Search Groups
lv: Meklēt grupas

en: Search Operator
lv: Meklēšanas operators

en: Search Profile
lv: Meklēt profilu

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search Views
lv: Meklēšanas skati

en: Search by Range?
lv: Meklēt pēc apgabala?

en: Search in Trash
lv: Meklēt miskastē

en: Search results listings.
lv: Meklēšanas rezultātu saraksts.

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Searchable?
lv: Meklējams?

en: Select
lv: Izvēle

en: Select 'New Saved Search' from the '- more actions -' drop-down menu and click 'Go'
lv: Izvēlies 'Jauna Saglabāta meklēšana' no '- vairāk darbības -' izvēlnes un spied 'Iet'

en: Select Case
lv: Izvēlies lietu

en: Select Country
lv: Izvēlies valsti

en: Select Date
lv: Izvēlies datumu

en: Select File
lv: Izvēlies failu

en: Select Format
lv: Izvēlies formātu

en: Select Group
lv: Izvēlies grupu

en: Select Label
lv: Izvēlies etiķeti

en: Select Location
lv: Izvēlies vietu

en: Select Profile
lv: Izvēlies profilu

en: Select Recipients
lv: Atzīmē saņēmējus

en: Select Records
lv: Atzīmē ierakstus

en: Select State/Province
lv: Izvēlies novadu/pilsētu

en: Select Tables
lv: Izvēlies tabulas

en: Select Tag(s)
lv: Izvēlies kategoriju(as)

en: Select either EventID OR Event Title
lv: Izvēlies notikuma ID vai notikuma virsrakstu

en: Select either of the dates.
lv: Izvēlies abus datumus.

en: Select more fields
lv: Izvēlieties vairāk laukus

en: Select non-overlapping discount start date.
lv: Lūdzu, izvēlies atlaides sākuma datumu, kas nepārklājas.

en: Selected %1 type has not been deleted.
lv: Izvēlētais %1 tips netika dzēsts.

en: Selected ACL has been deleted.
lv: Atzīmētā ACL tika dzēsta.

en: Selected Activity has been deleted successfully.
lv: Izvēlētā aktivitāte tika veiksmīgi dzēsta.

en: Selected Comment has been deleted successfully.
lv: Izvēlētais komentārs tika veiksmīgi dzēsts.

en: Selected Entity Role has been deleted.
lv: Izvēlētā objekta loma tika dzēsta.

en: Selected Event is not Paid Event
lv: Izvēlētais notikums nav maksas.

en: Selected Location type has been deleted.
lv: Izvēlētais vietas tips tika dzēsts.

en: Selected Note has been deleted successfully.
lv: Izvēlētā piezīme tika veiksmīgi dzēsta.

en: Selected Profile Field has been deleted.
lv: Atzīmētais profila lauks tika dzēsts.

en: Selected Provider has been deleted.
lv: Atzīmētais provaideris tika dzēsts.

en: Selected contact does not have an address. Please edit that contact to add an address, or select a different contact.
lv: Izvēlētajam kontaktam nav adreses. Lūdzu, rediģēt kontaktu un pievienojiet adresi, vai izvēlieties citu kontaktu.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
lv: Izvēlētais kontakta tips nevar tikt dzēsts. Pārbaudi, vai kontakta tipam nav piesaistīti pielāgoti dati vai grupa.

en: Selected contact type has been deleted.
lv: Izvēlētais kontakta tips tika dzēsts.

en: Selected contact(s) do not have a valid Phone, or communication preferences specify DO NOT SMS, or they are deceased
lv: Izvēlētajiem kontaktiem nav derīgs Tālrunis vai to komunikācijas iestatījumos ir norādīts NESAŅEMT SMS, vai tie ir miruši

en: Selected contact(s) do not have a valid email address, or communication preferences specify DO NOT EMAIL, or they are deceased or Primary email address is On Hold.
lv: Izvēlētajiem kontaktiem nav derīga e-pasta adrese vai komunikācijas iestatījumos ir atzīmēts NESAŅEMT E-PASTUS, vai arī tie ir miruši, vai arī Primārā e-pasta adrese ir aizturēta (On Hold).

en: Selected contacts have been marked as not duplicates
lv: Izvēlētie kontakti ir atzīmēti kā nedublējoši

en: Selected participant was deleted successfully.
lv: Atzīmētais dalībnieks tika veiksmīgi dzēsts.

en: Selected records must all be the same contact type (i.e. all Individuals).
lv: Visiem atzīmētajiem ierakstiem jābūt vienam kontaktu tipam (piemēram, visas Privātpersonas).

en: Selected relationship has been deleted successfully.
lv: Izvēlētā attiecība tika veiksmīgi dzēsta.

en: Send Confirmation
lv: Sūtīt apstiprinājumu

en: Send Confirmation Email?
lv: Sūtīt apstiprinājuma e-pastu?

en: Send Confirmation and Receipt
lv: Sūtīt apstiprinājumu un kvīti

en: Send Confirmation and Receipt?
lv: Nosūtīt apstiprinājumu un kvīti?

en: Send Confirmation?
lv: Sūtīt apstiprinājumu?

en: Send Email
lv: Nosūtīt e-pastu

en: Send Email to Contacts
lv: Sūtīt kontaktiem e-pastu

en: Send Immediately
lv: Sūtīt nekavējoties

en: Send Notification
lv: Sūtīt paziņojumu

en: Send SMS
lv: Sūtīt SMS

en: Send SMS to Contacts
lv: Sūtīt kontaktiem SMS

en: Send Your Message
lv: Sūtīt Jūsu ziņu

en: Send additional reminders
lv: Sūtīt papildus atgādinājumus

en: Send an Email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Send an SMS
lv: Sūtīt  SMS

en: Sent Email Message
lv: Nosūtīta vēstule

en: Sent SMS Message
lv: Sūtīt SMS ziņu

en: Sent all scheduled reminders successfully
lv: Visi ieplānotie atgādinājumi veiksmīgi nosūtīti

en: Serbian
lv: Serbu

en: Session has been reset.
lv: Sesija tika atiestatīta.

en: Session is Full
lv: Sesija ir pilna

en: Set Name
lv: Saraksta nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings - Payment Processor
lv: Iestatījumi - Maksājuma apstrāde

en: Settings - SMS Provider
lv: Iestatījumi - SMS provaideris

en: Show ALL Cases with Upcoming Activities
lv: Rādīt VISAS lietas ar gaidāmiem notikumiem

en: Show Current and Upcoming Events
lv: Rādīt tekošos un gaidāmos notikumus

en: Show Location?
lv: Rādīt norises vietu?

en: Show My Cases
lv: Rādīt manas lietas

en: Show My Cases with Upcoming Activities
lv: Rādīt manas lietas ar gaidāmiem notikumiem

en: Show _MENU_ entries
lv: Rāda _MENU_ ierakstus

en: Show comments for this note.
lv: Rādīt piezīmes komentārus

en: Show large map
lv: Rādīt lielu karti

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
lv: Rāda 0 - 0 no 0 ierakstiem

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
lv: Rāda _START_ - _END_ no _TOTAL_ ierakstiem

en: Showing only Contacts starting with: '%1'
lv: Rāda tikai kontaktus, sākot no: '%1'

en: Shows activity statistics by type / date
lv: Rāda aktivitātes statistiku pēc veida / datuma

en: Sic Code
lv: SIC kods

en: Signature
lv: Paraksts

en: Signature (HTML)
lv: Paraksts (HTML)

en: Signature (Text)
lv: Paraksts (teksts)

en: Signature HTML
lv: Paraksts HTML

en: Signature Html
lv: Paraksts Html

en: Signature Text
lv: Paraksts Teksts

en: Sindhi
lv: Sindžu

en: Sinhala, Sinhalese
lv: Sinhalīzu

en: Skip
lv: Izlaist

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovene
lv: Slovēņu

en: Smart
lv: Dinamisks

en: Smart Group
lv: Dinamiskā grupa

en: Smart Groups
lv: Viedās grupas

en: Somali
lv: Somāļu

en: Sort Name
lv: Kārtošanas vārds

en: Source
lv: Avots

en: Source Contact
lv: Kontakta avots

en: Source Contact ID
lv: Avota kontakta ID

en: Source Record
lv: Avota ieraksts

en: Source of Contact Data
lv: Kontakta datu avots

en: Southern Sotho
lv: Dienvidu Sotho

en: Spanish; Castilian (Mexico)
lv: Spāņu; Kastīliešu (Meksika)

en: Spanish; Castilian (Puerto Rico)
lv: Spāņu; Kastīliešu (Puertoriko)

en: Spanish; Castilian (Spain)
lv: Spāņu; Kastīliešu (Spānija)

en: Speaker
lv: Lektors

en: Specify SQL Query
lv: Detalizēt SQL vaicājumu

en: Spousal relationship.
lv: Laulāto attiecības

en: Spouse of
lv: Laulātais

en: Start
lv: Sākums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Start Date One
lv: Sākuma datums viens

en: Start Date Two
lv: Sākuma datums divi

en: Start Date and Time are required fields
lv: Sākuma datums un laiks ir obligāti aizpildāmi lauki

en: Start Event
lv: Sākt notikumu

en: Start date cannot be earlier than the current time.
lv: Sākuma datums nevar būt ātrāk par tekošo laiku.

en: Starts
lv: Sākas

en: State
lv: Pilsēta/novads

en: State (Home)
lv: Novads (mājas)

en: State/Prov
lv: Novads

en: State/Province
lv: Pilsēta/novads

en: Status
lv: Statuss

en: Street
lv: Iela

en: Street Address
lv: Ielas adrese

en: Street Address (Home)
lv: Ielas adrese (mājas)

en: Street Address (if present)
lv: Ielas adrese (ja ir)

en: Street Name
lv: Ielas nosaukums

en: Street Number
lv: Ielas numurs

en: Street Number Suffix
lv: Ielas numur sufikss

en: Street Number is even
lv: Ielas numurs ir pāra

en: Street Number is odd
lv: Ielas numurs ir nepāra

en: Street Type
lv: Ielas tips

en: Street Unit
lv: Ielas vienība

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box
lv: Ielas numurs, ielas nosaukums, dzīvokļa numurs vai abonenta kastīte

en: Street number, street name, apartment/unit/suite - OR P.O. box.
lv: Ielas numurs, ielas nosaukums, dzīvokļa numurs vai abonenta kastīte

en: Style
lv: Stils

en: Subject
lv: Temats

en: Subject:
lv: Temats:

en: Submit Mass SMS
lv: Iesniegt masu SMS

en: Submitted For
lv: Iesniegums paredzēts

en: Submitted For:
lv: Iesniegums paredzēts:

en: Submitted Form Values
lv: Nosūtītās formas vērtības

en: Submitted by %1
lv: Ievietojis %1

en: Subtype
lv: Apakštips

en: Success
lv: Veiksme

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Suggested Message
lv: Ieteikta ziņa

en: Suggestions:
lv: Ieteikumi:

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Sundanese
lv: Sundaniešu

en: Supplemental Address
lv: Papildus adreses lauks

en: Supplemental address info, e.g. c/o, department name, building name, etc.
lv: Papildu adreses informācija, piemēram, departamenta, ēkas nosaukums u.tml.

en: Survey
lv: Aptauja

en: Survey / Petition
lv: Aptauja / Petīcija

en: Survey Result
lv: Aptaujas rezultāts

en: Swahili
lv: Svahili

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Synchronize Users to Contacts completed.
lv: Lietotāju uz kontaktiem sinhronizācija pabeigta.

en: System-generated Mail Settings
lv: Sistēmas ģenerēto vēstuļu iestatījumi

en: Tab
lv: Cilne

en: Table Name
lv: Tabulas nosaukums

en: Tables
lv: Tabulas

en: Tag
lv: Kategorija

en: Tag %1 %2
lv: Kategorija %1 %2

en: Tag '%1' already exists.
lv: Kategorija '%1' jau eksistē.

en: Tag Contact(s)
lv: Kontakta kategorijas

en: Tag Contact(s) (Remove)
lv: Kontakta kategorijas (izņemt)

en: Tag Contacts
lv: Pievienot kontaktus kategorijām

en: Tag Contacts (assign tags)
lv: Pievienot kontaktu kategorijām

en: Tag Created Date
lv: Kategorijas izveides datums

en: Tag Name
lv: Kategorijas nosaukums

en: Tag imported records
lv: Pievienot importētos ierakstus kategorijām

en: Tag(s)
lv: Kategorija(s)

en: Tagged
lv: Pievienots kategorijām

en: Tagged %1
lv: Kategorijas %1

en: Tagged Imported Contacts
lv: Importētie kontakti pievienoti kategorijām

en: Tags
lv: Kategorijas

en: Tags and Groups
lv: Kategorijas un grupas

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Target Contact
lv: Mērķa kontakts

en: Target Contact(s) in Group
lv: Meklētie kontakti grupā

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Tell a Friend
lv: Pateikt draugam

en: Template Title
lv: Veidnes virsraksts

en: Test
lv: Tests

en: Text
lv: Teksts

en: Text Message
lv: Teksta ziņa

en: Text message (SMS) sent.
lv: Teksta ziņa (SMS) nosūtīta.

en: TextArea
lv: Teksta lauks

en: Thai
lv: Taju

en: Thank You Page
lv: Pateicības lapa

en: Thank You for Registering
lv: Paldies par reģistrēšanos

en: Thank-you Page Title
lv: Pateicības lapas virsraksts

en: Thank-you Screen
lv: Pateicības ekrāns

en: Thank-you Text
lv: Pateicības teksts

en: ThankYou Text
lv: Pateicības Teksts

en: ThankYou Title
lv: Pateicības Virsraksts

en: Thanks for Spreading the Word
lv: Paldies par ziņas izplatīšanu

en: The %1 '%2' has been saved.
lv: %1 '%2' tika saglabāts.

en: The <a href="%1">SMS Provider</a> has not been configured or is not active.
lv: <a href="%1">SMS provaideris</a> nav nokonfigurēts vai nav aktīvs.

en: The Contact Sub Type does not match the Contact type for this record
lv: Kontakta apakštips nesader ar šī ieraksta kontakta tipu

en: The Contact Type '%1' has been saved.
lv: Kontakta tips '%1' saglabāts.

en: The Duplicate Contact record and all related information WILL BE DELETED after the Merge is complete.
lv: Dublējošais kontakta ieraksts un visa saistītā informācija TIKS DZĒSTA pēc Apvienošanas.

en: The Group '%1' cannot be deleted! You must Delete all custom fields in this group prior to deleting the group.
lv: Grupa '%1' nevar tikt dzēsta! Pirms to dzēs, vispirms jāizdzēš visi pielāgotie lauki šajā grupā.

en: The Group '%1' has been deleted.
lv: Grupa '%1' tika dzēsta.

en: The Group '%1' has been saved.
lv: Grupa '%1' ir saglabāta.

en: The Location Type should be set if there is  %1 information.
lv: Atrašanās vietas tips jābūt izvēlēts, ja ir %1 informācija.

en: The Participant Listing feature is not currently enabled for this event.
lv: Dalībnieku saraksta apskate šim notikumam nav pieejama.

en: The attached file has been deleted.
lv: Pievienotais fails tika dzēsts.

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
lv: Kontakta ieraksts ir saistīts pašreiz autorizējušos lietotāja kontu - '%1' - nevar tikt dzēsts.

en: The contact(s) and all related data will be moved to trash and only users with the relevant permission will be able to restore it.
lv: Kontakts(i) un visi saistītie dati tiks pārcelti miskastē, un tikai lietotāji ar atbilstošām tiesībām varēs tos atjaunot.

en: The contact(s) and all related data will be permanently removed.
lv: Kontakts(i) un visi saistītie dati tiks pilnībā dzēsti.

en: The custom field '%1' has been deleted.
lv: Pielāgotais lauks '%1' tika dzēsts.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
lv: Datu kolonnas šajā importa datnē izskatās, ka atšķiras no saglabātā kartējuma. Pirms turpini, lūdzu, pārbaudi, vai esi izvēlējies pareizo saglabāto kartējumu.

en: The destination group extends a different entity type.
lv: Mērķa grupa paplašina atšķirīgu vienību tipu.

en: The email address must be unique for each participant.
lv: E-pasta adrese jābūt unikāla katram dalībniekam.

en: The event you requested is currently unavailable (contact the site administrator for assistance).
lv: Jūsu pieprasītais notikums šobrīd nav pieejams (sazinies ar lapas administratoru)

en: The first name and last name must be unique for each participant.
lv: Vārdam un uzvārdam jābūt unikāliem katram dalībniekam.

en: The following contact(s) have address records which were shared with the address you removed from this contact. These address records are no longer shared - but they have not been removed or altered.
lv: Sekojošiem kontaktiem ir adrešu ieraksti, kas tika koplietoti ar adresi, kas šim kontaktam tika dzēsta. Šie adrešu ieraksti vairs netiek koplietoti - bet tie nav dzēsti vai laboti.

en: The following errors were detected in %1:
lv: %1 tika atklātas sekojošas kļūdas

en: The following files have been renamed to have a ".php" extension instead of a ".php.txt" extension
lv: Sekojoši faili tika pārsaukti, lai tie būtu ar ".php" paplašinājumu nevis ".php.txt"

en: The format of this email address is not valid.
lv: E-pasta adreses formāts nav derīgs

en: The found record | All %count records
lv[0]: %count ieraksts
lv[1]: Visi %count ieraksti
lv[2]: %count ierakstu

en: The invalid default value for State/Province data type
lv: Nederīga noklusētā vērtība pilsētas/novada datu tipam

en: The invalid value for State/Province data type
lv: Nederīga vērtība Pilsētas/Novada datu tipam

en: The location type '%1' has been saved.
lv: Vietas tips '%1' saglabāts.

en: The main contact record does not exist
lv: Neeksistē kontakta pamatdatu ieraksts

en: The other contact record does not exist
lv: Neeksistē cits kontakta ieraksts

en: The query contains the forbidden %1 command.
lv: Vaicājums satur aizliegtu %1 komandu.

en: The relationship end date cannot be prior to the start date.
lv: Saistības beigu datums nevar būt pirms sākuma datuma.

en: The rule '%1' has been saved.
lv: Noteikums '%1' saglabāts.

en: The selected activity is invalid. | %count selected activities are invalid.
lv[0]: %1 izvēlētā aktivitāte nav derīga.
lv[1]: %1 izvēlētās aktivitātes nav derīgas.
lv[2]: %1 izvēlētās aktivitātes nav derīgas.

en: The street number you entered for the %1 address block(s) is not in an expected format. Street numbers may include numeric digit(s) followed by other characters. You can still enter the complete street address (unparsed) by clicking "Edit Complete Street Address".
lv: Jūsu ievadītais ielas numurs %1 adreses blokā(os) nav paredzētajā formātā. Ielas numuri var saturēt ciparus, kam seko citi simboli. Jūs joprojām varat ievadīt pilnu ielas adresi (nepārbaudītu), spiežot "Rediģēt pilno ielas adresi".

en: The updates have been saved.
lv: Labojumi tika saglabāti.

en: The username %1 is already taken. Please select another username.
lv: Lietotāja vārds %1 jau ir aizņemts. Lūdzu, izvēlies citu lietotāja vārdu.

en: There are a few things to setup before using your site ...
lv: Vēl ir jāiestata dažas lietas pirms šīs lapas lietošanas ...

en: There are currently no Saved Searches. To create a Saved search:
lv: Pašreiz nav Saglabāto meklēšanu. Lai izveidotu Saglabātu meklēšanu:

en: There are currently no participants registered for this event.
lv: Šim notikumam pašreiz nav reģistrētu dalībnieku.

en: There are no ACLs entered. You can <a href='%1'>add one</a>.
lv: Nav ievadīta neviena ACL. Tu vari <a href='%1'>pievienot kādu</a>.

en: There are no active Events to display.
lv: Nav aktīvu notikumu ko rādīt.

en: There are no records selected for Print.
lv: Nav atzīmēti ieraksti izdrukai.

en: There are no records selected.
lv: Nav atzīmētu ierakstu.

en: There are no upcoming events.
lv: Nav gaidāmu notikumu

en: There is a validation error with your HTML input. Your activity is a bit suspicious, hence aborting
lv: Jūsu HTML ievadē ir validācijas kļūda. Jūsu aktivitāte ir nedaudz dīvaina, tāpēc darbība pārtraukta

en: There is no SMS Provider Configured. You can add here <a href='%1'>Add SMS Provider</a>
lv: Nav nokonfigurēts neviens SMS provaideris. Jūs varat šeit <a href='%1'>pievienot SMS provaideri</a>

en: There is no valid default from email address configured for the domain. You can configure here <a href='%1'>Configure From Email Address.</a>
lv: Nav nokonfigurēta derīga noklusētā domēna e-pasta adrese. Jūs varat nokonfigurēt šeit <a href='%1'>Konfigurēt No E-pasta adresi</a>.

en: These records have been filled in with the imported data.
lv: Šie ieraksti tika aizpildīti ar importētajiem datiem.

en: These records have been updated with the imported data.
lv: Šie ieraksti tika atjaunoti ar importētajiem datiem.

en: These records have not been imported.
lv: Šie ieraksti netika importēti.

en: These relationships are Disabled OR have a past End Date.
lv: Šīs attiecības ir atspējotas vai tām ir pagājis beigu datums.

en: This CiviCRM profile field is view only.
lv: Šis CRM profila lauks ir apskatāms tikai.

en: This Fiscal Year
lv: Šis fiskālais gads

en: This Month
lv: Šis mēnesis

en: This Option is already full for this event.
lv: Šī izvēle jau ir pilna šim notikumam.

en: This Quarter
lv: Šis ceturksnis

en: This Title already exists in Database.
lv: Šis virsraksts jau eksistē datubāzē.

en: This Week
lv: Šī nedēļa

en: This Year
lv: Šis gads

en: This action cannot be undone.
lv: Šī darbība ir neatgriezeniska.

en: This address does not contain latitude/longitude information and cannot be mapped.
lv: Šī adrese nesatur platuma/garuma informāciju un to nav iespējams parādīt kartē.

en: This address is shared with %1 contact record(s). Modifying this address will automatically update the shared address for these contacts.
lv: Šī adrese ir koplietota ar %1 kontaktu ierakstu(iem). Labojot šo adresi, tā automātiski tiks atjaunota šiem kontaktiem.

en: This contact does not belong to any groups.
lv: Šis kontakts nav iekļauts nevienā grupā.

en: This contact does not currently belong to any groups.
lv: Šis kontakts šobrīd nav pievienots nevienai grupai.

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
lv: Šis kontakta tipa nosaukums datubāzē jau eksistē. Kontakta tipa vārdiem jābūt unikāliem.

en: This email %1 is already registered. Please select another email.
lv: E-pasts %1 jau ir reģistrēts. Lūdzu, izvēlies citu e-pastu.

en: This email is on hold (probably due to bouncing).
lv: Šis e-pasts ir aizturēts (iespējams dēļ atlēcieniem)

en: This event cannot be deleted because there are participant records linked to it. If you want to delete this event, you must first find the participants linked to this event and delete them. You can use use <a href='%1'> CiviEvent >> Find Participants page </a>.
lv: Šo notikumu nevar dzēst, jo tam ir piesaistīti dalībnieku ieraksti. Ja vēlaties dzēst šo notikumu, vispirs jāatrod dalībnieki, kas ir saistīti ar šo notikumu un jāidzēš tie. Jūs varat lietot lapu <a href='%1'> Notikumi >> Meklēt dalībniekus</a>.

en: This event currently has the maximum number of participants registered (%1). However, you can still override this limit and register additional participants using this form.
lv: Uz šo notikumu jau ir pieteikts maksimālais dalībnieku skaits (%1). Kaut gan Jūs joprojām varat pārsniegt šo limitu un reģistrēt papildus dalībniekus izmantojot šo formu.

en: This event is currently full.
lv: Šis notikums pašreiz ir pilns.

en: This event is currently full. However you can register now and get added to a waiting list. You will be notified if spaces become available.
lv: Pašreiz uz šo notikumu nav brīvu vietu. Bet Jūs varat tagad piereģistrēties un tiksiet pievienots gaidītāju sarakstam. Jums tiks paziņots, ja atbrīvosies vieta.

en: This field is inactive so it will not be displayed on profile form.
lv: Šis lauks ir neaktīvs, tāpēc tas netiks rādīts profila formā.

en: This field is inactive so it will not display on edit form.
lv: Šis lauks ir neaktīvs, tāpēc tas netiks rādīts rediģēšanas formā.

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: This field is view only so it will not be displayed on profile form.
lv: Šis lauks ir tikai apskatāms, tāpēc tas netiks rādīts profila formā.

en: This field is view only so it will not display on edit form.
lv: Šis lauks ir tikai skatāms, tāpēc tas netiks rādīts rediģēšanas formā.

en: This function is not implemented
lv: Šī funkcija nav iestrādāta

en: This profile does not have the map feature turned on.
lv: Šim profilam nav ieslēgta kartes iespēja.

en: This record was modified by another user!
lv: Šo ierakstu izmainījis cits lietotājs!

en: This username is currently available.
lv: Šis lietotāja vārds pašreiz ir pieejams.

en: This username is taken.
lv: Šis lietotāja vārds ir aizņemts.

en: This will refresh the duplicates list. Click OK to proceed.
lv: Tiks atjaunots dublikātu saraksts. Spiest OK, lai turpinātu.

en: Tibetan Standard, Tibetan, Central
lv: Tibetiešu

en: Time
lv: Laiks

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Timezone
lv: Laika zona

en: Title
lv: Virsraksts

en: Title not Set
lv: Nav norādīts virsraksts

en: To
lv: Līdz

en: To add reports to your dashboard:
lv: Lai panelim pievienotu pārskatus:

en: To find out more about this event, go to:
lv: Lai atrastu vairāk informācijas par šo notikumu, ej uz:

en: To include a dashlet report click "Configure Dashboard" and drag the desired dashlet from the "Available Dashlets" block to one of the columns (use the right column for a better fit).
lv: Lai iekļautu pārskata bloku, spied "Konfigurēt paneli" un velc attiecīgo bloku no "Pieejamie bloki" joslas uz kādas no kolonnām (lieto labo kolonnu pilnīgākam attēlojumam).

en: To include a dashlet report drag it from the "Available Dashlets" block to one of the two columns (use the right column for a better fit).
lv: Lai iekļautu pārskata bloku, velc to no "Pieejamie bloki" joslas uz kādas no kolonnām (lieto labo kolonnu pilnīgākam attēlojumam).

en: To:
lv: Līdz:

en: Top Margin
lv: Augšējā robeža

en: Total Amount
lv: Kopējais daudzums

en: Total Contacts
lv: Kopā kontakti

en: Total Participant(s) added to event: %1.
lv: Notikumam kopā pievienoti dalībnieki: %1.

en: Total Participants : %1
lv: Kopā dalībnieki: %1

en: Total Rows
lv: Kopā rindas

en: Total Selected Activities: %1
lv: Kopā izvēlētās aktivitātes: %1

en: Total number of contact records created or modified during the import.
lv: Kopējais izveidoto vai laboto kontaktu ierakstu skaits importa laikā.

en: Total number of rows in the imported data.
lv: Kopējais rindu skaits importētajos datos.

en: Total rows (activity records) in uploaded file.
lv: Kopā rindas (aktivitāšu ieraksti) augšupielādētajā failā.

en: Total rows (participant records) in uploaded file.
lv: Kopā rindas (dalībnieku ieraksti) augšupielādētajā failā.

en: Total rows to be imported.
lv: Kopā importējamās rindas.

en: Totals
lv: Kopsummas

en: Tracking
lv: Izsekošana

en: Transaction #
lv: Transakcija #

en: Transaction Date
lv: Transakcijas datums

en: Transaction ID
lv: Transakcijas Nr.

en: Transaction ID already exists in Database.
lv: Transakcijas ID jau eksistē datubāzē.

en: Transgender
lv: dzimums nav būtisks

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkmen
lv: Turkmēņu

en: Type
lv: Tips

en: Type of Data
lv: Datu tips

en: URL is not set for %1
lv: Nav iestatīts URL %1

en: Uighur, Uyghur
lv: Uiguru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Unable to download extension from %1. Error Message: %2
lv: Nevar lejupielādēt paplašinājumu no %1. Kļūdas ziņa: %2

en: Unable to remove directory %1
lv: Nevar izdzēst mapi %1

en: Unable to remove file %1
lv: Nevar izdzēst failu %1

en: Unable to write to %1.<br />Is the location writable?
lv: Nav iespējams ierakstīt %1.<br />Vai šajā vietā ir rakstīšanas tiešības?

en: Unhold Email
lv: Atslēgt (Unhold) ziņu nesaņemšanu

en: Unique ID (OpenID)
lv: Unikāls ID (OpenID)

en: Unit of Measure
lv: Mērvienība

en: Units
lv: Vienības

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unreachable
lv: Nav sasniedzams

en: Unrecognized upgrade action
lv: Neatpazīta atjaunošanas darbība

en: Unsupported action
lv: Neatbalstīta darbība

en: Untag Contacts (remove tags)
lv: Izņemt kontaktus no kategorijām

en: Upcoming Events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Update
lv: Atjaunot

en: Update Activities
lv: Labot aktivitātes

en: Update Activity
lv: Atjaunot aktivitāti

en: Update Contact(s)
lv: Labot kontaktu(s)

en: Update Contacts
lv: Labot kontaktus

en: Update Members(s)
lv: Atjaunināt biedru(s)

en: Update Participant Statuses
lv: Atjaunot dalībnieka statusus

en: Update Participant(s)
lv: Labot dalībnieku(s)

en: Update Smart Group
lv: Atjaunot dinamisko grupu

en: Update field values for each Activities as needed. Click <strong>Update Activities</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first Activity and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
lv: Labo lauku vērtītas katrai Aktivitātei pēc vajadzības. Spied <strong>Labot aktivitātes</strong> zemāk, lai saglabātu visas izmaiņas. Lai iestatītu lauka vērtību VISĀM rindām, ievadi šo vērtību pirmajai Aktivitātei un tad spied uz <strong>Kopēt ikonas</strong> (blakus kolonnas virsrakstam).

en: Update field values for each contact as needed. Click <strong>Update Contacts</strong> below to save all your changes. To set a field to the same value for ALL rows, enter that value for the first contact and then click the <strong>Copy icon</strong> (next to the column title).
lv: Labo lauku vērtības katram kontaktam pēc vajadzības. Spiediet <strong>Labot kontaktus</strong> zemāk, lai saglabātu visas izmaiņas. Lai lauka vērtību iestatītu VISĀM rindām, ievadi šo vērtību pirmajam kontaktam un tad spiest uz <strong>Kopēt ikonas</strong> (blakus kolonnas virsrakstam).

en: Update the matching contact
lv: Labot saderīgo kontaktu

en: Update the status for each participant individually, OR change all statuses to:
lv: Labot katra dalībnieka statusu individuāli VAI mainīt visu statusus uz:

en: Update this field mapping
lv: Atjaunot šī lauka sasaisti

en: Updates Saved
lv: Atjauninājumi saglabāti

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
lv: Atjaunot CRM uz versiju %1

en: Upgrade DB to 4.2.alpha1: Participant (%1 => %2)
lv: Atjaunot DB uz 4.2.alpha1: Dalībnieks (%1 => %2)

en: Upgrade Documentation
lv: Atjaunot dokumentāciju

en: Upgrade Now
lv: Atjaunot tagad

en: Upgrade failed to redirect
lv: Atjaunošana nevarēja redirektēt

en: Upload CSV File
lv: Augšupielādēt CSV failu

en: Upload Content
lv: Augšupielādēt saturu

en: Upload Data
lv: Augšupielādēt datus

en: Upload Data File
lv: Augšupielādēt datu failu

en: Upload TEXT Message
lv: Augšupielādēt TEKSTA ziņu

en: Upload a photo or icon that you want to be displayed when viewing this contact.
lv: Augšupielādēt attēlu, kuru vēlies attēlot kontakta skatā.

en: Urgent
lv: Steidzams

en: Url
lv: Saite

en: Use <a href='%1'>Find</a> or <a href='%2'>Advanced Search</a> form to enter search criteria
lv: Lieto <a href='%1'>Meklēšanas</a> vai <a href='%2'>Paplašinātās meklēšanas</a> formu, lai ievadītu meklēšanas kritēriju

en: Use Address Elements
lv: Izmantot adreses elementus

en: Use Complete Address
lv: Izmantot pilnu adresi

en: Use DedupeRule
lv: Lietot nedublēšanās nosacījumu

en: Use Location
lv: Lietot vietu

en: Use Profile-Create Mode
lv: Lietot profila-izveides režīmu

en: Use Rule
lv: Lietot nosacījumu

en: Use Street Address
lv: Izmantot ielas adresi

en: Use another contact's address
lv: Izmantot cita kontakta adresi

en: Use existing location
lv: Lietot esošu vietu

en: Use for Bulk Mail
lv: Saņemt masu e-pastus

en: Use this search
lv: Lietot šo meklēšanu

en: Use this utility to upgrade your CiviCRM database from %1 to %2.
lv: Lietot šo rīku, lai atjaunotu CRM datubāzi no %1 uz %2.

en: Used For
lv: Izmantots

en: User Dashboard Options
lv: Lietotāja paneļa opcijas

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User Record
lv: Lietotāja ieraksts

en: User account is no longer active
lv: Lietotāja konts vairs nav aktīvs

en: User and User Admin Only
lv: Lietotājs un Lietotāju admins Tikai

en: User inbox is full
lv: Lietotāja pastkaste ir pilna

en: User-defined Profile
lv: Lietotāja definēts profils

en: User-defined Profiles
lv: Lietotāja definētie profili

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: Valid Rows
lv: Derīgas rindas

en: Value
lv: Vērtība

en: Value should be a positive number
lv: Vērtībai jābūt pozitīvam skaitlim

en: Version information missing in civicrm codebase.
lv: Trūkst versijas informācijas CRM koda bāzē.

en: Version information missing in civicrm database.
lv: Trūkst versijas informācijas datubāzē

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View
lv: Skats

en: View Activity
lv: Apskatīt aktivitāti

en: View Activity History URL
lv: Apskatīt aktivitātes vēstures URL

en: View Change Log
lv: Apskatīt izmaiņ žurnālu

en: View Comment
lv: Apskatīt komentāru

en: View Contact
lv: Apskatīt kontaktu

en: View Contact Details
lv: Apskatīt kontakta informāciju

en: View Contact URL
lv: Kontakta apskate URL

en: View Mailing Report
lv: Apskatīt sarakstes pārskatu

en: View Membership
lv: Apskatīt biedra informāciju

en: View Note
lv: Apskatīt piezīmi

en: View Only
lv: Apskatāms tikai

en: View Only?
lv: Apskatīt tikai?

en: View Participant
lv: Apskatīt dalībnieku

en: View Participant URL
lv: Apskatīt dalībnieka URL

en: View Participation
lv: Apskatīt dalību

en: View Profile Details
lv: Apskatīt profila informāciju

en: View Relationship
lv: Apskatīt attiecību

en: View Selected Contacts
lv: Apskatīt izvēlētos kontaktus

en: View Website Profile
lv: Apskatīt mājaslapas profilu

en: View activity details
lv: Apskatīt aktivitātes detaļas

en: View all events for this contact
lv: Apskatīt šī kontakta visus notikumus

en: View all results for activities
lv: Apskatīt visus aktivitāšu rezultātus

en: View all results for cases
lv: Apskatīt visus lietu rezultātus

en: View all results for contacts
lv: Apskatīt visus kontaktu rezultātus

en: View all results for participants
lv: Apskatīt visus dalībnieku rezultātus

en: View and Edit Fields
lv: Apskatīt un rediģēt laukus

en: View complete event information.
lv: Apskatīt pilnu notikuma informāciju.

en: View complete message
lv: Apskatīt visu ziņu

en: View contact
lv: Apskatīt kontaktu

en: View contact record
lv: Apskatīt kontakta ierakstu

en: View event info page
lv: Apskatīt notikuma info lapu

en: View issues and report bugs.
lv: Apskatīt kļūdu ziņojumus un ziņot par kļūdām.

en: View or Edit Fields for this Profile
lv: Apskatīt vai Rediģēt šī profila laukus

en: View the Event Information page as it will be displayed to site visitors.
lv: Apskatīt notikuma informācijas lapu, kā tā tiks attēlota lapas apmeklētājiem.

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Visible
lv: Redzams

en: Voicemail
lv: Balss ziņa

en: Volunteer for
lv: Brīvprātīgais

en: Volunteer is
lv: Brīvprātīgais ir

en: Volunteer relationship.
lv: Brīvprātīgās attiecības

en: WARNING: Are you sure you want to delete the attached file?
lv: BRĪDINĀJUMS: Vai tiešām vēlies dzēst pievienoto failu?

en: WARNING: Are you sure you want to revert the below changes?
lv: BRĪDINĀJUMS: Vai tiešām vēlies atgriezt veiktās izmaiņas zemāk?

en: WARNING: Deleting this registration will result in the loss of related payment records (if any).
lv: BRĪDINĀJUMS: Dzēšot šo reģistrāciju, tiks zaudēti saistītie maksājuma ieraksti (ja tādi ir).

en: WARNING: The duplicate contact record WILL BE DELETED after the merge is complete.
lv: BRĪDINĀJUMS: Dublējošais kontakta ieraksts TIKS IZDZĒSTS, kad tiks pabeigta datu apvienošana.

en: Wait List Confirmation
lv: Gaidītāju saraksta apstiprinājums

en: Waiting
lv: Gaida

en: Waiting Review
lv: Gaida novērtējumu

en: Waitlist Message
lv: Gaidītāju saraksts

en: Waitlist Text
lv: Gaidītāju saraksta teksts

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: We could not find a contact id.
lv: Kontakta ID nav atrasts.

en: Website
lv: Mājaslapa

en: Website Profile
lv: Mājaslapas profils

en: Website Type
lv: Mājaslapas tips

en: Weight
lv: Svars

en: Weight Threshold to Consider Contacts 'Matching':
lv: Svara slieksnis, kas nosaka kontaktu 'saderību':

en: Welcome Message
lv: Sākuma sveiciens

en: Welcome to your Home Dashboard
lv: Sveicināts savā sākuma panelī

en: Welcome. Your subscription to the %1 mailing list has been activated.
lv: Sveicināti! Jūsu abonements uz %1 adresātu sarakstu ir aktivizēts.

en: What to do upon duplicate match
lv: Ko darīt dublēšanās gadījumā

en: When
lv: Kad

en: Where
lv: Kur

en: Where Clause
lv: Klauzula WHERE

en: Where Tables
lv: WHERE tabulas

en: Width (columns)
lv: Platums (kolonnas)

en: Width x Height
lv: Platums x augstums

en: With
lv: Ar

en: With Contact
lv: Ar kontaktu

en: With Logo
lv: Ar logo

en: WordPress Menu
lv: WordPress izvēlne

en: Work
lv: Darbs

en: Work location
lv: Darbs atrodas

en: Workshop
lv: Darba grupa

en: World Region
lv: Pasaules reģions

en: Yes
lv: Jā

en: Yes or No
lv: Jā vai Nē

en: Yiddish
lv: Jidišs

en: Yoruba
lv: Jorubu

en: You are logged-in user
lv: Jūs esat autorizējies lietotājs

en: You are no longer subscribed to these group(s). Click Rejoin Group if you want to re-subscribe.
lv: Jūs vairs neesat pierakstījies šīm grupām. Spiediet, Pievienoties Grupai no jauna, lai pierakstītos.

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav piekļuves tiesību šai lapai.

en: You are not currently subscribed to any Groups.
lv: Pašreiz Jūs neesat pierakstījies nevienā Grupā.

en: You are using custom template for contact subtypes: %1.
lv: Jūs lietojat pielāgotu veidni kontaktu apakštipiem: %1.

en: You can <a href="%1">Create a New Event</a> now.
lv: Jūs varat <a href="%1">Izveidot jaunu notikumu</a> tagad.

en: You can <a href="%1">click here</a> to try running the 4.2 upgrade script again. <a href="%2" target="_blank">(Review upgrade documentation)</a>
lv: Jūs varat <a href="%1">spiest šeit</a> lai mēģinātu vēlreiz palaist 4.2 atjaunošanās skriptu. <a href="%2" target="_blank">(Apskatīt atjaunošanas dokumentāciju)</a>

en: You can <a href='%1'>Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the email addresses for those that are not.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt konfliktus</a>. Pārbaudiet šos ierakstus, lai noteiktu, vai tie patiešām ir konflikti, un izlabojiet nederīgās e-pastu adreses.

en: You can <a href='%1'>Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the transaction IDs for those that are not.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt konfliktus</a>. Pārbaudiet šos ierakstus, lai noteiktu, vai tie patiešām ir konflikti, un izlabojiet nederīgos transakcijas IDs.

en: You can <a href='%1'>Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the email address for those that are not.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt konfliktus</a>. Pārbaudiet šos ierakstus, lai noteiktu, vai tie nav dublikāti, un izlabojiet nederīgās e-pasta adreses.

en: You can <a href='%1'>Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the transaction IDs for those that are not.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt konfliktus</a>. Pārbaudiet šos ierakstus, lai noteiktu, vai tie gadījumā nav dublikāti, un izlabojiet to transakcijas IDs.

en: You can <a href='%1'>Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt konfliktus</a>. Izlabojiet kļūdas un importējiet no jauna ar korektiem datiem.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Activity records</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt nesaderīgos aktivitāšu ierakstus</a>. Izlabojiet tos un importējiet failu no jauna ar korektiem datiem.

en: You can <a href='%1'>Download Mismatched Contacts</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt nesaderīgos kontaktus</a>. Izlabojiet tos un importējiet failu no jauna ar korektiem datiem.

en: You can <a href='%1'>Download Street Address Records </a>. You may then edit those contact records and update the street address accordingly.
lv: Jūs varat <a href='%1'>Lejupielādēt ielu adrešu ierakstus</a>. Rediģējiet šos kontaktu ierakstus un atbilstoši izlabojiet to ielu adreses.

en: You can View or Edit the existing contact | You can View or Edit the existing contacts
lv[0]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošo kontaktu
lv[1]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošos kontaktus
lv[2]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošos kontaktus

en: You can View or Edit the existing contact. | You can View or Edit the existing contacts.
lv[0]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošo kontaktu.
lv[1]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošos kontaktus.
lv[2]: Jūs varat apskatīt vai rediģēt esošos kontaktus.

en: You can View the existing contact | You can View the existing contacts
lv[0]: Jūs varat apskatīt esošo kontaktu
lv[1]: Jūs varat apskatīt esošos kontaktus
lv[2]: Jūs varat apskatīt esošos kontaktus

en: You can View the existing contact. | You can View the existing contacts.
lv[0]: Jūs varat apskatīt esošo kontaktu.
lv[1]: Jūs varat apskatīt esošos kontaktus.
lv[2]: Jūs varat apskatīt esošos kontaktus.

en: You can also <a href="%1">register another participant</a>.
lv: Jūs varat arī <a href="%1">reģistrēt citu dalībnieku</a>.

en: You can also include general email and/or phone contact information in mailings.
lv: Jūs varat iekļaut galveno e-pasta un/vai tālruņa kontakta informāciju ziņu sūtījumos.

en: You can also set a <strong>Length</strong> value which determines how many characters in the field should be compared.
lv: Jūs varat iestatīt arī <strong>Garums</strong> vērtību, kas nosaka, cik daudz simbolus šajā laukā nepieciešams salīdzināt.

en: You can cancel your registration for %1 by clicking "Cancel Registration".
lv: Jūs varat atcelt reģistrāciju %1, spiežot uz "Atcelt reģistrāciju".

en: You can configure the SMS message body up to %1 characters
lv: Jūs varat iestatīt SMS ziņas saturu līdz %1 simboliem

en: You can have a maximum of %1 attachment(s).
lv: Jums maksimāli var būt %1 pielikumi.

en: You can now drag the reports onto the right or left columns and click 'Done' to save your layout.
lv: Jūs tagad varat vilkt pārskatus uz labo vai kreiso kolonnu un spiest 'Darīts', lai saglabātu izkārtojumu.

en: You can optionally assign this activity to someone. Assigned activities will appear in their Activities listing at CiviCRM Home.
lv: Jūs papildus varat pievienot šo aktivitāti kādam. Pievienotās aktivitātes parādīsies viņu Aktivitāšu sarakstā CRM sākuma panelī.

en: You can search all contacts for duplicates or limit the search to a specific group.
lv: Jūs varat meklēt dublikātus visos kontaktos vai samazināt meklējumu, norādot specifisku grupu.

en: You can set your own background image
lv: Jūs varat iestatīt savu fona attēlu

en: You can use an address belonging to an existing contact or create a new contact by selecting the desired contact type from the select field. If you link an individual's address to an organization, an employee-employer relationship will be automatically created. If you link an individual's address to a household, a household member relationship is created.
lv: Jūs varat izmantot adresi, kas jau ir reģistrēta esošam kontaktam vai izveidot jaunu kontaktu, izvēloties atbilstošu kontaktu tipu no izvēles lauka. Ja piesaistīsiet privātpersonas adresi organizācijai, tiks automātiski izveidota darba devēja - darbinieka attiecība. Ja piesaistīsiet  privātpersonas adresi uzņēmumam, tiks izveidota uzņēmuma dalībnieka attiecība.

en: You can use the links above to schedule or record an activity.
lv: Jūs varat lietot saites augstāk, lai ieplānotu vai ierakstītu aktivitāti.

en: You cannot combine profiles of multiple types.
lv: Dažādu tipu profilus nevar apvienot.

en: You cannot record scheduled SMS activity.
lv: Jūs nevarat ierakstīt ieplānotas SMS aktivitāti.

en: You cannot record scheduled email activity.
lv: Jūs nevarat ierakstīt ieplānota e-pasta aktivitāti.

en: You cannot use 'id' as a field label.
lv: Jūs nevarat lietot 'id' kā lauka etiķeti.

en: You do not have access to this note.
lv: Jums nav piekļuves šai piezīmei.

en: You do not have access to this page
lv: Jums nav piekļuves tiesību šai lapai

en: You do not have permission to access this contact.
lv: Jums nav piekļuves tiesību šim kontaktam.

en: You do not have permission to access this event registration. Contact the site administrator if you need assistance.
lv: Jums nav piekļuves tiessību šī notikuma reģistrācijai. Sazinies ar lapas administratoru, ja nepieciešama palīdzība.

en: You do not have permission to access this page
lv: Jums nav piekļuves tiesību šai lapai

en: You do not have permission to access this page.
lv: Jums nav piekļuves tiesību šai lapai.

en: You do not have permission to delete this contact.
lv: Jums nav atļaujas dzēst šo kontaktu.

en: You do not have permission to delete this contact. Note: you can delete contacts if you can edit them.
lv: Jums nav atļaujas dzēst šo kontaktu. Piezīme: Jūs varat dzēst kontaktus, ja varat tos rediģēt.

en: You do not have permission to edit this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
lv: Jums nav atļaujas rediģēt šī kontakta datus. Sazinieties ar administratoru, ja nepieciešama palīdzība.

en: You do not have permission to make changes to the record
lv: Jums nav atļauju veikt ieraksta izmaiņas

en: You do not have permission to register for this event
lv: Jums nav atļaujas reģistrēties šim notikumam

en: You do not have permission to view this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
lv: Jums nav atļaujas apskatīt šo kontaktu. Sazinieties ar lapas administratoru, ja nepieciešama palīdzība.

en: You do not have permission to view this event
lv: Jums nav piekļuves tiesību šī notikuma apskatei

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai rediģētu šo kontaktu.

en: You do not have the necessary permission to view this contact.
lv: Jums nav piekļuves tiesību, lai apskatītu šo kontaktu.

en: You have unsaved changes.
lv: Jūsu izmaiņas nav saglabātas.

en: You must be logged in to view this page.
lv: Lai apskatītu šo lapu, nepieciešama autorizācija.

en: You must select at least one email recipient type.
lv: Jums jāatzīmē vismaz vienu e-pasta saņēmēja tipu.

en: You need to move these subtype templates to the SubType directory in %1 and %2 respectively.
lv: Respektīvi, Jums ir jāpārceļ šīs apakštipu veidnes uz apakštipu (SubType) direktoriju %1 un %2.

en: You seem to have deleted the relationship type 'Employee of'
lv: Izskatās, esat izdzēsis attiecību tipu 'Darbinieks'

en: You were registered by:
lv: Jūs reģistrēja:

en: Your Assigned Activities
lv: Jums pievienotās aktvititātes

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been added. You can add fields to this profile now.
lv: Jūsu CRM profils '%1' tika pievienots. Jūs tagad varat pievienot laukus šim profilam.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been deleted.
lv: Jūsu CRM profils '%1' tika dzēsts.

en: Your CiviCRM Profile '%1' has been saved.
lv: Jūsu CRM profils '%1' tika saglabāts.

en: Your CiviCRM Profile Field '%1' has been saved to '%2'.
lv: Jūsu CRM profila lauks '%1' tika saglabāts uz '%2'.

en: Your Contacts / Organizations
lv: Jūsu kontakti / organizācijas

en: Your Email
lv: Jūsu e-pasts

en: Your Event Registration has been cancelled.
lv: Jūsu reģistrācija notikuma tika atcelta.

en: Your Event(s)
lv: Jūsu notikumi

en: Your Group(s)
lv: Jūsu grupa(s)

en: Your Mass SMS has been saved. Click the 'Continue' action to resume working on it.
lv: Jūsu masu SMS tika saglabāta. Spied 'Turpināt' darbību, lai atsāktu darbu pie tās.

en: Your Message
lv: Jūsu ziņa

en: Your Note has been saved.
lv: Jūsu piezīme tika saglabāta.

en: Your Registration Info
lv: Jūsu reģistrācijas informācija

en: Your changes have been saved.
lv: Jūsu veiktās izmaiņas ir saglabātas.

en: Your dashboard provides a one-screen view of the data that's most important to you. Graphical or tabular data is pulled from the reports you select, and is displayed in 'dashlets' (sections of the dashboard).
lv: Jūsu panelis piedāvā viena ekrāna skatu ar Jums aktuālākajiem datiem. Grafiskie vai tabulu dati tiek ielasīti no izvēlētajiem pārskatiem un tiek attēloti paneļa blokos.

en: Your database has already been upgraded to CiviCRM %1
lv: Jūsu datubāze jau ir atjaunotu uz CRM %1

en: Your database is not configured for version %1
lv: Jūsu datubāze nav nokonfigurēta %1 versijai

en: Your email address has been removed from %1 mailing lists.
lv: Jūsu e-pasta adrese ir izņemta no %1 adresātu saraksta.

en: Your multiple choice option '%1' has been saved
lv: Jūsu vairākatbilžu izvēle '%1' tika saglabāta

en: Your pending event registration for %1 has expired
    because you did not confirm your registration.
lv: Jūsu apstiprinājums notikuma %1 reģistrācijai ir beidzies
    jo Jūs neapstiprinājāt savu reģistrāciju.

en: Your registration has been processed successfully. Please print this page for your records.
lv: Jūsu reģistrācija tika veiksmīgi apstrādāta. Lūdzu, izdrukājiet šo lapu, lai pārliecinātos par saviem datiem.

en: Your registration has been submitted.
lv: Jūsu reģistrācija tika iesniegta.

en: Your registration payment has been submitted to %1 for processing. Please print this page for your records.
lv: Jūsu reģistrācijas maksājums ir iesniegts apstrādei %1. Lūdzu, izdrukājiet šo lapu Jūsu ierakstiem.

en: Your schedule:
lv: Jūsu grafiks:

en: Your smart group has been saved as '%1'.
lv: Jūsu dinamiskā grupa tika saglabāta kā '%1'.

en: Your update(s) have been saved.
lv: Jūsu labojumi tika saglabāti.

en: Your user record does not have a valid email address
lv: Jūsu lietotāja ierakstam nav derīga e-pasta adrese

en: Your username contains invalid characters
lv: Jūsu lietotāja vārds satur nederīgus simbolus

en: Your username contains invalid characters or is too short
lv: Jūsu lietotāja vārds satur nederīgus simbolus vai ir par īsu

en: Your username is too short
lv: Jūsu lietotāja vārds ir pārāk īss

en: Zip / Postal Code
lv: Pasta indekss

en: a household
lv: mājsaimniecība

en: access AJAX API
lv: piekļūt AJAX API

en: access CiviCRM
lv: piekļūt CRM

en: access all custom data
lv: piekļūt visiem pielāgotajiem datiem

en: access contact reference fields
lv: piekļūt kontakta atsauces laukiem

en: access deleted contacts
lv: piekļūt dzēstajiem kontaktiem

en: access uploaded files
lv: piekļūt augšupielādētajiem failiem

en: add
lv: pievienot

en: add a <a href='%1'>New Individual</a>, <a href='%2'>Organization</a> or <a href='%3'>Household</a>
lv: pievienot <a href='%1'>Jauna privātpersona</a>, <a href='%2'>Organizācija</a> vai <a href='%3'>Uzņēmums</a>

en: add contacts
lv: pievienot kontaktus

en: add new
lv: pievienot jaunu

en: administer CiviCRM
lv: administrēt CRM

en: administer Multiple Organizations
lv: Adminstrēt vairākas organizācijas

en: administer reserved groups
lv: administrēt rezervētās grupas

en: an individual
lv: individuālais

en: an organization
lv: organizācija

en: and
lv: un

en: and a password
lv: un parole

en: anonymously
lv: anonīmi

en: change
lv: mainīt

en: check your spelling
lv: pārbaudiet pareizrakstību

en: click to add more
lv: spiest, lai pievienotu vēl

en: close
lv: aizvērt

en: close section
lv: aizvērt sekciju

en: contact does not exist: %1
lv: kontaksts neeksistē: %1

[ctx: country]
en: Afghanistan
lv: Afganistāna

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
lv: Āfrikas rietumu, austrumu, centrālā un dienvidu

[ctx: country]
en: Albania
lv: Albānija

[ctx: country]
en: Algeria
lv: Alžīrija

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
lv: Dienvidamerika, Centrālā, Ziemeļu un Karību

[ctx: country]
en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

[ctx: country]
en: Andorra
lv: Andora

[ctx: country]
en: Anguilla
lv: Angilja

[ctx: country]
en: Antarctica
lv: Antarktika

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

[ctx: country]
en: Argentina
lv: Argentīna

[ctx: country]
en: Armenia
lv: Armēnija

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
lv: Āzijas un Klusā okeāna

[ctx: country]
en: Australia
lv: Austrālija

[ctx: country]
en: Austria
lv: Austrija

[ctx: country]
en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

[ctx: country]
en: Bahrain
lv: Bahreina

[ctx: country]
en: Bangladesh
lv: Bangladeša

[ctx: country]
en: Barbados
lv: Barbadosa

[ctx: country]
en: Belarus
lv: Baltkrievija

[ctx: country]
en: Belgium
lv: Beļģija

[ctx: country]
en: Belize
lv: Beliza

[ctx: country]
en: Benin
lv: Benina

[ctx: country]
en: Bhutan
lv: Butāna

[ctx: country]
en: Bolivia
lv: Bolīvija

[ctx: country]
en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lv: Bonaire, Sintestatiusa un Saba

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija un Hercogovina

[ctx: country]
en: Botswana
lv: Botsvāna

[ctx: country]
en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

[ctx: country]
en: Brazil
lv: Brazīlija

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas okeāna teritorija

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja Darusalama

[ctx: country]
en: Bulgaria
lv: Bulgārija

[ctx: country]
en: Burkina Faso
lv: Burkinafaso

[ctx: country]
en: Cambodia
lv: Kambodža

[ctx: country]
en: Cameroon
lv: Kamerūna

[ctx: country]
en: Canada
lv: Kanāda

[ctx: country]
en: Cape Verde
lv: Kaboverde

[ctx: country]
en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

[ctx: country]
en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

[ctx: country]
en: Chad
lv: Čada

[ctx: country]
en: Chile
lv: Čīle

[ctx: country]
en: China
lv: Ķīna

[ctx: country]
en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

[ctx: country]
en: Colombia
lv: Kolumbija

[ctx: country]
en: Comoros
lv: Komoru salas

[ctx: country]
en: Congo, Republic of the
lv: Kongo Republika

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
lv: Kongo Demokrātiskā Republika

[ctx: country]
en: Cook Islands
lv: Kuka salas

[ctx: country]
en: Costa Rica
lv: Kostarika

[ctx: country]
en: Croatia
lv: Horvātija

[ctx: country]
en: Cuba
lv: Kuba

[ctx: country]
en: Curaçao
lv: Kirasao

[ctx: country]
en: Cyprus
lv: Kipra

[ctx: country]
en: Czech Republic
lv: Čehija

[ctx: country]
en: Côte d'Ivoire
lv: Kotdivuāra

[ctx: country]
en: Côte d’Ivoire
lv: Kotdivuāra

[ctx: country]
en: Denmark
lv: Dānija

[ctx: country]
en: Djibouti
lv: Džibuti

[ctx: country]
en: Dominica
lv: Dominika

[ctx: country]
en: Dominican Republic
lv: Dominikānas republika

[ctx: country]
en: Ecuador
lv: Ekvadora

[ctx: country]
en: Egypt
lv: Ēģipte

[ctx: country]
en: El Salvador
lv: Salvadora

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

[ctx: country]
en: Eritrea
lv: Eritreja

[ctx: country]
en: Estonia
lv: Igaunija

[ctx: country]
en: Ethiopia
lv: Etiopija

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
lv: Eiropa un Centrālā Āzija

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Falklendu salasaa (Malvinas)

[ctx: country]
en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

[ctx: country]
en: Fiji
lv: Fidži

[ctx: country]
en: Finland
lv: Somija

[ctx: country]
en: France
lv: Francija

[ctx: country]
en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

[ctx: country]
en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

[ctx: country]
en: French Southern Territories
lv: Franču Dienvidu teritorijas

[ctx: country]
en: Gabon
lv: Gabona

[ctx: country]
en: Gambia
lv: Gambija

[ctx: country]
en: Georgia
lv: Gruzija

[ctx: country]
en: Germany
lv: Vācija

[ctx: country]
en: Ghana
lv: Gana

[ctx: country]
en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

[ctx: country]
en: Greece
lv: Grieķija

[ctx: country]
en: Greenland
lv: Grenlande

[ctx: country]
en: Guadeloupe
lv: Gvadelope

[ctx: country]
en: Guam
lv: Guama

[ctx: country]
en: Guatemala
lv: Gvatemala

[ctx: country]
en: Guernsey
lv: Gērnsija

[ctx: country]
en: Guinea
lv: Gvineja

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

[ctx: country]
en: Guyana
lv: Gajāna

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
lv: Hērda sala un Makdonalda salas

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
lv: Svētais Krēsls (Vatikāns)

[ctx: country]
en: Honduras
lv: Hondurasa

[ctx: country]
en: Hong Kong
lv: Honkonga

[ctx: country]
en: Hungary
lv: Ungārija

[ctx: country]
en: Iceland
lv: Īslande

[ctx: country]
en: India
lv: Indija

[ctx: country]
en: Indonesia
lv: Indonēzija

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic Of
lv: Irāna

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
lv: Irāna

[ctx: country]
en: Iraq
lv: Irāka

[ctx: country]
en: Ireland
lv: Īrija

[ctx: country]
en: Isle of Man
lv: Menas sala

[ctx: country]
en: Israel
lv: Izraēla

[ctx: country]
en: Italy
lv: Itālija

[ctx: country]
en: Jamaica
lv: Jamaika

[ctx: country]
en: Japan
lv: Japāna

[ctx: country]
en: Jersey
lv: Džērsija

[ctx: country]
en: Jordan
lv: Jordānija

[ctx: country]
en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

[ctx: country]
en: Kenya
lv: Kenija

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
lv: Korejas demokrātiskā republika

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
lv: Korejas republika

[ctx: country]
en: Kosovo
lv: Kosova

[ctx: country]
en: Kuwait
lv: Kuveita

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
lv: Laosas Tautas Demokrātiskā Republika

[ctx: country]
en: Latvia
lv: Latvija

[ctx: country]
en: Lebanon
lv: Libāna

[ctx: country]
en: Lesotho
lv: Lesoto

[ctx: country]
en: Liberia
lv: Libērija

[ctx: country]
en: Libya
lv: Lībija

[ctx: country]
en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

[ctx: country]
en: Lithuania
lv: Lietuva

[ctx: country]
en: Luxembourg
lv: Luksemburga

[ctx: country]
en: Macao
lv: Makao

[ctx: country]
en: Macedonia, Republic Of
lv: Maķedonija

[ctx: country]
en: Macedonia, Republic of
lv: Maķedonijas republika

[ctx: country]
en: Madagascar
lv: Madagaskara

[ctx: country]
en: Malawi
lv: Malāvija

[ctx: country]
en: Malaysia
lv: Malaizija

[ctx: country]
en: Maldives
lv: Maldīvija

[ctx: country]
en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

[ctx: country]
en: Martinique
lv: Martinika

[ctx: country]
en: Mauritania
lv: Mauritānija

[ctx: country]
en: Mauritius
lv: Maurīcija

[ctx: country]
en: Mayotte
lv: Majota

[ctx: country]
en: Mexico
lv: Meksika

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
lv: Mikronēzijas Federatīvās Valstis

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
lv: Tuvie Austrumi un Ziemeļāfrika

[ctx: country]
en: Monaco
lv: Monako

[ctx: country]
en: Mongolia
lv: Mongolija

[ctx: country]
en: Montenegro
lv: Melnkalne

[ctx: country]
en: Montserrat
lv: Montserrata

[ctx: country]
en: Morocco
lv: Maroka

[ctx: country]
en: Mozambique
lv: Mozambika

[ctx: country]
en: Myanmar
lv: Mjanma

[ctx: country]
en: Namibia
lv: Namībija

[ctx: country]
en: Nepal
lv: Nepāla

[ctx: country]
en: Netherlands
lv: Nīderlande

[ctx: country]
en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

[ctx: country]
en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

[ctx: country]
en: Nicaragua
lv: Nikaragva

[ctx: country]
en: Niger
lv: Nigēra

[ctx: country]
en: Nigeria
lv: Nigērija

[ctx: country]
en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

[ctx: country]
en: Norway
lv: Norvēģija

[ctx: country]
en: Oman
lv: Omāna

[ctx: country]
en: Pakistan
lv: Pakistāna

[ctx: country]
en: Palestinian Territory
lv: Palestīna

[ctx: country]
en: Palestinian Territory, Occupied
lv: Palestīnas okupētā teritorija

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

[ctx: country]
en: Paraguay
lv: Paragvaja

[ctx: country]
en: Philippines
lv: Filipīnas

[ctx: country]
en: Pitcairn
lv: Pitkērna

[ctx: country]
en: Poland
lv: Polija

[ctx: country]
en: Portugal
lv: Portugāle

[ctx: country]
en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

[ctx: country]
en: Qatar
lv: Katara

[ctx: country]
en: Romania
lv: Rumānija

[ctx: country]
en: Russian Federation
lv: Krievijas Federācija

[ctx: country]
en: Rwanda
lv: Ruanda

[ctx: country]
en: Saint Barthélemy
lv: Senbartelmī

[ctx: country]
en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
lv: Norfolkas sala

[ctx: country]
en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

[ctx: country]
en: Saint Martin (French part)
lv: Senmartēna (Francijas daļa)

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
lv: Senpjēra un Mikelona

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
lv: Sentvinsenta un Grenadīnas

[ctx: country]
en: San Marino
lv: Sanmarīno

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
lv: Santome un Prinsipi

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
lv: Saūdi Arābija

[ctx: country]
en: Senegal
lv: Senegāla

[ctx: country]
en: Serbia
lv: Serbija

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
lv: Serbija un Maķedonija

[ctx: country]
en: Seychelles
lv: Seišelas

[ctx: country]
en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

[ctx: country]
en: Singapore
lv: Singapūra

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
lv: Sint Maarten (Nīderlandes daļa)

[ctx: country]
en: Slovakia
lv: Slovākija

[ctx: country]
en: Slovenia
lv: Slovēnija

[ctx: country]
en: Solomon Islands
lv: Solomonu salas

[ctx: country]
en: Somalia
lv: Somālija

[ctx: country]
en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lv: Dienviddžordžija un Dienvidsendviču salas

[ctx: country]
en: South Sudan
lv: Dienvidsudāna

[ctx: country]
en: Spain
lv: Spānija

[ctx: country]
en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

[ctx: country]
en: Sudan
lv: Sudāna

[ctx: country]
en: Suriname
lv: Surinama

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
lv: Svalbāra un Jana Majena

[ctx: country]
en: Swaziland
lv: Svazilande

[ctx: country]
en: Sweden
lv: Zviedrija

[ctx: country]
en: Switzerland
lv: Šveice

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
lv: Sīrijas Arābu republika

[ctx: country]
en: Taiwan
lv: Taivāna

[ctx: country]
en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
lv: Tanzānijas apvienotā republika

[ctx: country]
en: Thailand
lv: Taizeme

[ctx: country]
en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidada un Tobago

[ctx: country]
en: Tunisia
lv: Tunisija

[ctx: country]
en: Turkey
lv: Turcija

[ctx: country]
en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksas un Kaikosas salas

[ctx: country]
en: Ukraine
lv: Ukraina

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

[ctx: country]
en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

[ctx: country]
en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
lv: ASV Mazās Aizjūras Salas

[ctx: country]
en: Uruguay
lv: Urugvaja

[ctx: country]
en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

[ctx: country]
en: Venezuela
lv: Venecuēla

[ctx: country]
en: Viet Nam
lv: Vjetnama

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
lv: Virdžīnu salas, Britu

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
lv: Virdžīnu salas, ASV

[ctx: country]
en: Virgin Islands,British
lv: Britu Virdžīnas

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
lv: Volisa un Futuna

[ctx: country]
en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

[ctx: country]
en: Yemen
lv: Jemena

[ctx: country]
en: Zambia
lv: Zambija

[ctx: country]
en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

[ctx: country]
en: unassigned
lv: tukšs

[ctx: country]
en: Åland Islands
lv: Ālandu salas

en: d MM yyyy (31 December 2009)
lv: d MM yyyy (31 Decembris 2009)

en: dashboard
lv: panelis

en: day
lv: diena

en: dd-mon-yy OR dd/mm/yy (25-Dec-98 OR 25/12/98)
lv: dd-mon-yy VAI dd/mm/yy (25-Dec-98 VAI 25/12/98)

en: dd/mm/yyyy (25/12/1998) OR (1/9/2008)
lv: dd/mm/yyyy (25/12/1998) VAI (1/9/2008)

en: delete
lv: dzēst

en: delete contacts
lv: dzēst kontaktus

en: details...
lv: apraksts...

en: disabled
lv: atspējots

en: do not import
lv: neimportēt

en: duplicate
lv: dublikāts

en: edit all contacts
lv: rediģēt visus kontaktus

en: edit groups
lv: rediģēt grupas

en: edit profile
lv: rediģēt profilu

en: end date
lv: beigu datums

en: events
lv: notikumi

en: every
lv: katru

en: ext.
lv: papl.

en: false
lv: nepatiess

en: field ID
lv: lauka ID

en: hide child groups
lv: paslēpt piederošās grupas

en: hide field or section
lv: slēpt lauku vai bloku

en: http://www.example.com/thank_you.html
lv: http://www.example.com/paldies.html

en: if you are searching by participant name, check your spelling
lv: ja meklējat pēc dalībnieka vārda, pārbaudiet pareizrakstību

en: if you are searching within a Group or for Tagged contacts, try 'any group' or 'any tag'
lv: ja jūs meklējat grupās vai kategorijās, mēģiniet 'jebkura grupa' vai 'jebkura kategorija'

en: import contacts
lv: importēt kontaktus

en: in
lv: ir

en: in...
lv: ir...

en: including yourself
lv: ieskaitot sevi

en: is a numeric field
lv: lauks ir skaitlis

en: is...
lv: ir...

en: learn more
lv: uzzināt vairāk

en: lifetime
lv: mūžs

en: live
lv: reāls

en: make sure you have enough privileges in the access control system
lv: pārliecinieties, vai Jums ir atbilstošas atļaujas piekļuves kontroles sistēmā

en: member since
lv: biedrs kopš

[ctx: menu]
en: ACL Roles
lv: ACL lomas

[ctx: menu]
en: Access Control
lv: Piekļuves kontrole

[ctx: menu]
en: Activities
lv: Aktivitātes

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
lv: Aktivitātes bloks

[ctx: menu]
en: Activity Types
lv: Aktivitāšu veidi

[ctx: menu]
en: Activity View
lv: Aktivitātes skats

[ctx: menu]
en: Add Field
lv: Pievienot lauku

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
lv: Pievienot produktus šai lapai

[ctx: menu]
en: Add User
lv: Pievienot lietotāju

[ctx: menu]
en: Additional Info
lv: Papildus informācija

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
lv: Papildus informācijas forma

[ctx: menu]
en: Address Settings
lv: Adreses iestatījumi

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
lv: Adresātu formāti

[ctx: menu]
en: Administer
lv: Administrēt

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
lv: Administrēt CRM

[ctx: menu]
en: Administration Console
lv: Administrācijas konsole

[ctx: menu]
en: Advanced Search
lv: Paplašinātā meklēšana

[ctx: menu]
en: All Cases
lv: Visas lietas

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
lv: Visu lietu bloks

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
lv: Apstiprināt sūtīšanu

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
lv: Arhivētie sūtījumi

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
lv: Pievienot lietotājus ACL lomām

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
lv: Piešķirt citam klientam

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
lv: Pārlūkot augšupielādētos failus

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
lv: CMS datubāzes integrācija

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
lv: Kampaņas panelis

[ctx: menu]
en: Campaign Status
lv: Kampaņas statuss

[ctx: menu]
en: Campaign Types
lv: Kampaņas veidi

[ctx: menu]
en: Campaigns
lv: Kampaņas

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
lv: Atcelt abonēšanu

[ctx: menu]
en: Case
lv: Lieta

[ctx: menu]
en: Case Activity
lv: Lietas aktivitāte

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
lv: Lietas paneļa bloks

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
lv: Lietas bloks

[ctx: menu]
en: Case Details
lv: Lietas detaļas

[ctx: menu]
en: Case Statuses
lv: Lietas statusi

[ctx: menu]
en: Case Types
lv: Lietas tipi

[ctx: menu]
en: Cases
lv: Lietas

[ctx: menu]
en: CiviCRM
lv: CRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Dashlets
lv: CRM bloki

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
lv: CRM sākums

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
lv: CRM profila izveide

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
lv: CRM profila lauki

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
lv: Atskaites

[ctx: menu]
en: CiviCampaign
lv: Kampaņa

[ctx: menu]
en: CiviCase
lv: Lieta

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
lv: Lietu panelis

[ctx: menu]
en: CiviEvent
lv: Notikumi

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
lv: Notikumu panelis

[ctx: menu]
en: CiviGrant
lv: Atļaujas

[ctx: menu]
en: CiviMail
lv: E-pasts

[ctx: menu]
en: CiviMember
lv: CiviDalībnieks

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
lv: Biedru panelis

[ctx: menu]
en: CiviReport
lv: Atskaite

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
lv: Iztīrīt kešu un atjaunot ceļus

[ctx: menu]
en: Communications
lv: Komunikācija

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
lv: Veikt aptauju

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
lv: Konfigurācijas kontrolsaraksts

[ctx: menu]
en: Configure Survey
lv: Konfigurēt aptauju

[ctx: menu]
en: Confirm
lv: Apstiprināt

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
lv: Apstiprināt notikuma reģistrāciju

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
lv: Kontaktu panelis

[ctx: menu]
en: Contact Summary
lv: Kontakta kopsavilkums

[ctx: menu]
en: Contact Types
lv: Kontaktu tipi

[ctx: menu]
en: Contacts
lv: Kontakti

[ctx: menu]
en: Contributions
lv: Iemaksas

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
lv: Tekošie un gaidāmie notikumi

[ctx: menu]
en: Custom Data
lv: Atsevišķi dati

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
lv: Atsevišķu datu lauki

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
lv: Atsevišķi lauki - pievienot

[ctx: menu]
en: Custom Field - Change Type
lv: Atsevišķi lauki - mainīt tipu

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
lv: Atsevišķi lauki - rediģēt

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
lv: Atsevišķi lauki - pārvietot

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
lv: Atsevišķi lauki - izvēles

[ctx: menu]
en: Custom Fields
lv: Atsevišķi lauki

[ctx: menu]
en: Custom Searches
lv: Atsevišķas meklēšanas

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
lv: Pielāgot datus un ekrānus

[ctx: menu]
en: Dashboard
lv: Panelis

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
lv: Datubāzes atjauninājumi

[ctx: menu]
en: Date Formats
lv: Datuma formāti

[ctx: menu]
en: Debugging
lv: Atkļūdošana

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
lv: Atkļūdošana un kļūdu apstrāde

[ctx: menu]
en: Delete Contact
lv: Dzēst kontaktu

[ctx: menu]
en: Delete Survey
lv: Dzēst aptauju

[ctx: menu]
en: Directories
lv: Direktorijas

[ctx: menu]
en: Display Preferences
lv: Attēlojuma iestatījumi

[ctx: menu]
en: Documentation
lv: Dokumentācija

[ctx: menu]
en: Download Errors
lv: Lejupielādes kļūdas

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
lv: Neieplānotie sūtījumi, uzmetumi

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
lv: Izvēlņu opcijas

[ctx: menu]
en: Edit Field
lv: Rediģēt lauku

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
lv: Rediģēt saistīto kontaktu

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
lv: E-pasta uzrunas formāti

[ctx: menu]
en: Email a Contact
lv: Nosūtīt e-pastu kontaktam

[ctx: menu]
en: Email address verified
lv: E-pasta adrese pārbaudīta

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
lv: Iespējot CRM komponentus

[ctx: menu]
en: Event Fees
lv: Notikuma dalības maksa

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
lv: Notikuma informācija un iestatījumi

[ctx: menu]
en: Event Information
lv: Notikuma informācija

[ctx: menu]
en: Event Location
lv: Notikuma vieta

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
lv: Notikuma tiešsaistes reģistrācija

[ctx: menu]
en: Event Participants List
lv: Notikuma dalībnieku saraksts

[ctx: menu]
en: Event Registration
lv: Notikuma reģistrācija

[ctx: menu]
en: Event Templates
lv: Notikuma veidnes

[ctx: menu]
en: Event Types
lv: Notikuma veidi

[ctx: menu]
en: Events
lv: Notikumi

[ctx: menu]
en: Export Contacts
lv: Eksportēt kontaktus

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
lv: NO e-pasta adreses

[ctx: menu]
en: Find Activities
lv: Meklēt aktivitātes

[ctx: menu]
en: Find Cases
lv: Meklēt lietas

[ctx: menu]
en: Find Contacts
lv: Meklēt kontaktus

[ctx: menu]
en: Find Contributions
lv: Meklēt maksājumus

[ctx: menu]
en: Find Mailings
lv: Meklēt sūtījumus

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
lv: Meklēt masu SMS

[ctx: menu]
en: Find Memberships
lv: Atrast biedrus

[ctx: menu]
en: Find Participants
lv: Meklēt dalībniekus

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
lv: Meklēt un apvienot dublējošos kontaktus

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
lv: Pārsūtīt sūtījumu

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
lv: No e-pasta adreses

[ctx: menu]
en: Full-text Search
lv: Pilna teksta meklēšana

[ctx: menu]
en: Gender Options
lv: Dzimuma izvēles

[ctx: menu]
en: Grant Types
lv: Atļauju veidi

[ctx: menu]
en: Grants
lv: Tiesības

[ctx: menu]
en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

[ctx: menu]
en: Groups
lv: Grupas

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
lv: Galvenes, kājenes un automātiskie ziņojumi

[ctx: menu]
en: Home
lv: Sākums

[ctx: menu]
en: Import
lv: Importēt

[ctx: menu]
en: Import Activities
lv: Importēt aktivitātes

[ctx: menu]
en: Import Contacts
lv: Importēt kontaktus

[ctx: menu]
en: Import Contributions
lv: Importēt maksājumus

[ctx: menu]
en: Import Memberships
lv: Importēt biedrus

[ctx: menu]
en: Import Participants
lv: Importēt dalībniekus

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
lv: Importa/eksporta kartējumi

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
lv: Privātpersonas prefiksi (Ms, Mr...)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
lv: Privātpersonas sufiksi (k-gs, k-dze...)

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
lv: Tūlītējas ziņapmaiņas servisi

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
lv: Interviju respondenti

[ctx: menu]
en: Label Formats
lv: Etiķetes formāti

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
lv: Valodas, valūta, vietas

[ctx: menu]
en: Lapsed Memberships
lv: Biedri ar beigušos termiņu

[ctx: menu]
en: Localization
lv: Lokalizācija

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
lv: Atrašanās vietu veidi (mājas, darbs...)

[ctx: menu]
en: Log out
lv: Iziet

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
lv: Pasta konti

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
lv: E-pasta izsūtīšanas iestatījumi

[ctx: menu]
en: Mailing Event
lv: Sūtīšanas notikums

[ctx: menu]
en: Mailing Report
lv: Sūtījuma atskaite

[ctx: menu]
en: Mailings
lv: Sūtījumi

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
lv: Pārvaldīt ACLs

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
lv: Pārvaldīt atsevišķās meklēšanas

[ctx: menu]
en: Manage Events
lv: Pārvaldīt notikumus

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
lv: Pārvaldīt paplašinājumus

[ctx: menu]
en: Manage Groups
lv: Pārvaldīt grupas

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
lv: Pārvaldīt maksu sarakstus

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
lv: Pārvaldīt kategorijas

[ctx: menu]
en: Manage Templates
lv: Pārvaldīt veidnes

[ctx: menu]
en: Map Event Location
lv: Norādīt notikuma atrašanās vietu

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
lv: Norādīt kartē atrašanās vietu(as)

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
lv: Kartēšana un ģeokodēšana

[ctx: menu]
en: Membership Details
lv: Biedra detaļas

[ctx: menu]
en: Membership Reports
lv: Biedru atskaites

[ctx: menu]
en: Membership Section
lv: Biedru sadaļa

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
lv: Biedru statusa noteikumi

[ctx: menu]
en: Membership Summary
lv: Biedru kopsavilkums

[ctx: menu]
en: Membership Types
lv: Biedru tipi

[ctx: menu]
en: Memberships
lv: Biedri

[ctx: menu]
en: Merge Contact
lv: Apvienot kontaktu

[ctx: menu]
en: Message Templates
lv: Ziņojuma veidnes

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
lv: Mobilo tālruņu operatori

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
lv: Vairāklapu iestatījumi

[ctx: menu]
en: My Cases
lv: Manas lietas

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
lv: Navigācijas izvēlne

[ctx: menu]
en: New Activity
lv: Jauna aktivitāte

[ctx: menu]
en: New Campaign
lv: Jauna kampaņa

[ctx: menu]
en: New Case
lv: Jauna lieta

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
lv: Jauns CRM profils

[ctx: menu]
en: New Contact
lv: Jauns kontakts

[ctx: menu]
en: New Email
lv: Jauns e-pasts

[ctx: menu]
en: New Event
lv: Jauns notikums

[ctx: menu]
en: New Group
lv: Jauna grupa

[ctx: menu]
en: New Household
lv: Jauns uzņēmums

[ctx: menu]
en: New Individual
lv: Jauna privātpersona

[ctx: menu]
en: New Mailing
lv: Jauns sūtījums

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
lv: Jauna masu SMS

[ctx: menu]
en: New Membership
lv: Jauns biedrs

[ctx: menu]
en: New Organization
lv: Jauna organizācija

[ctx: menu]
en: New Petition
lv: Jauna petīcija

[ctx: menu]
en: New Price Set
lv: Jauna cenu grupa

[ctx: menu]
en: New SMS
lv: Jauna SMS

[ctx: menu]
en: New Survey
lv: Jauna aptauja

[ctx: menu]
en: New Tag
lv: Jauna kategorija

[ctx: menu]
en: Notes
lv: Piezīmes

[ctx: menu]
en: Open Case
lv: Atvērt lietu

[ctx: menu]
en: Option Groups
lv: Izvēļu grupas

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
lv: Organizācijas adrese un kontaktinfo

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
lv: Izejošais e-pasts (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
lv: Izejošo e-pastu iestatījumi

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
lv: Dalībnieku sarakstu izvēles

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
lv: Dalībnieku sarakstu veidnes

[ctx: menu]
en: Participant Role
lv: Dalībnieka loma

[ctx: menu]
en: Participant Roles
lv: Dalībnieku lomas

[ctx: menu]
en: Participant Status
lv: Dalībnieka statuss

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
lv: Dalībnieku statusi

[ctx: menu]
en: Payment Processor
lv: Maksājuma apstrāde

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
lv: Maksājuma apstrādes veids

[ctx: menu]
en: Payment Processors
lv: Maksājumu apstrāde

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
lv: Atļaujas (piekļuvas kontrole)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
lv: Personiskās kampaņas lapas

[ctx: menu]
en: Petitions
lv: Petīcijas

[ctx: menu]
en: Phone Type
lv: Tālruņa veids

[ctx: menu]
en: Phone Types
lv: Tālruņu tipi

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
lv: Pasta uzrunas formāti

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
lv: Izvēlētās komunikācijas metodes

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
lv: Izvēlētās valodas opcijas

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
lv: Izvēlētās valodas

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
lv: Priekšskatīt sūtījumu

[ctx: menu]
en: Price Field Options
lv: Cenas lauka izvēles

[ctx: menu]
en: Price Fields
lv: Cenas lauki

[ctx: menu]
en: Price Sets
lv: Cenu saraksti

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
lv: Izdrukas lapas (PDF) formāti

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
lv: Apstrādāt augšupielādētos attēlus

[ctx: menu]
en: Profile Settings
lv: Profila iestatījumi

[ctx: menu]
en: Profiles
lv: Profili

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
lv: Ierakstīt respondenta interviju

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
lv: Periodiskas iemaksas

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
lv: Reģistrēt notikuma dalībnieku

[ctx: menu]
en: Register New Participant
lv: Reģistrēt jaunu dalībnieku

[ctx: menu]
en: Register Report
lv: Reģistrēt pārskatu

[ctx: menu]
en: Registration Page
lv: Reģistrācijas lapa

[ctx: menu]
en: Relationship Types
lv: Attiecību veidi

[ctx: menu]
en: Relationships
lv: Attiecības

[ctx: menu]
en: Report
lv: Pārskats

[ctx: menu]
en: Reports
lv: Pārskati

[ctx: menu]
en: Reports Listing
lv: Pārskatu saraksts

[ctx: menu]
en: Resource URLs
lv: Rersursu URLi

[ctx: menu]
en: Resubscribe
lv: Abonēt no jauna

[ctx: menu]
en: SMS Providers
lv: SMS provaideri

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
lv: Drošo failu paplašinājumu izvēles

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
lv: Drošie failu paplašinājumi

[ctx: menu]
en: Schedule Mailing
lv: Plānot sūtīšanu

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
lv: Grafika atgādinājumi

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
lv: Ieplānoti darbi

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
lv: Ieplānoto darbu izpildes žurnāls

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
lv: Plānotie un izsūtītie sūtījumi

[ctx: menu]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: menu]
en: Search Builder
lv: Meklēšanas vednis

[ctx: menu]
en: Search Preferences
lv: Meklēšanas iestatījumi

[ctx: menu]
en: Sending Mail
lv: Ziņas sūtīšana

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
lv: Izveidot personālo kampaņas lapu - konta informācija

[ctx: menu]
en: Sign Petition
lv: Parakstīt petīciju

[ctx: menu]
en: Smart Groups
lv: Viedās grupas

[ctx: menu]
en: Sms Providers
lv: SMS provaideri

[ctx: menu]
en: Subscribe
lv: Abonēt

[ctx: menu]
en: Sunlight
lv: Saules gaisma

[ctx: menu]
en: Survey Types
lv: Aptaujas tipi

[ctx: menu]
en: Surveys
lv: Pārskati

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
lv: Sinhronizēt lietotājus uz kontaktiem

[ctx: menu]
en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

[ctx: menu]
en: Tags
lv: Kategorijas

[ctx: menu]
en: Tags (Categories)
lv: Kategorijas

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
lv: Ieteikt draugam

[ctx: menu]
en: Thank You
lv: Paldies

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
lv: Pateicība un rēķini

[ctx: menu]
en: Title and Settings
lv: Virsraksts un iestatījumi

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
lv: Atteikties

[ctx: menu]
en: Update Subscription
lv: Atjaunināt abonēšanu

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
lv: Atjaunot CRM

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
lv: Lietotāji un atļaujas

[ctx: menu]
en: View Activity
lv: Apskatīt aktivitāti

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
lv: Apskatīt datuma iestatījumus

[ctx: menu]
en: View Mailing
lv: Apskatīt sūtīšanu

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
lv: Apskatīt petīcijas parakstus

[ctx: menu]
en: Website Types
lv: Mājaslapu tipi

[ctx: menu]
en: Word Replacements
lv: Vārdu aizvietojumi

en: merge
lv: apvienot

en: miles
lv: jūdzes

en: minutes
lv: minūtes

en: mm/dd/yy OR mm-dd-yy (12/25/98 OR 12-25-98) OR (9/1/08 OR 9-1-08)
lv: mm/dd/yy VAI mm-dd-yy (12/25/98 VAI 12-25-98) VAI (9/1/08 VAI 9-1-08)

en: mm/dd/yyyy OR mm-dd-yyyy (12/25/1998 OR 12-25-1998) OR (9/1/2008 OR 9-1-2008)
lv: mm/dd/yyyy VAI mm-dd-yyyy (12/25/1998 VAI 12-25-1998) VAI (9/1/2008 VAI 9-1-2008)

en: month
lv: mēnesis

en: more
lv: vairāk

en: more info
lv: vairāk info

en: must be a numeric value
lv: vērtībai jābūt skaitlim

en: no parameters
lv: nav parametru

en: no subject
lv: nav virsraksta

en: not a duplicate
lv: nav dublikāts

en: open section
lv: atvērt sekciju

en: opens online user guide in a new window
lv: atver tiešsaistes lietotāja rokasgrāmatu jaunā logā

en: or
lv: vai

en: or ODD / EVEN
lv: vai NEPĀRA / PĀRA

en: participants
lv: dalībnieki

en: profile create
lv: profila izveide

en: profile edit
lv: profila rediģēšana

en: profile listings
lv: profilu saraksti

en: profile listings and forms
lv: profilu saraksti un formas

en: profile view
lv: profila apskate

en: profiles
lv: profili

en: remove profile
lv: noņemt profilu

en: seconds
lv: sekundes

en: select
lv: izvēlies

en: select activity
lv: izvēlies aktivitāti

en: show child groups
lv: parādīt piederošās grupas

en: show field or section
lv: rādīt lauku vai bloku

en: show location
lv: rādīt vietu

en: smart group
lv: dinamiskā grupa

en: ssl_merchant_id is not set for this payment processor
lv: ssl_merchant_id nav noteikts šai maksājuma apstrādei

en: start date
lv: sākuma datums

en: status
lv: statuss

en: test
lv: tests

en: test-drive
lv: testa brauciens

en: this is just an interface and should not be called directly
lv: šis ir tikai interfeiss un to nevajadzētu izsaukt pa tiešo

en: true
lv: patiess

en: try a different spelling or use fewer letters
lv: mēģiniet uzrakstīt savādāk vai lieto mazāk burtus

en: type
lv: tips

en: under the name
lv: zem vārda

en: until
lv: kamēr

en: vCard Name
lv: vCard nosaukums

en: vCard record for this contact.
lv: Kontakta vCard ieraksts

en: view additional participant
lv: apskatīt papildu dalībnieku

en: view all activities
lv: apskatīt visas aktivitātes

en: view all contacts
lv: apskatīt visus kontaktus

en: view current employer
lv: apskatīt pašreizējo darba devēju

en: view primary participant
lv: apskatīt primaŗo dalībnieku

en: with
lv: ar

en: year
lv: gads

en: years after the current date.
lv: gadi pēc pašreizējā datuma.

en: years prior to current date.
lv: gadi līdz pašreizējam datumam

en: yyyy-mm-dd OR yyyy-mm-dd HH:mm OR yyyymmdd OR yyyymmdd HH:mm (1998-12-25 OR 1998-12-25 15:33 OR 19981225 OR 19981225 10:30 OR ( 2008-9-1 OR 2008-9-1 15:33 OR 20080901 15:33)
lv: yyyy-mm-dd VAI yyyy-mm-dd HH:mm VAI yyyymmdd VAI yyyymmdd HH:mm (1998-12-25 VAI 1998-12-25 15:33 VAI 19981225 VAI 19981225 10:30 VAI ( 2008-9-1 VAI 2008-9-1 15:33 VAI 20080901 15:33)

en: yyyy-mm-dd OR yyyymmdd (1998-12-25 OR 19981225) OR (2008-9-1 OR 20080901)
lv: yyyy-mm-dd VAI yyyymmdd (1998-12-25 VAI 19981225) VAI (2008-9-1 VAI 20080901)
