CiviCRM - en to he translation catalogue (4243 entries)

en:  (multiple participants)
he: (משתתפים מרובים)

en:  - any reporter -
he: - כל מקורות הדיווח -

en:  - any status -
he: - כל מצב -

en:  Amount before Tax :
he: סכום לפני מיסים:

en:  You can add another Campaign.
he: אתה יכול להוסיף עוד קמפיין.

en:  You will receive a second email as soon as the review process is complete.
he: אתה תקבל הודעת אימייל שנייה ברגע שתהליך הבדיקה יסתיים.

en: %1 (Copy)
he: %1 (העתק)

en: %1 Contacts Updated
he: %1 אנשי קשר עודכנו

en: %1 Created
he: %1 נוצר

en: %1 Current membership(s) for this contact have been set to 'Deceased' status.
he: %1 חברות / חברויות לפרט שונו לסטטוס "נפטר"

en: %1 Disabled
he: %1 אופשר

en: %1 Enabled
he: %1 לא אופשר

en: %1 Event registration(s) have been cancelled.
he: הרשמה/ות בוטלה/ו עבור האירוע %1 .

en: %1 Help
he: %1 עזרה

en: %1 Option
he: אפשרות %1

en: %1 Options
he: אפשרויות %1

en: %1 Questions
he: %1 שאלות

en: %1 Saved
he: 1% נשמר

en: %1 Updated
he: %1 עודכן

en: %1 already exist.
he: %1 כבר קיים

en: %1 already used.
he: %1 כבר בשימוש.

en: %1 directory does not exist or cannot be written by webserver
he: התיקייה %1 לא קיימת או לא ניתנת לכתיבה על ידי השרת אינטרנט.

en: %1 does not exists or is empty
he: %1 לא קיים או שהוא ריק

en: %1 has been created.
he: %1 נוצר.

en: %1 has been moved to the trash. | %count contacts moved to trash.
he[0]: %1 הועבר מהאשפה
he[1]: %count אנשי קשר הועברו לאשפה

en: %1 has been restored from the trash. | %count contacts restored from trash.
he[0]: %1 שוחזר מהאשפה
he[1]: %count אנשי קשר שוחזרו מהאשפה

en: %1 has been updated.
he: %1 עודכן.

en: %1 has not been saved.
he: %1 לא נשמר.

en: %1 is a required field.
he: %1 שדה חובה.

en: %1 more
he: עוד %1

en: %1 must be an integer (whole number).
he: %1 חייב להיות מספר שלם וחיובי.

en: %1 or more
he: %1 או יותר

en: %1 status has been updated to %2.
he: סטטוס %1 עודכן ל %2.

en: %1(s)
he: %1(ים/ות)

en: %count contact was already in group | %count contacts were already in group
he[0]: איש %count קשר היה כבר בקבוצה
he[1]: %count אנשי קשר היו כבר בקבוצה

en: %count month | %count months
he[0]: %count חודש
he[1]: %count חודשים

en: %count year | %count years
he[0]: %count שנה
he[1]: %count שנים

en: %title month
he: חודש

en: %title year
he: %title שנה

en: %title year + month
he: %title שנה + חודש

en: '%1' directory does not exist
he: התיקיה '%1' אינה קיימת

en: '%1' have been saved.
he: %1 נשמר.

en: '%1' information has been saved.
he: '%1' מידע נשמר.

en: 'Create Personal Campaign Page' link text
he: 'צור קמפיין אישי' טקסט ללינק

en: 'Tell a friend' maximum recipients limit
he: הגבלת מקסימום נמענים ל'ספר לחבר'

en: (%1 recipients)
he: (%1 נמענים)

en: (Sum of all weights should be greater than or equal to threshold: %1).
he: (סך כל המשקולות צריך להיות שווה או גדול מהסף: %1(

en: (bottom of page)
he: (תחתית העמוד)

en: (built-in)
he: (מובנה)

en: (current year)
he: (שנה נוכחית)

en: (deleted contacts)
he: (אנשי קשר מחוקים)

en: (e.g %1)
he: (לדוגמא %1 )

en: (learn more...)
he: (למד עוד...)

en: (match to contact)
he: (התאמה לאיש/אשת קשר)

en: (more)
he: (עוד)

en: (multiple)
he: (ריבוי)

en: (no subject)
he: (ללא נושא)

en: (not assigned)
he: (לא מוקצה)

en: (preferred)
he: (מועדף)

en: (recipients)
he: (מקבלים)

en: (s)
he: (ים)

en: (signature)
he: (חתימה)

en: (test)
he: (בדיקה)

en: (top of page)
he: (ראש העמוד)

en: + Add New Field
he: + הוסף שדה חדש

en: - Activity Fields -
he: - שדות פעולה-

en: - All Contacts -
he: - כל אנשי הקשר -

en: - Any -
he: -כל-

en: - Contact Fields -
he: -שדות פרט-

en: - Contribution Fields -
he: - שדות תרומה -

en: - Participant Fields -
he: - שדות משתתף -

en: - any -
he: - כל דבר -

en: - any contact type -
he: - כל סוג איש קשר -

en: - any group -
he: - כל קבוצה -

en: - any state/province -
he: - כל מדינה/מחוז -

en: - any tag -
he: - כל תגית -

en: - default -
he: -ברירת מחדל-

en: - default input format -
he: -קלט ברירת מחדל-

en: - default view -
he: -תצוגה ברירת מחדל-

en: - do not import -
he: - לא לייבא -

en: - none -
he: - כלום -

en: - prefix -
he: - תחילית -

en: - related contact info -
he: -  נתונים קשורים (על איש הקשר) -

en: - select %1 -
he: -בחר %1 -

en: - select -
he: -  נא לבחור -

en: - select Parent -
he: -בחר הורה-

en: - select case -
he: -בחר תיק-

en: - select contact -
he: -בחר איש קשר-

en: - select field -
he: -בחר שדה-

en: - select group -
he: - נא לבחור בקבוצה -

en: - select profile -
he: -נא לבחור בפרופיל -

en: - select record type -
he: -בחר סוג רשומה-

en: - select role -
he: - יש לבחור בתפקיד -

en: - select status -
he: -בחירת סטטוס-

en: - select tag -
he: -בחר תגית-

en: - select type -
he: - נא לבחור בסוג -

en: - suffix -
he: - סיומת -

en: -day of week-
he: -יום בשבוע-

en: -day-
he: -יום-

en: -hour-
he: -שעה-

en: -min-
he: -דקה-

en: -month-
he: -חודש-

en: -none-
he: -כלום-

en: -operator-
he: -מפריד-

en: -sec-
he: -שנייה-

en: -year-
he: -שנה-

en: ...through
he: ...דרך

en: 1 Day | %count Days
he[0]: יום אחד
he[1]: %count ימים

en: 1. Manage Roles
he: 1. ניהול חוקים

en: 12 Hours
he: 12 שעות

en: 24 Hours
he: 24 שעות

en: 3rd-party Service
he: שירות מצד ג

en: << Disable
he: <<נטרל

en: << Remove
he: << הסרה

en: <b>%1</b> has been added to your cart. <a href='%2'>View your cart.</a>
he: הפריט <b>%1</b> נוסף לסל הקניות שלך. <a href='%2'>לצפייה בסל הקניות שלך.</a>

en: <b>%1</b> has been removed from your cart.
he: הפריט <b>%1</b> הוסר מסל הקניות שלך.

en: A copy of the activity has also been sent to assignee contacts(s).
he: עותק של הפעולה נשלח לפרט/ים הממונה/ים.

en: A copy of the extension (%1) is in a system folder (%2). The system copy will be preserved, but the new copy will be used.
he: העתק של ההרחבה (%1) נמצא בתיקית המערכת (%2). העתק המערכת יישמר, אבל העותק החדש יהיה בשימוש.

en: A duplicate matching rule with this name already exists. Please select another name.
he: קבחיה תואמת עם אותו שם כבר קיימת. בחר שם אחר.

en: A group of contacts
he: קבוצה של פרטים

en: A newer version (%1)
he: גירסה חדשה יותר ( %1 )

en: A newer version of CiviCRM is available: %1
he: גירסה חדשה יותר של CiviCRM קיימת: %1

en: A notification email has been sent to the site administrator, and you will receive another notification from them as soon as the review process is complete.
he: הודעה נשלחה למנהלי האתר, ואתה תקבל הודעה נוספת ברגע שתהליך הבדיקה יסתיים.

en: A notification email has been sent to the site administrator.
he: עדכון באימייל נשלח למנהל.

en: A notification email has been sent to the supporter.
he: הודעת מידע נשלחה לתומך.

en: A person with this email address is already registered for this event.
he: משתתף עם כתובת מייל זו כבר רשום לאירוע זה.

en: A profile
he: טופס

en: A record already exists with the same information.
he: רשומה כבר קיימת עם אותם פרטים

en: A set of custom data fields
he: רשומה של שדות מידע מותאמים

en: A valid Notify Email address must be specified
he: כתובת אימייל תקינה נדרשת.

en: A valid file must be uploaded.
he: יש להעלות קובץ תקין.

en: AB Test Created By
he: מבחן AB נוצר על ידי

en: AB Test Created Date
he: מבחן AB נוצר בתאריך

en: ACL ID
he: מזהה ACL

en: ACL Name
he: שם ACL

en: ACL Role
he: תפקידים לתבניות הרשאות גישה (ACL)

en: ACL Type
he: סוג ACL

en: AND
he: ו

en: AND/OR
he: עם \ או

en: API Call Action
he: ממשק נתונים (API) קריאת פעולה

en: API Call Entity
he: ממשק נתונים (API) קריאת יישות

en: API URL
he: URL לממשק הנתונים (API)

en: API call:
he: קריאת API:

en: About is a required field.
he: אודות הוא שדה חובה.

en: Access Control
he: הרשאות גישה

en: Access Keys
he: מפתחות גישה

en: Access Keys:
he: מפתחות גישה:

en: Accounts
he: חשבונות

en: Action
he: פעולה

en: Action:
he: פעולה:

en: Actions
he: פעולות

en: Activate the page (you can de-activate it later)
he: הפעל דף (אתה יכול לכבות מאוחר יותר)

en: Active
he: פעיל

en: Active On
he: מתאריך

en: Active?
he: פעיל?

en: Activities
he: פעילויות

en: Activities %%StatusMessage%%
he: %%StatusMessage%% פעילויות

en: Activity
he: פעולה

en: Activity Actual Date
he: תאריך ביצוע הפעולה

en: Activity Assignee
he: ממונה על הפעולה

en: Activity Auto-generated?
he: פעולה מחוללת אוטומטית?

en: Activity Date
he: תאריך הפעילות

en: Activity Date From
he: תאריך הפעולה מ

en: Activity Details
he: פרטי פעולה

en: Activity Duration
he: משך הפעולה (בדקות)

en: Activity ID
he: ערך הפעולה

en: Activity Links
he: קישורים לפעילויות

en: Activity Medium
he: אמצעי הפעילות

en: Activity Record
he: רשומות פעולות

en: Activity Report
he: דוח פעילות

en: Activity Reporter
he: יוצר הפעולה

en: Activity Scheduled Date
he: תאריך הפעולה המתוכנן

en: Activity Search
he: חיפוש פעילות

en: Activity Status
he: מצב הפעילות

en: Activity Subject
he: נושא הפעילות

en: Activity Summary
he: תקציר הפעילות

en: Activity Tag %1
he: תג פעולה %1

en: Activity Type
he: סוג פעילות

en: Activity Type ID
he: ערך סוג פעולה

en: Activity Type Label
he: שם סוג הפעולה

en: Activity Type is a required field
he: סוג הפעולה הוא שדה חובה

en: Activity assigned to
he: פעולה משוייכת ל

en: Activity created by
he: יוצר הפעולה

en: Activity is in the Trash
he: הפעולה בסל המחזור

en: Actual Cost of Product
he: מחיר אקטואלי למוצר

en: Add
he: הוסף

en: Add %1
he: הוספת %1

en: Add %1 Record
he: הוסף %1 רשומה

en: Add >>
he: הוספה >>

en: Add Another Participant
he: הוספת משתתף נוסף

en: Add Association Rule
he: הוספת כלל שיוך

en: Add BCC
he: הוסף עותק נסתר

en: Add CC
he: הוסף עותק

en: Add Campaign
he: הוסף קמפיין

en: Add Case
he: הוסף תיק טיפול

en: Add Contact To Existing Group
he: בטסף איש קשר לקבוצה קיימת

en: Add Contacts to %1
he: הוספת אנשי קשר ל־%1

en: Add Contacts to A Group
he: הוסף אנשי קשר לקבוצה

en: Add Contacts to Event
he: הוסף אנשי קשר לארוע

en: Add Contacts to Group
he: הוסף אנשי קשר לקבוצה

en: Add Contacts to Organization
he: הוספת איש קשר לאירגון

en: Add Contacts: %1
he: הוסף אנשי קשר: %1

en: Add Contribution
he: הוסף תשלום

en: Add Contribution Page
he: הוסף דף תרומה

en: Add Custom Field
he: הוסף שדה מותאם אישית

en: Add Event Template
he: הוסף תבנית אירוע

en: Add Field
he: הוסף שדה

en: Add Financial Type
he: הוסף סוג פיננסי

en: Add Grant
he: הוסף מענק

en: Add Group
he: הוסף קבוצה

en: Add Label Format
he: הוסף פורמט תווית

en: Add Language
he: כל השפות

en: Add Mail Account
he: הוסף חשבון מייל

en: Add Membership
he: הוסף חברות

en: Add Menu Item
he: הוסף פריט תפריט

en: Add Message Template
he: הוסף תבנית הודעה

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Config
he: הוסף הגדרה חדשה

en: Add New Scheduled Job
he: הוסף משימה מתוזמנת חדשה

en: Add New String
he: הוסף מחרוזת חדשה

en: Add Note
he: הוסף הערה

en: Add PDF Page Format
he: הוסף פורמט דף PDF

en: Add Parent
he: הוסף הורה

en: Add Payment Processor
he: הוסף מעבד תשלומים

en: Add Pledge
he: הוסף התחייבות

en: Add Premium
he: הוסף פרימיום

en: Add Products to This Page
he: הוסף מוצרים לדף זה

en: Add Profile
he: הוסף פרופיל

en: Add Relationship
he: הוסף קשר

en: Add Selected Options
he: הוסף אפשרויות נבחרות

en: Add Survey
he: הוסף סקר

en: Add Tag
he: הוסף תגית

en: Add Tags
he: הוספת תגית

en: Add Timeline
he: הוספת ציר זמן

en: Add User
he: הוסף משתמש

en: Add a new language to this installation.
he: הוסף שפה חדשה להתקנה זו.

en: Add address
he: הוסף כתובת

en: Add association rule
he: הוספת כלל שיוך

en: Add client relationship
he: הוספת קשר לקוח

en: Add email
he: הוסף אימייל

en: Add imported records to existing group(s)
he: הוסף רשומות מיובאות לקבוצה(ות) קיימת

en: Add members to %1
he: הוספת חברים ל־%1

en: Add new role
he: הוספת תפקיד חדש

en: Add or edit email
he: הוסף או ערוך אימייל

en: Add or edit phone
he: הוסף או ערוך טלפון

en: Add or edit website
he: הוסף או ערוך אתר אינטרנט

en: Add phone
he: הוסף טלפון

en: Add row
he: הוסף שורה

en: Add to Group
he: הוספה לקבוצה

en: Add to Group: %1
he: הוסף לקבוצה: %1

en: Add to Organization
he: הוסף לארגון

en: Add to a group
he: הוסף לקבוצה

en: Add website
he: הוסף אתר אינטרנט

en: Add/remove association rules and configure settings. Also perform manual synchronization.
he: הוספה/הסרה של כללי שיוך והגדרת תצורה. כמו כן ביצוע סנכרון ידני.

en: Added
he: נוסף

en: Added '%1'
he: '%1' הוסף

en: Added At
he: נוסף ב

en: Added Between
he: התווסף בין

en: Added By
he: נוסף ע״י

en: Added Contact to %1 | Added Contacts to %1
he[0]: איש קשר הוסף ל %1
he[1]: אנשי קשר הוספו ל %1

en: Added Date
he: תאריך הוספה

en: Added by
he: הוסף על ידי

en: Added to Group
he: נוסף לקבוצה

en: Additional Details
he: פרטים נוספים

en: Additional Details:
he: פרטים נוספים:

en: Additional Fields
he: שדות נוספים

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Additional Participant Email(s)
he: כתובות מייל של משתתפים נוספים

en: Additional Text Color
he: צבע טקסט נוסף

en: Address
he: כתובת

en: Address Deleted
he: כתובת נמחקה

en: Address Editing
he: ערכת כתובת

en: Address Fields
he: שדות כתובת

en: Address Format
he: מבנה הכתובת

en: Address Name
he: שם כתובת

en: Address Settings
he: הגדרות כתובת

en: Address Standardization features require PHP version 5 or greater.
he: סטנדרטיזצית כתובות דורשת PHP מגרסא 5 או גבוהה יותר.

en: Addressee
he: נמען

en: Addressee Custom
he: נמען - מותאם

en: Addresses
he: כתובות

en: Adjust Pledge Payment Schedule?
he: האם להתאים את תזמון תשלום ההתחייבות?

en: Adjust Total Pledge Amount?
he: האם להתאים את סך כל ההתחייבות?

en: Admin
he: מנהל מערכת

en: Administer CiviCRM
he: ניהול CIviCRM

en: Administration
he: ניהול

en: Administration Documentation
he: מדריכי ניהול

en: Administrator
he: מנהל

en: Administrator Only?
he: מנהל בלבד?

en: Advanced Filter
he: פילטר מתקדם

en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

en: After
he: אחרי

en: After Premiums
he: אחרי אפשרויות הפרימיום

en: After logging in, you can use this form to promote your fundraising page
he: אתרי התחברות למערכת, תוכל להשתמש בטופס זה לקדם א הדף גיוס תרומות שלך

en: Age
he: גיל

en: Aggregate Amount
he: סכום צבור

en: Agreement
he: הסכם

en: Alert site admins about all new CiviCRM releases.
he: התרע למנהלי האתר אודות כל שיחרור חדש של CiviCRM.

en: All
he: הכול

en: All Contacts
he: כל האנשי קשר

en: All Custom Groups
he: כל הפרטים

en: All Events
he: כל האירועים

en: All Groups
he: כל הקבוצות

en: All Profiles
he: כל הפרופילים

en: All Tags
he: כל התגיות

en: Allow 'Tell a friend' functionality
he: אפשר תכונת ספר לחבר

en: Allow For Organization
he: אפשר לארגון

en: Allow Multiple Registrations
he: אפשר הרשמת משתתפים מרובים

en: Allow Online Registration
he: אפשר רישום אונליין

en: Allow Other Amounts
he: אפשר סכומים אחרים

en: Allow Partial Payment
he: אפשר תשלום חלקי

en: Allow other amounts
he: הרשה סכומים אחרים

en: Allow sharing through social media?
he: לאפשר שיתוף באמצעות המידה החברתית?

en: Allowed To Login
he: מורשה להיכנס

en: Also include
he: גם כן כלול

en: Also include contacts where
he: גם כן צרף אנשי קשר איפה

en: Alternative Payment Type
he: סוג תשלום חלופי

en: Alternatively, you can use a price set.
he: אחרת באפשרותך להשתמש במחירים קבועים.

en: Always
he: תמיד

en: Always use this Page Format with the new template?
he: תמיד השתמש בפורמט זה בתבנית החדשה?

en: Always use this Page Format with the selected Template
he: תמיד  השתמש בפורמט זה לתבנית הנבחרת.

en: Amount
he: סכום

en: Amount Before Tax:
he: סכום לפני מיסים:

en: Amount One: Min/Max
he: סכום אחד מינימום/מקסימום

en: Amount Requested
he: סכום נדרש

en: Amount Statistics
he: סטטיסטיקת סכומים

en: Amount Two: Min/Max
he: סכום שתיים מינימום/מקסימום

en: Amount before Tax
he: סכום לפני מיסים

en: Amount cannot be empty.
he: כמות לא יכול להיות ריק

en: Amount is required field.
he: סכום הוא שדה חובה.

en: Amount must be positive
he: הסכום צריך להיות חיובי

en: Amounts
he: סכומים

en: An extension container has been defined with a blank URL.
he: כתובת ההרחבות הוגדרה עם URL ריק.

en: An extension container has been defined with a blank directory.
he: כתובת ההרחבות הוגדרה עם ספרייה ריקה.

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Another %1 record
he: עוד רשומת %1

en: Another search field
he: עוד שדה חיפוש

en: Any
he: הכל

en: Any Role
he: כל תפקיד

en: Api Key
he: מפתח API

en: Approval Needed
he: אישור נדרש

en: Approval message
he: הודעת אישור

en: Approval required
he: נדרש אישור

en: Approve
he: שפר

en: Approve Personal Campaign Page
he: שפר דף קמפיין אישי

en: Apt/Unit/Suite
he: דירה/יחידה/סוויטה

en: Arabic
he: ערבית

en: Are you sure you want to Import now
he: אתה בטוח שברצונך לייבא כעת

en: Are you sure you want to cancel this mailing?
he: אתה בטוח שאתה רוצה לבטל הודעה זו?

en: Are you sure you want to cancel your registration for this event?
he: האם לבטל את ההרשמה לאירוע?

en: Are you sure you want to continue?
he: אתה בטוח שברצונך להמשיך?

en: Are you sure you want to delete Campaign Page '%1'?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק דף קמפיין %1 ?

en: Are you sure you want to delete attached file.
he: אתה בטוח שברצונך למחוק קובץ מצורף.

en: Are you sure you want to delete contact image.
he: האם אכן למחוק את תמונת איש הקשר?

en: Are you sure you want to delete the %1 survey?
he: אתה בטוח שבצורנך למחוק סקר %1 ?

en: Are you sure you want to delete this Campaign Page ?
he: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק דף קמפיין זה?

en: Are you sure you want to delete this Personal Campaign Page?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק דף קמפיין אישי זה?

en: Are you sure you want to delete this mailing?
he: אתה בטוח שאתה רוצה למחוק הודעה זו?

en: Are you sure you want to delete this mapping?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק מיפוי זה?

en: Are you sure you want to delete this?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק את זה?

en: Are you sure you want to disable the '%1' option ?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת אפשרות %1 ?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל רשימת מורשי גישה זו?

en: Are you sure you want to disable this CiviCRM Profile field?
he: אתה בטוח שברצונך לנטרל את השדה פרופיל CiviCRM הזה?

en: Are you sure you want to disable this Contact Type?
he: אתה שברצונך לבטל הפעלת סוג תוכן זה?

en: Are you sure you want to disable this Event?
he: אתה בטוח שברצונך לנטרל את האירוע הזה?

en: Are you sure you want to disable this Group?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת קבוצה זו?

en: Are you sure you want to disable this Option?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת אפשרות זו?

en: Are you sure you want to disable this component?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת רכיב זה?

en: Are you sure you want to disable this custom data field?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת שדה מותאם אישית זה?

en: Are you sure you want to disable this financial account?
he: אתה בטוח שברצונך לנטרך חשבון פיננסי זה?

en: Are you sure you want to disable this financial type?
he: אתה בטוח שברצונך לנטרל סוג פיננסי זה?

en: Are you sure you want to disable this location type?
he: אתה בטוח שברצונך לנטרל סוג מיקום זה?

en: Are you sure you want to disable this membership status rule?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת קביעת סטטוס מנוי זה?

en: Are you sure you want to disable this membership type?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת סגנון מנוי זה?

en: Are you sure you want to disable this message tempate?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת תבנית הודעה זו?

en: Are you sure you want to disable this payment processor type?
he: אתה בטוח שבצורנך לנטרל סוג מעבד תשלום זה?

en: Are you sure you want to disable this payment processor?
he: אתה בטוח שבצורנך לנטרל מעבד תשלום זה?

en: Are you sure you want to disable this price field?
he: אתה בטוח שברצונך לבטל הפעלת שדה מחיר זה?

en: Are you sure you want to disable this profile?
he: אתה בטוח שברצונך לשנות פרופיל זה ללא פעיל?

en: Are you sure you want to disable this relationship?
he: האם אכן להפוך את הקשר הזה ללא פעיל?

en: Are you sure you want to make a copy of this Profile?
he: אתה בטוח שברצונך ליצור עותק של פרופיל זה?

en: Are you sure? This is a COMPLETED activity with the DATE in the FUTURE. Click Cancel to change the date / status. Otherwise, click OK to save.
he: האם אתה בטוח? זוהי פעולה עם סטטוס "הושלמה" אך עם תאריך בעתיד. לחץ על "בטל" כדי לשנות את התאריך או הסטטוס, או לחץ "אישור" לשמור

en: Are you sure? This is a SCHEDULED activity with the DATE in the PAST. Click Cancel to change the date / status. Otherwise, click OK to save.
he: האם אתה בטוח? זוהי פעולה עם סטטוס "מתוכננת" אך עם תאריך בעברץ לחץ על "בטל" כדי לשנות את התאריך או הסטטוס, או לחץ "אישור" לשמור

en: Assign Users to Roles
he: שייך תפקידים למשתמשים

en: Assign to Another Client
he: הקצאה ללקוח אחר

en: Assigned
he: מוקצה

en: Assigned to
he: משוייך ל

en: Assigned to Contact
he: משוייך לפרט

en: Assignee
he: ממונה

en: Association Rule
he: כלל שיוך

en: At least one payment option needs to be checked.
he: לפחות אפשרות תשלום אחת צריכה להיבחר.

en: Attach File
he: צרף קובץ

en: Attached File
he: צרף קובץ

en: Attached To
he: מצורף ל

en: Attachment(s)
he: קבצ(ים) מצורפ(ים)

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Attendee
he: משתתף

en: Authenticated
he: מאומת

en: Authentication?
he: אימות?

en: Author
he: עורך

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto Renew
he: חידוש אוטומטי

en: Auto Renew?
he: חידוש אוטומטי?

en: Auto Responder
he: תגובה אוטומטית

en: Auto-Generated
he: נוצר אוטומטית

en: Auto-Renew?
he: חדש אוטומטית?

en: Auto-Select Current User
he: בחר אוטומטית משתמש נוכחי

en: Auto-renew
he: חידוש אוטומטי

en: Auto-renewal membership cancelled
he: חידוש מנוי אוטומטי בוטל

en: Auto-respond to Replies?
he: תגובה אוטומטית לתגובות?

en: Autocomplete-Select
he: השלמה אוטומטית-נבחר

en: Automatic renewal of %1 membership cancelled.
he: חידוש אוטומטי של מנוי %1  בוטל.

en: Automatically Generated
he: נוצר אוטומטית

en: Automatically email a receipt to %1?
he: אוטומטית שלח קבלה ל %1?

en: Available
he: זמין

en: Available Countries
he: מדינות זמינות

en: Available Currencies
he: מטבעות זמינים

en: Available Languages
he: שפות זמינות

en: Available States and Provinces
he: מדינות ופרובינציות זמינות

en: Average
he: ממוצע

en: Avg Amount
he: כמות ממוצעת

en: Awaiting approval
he: ממתינים לאישור

en: BCC
he: עותק נסתר

en: BCC Receipt To
he: עותק נסתר של קבלה ל

en: BCC Receipts
he: עותק נסתר קבלה

en: Back to "%1" event information
he: בחזרה לפרטי האירוע "%1"

en: Back to Activities
he: חזור לפעולות

en: Back to Activity
he: חזור לפעולה

en: Back to CiviMail
he: חזור ל CiviCRM

en: Back to Mailing
he: חזור להודעות

en: Back to Report
he: חזור לדוח

en: Back to Search
he: חזרה לחיפוש

en: Back to dashboard mode
he: חזרה למצב לוח בקרה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Color Top Area
he: צבע רקע איזור עליון

en: Backup Database
he: גבה בסיס נתונים

en: Backup Your Data:
he: גבה את הנתונים שלך:

en: Bank Account Number
he: מספר חשבון בנק

en: Bank Name
he: שם הבנק

en: Bar
he: סרגל

en: Bar Chart
he: תרשים קווים

en: Based On
he: ממוקם ב

en: Basic Contact Type
he: סוג איש קשר בסיסי

en: Basic Search
he: חיפוש בסיסי

en: Batch Name
he: שם האצווה (batch)

en: Batch Profile Update for Activities
he: עדכן אוסף פעולות ביחד בעזרת טופס

en: Batch Update Activities Via Profile
he: עדכון כמותי של פעילויות באמצעות הפרופיל

en: Batch Update Error
he: שגיאת עדכון אצווה

en: Batch Update for Activities
he: עדכן אוסף פעולות ביחד

en: Bcc Confirm
he: כתובות מוסתרות לכיתוב באישור

en: Because your session timed out, we have reset the search page.
he: עקב כך שהחיבור איתך פג תוקפו, איפסנו את דף החיפוש.

en: Before Premiums
he: לפני אפשרויות הפרימיום

en: Beginning site move process...
he: מתחיל תהליך העברת אתר.....

en: Billing
he: חיוב

en: Billing Address
he: כתובת לחיוב

en: Billing Address location
he: כתובת לחיוב

en: Billing First Name
he: שם פרטי לחיוב

en: Billing Last Name
he: שם משפחה לחיוב

en: Billing Middle Name
he: שם אמצעי לחיוב

en: Billing Mode
he: מצב חיוב

en: Billing address required
he: כתובת חיוב נדרשת

en: Billing location for this contact
he: מיקום החיוב לאיש קשר זה

en: Birth Date
he: תאריך לידה

en: Birth Date (if present)
he: יום הולדת (אם הוכנס)

en: Birth Dates
he: ימי הולדת

en: Birth-Date
he: יום הולדת

en: Body
he: גוף

en: Body - HTML Format
he: גוף- מצב HTML

en: Body - TEXT Format
he: גוף-מצב טקסט

en: Body HTML
he: גוף HTML

en: Body Only
he: הגוף בלבד

en: Body and Subject
he: גוף ההודעה ונושא

en: Bold
he: מודגש

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Both
he: שניהם

en: Bottom Margin
he: שוליים תחתוניים

en: Bounce Processing
he: עיבוד Bounce

en: Bounce Reason
he: סיבת קפיצה

en: Bounce Type
he: סוג קפיצה

en: Bounce Types
he: סוגי קפיצות

en: Bounce type(s)
he: סוג(י) קפיצה(ות)

en: Bounced
he: קפצו

en: Bounces
he: קפיצות

en: Browse/Upload Image
he: עיון/העלאת תמונה

en: Button Background Color
he: צבע רקע תחתון

en: Button Text must be less than 64 characters.
he: הטקסט בכפתור צריך להיות פחות מ64 תוים.

en: Button Title
he: נושא לחצן

en: Button URL
he: URL לכפתור

en: Bypass email confirmation
he: עקוף אישור אימייל

en: CC
he: העתקים

en: CC Receipt To
he: עותק קבלה ל

en: CC Receipts
he: עותק קבלה

en: CMS User
he: משתמש CMS

en: CMS User?
he: משתמש CMS?

en: Campaign
he: קמפיין

en: Campaign %1 has been saved.
he: הקמפיין %1 נשמר.

en: Campaign Created By
he: קמפיין נוצר על ידי

en: Campaign Created Date
he: תאריך יצירת קמפיין

en: Campaign Description
he: תיאור קמפיין

en: Campaign End Date
he: תאריך סיום קמפיין

en: Campaign Ends
he: קמפיין מסתיים

en: Campaign External ID
he: מזהה קמפיין חיצוני

en: Campaign Goals
he: יעדי קמפיין

en: Campaign ID
he: מזהה קמפיין

en: Campaign Modified By
he: קמפיין נערך על ידי

en: Campaign Modified Date
he: קמפיין נערך בתאריך

en: Campaign Name
he: שם הקמפיין

en: Campaign Start Date
he: תאריך תחילת קמפיין

en: Campaign Status
he: סטטוס קמפיין

en: Campaign Title
he: כותרת קמפיין

en: Campaign Type
he: סוג קמפיין

en: Campaign ended on %1
he: קמפיין הסתיים ב %1

en: Campaign ends on %1
he: קמפיין מסתיים ב %1

en: Campaign has been deleted.
he: הקמפיין נמחק.

en: Campaign is ongoing
he: הקמפיין פועל

en: Campaign starts on %1
he: קמפיין מתחיל ב %1

en: Campaigns
he: קמפיינים

en: Campaigns %1
he: קמפיינים %1

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel Auto-renewal
he: ביטול חידוש אוטומטי

en: Cancel Automatic Membership Renewal
he: בטל חידוש מנוי אוטומטי

en: Cancel Date
he: תאריך ביטול

en: Cancel Mailing
he: בטל הודעה

en: Cancel Reason
he: סיבת ביטול

en: Cancel Redirect
he: בטל הפניה מחדש

en: Cancel Redirect URL
he: בטל הפניית URL

en: Cancel Registration
he: ביטול הרשמה

en: Cancellation / Refund Reason
he: סיבת ביטול/ זיכוי

en: Cancelled
he: בוטל

en: Cancelled / Refunded Date
he: תאריך ביטול / זיכוי

en: Cancelled Date
he: תאריך הביטול

en: Cannot Delete
he: לא ניתן למחוק

en: Cannot change contribution status from %1 to %2.
he: לא ניתן לשנות סטטוס תרומה מ %1 ל %2.

en: Cannot find participant ID
he: לא ניתן לאתר את פרטי המשתתף

en: Cannot merge a contact with itself.
he: לא ניתן למזג איש קשר עם עצמו.

en: Cannot send a test email because your user record does not have a valid email address.
he: אין אפשרות לשלוח דוא"ל בדיקה מפני שרשומות המשתמש שלך חסרות כתובת דוא"ל חוקית.

en: Cannot uninstall this extension - there is at least one payment processor using the payment processor type provided by it.
he: לא ניתן היה להסיר את ההרחבה - יש לפחות מעבד תשלום אחד המשתמש בסוג עיבוד התשלום הכלול בה.

en: Card Number
he: מספר כרטיס

en: Card Type
he: סוג כרטיס

en: Case
he: תיק

en: Case Activities
he: פעילויות התיק

en: Case Activity
he: פעילות במקרה

en: Case End Date
he: תאריך סיום המקרה

en: Case Id not found.
he: מס׳ התיק לא נמצא.

en: Case Roles
he: תפקידי התיק

en: Case Search
he: חיפוש תיקים

en: Case Start Date
he: תאריך תחילת המקרה

en: Case Subject
he: נושא המקרה

en: Case Summary
he: תקציר התיק

en: Cases
he: תיקים

en: Cases Only
he: מקרים בלבד

en: Cash
he: מזומן

en: Cc Confirm
he: כתובות לכיתוב באישור

en: Center
he: מרכז

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Change
he: החלף

en: Change All Statuses
he: שינוי כל הסטטוסים

en: Change Billing Details
he: שנה פרטי חיוב

en: Change Date
he: שונה בתאריך

en: Change Field Type
he: שנה סוג שדה

en: Change Log
he: יומן שינויים

en: Change the content and appearance of your page
he: שנה את התוכן והמראה של הדף שלך

en: Changed By
he: שונה על ידי

en: Changed From
he: שונה מ

en: Changed To
he: שונה ל

en: Changes Not Saved.
he: השינויים לא נשמרו.

en: Changes Saved
he: שינויים נשמרו

en: Chart Layout
he: פריסת תרשים

en: Chart Style
he: סגנון תרשים

en: Check
he: שיק

en: Check Custom Field
he: סמן שדות מותאמים אישית

en: Check No.
he: מספר שיק

en: Check Settings
he: בדוק הגדרות

en: Check for Matching Contact(s)
he: חפש פרט(ים) זהה(ים)

en: Check for Similar Contacts
he: חפש אנשי קשר דומים

en: Check this box to enter payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
he: סמן תיבה זו בשביל להוסיף פרטי חיוב. אתה תוכל ליצור קבלה מותאמת אישית.

en: Check this box to require users who select the pay later option to provide billing name and address.
he: בחר אפשרות זו על מנת לדרוש ממשתמשים שבוחרים לשלם מאוחר יותר לספק שם וכתובת לחיוב.

en: Check your spelling.
he: בדוק את ההקלדה שלך.

en: CheckBox
he: תיבת סימון

en: Checkbox(es)
he: תיבות סימון

en: Checking...
he: בודק...

en: Checkout with Google
he: ביצוע הרכישה דרך Google

en: Checkout with PayPal
he: תשלום באמצעות PayPal

en: Child Group
he: קבוצת תולדה

en: Child of
he: בן של

en: Choose
he: בחר

en: Choose Data Source
he: בחר מקור מידע

en: Choose Date Range
he: בחר טווח תאריכים

en: Choose Recipient(s)
he: בחר נמענ(ים)

en: Choose country first
he: בחר מדינה קודם

en: Choose price set
he: בחר/י קבוצת מחיר

en: Choose state first
he: בחר מחוז קודם

en: Choose the field to add to the profile.
he: בחר שדה להוספה לפרופיל

en: Choose where to link this field
he: בחר היכן לקשר את השדה

en: City
he: עיר

en: City.
he: עיר.

en: CiviCRM Activity
he: פעולת CiviCRM

en: CiviCRM Activity Search
he: חיפוש פעילויות

en: CiviCRM Contact Dashboard
he:  CiviCRM לוח בקרה אנשי קשר

en: CiviCRM Contact Search
he: חיפוש אנשי קשר

en: CiviCRM Create New Record
he: CiviCRM צור רשומה חדשה

en: CiviCRM Custom Search
he: חיפוש מותאם אישית CiviCRM

en: CiviCRM Extensions
he: תוספי CiviCRM

en: CiviCRM Full-text Search
he: CiviCRM חיפוש טקסט מלא

en: CiviCRM Home
he: אתר הבית

en: CiviCRM Language Switcher
he: CiviCRM מחליף השפה

en: CiviCRM Profile Fields
he: שדות פרופיל CiviCRM

en: CiviCRM Quick Add
he: CiviCRM הוספה מהירה

en: CiviCRM Recent Items
he: CiviCRM פריטים אחרונים

en: CiviCRM Upcoming Events
he: CiviCRM אירועים מתוכננים

en: CiviCRM will create an SQL dump file with all of your existing data, and allow you to download it to your local computer. This process may take a long time and generate a very large file if you have a large number of records.
he: CiviCRM ייצור קובץ SQL שיכיל את כל המידע הנוכחי שלך ויאפשר לך הורדה שלו למחשב מקומי. התהליך יכול לקחת הרבה זמן במידה ויש לך הרבה רשומות.

en: CiviCase Dashboard
he: לוח בקרת CiviCase

en: CiviCase Engine
he: מנגנון התיקים

en: CiviContribute
he: Civiתשלומים

en: CiviEvent
he: אירועי CiviCRM

en: CiviEvent Component Settings
he: הגדרות רכיב CiviEvent

en: CiviEvent Dashboard
he: לוח בקרת אירועים

en: CiviMail
he: דוא״ל CiviCRM

en: CiviMail Component Settings
he: הגדרות רכיב CiviMail

en: CiviMember
he: חבר CiviCRM

en: CiviMember Component Settings
he: הגדרות רכיב CiviMember

en: CiviPledge
he: Civiהתחייבות

en: CiviReport
he: Civiדוחות

en: Class
he: מחלקה

en: Class Name
he: שם מחלקה (Class)

en: Cleanup
he: ניקוי

en: Clear
he: נקה

en: Clear search
he: נקה חיפוש

en: Click 'Update Report'.
he: לחץ 'עדכן דוח'.

en: Click OK to save this payment record AND send a receipt to the contributor now
he: הקש אישור על מנת לשמור רשומת תשלום זו ושלח קבלה לתורם עכשיו

en: Click here to register a different person for this event.
he: נא ללחוץ כאן כדי לרשום אדם אחר לאירוע זה.

en: Click or paste this link into your browser
he: הקלד או העתק לינק זה לדפדפן שלך

en: Click or paste this link into your browser and follow the prompts
he: לחץ או העתק קישור זה לדפדפן ועקוב אחרי ההוראות

en: Click or paste this link into your browser to go to your page
he: הקלד או העתק כתובת זו בדפדפן שלך למעבר לדף זה

en: Click the "Confirm Registration" button to begin, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
he: נא ללחוץ על "אישור הרשמה" כדי להתחיל, או ללחוץ על "ביטול הרשמה" במידה ואין ברצונך להשתתף באירוע זה.

en: Click the "Confirm Registration" button to complete your registration in %1, or click "Cancel Registration" if you are no longer interested in attending this event.
he: נא ללחוץ על "אישור הרשמה" להשלמת ההרשמה ב %1, או ללחוץ על "ביטול הרשמה" במידה ואין ברצונך להשתתף באירוע זה.

en: Click the 'Continue' action to resume working on it.
he: לחץ על פקודת 'המשך' לחזרה לעבוד על זה.

en: Click the Google Checkout button to continue.
he: יש ללחוץ על לחצן הרכישה (Checkout) דרך Google כדי להמשיך.

en: Click the PayPal button to continue.
he: נא ללחוץ על כפתור ה־PayPal להמשך.

en: Click this link
he: לחץ על קישור זה

en: Click this link and follow the prompts
he: לחץ על קישור זה ועקוב אחרי ההוראות

en: Clicked
he: הוקלק

en: Clicks
he: קליקים

en: Client
he: לקוח/ה

en: Client Name
he: שם לקוח

en: Client Name or Email
he: השם או הדוא״ל של הלקוח

en: Client Relationship
he: קשר לקוח

en: Close
he: סגור

en: Close All
he: סגור הכל

en: Close Batch
he: סגירת אצווה (batch)

en: Closed
he: נסגר

en: Code
he: קוד

en: Collapse all tabs
he: כווץ כל הכרטיסיות

en: Collapse or expand
he: כווץ או הרחב

en: Color About Link
he: צבע קישור אודות

en: Color Bar
he: סרגל צבעים

en: Color Button
he: צבע לחצן

en: Color Homepage Link
he: צבע קישור דף הבית

en: Color Main
he: צבע עיקרי

en: Color Main Text
he: צבע טקסט עיקרי

en: Color Title
he: נושא צבע

en: Column
he: עמודה

en: Column No
he: עמודה מס׳

en: Comma-Separated Values (CSV)
he: ערכים מופרדים בפסיקים (CSV(

en: Command
he: פקודה

en: Command parameters
he: פרמטרים לפקודה

en: Company
he: חברה

en: Complete
he: סוים

en: Complete Date
he: השלם תאריך

en: Complete Date and Time
he: סיים זמן ותאריך

en: Complete Transaction
he: השלמת תשלום

en: Completed
he: בוצע

en: Component is invalid
he: הרכיב חסר תוקף

en: Components
he: מרכיבים

en: Conference
he: כנס

en: Configuration
he: הגדרות

en: Configuration Checklist
he: רשימת אפשרויות להגדרה

en: Configure
he: הגדרה

en: Configure Event
he: הגדרת אירוע

en: Configure Page - %1
he: הגדר דף - %1

en: Configure Survey
he: הגדר סקר

en: Configure Survey - %1
he: הגדר סקר - %1

en: Configure Widget
he: הגדר ווידגט

en: Configure Your Dashboard
he: הגדר לוח בקרה שלך

en: Confirm
he: אשר

en: Confirm %1
he: אשר %1

en: Confirm Action
he: אשר פעולה

en: Confirm Contribution
he: אשר תרומה

en: Confirm Custom Group Delete
he: אשר מחיקת קבוצה מותאמת אישית

en: Confirm From Email
he: מייל השולח באישור

en: Confirm From Name
he: שם השולח באישור

en: Confirm Group Delete
he: אשר מחיקת קבוצה

en: Confirm Password
he: אשר סיסמא

en: Confirm Registration
he: אישור הרשמה

en: Confirm Text
he: מלל אישור

en: Confirm Your Registration Information
he: נא לאשר את מידע ההרשמה

en: Confirm your registration for %1.
he: אישור הרשמה עבור %1.

en: Confirmation Email Text
he: מלל מייל אישור

en: Confirmation Message
he: הודעת אישור

en: Confirmation Title
he: כותרת אישור

en: Connection Error
he: שגיאת התקשרות

en: Constituent Name
he: שם בוחר/ת

en: Constituent Type
he: שם בוחר

en: Contact
he: איש קשר

en: Contact %%StatusMessage%%
he: %%StatusMessage%% של איש הקשר

en: Contact Activities
he: פעולות הפרט

en: Contact Dashboard
he: ניהול אנשי קשר

en: Contact Email
he: כתובת אימייל

en: Contact Group
he: קבוצת פרטים

en: Contact Group Status
he: מצב קבוצת אנשי קשר

en: Contact ID
he: מספר מזהה פרט (פנימי)

en: Contact ID (match to contact)
he: מספר מזהה פרט (פנימי)

en: Contact Info
he: פרטי יצירת קשר

en: Contact Information
he: מידע על פרט

en: Contact Name
he: שם איש הקשר

en: Contact Page
he: עמוד יצירת קשר

en: Contact Phone
he: טלפון ליצירת קשר

en: Contact Reference
he: ייחוס איש הקשר

en: Contact Saved
he: איש קשר נשמר

en: Contact Search
he: חיפוש איש/אשת קשר

en: Contact Source
he: מקור איש/אשת קשר

en: Contact Sub Type
he: תת-סוג איש קשר

en: Contact Subtype
he: תת־סוג איש קשר

en: Contact Subtype A
he: פרט מתת-סוג A

en: Contact Subtype B
he: פרט מתת-סוג B

en: Contact Tags
he: תגיות איש קשר

en: Contact Type
he: סוג איש הקשר

en: Contact Type A
he: סוג איש הקשר A

en: Contact Type B
he: סוג איש הקשר B

en: Contact Type Mismatch
he: סוג איש קשר לא תואם

en: Contact Type(s)
he: סוג(י) הפרט(ים)

en: Contact has been added to '%1'.
he: איש הקשר נוסף ל '%1'.

en: Contact id is not valid
he: איש קשר לא תקין

en: Contact image deleted successfully
he: תמונת משתמש נמחקה בהצלחה

en: Contact is in Trash
he: איש קשר נמצא באשפה

en: Contact type names should not use reserved keywords.
he: מומלץ ששמות אנשי קשר לא יכלול מילות מפתח שמורות.

en: Contact's Gender
he: מין איש הקשר

en: Contact's Groups
he: קבוצות איש הקשר

en: Contact's first name.
he: שם פרטי איש קשר

en: Contact's last name.
he: שם משפחה איש קשר

en: Contact's middle name.
he: שם אמצעי איש קשר

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Contacts AND Cases
he: אנשי קשר ותיקים

en: Contacts Merged
he: אנשי קשר מוזגו

en: Contacts in Group: %1
he: אנשי קשר בקבוצה: %1

en: Content
he: תוכן

en: Context:
he: הקשר:

en: Continue
he: להמשיך

en: Continue Later
he: המשך מאוחר יותר

en: Contribute
he: תרום

en: Contribute Now
he: תרום עכשיו

en: Contribute!
he: לתרום!

en: Contribution
he: תשלום

en: Contribution Amounts
he: סכום התשלום

en: Contribution Dashboard
he: לוח בקרה תרומה

en: Contribution Date From
he: תאריך תרומה החל ב־

en: Contribution Dates
he: תאריכי תרומה

en: Contribution Information
he: מידע על תרומה

en: Contribution Invoice
he: קבלת תרומה

en: Contribution Invoice: %1
he: קבלת תרומה: %1

en: Contribution Note %1 %2
he: הערת תרומה %1 %2

en: Contribution Page
he: עמוד תרומה

en: Contribution Page Campaign ID
he: מזהה קמפיין לעמוד תרומה

en: Contribution Page Created By
he: עמוד תרומה נוצר על ידי

en: Contribution Page Created Date
he: עמוד נוצר בתאריך

en: Contribution Page Currency
he: מטבע לשימוש בעמוד תרומה

en: Contribution Page End Date
he: תאריך סיום לעמוד תרומה

en: Contribution Page Introduction Text
he: טקסט מקדים בעמוד תרומה

en: Contribution Page Start Date
he: תאריך התחלה לעמוד תרומה

en: Contribution Page Title
he: כותרת עמוד תרומה

en: Contribution Receipt
he: קבלת תרומה

en: Contribution Receipt Not Sent
he: קבלת תרומה לא נשלחה

en: Contribution Receipt Sent
he: קבלת תרומה נשלחה

en: Contribution Status
he: מצב תרומה

en: Contribution Thank-you Not Sent
he: הודעת תודה על התרומה לא נשלחה

en: Contribution Thank-you Sent
he: הודעת תודה על התרומה נשלחה

en: Contribution can not be less than zero. Please select the options accordingly
he: סכום התרומה לא יכול להיות נמוך מ0. אנא בחר חלופה בהתאם.

en: Contribution is Pay Later?
he: התרומה היא לתשלום במועד מאוחר יותר?

en: Contribution is Recurring?
he: התרומה היא חוזרת?

en: Contribution is a Test?
he: התרומה היא בדיקה?

en: ContributionProcessor: %1 API
he: מעבד תרומה: %1 API

en: Contributions
he: תשלומים

en: Contributions Charts
he: תרשימי תרומות

en: Contributions Only
he: תרומות בלבד

en: Contributor
he: תורם

en: Contributor Name
he: שם התורם

en: Contributor Name or Email
he: שם וכתובת מייל של תורם

en: Copy
he: עותק

en: Copy %1
he: עותק %1

en: Copy Profile
he: העתק פרופיל

en: Copy To Case
he: העתקה לתיק

en: Copy of
he: עותק של

en: Copy of
he: עותק של

en: Copy of %1
he: עותק של %1

en: Copy of Contribution Receipt
he: עותק מקבלת תרומה

en: Copy this link to share directly with your network!
he: העתק כתובת זו על מנת לשתף אותה עם סביבתך!

en: Cost
he: עלות

en: Could Not Remove
he: לא ניתן להסיר

en: Could not find Survey.
he: לא ניתן למצוא סקר.

en: Could not find an email address.
he: לא ניתן למצוא כתובת אימייל.

en: Could not find payment processor meta information
he: לא ניתן היה למצוא מטא-מידע אודות מעבד התשלום

en: Could not find source page id.
he: לא ניתן למצוא את המזהה של הדף מקור.

en: Could not find user name for payment processor
he: לא ננמצא שם משתמש עבור מעבד תשלום

en: Could not get a contact_id and/or contact_type
he: נכשל הניסיון להשיג מספר איש קשר ו/או סוג איש קשר

en: Could not move custom file to custom upload directory
he: לא ניתן להעביר קובץ מותאם אישית לתיקיית העלאה מותאמת אישית

en: Count
he: תספור

en: Counted
he: ספורים

en: Counted?
he: נספר?

en: Country
he: מדינה

en: Country name (e.g. Canada).
he: שם מדינה (לדוגמא קנדה).

en: County
he: מחוז

en: Create
he: יצירה

en: Create Date
he: תאריך היצירה

en: Create New
he: צור חדש

en: Create New Group
he: צור קבוצה חדשה

en: Create PDF Letter
he: צור מכתב PDF

en: Create Profile
he: צור פרופיל

en: Create Report
he: יצירת דו"ח

en: Create a Mass Mailing
he: צור דיוור מסיבי

en: Create a Personal Campaign Page
he: צור דף קמפיין אישי

en: Create a pending registration
he: יצירת הרשמה תלויה

en: Create an account?
he: צור חשבון?

en: Create your own fundraising page
he: צור את הדף גיוס תרומות האישי שלך

en: Created
he: נוצר

en: Created By
he: נוצר על ידי

en: Created By:
he: נוצר על ידי:

en: Created Date
he: תאריך היצירה

en: Created Date:
he: תאריך יצירה:

en: Created On
he: תאריך היצירה

en: Created by
he: נוצר על ידי

en: Created or Sent by
he: נוצר או נשלח על ידי

en: Credit Card
he: כרטיס אשראי

en: Credit Card Contribution
he: תרומה בכרטיס אשראי

en: Credit to a Personal Campaign Page
he: צור דף קמפיין אישי

en: Cumulative
he: מצטבר

en: Curl is not installed
he: Curl לא מותקן

en: Currency
he: מטבע

en: Currency Type
he: סוג מטבע

en: Current
he: נוכחי

en: Current Campaigns
he: קמפיין נוכחי

en: Current Cycle Start Date
he: תאריך התחלה של מחזור נוכחי

en: Current Employer
he: מעסיק נוכחי

en: Current Employer ID
he: מזהה המעסיק הנוכחי

en: Current Start Date
he: תאריך ההתחלה הנוכחי

en: Current Status
he: סטטוס נוכחי

en: Current Total
he: סך הנוכחי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom  %1 is a required field if %1 is of type Customized.
he: %1 מותאם אישית הוא שדה נדרש עם %1 הוא מסוג מותאם אישית.

en: Custom %1
he: %1 מותאם אישית

en: Custom %1 is a required field if %1 is of type Customized.
he: %1 הוא שדה מותאם דרוש אם %1 הוא מסוג מותאם.

en: Custom Addressee
he: כתובת מותאמת אישית

en: Custom Data
he: נתונים מותאמים

en: Custom Data Fields
he: שדות מידע מותאם אישית

en: Custom Email Greeting
he: ברכה מותאמת בדוא״ל

en: Custom Field
he: שדה מותאם אישית

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Files
he: קבצים מותאמים אישית

en: Custom Group
he: קבוצה מותאמת

en: Custom Groups
he: קבוצה מותאמת אישית

en: Custom Link to a Drupal Node
he: קישור מותאם אישית למפרק דרופל

en: Custom Option
he: אפשרות מותאמת אישית

en: Custom PHP Path Directory
he: PHP Path Directory מותאמות אישית

en: Custom Postal Greeting
he: ברכה מותאמת במכתב

en: Custom Search
he: חיפוש מותאם אישית

en: Custom Searches
he: חיפוש מותאם אישית

en: Custom Templates
he: תבניות מותאמות אישית

en: Custom Translate Function
he: פונקציית תרגום מותאמת אישית

en: Customize Data and Screens
he: התאם אישית נתונים ומסכים

en: Customize Data, Forms and Screens
he: התאם אישית נתונים, טפסים ומסכים

en: Customized
he: מותאם אישית

en: Customizing CSS
he: התאם אישית CSS

en: Cycle Day
he: יום מחזורי

en: DB Template Strings
he: מחרוזות תבנית בסיס-נתונים

en: DB Template has been added successfully.
he: תבנית בסיס הנתונים נוספה בהצלחה.

en: DB Template has been updated successfully.
he: תבנית בסיס הנתונים עודכן בהצלחה.

en: DOB
he: תאריך הלידה

en: Daily
he: יומי

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Dashboard - %1
he: לוח בקרה - %1

en: Dashboard cache timeout
he: זמן זיכרון מטמון לוח בקרה

en: Data
he: נתונים

en: Data Source
he: מקור מידע

en: Data Type
he: סוג נתונים

en: Data:
he: נתונים:

en: Database Error Code:
he: קוד שגיאה מסד נתונים:

en: Database Upgrades
he: שדרוגי בסיס נתונים

en: Database is marked with invalid version format. You may want to investigate this before you proceed further.
he: Server

en: Date
he: תאריך

en: Date Added
he: תאריך הוספה

en: Date Format
he: מבנה תאריך

en: Date Formats
he: פורמטי תאריכים

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: Date and Time
he: תאריך ושעה

en: Date of Birth
he: תאריך לידה

en: Date:
he: תאריך:

en: Day
he: יום

en: De-activate the page (you can re-activate it later)
he: בטל הפעלת דף (אתה יכול להפעיל חזרה מאוחר יותר)

en: Dear %1
he: %1 שלום

en: Dear supporter
he: תומך יקר

en: Debit Card
he: כרטיס חיוב מיידי

en: Debug Mode
he: מצב ניקוי באגים

en: Debugging
he: תיקון שגיאות

en: Deceased Date
he: תאריך פטירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Amount
he: סכום ברירת מחדל

en: Default CiviMail Mailbox
he: תיבת אימייל ברירת מחדל ל CiviMail

en: Default Country
he: מדינת ברירת מחדל

en: Default Currency
he: מטבע ברירת מחדל

en: Default Financial Type
he: סוג פיננסי ברירת מחדל

en: Default Language
he: שפת ברירת מחדל

en: Default Option?
he: ברירת מחדל

en: Default Role ID
he: תפקיד ברירת מחדל

en: Default Status?
he: סטטוס ברירת מחדל?

en: Default Value
he: ערך בררת המחדל

en: Default language used for this installation.
he: שפה ברירת מחדל להתקנה זו.

en: Default?
he: ברירת מחדל?

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete %1
he: מחק %1

en: Delete %1 Type
he: למחוק סוג %1

en: Delete %1?
he: מחק %1 ?

en: Delete ACL
he: מחיקת תבניות הרשאות גישה (ACL)

en: Delete ACL Role Assignment
he: מחק הקצאת תפקידים לרשימת מורשי גישה

en: Delete Activities
he: מחק פעולות

en: Delete Activity
he: מחיקת פעולה

en: Delete All Attachment(s)
he: מחק את כל הקבצים המצורפים

en: Delete Attached File
he: מחק קובץ מצורף

en: Delete Campaign
he: מחיקת קמפיין

en: Delete Campaign Page
he: דף מחיקת קמפיין

en: Delete Case
he: מחק תיק

en: Delete Cases
he: מחיקת תיקים

en: Delete Contact
he: מחק פרט

en: Delete Contact Image
he: מחיקת תמונת איש הקשר

en: Delete Contact Type
he: מחק סוג תוכן

en: Delete Contact(s)
he: מחק איש\אנשי קשר

en: Delete Contacts
he: מחק אנשי קשר

en: Delete Contribution
he: מחק תרומה

en: Delete Contribution Page
he: מחק עמוד תרומה

en: Delete Contributions
he: מחק תרומות

en: Delete Credit Card
he: מחק כרטיס אשראי

en: Delete Custom Field
he: מחק שדה מותאם

en: Delete Custom Group
he: מחק/י קבוצה מותאמת אישית

en: Delete Event
he: מחיקת אירוע

en: Delete Event Template
he: מחיקת תבנית אירוע

en: Delete File
he: מחק קובץ

en: Delete Group
he: מחק קבוצה

en: Delete Location Type
he: מחק סוג מיקום

en: Delete Mail Settings
he: מחק הגדרות מייל

en: Delete Mailing
he: מחק הודעה

en: Delete Mapping
he: מחק מיפוי

en: Delete Menu
he: מחק תפריט

en: Delete Message Template
he: מחק תבנית הודעה

en: Delete PDF Page Format
he: מחק פורמט דף PDF

en: Delete Page - %1
he: מחק דף - %1

en: Delete Participations
he: מחיקת משתתפים

en: Delete Payment Procesor Type
he: מחק סוג מעבד תשלום

en: Delete Payment Processor
he: מחק מעבד תשלום

en: Delete Permanently
he: מחיקה לצמיתות

en: Delete Personal Campaign Page
he: מחק דף קמפיין אישי

en: Delete Premium
he: מחק פרימיום

en: Delete Price
he: מחק מחיר

en: Delete Price Field
he: מחק שדה מחיר

en: Delete Price Set
he: מחק מחירון

en: Delete Provider
he: מחק ספק

en: Delete Scheduled Job
he: מחק עבודה מתוזמנת

en: Delete Status
he: מחק סטטוס

en: Delete Survey
he: מחק סקר

en: Delete Tag
he: מחק תגית

en: Delete Website
he: מחק אתר

en: Delete contributions
he: מחק תרומות

en: Delete phone
he: מחק טלפון

en: Delete this message template
he: מחק תבנית הודעה זו

en: Deleted
he: נמחק

en: Deletion Error
he: שגיאת מחיקה

en: Delivery Status
he: סטטוס שליחה

en: Demographics
he: דמוגרפי

en: Description
he: תיאור

en: Description of new group
he: תיאור קבוצה חדשה

en: Description:
he: תיאור:

en: Destination
he: יעד

en: Details
he: פירוט

en: Details Updated
he: פרטים עודכנו

en: Did not find a message template with id of %1.
he: לא נמצאה תבנית הודעה עם מזהה %1 .

en: Directories
he: כיוונים

en: Directory Cleanup
he: נקה סיפרייה

en: Directory Unwritable
he: התיקייה (directory) לא ניתנת לכתיבה

en: Disable
he: נטרול

en: Disable "%1"?
he: נטרל "%1"?

en: Disable %1
he: אל תאפשר %1

en: Disable %1?
he: אל תאפשר %1 ?

en: Disable ACL
he: הפוך ללא פעילACL

en: Disable ACL Role Assignment
he: הפוך ללא פעיל הקצאת תפקידים לרשימת מורשי גישה

en: Disable Campaign
he: נטרל קמפיין

en: Disable Contact Type
he: אל תאפשר סוג תוכן

en: Disable Group
he: אל תאפשר קבוצה

en: Disable Location Type
he: אל תאפשר סוג מיקום

en: Disable Payment Processor
he: אל תאפשר מעבד תשלום

en: Disable Premium
he: אל תאפשר פרימיום

en: Disable Price
he: אל תאפשר מחיר

en: Disable Provider
he: אל תאפשר ספק

en: Disable Relationship
he: נטרול קשר

en: Disable Scheduled Job
he: אל תאפשר עבודה מתוזמנת

en: Disable Status
he: אל תאפשר סטטוס

en: Disable Survey
he: נטרל סקר

en: Disable this message template
he: אל תאפשר תבנית הודעה זו

en: Disabled
he: לא מאופשר

en: Disabled (Missing)
he: לא מאופשר (חסר)

en: Disabled Statuses
he: נטרל סטטוסים

en: Discount Name
he: שם הנחה

en: Discounts
he: הנחות

en: Display Amount?
he: הצג כמות

en: Display Format
he: סוג תצוגה

en: Display Minimum Contribution Amount?
he: הצג סכום תרומה מינימלי?

en: Display Minimum Contribution?
he: הצג מינימום לתרומה?

en: Display Name
he: שם למטרות תצוגה

en: Display Preferences
he: העדפות תצוגה

en: Display Results As
he: הצג תוצאות כ

en: Display Style
he: סגנון תצוגה

en: Display in Honor Roll?
he: הצג ברשימת הכבוד?

en: Distance
he: מרחק

en: Do Not E-mail
he: לא לשלוח דואר אלקטרוני

en: Do Not Email
he: לא לשלוח אימייל

en: Do Not Mail
he: לא לשלוח מכתבים

en: Do Not Phone
he: לא להתקשר

en: Do Not Sms
he: לא לשלוח מסרונים

en: Do Not Trade
he: לא לסחור

en: Do not display an image
he: אל תציג תמונה

en: Do not merge
he: אל תאחד

en: Do you really want to remove this Smart Group?
he: האם באמת להסיר קבוצה חכמה זו?

en: Do you want to continue?
he: אתה רוצה להמשיך?

en: Does Event allow multiple registrations from same email address?
he: האם האירוע מאפשר הרשרות מרובות עם אותה כתובת מייל?

en: Does the server exist?
he: השרת קיים?

en: Does this Payment Processor Type support recurring donations?
he: האם סוג מחולל התשלומים הזה תומך בתרומות חוזרות?

en: Does your SMTP server require authentication (user name + password)?
he: השרת SMTP שלך דורש אימות (שם משתמש וסיסמא)

en: Domain
he: דומיין

en: Domain Name
he: שם המתחם

en: Domain name
he: שם דומיין

en: Don't list my contribution in the honor roll.
he: אל תפרסמו את התרומה שלי ברשימת הכבוד.

en: Donate Link Text
he: טקסט קישור תרומה

en: Donate Now
he: תרום עכשיו

en: Donation
he: תרומה

en: Donation Button
he: כפתור תרומה

en: Donations
he: תרומות

en: Done
he: הושלם

en: Done with Preview
he: סיים תצוגה מקדימה

en: Donor Name
he: שם תורמ/ת

en: Donors
he: תורמים

en: Double quotes are not allow in from name.
he: אין להשתמש בגרשיים (") בשם

en: Download
he: הורדה

en: Download CiviCRM.
he: הורד CiviCRM.

en: Download Duplicates
he: הורד כפולים

en: Download Error
he: שגיאת הורדה

en: Download Errors
he: שיגיאות הורדה

en: Download Extension
he: תוסף הורדות

en: Download Mismatched Contacts
he: הורד אנשי קשר לא תואמים

en: Download and Install
he: הורדה והתקנה

en: Download and Install "%1"?
he: הורד והתקן %1 ?

en: Download iCalendar File
he: הורדת קובץ iCalendar

en: Download iCalendar File:
he: הורדת קובץ iCalendar:

en: Download location
he: מיקום הורדה

en: Downloading this extension will provide you with new functionality. Please make sure that the extension you're installing or upgrading comes from a trusted source.
he: הורדת הרחבה זו תביא לך אפשרויות פעילות נוספות. בבקשה וודא שההרחבה שאתה מתקין היא ממקור אמין.

en: Dr.
he: דר.

en: Draft
he: טיוטה

en: Drop-down (select list)
he: רשימה נפתחת (רשימת בחירה)

en: Dropdown Options
he: אפשרויות תפריט נפתח

en: Drupal Access Control
he: ניהול הרשאות דרופל

en: Drupal Menu
he: תפריט דרופל

en: Dummy Processor
he: מעבד דמה

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate Import Mapping Name
he: כפילות בשם מיפוי יבוא

en: Duplicate Option label
he: שם אפשרות כבר קיים

en: Duplicate Rows
he: שכפל שורות

en: Duration
he: משך

en: Duration Interval
he: הפרשי משך זמן

en: Dutch
he: גרמנית

en: Dynamic
he: דנמי

en: EXAMPLE:
he: דוגמא:

en: EXCLUDE Recipients of These Message(s)
he: אל תכלול נמענים להודעה(ות)

en: Each
he: כל

en: Edit
he: עריכה

en: Edit %1
he: ערוך %1

en: Edit ACL
he: עריכת תבניות הרשאות גישה (ACL)

en: Edit ACL -  %1
he: ערוך רשימת מורשי גישה %1

en: Edit ACL Role Assignment
he: ערוך הקצאת תפקידים לרשימת מורשי גישה

en: Edit Campaign
he: ערוך קמפיין

en: Edit Contact
he: ערוך פרט

en: Edit Contact Details
he: עריכת נתוני איש הקשר

en: Edit Contact Type
he: ערוך סוג תוכן

en: Edit Contribution
he: ערוך תרומה

en: Edit Credit Card
he: ערוך כרטיס אשראי

en: Edit Custom Field
he: ערוך שדה מותאם אישית

en: Edit Date Type
he: ערוך סוג תאריך

en: Edit Event Template
he: עריכת תבנית אירוע

en: Edit Field
he: ערוך שדה

en: Edit Group
he: ערוך קבוצה

en: Edit Location Type
he: ערוך סוג מיקום

en: Edit Mail Settings
he: ערוך הגדרות מייל

en: Edit Mapping
he: ערוך מיפוי

en: Edit Menu
he: ערוך תפריט

en: Edit Message Template
he: ערוך תבנית הודעה

en: Edit Option
he: ערוך אפשרות

en: Edit Options
he: ערוך אפשרויות

en: Edit PDF Page Format
he: ערוך פורמט דף PDF

en: Edit Payment Procesor Type
he: ערוך סוג מעבד תשלום

en: Edit Payment Processor
he: ערוך מעבד תשלום

en: Edit Personal Campaign Page
he: ערוך דף קמפיין אישי

en: Edit Premium
he: ערוך פרימיום

en: Edit Price
he: ערוך מחיר

en: Edit Price Field
he: ערוך שדה מחיר

en: Edit Price Options
he: ערוך אפשרויות מחיר

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

en: Edit Provider
he: ערוך ספק

en: Edit Relationship
he: עריכת הקשר

en: Edit Rule
he: ערוך קביעה

en: Edit Scheduled Job
he: ערוך עבודה מתוזמנת

en: Edit Status
he: ערוך סטטוס

en: Edit Survey
he: ערוך סקר

en: Edit Tag
he: ערוך תגית

en: Edit Tags
he: ערוך תגיות

en: Edit Widget Colors
he: ערוך צבעי ווידגט

en: Edit Your Page
he: ערוך את הדף שלך

en: Edit Your Personal Campaign Page
he: ערוך דף קמפיין אישי

en: Edit address
he: ערוך כתובת

en: Edit association rule
he: עריכת כלל שיוך

en: Edit demographics
he: ע

en: Edit flag was not numeric.
he: דגלון העריכה אינו מספרי.

en: Edit name
he: ערוך שם

en: Edit settings
he: ערוך הגדרות

en: Edit this message template
he: ערוך תבנית הודעה זו

en: Editing Contacts
he: עריכת אנשי/נשות קשר

en: Email
he: דוא״ל

en: Email %1
he: אימייל %1

en: Email (Main)
he: אימייל (ראשי)

en: Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Address of Receipt Sender
he: כתובת אימייל של שולח הקבלה

en: Email Disabled
he: אימייל לא מאופשר

en: Email Domain
he: דומיין דוא"ל

en: Email Error
he: שיגאת אימייל

en: Email Format
he: פורמט אימייל

en: Email Greeting
he: ברכה בדוא״ל

en: Email Greeting Custom
he: ברכות מותאמות לאימייל

en: Email Invoice
he: קבלה במייל

en: Email Notification
he: התרעה באימייל

en: Email On Hold
he: אימייל בהמתנה

en: Email Sent
he: אימייל נשלח

en: Email a Contact
he: שלח אימייל לפרט

en: Email domain must use a valid internet domain format (e.g. 'example.org').
he: דומיין דוא"ל חייב להיות דומיין חוקי (לדוגמא example.org)

en: Email has been sent to : %1
he: מייל נשלח עבור: %1

en: Email is not valid.
he: כתובת אימייל אינה תקיפה

en: Email only
he: אמייל בלבד

en: Email sent.
he: אימייל נשלח.

en: Email-to-Activity Processing
he: עיבוד דוא"ל-לפעילות

en: Email:
he: אימייל:

en: Emails Restored
he: אימייל שוחזר

en: Emergency
he: דחיפות

en: Employer
he: שכיר

en: Enable
he: הפעלה

en: Enable "%1"?
he: אפשר "%1"?

en: Enable %1
he: הפעלת %1

en: Enable <a href='%1'>case types</a>.
he: הפעלת <a href='%1'>סוגי תיקים</a>.

en: Enable >>
he: אפשר>>

en: Enable ACL
he: הפוך לפעיל ACL

en: Enable ACL Role Assignment
he: הפוך לפעיל הקצאת תפקידים לרשימת מורשי גישה

en: Enable Campaign
he: אפשר קמפיין

en: Enable Components
he: אפשר הרחבות

en: Enable Contact Type
he: אפשר סוג תוכן

en: Enable Group
he: אפשר קבוצה

en: Enable Location Type
he: אפשר סוג מיקום

en: Enable Multi Site Configuration
he: אפשר הגדרות ריבוי אתרים

en: Enable Multiple Languages
he: אפשר מספר שפות בו זמנית

en: Enable Payment Processor
he: אפשר מעבד תשלום

en: Enable Personal Campaign Pages
he: אפשר דפי קמפיין אישיים

en: Enable Personal Campaign Pages?
he: אפשר דפי קמפיין אישיים?

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this contribution page)
he: אפשר דפי קמפיין אישיים? (לדף תרומה זה)

en: Enable Personal Campaign Pages? (for this event)
he: אפשר דפי קמפיין אישיים? (לאירוע זה)

en: Enable Popup Forms
he: אפשר טפסי בחלון קופץ

en: Enable Premium
he: אפשר פרימיום

en: Enable Price
he: אפשר מחיר

en: Enable Provider
he: אפשר ספק

en: Enable Scheduled Job
he: אפשר עבודה מתוזמנת

en: Enable Status
he: אפשר סטטוס

en: Enable Survey
he: אפשר קמפיין

en: Enable Widget?
he: אפשר ווידגט?

en: Enable components
he: אפשר הרחבות

en: Enable this message template
he: אפשר תבנית הודעה זו

en: Enabled
he: מאופשר

en: Enabled (Missing)
he: מאופשר (חסר)

en: Enabled?
he: פעיל?

en: End
he: סיום

en: End Date
he: תאריך סיום

en: End Date / Time
he: תאריך וזמן סיום

en: End Date One
he: תאריך סיום אחד

en: End Date Two
he: תאריך סיום שתיים

en: End Event
he: סיום אירוע

en: End date should be after Start date.
he: תאריך סיום צריך להיות אחרי תארי התחלה

en: Ends
he: מסתיים

en: English (Australia)
he: אנגלית (אוסטרליה)

en: English (Canada)
he: אנגלית (קנדה)

en: English (United Kingdom)
he: אנגלית (אנגליה)

en: English (United States)
he: אנגלית (ארצות הברית)

en: Enter a message to accompany this contribution.
he: הזן הודעה שתתלווה לתורם זה.

en: Enter a message you want included at the beginning of the confirmation email.
he: הכנס טקסט שתרצה להכניס בתחילת הודעת האישור.

en: Enter a new organization
he: הזן ארגון חדש

en: Enter a positive integer
he: הקלד מספר שלם חיובי

en: Enter a valid URL
he: הקש כתובת תקנית

en: Enter a valid Website.
he: נא להזין כתובת אתר תקפה.

en: Enter name to save message template
he: נא להזין שם לשמירת תבנית הודעה

en: Entity Table
he: טבלת יישות

en: Error
he: שגיאה

en: Error Code:
he: קוד השגיאה:

en: Error Details
he: פרטי השגיאה

en: Error Field
he: שדה שגיאה

en: Error Value
he: ערך שגיאה

en: Error adding a participant at
he: שגיאה בהוספת משתמש ב

en: Error message:
he: הודעת שגיאה:

en: Event
he: אירוע

en: Event Confirmation
he: אישור אירוע

en: Event Contacts:
he: אנשי קשר לאירוע

en: Event Created Date
he: תאריך יצירת האירוע

en: Event Date
he: תאריך האירוע

en: Event Date(s)
he: תאריכי האירוע

en: Event Dates
he: תאריכי האירוע

en: Event Deleted
he: האירוע נמחק

en: Event Description
he: תיאור אירוע

en: Event End Date
he: תאריך סיום אירוע

en: Event Fee
he: עמלת אירוע

en: Event Fees
he: עמלות אירוע

en: Event Info
he: מידע אירוע

en: Event Information
he: פרטי אירוע

en: Event Information and Location
he: מידע ומיקום האירוע

en: Event Information and Settings
he: מידע והגדרות האירוע

en: Event Location
he: מיקום אירוע

en: Event Name
he: שם אירוע

en: Event Registration Link Text
he: מלל הקישור אל ההרשמה לאירוע

en: Event Registration for %1
he: הרשמה לאירוע %1

en: Event Registration for %1 has been Cancelled.
he: רישום לאירוע עבור %1 בוטל.

en: Event Registration for %1 has been updated.
he: רישום לאירוע עבור %1 עודכן.

en: Event Start Date
he: תאריך תחילת אירוע

en: Event Template
he: תבנית אירוע

en: Event Type
he: סוג ארוע

en: Event registration information for %1 has been updated.
he: מידע ההרשמה עבור %1 עודכן.

en: Events
he: אירועים

en: Events by Dates
he: אירועים לפי תאריכים

en: Every
he: כל

en: Everyone
he: כולם

en: Exact Match
he: התאמה מדויקת

en: Example
he: דוגמא

en: Examples
he: דוגמא

en: Exclude
he: אל תכלול

en: Exclude Group(s)
he: לא לכלול קבוצה/ות

en: Exclude Pay Later Contributions
he: אל תכלול תרומות תרומה במעוד מאוחר יותר

en: Exclude Recurring Contributions
he: אל תכלול תרומות חוזרות

en: Exclude Tag(s)
he: אל תכלות תג(יות)

en: Excluded
he: אל תכלול

en: Execute
he: אל תכלול

en: Exhibition
he: תערוכה

en: Expand all tabs
he: הרחב כל הכרטיסיות

en: Expiration Date
he: תאריך פג תוקף

en: Expire On
he: עד תאריך

en: Expired
he: פג תוקף

en: Expired Date
he: תאריך פג תוקף

en: Expires
he: תפוגה

en: Explorer
he: סייר

en: Export Activities
he: יצא פעולות

en: Export All or Selected Fields
he: ייצא כל השדות או השדות הנבחרים

en: Export Batch
he: יצוא אצווה (batch)

en: Export Cases
he: יצוא תיקים

en: Export Contacts
he: יצוא אנשי קשר

en: Export Contributions
he: ייצא תרומות

en: Export Type
he: סוג ייצוא

en: Export to CSV
he: ייצא לCSV

en: Export to IIF
he: ייצא ל IIF

en: Export:
he: ייצוא:

en: Exported
he: ייוצא

en: Ext.
he: שלוחה

en: Extends
he: ממשיך

en: Extension Disabled
he: ההרחבה נוטרלה

en: Extension Enabled
he: ההרחבה מופעלת

en: Extension Installed
he: ההרחבה הותקנה

en: Extension Uninstalled
he: הוסרה התקנת ההרחבה

en: Extension Upgrade Failed
he: שדרוג ההרחבה נכשל

en: Extension Upgraded
he: ההרחבה שודרגה

en: External ID
he: מזהה חיצוני

en: External ID already exists in Database.
he: זיהוי חיצוני כבר קיים במסד הסנתונים.

en: External Identifier
he: מספר מזהה פרט (חיצוני)

en: FROM Email Address
he: מאת (כתובת אימייל)

en: FROM Name
he: מאת (שם)

en: FROM email contact %1 doesn't have a relationship to the referenced case.
he: לאיש/אשת הקשר ב"מאת" %1 אין קשר לקרה המקושר

en: Failed
he: נכשל

en: Failed Recurring Contribution Retry Date
he: תאריך ניסיון שני לתרומה חוזרת שנכשלה

en: Failed reading data from %1 during installation
he: כשלון בקריאת המידע מ-%1 במהלך ההתקנה.

en: Failed to determine URL for extension (%1). Please update <a href="%2">Resource URLs</a>.
he: נכשל הניסון להחליט על URL להרחבות (%1). אנא עדכנו a href="%2">כתובות URL למשאבים</a>.

en: Failed to determine file path for payment processor (%1) while running "%2"
he: כשלון בקביעת נתיב הקוב למעבד התשלום (%1) בזמן הרצת "%2"

en: Failed to load file (%3) for payment processor (%1) while running "%2"
he: כשלון בטעינת הקובץ (%3) למעבד התשלום (%1) בזמן הרצת "%2"

en: Failure
he: כישלון

en: Fax
he: פקס

en: Fee
he: עמלה

en: Fee Currency
he: מטבע עמלות

en: Fee level
he: רמת תשלום

en: Female
he: נקבה

en: Field
he: שדה

en: Field Help
he: טקסט עזרה לשדה

en: Field Label
he: שם שדה

en: Field Mapping
he: מיפוי שדות

en: Field Name
he: שם שדה

en: Field Not Added
he: שדה לא הוסף

en: Field Type Changed
he: סוג שדה שונה

en: Fields
he: שדות

en: Fields for this Set
he: שדות לסט זה

en: File
he: קובץ

en: File %1 does not exist or is not readable
he: הקובץ %1 אינו קיים או שלא ניתן לקרוא אותו

en: File Error
he: שגיאת קובץ

en: File Name
he: שם קובץ

en: File On Case
he: תייק בתיק טיפול

en: File must be in UTF-8 encoding
he: קובץ צריך להיות מקודד ב UTF-8 (יוניקוד)

en: File on case
he: תייק בתיק טיפול

en: File size should be less than %1 MByte(s)
he: הקובץ צריך להיות פחות מ %1 מגה בייט

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
he: על הקובץ להיות קטן מ־%1 מ״ב (%2 בתים)

en: File size should be less than 1 MByte
he: גודל קובץ צריך להיות פחות מ 1 מגה בייט

en: Files
he: קבצים

en: Fill
he: מילוי

en: Filter
he: פילטר

en: Filter by Group
he: מיין לפי קבוצות

en: Final
he: סופי

en: Financial Account
he: חשבון כספי

en: Financial Type
he: סוג פיננסי

en: Financial Type ID
he: מזהה סוג פיננסי

en: Financial Type is required for product having cost.
he: נדרש סוג פיננסי על מנת שלמוצר יהיה עלות.

en: Financial institution didn't return a transaction id.
he: המוסד הפיננסי לא החזיר מספר עסקה

en: Find
he: חיפוש

en: Find Activities
he: מצא פעולות

en: Find Campaign Pages
he: מצא דפי קמפיין

en: Find Campaigns
he: מצע קמפיינים

en: Find Cases
he: חיפוש תיק

en: Find Contacts
he: מצא אנשי קשר

en: Find Contribution Pages
he: מצא דפי תרומות

en: Find Contributions
he: מצא תרומות

en: Find Deleted Cases
he: חיפוש תיקים שנמחקו

en: Find Grants
he: מצא מלגות

en: Find My Cases
he: חיפוש בין התיקים שלי

en: Find Participants
he: חיפוש משתתפים

en: Find Pay Later Contributions
he: מצא תרומות תרומה במעוד מאוחר יותר

en: Find Pledges
he: מצא אותות

en: Find Recurring Contributions
he: מצא תרומות חוזרות

en: Find Survey
he: מצא סקר

en: Find contacts within
he: מצא אנשי קשר בתוך

en: Find more cases
he: חיפוש תיקים נוספים

en: Find...
he: חיפוש…

en: First
he: ראשון

en: First Donation?
he: תרומה ראשונה?

en: First Name
he: שם פרטי

en: First Name and Last Name OR an email OR an OpenID in the Primary Location should be set.
he: יש להוסיף שם פרטי ושם משפחה, או כתובת אימייל או OpenID  במיקום הראשי

en: First Name:
he: שם פרטי:

en: First row contains column headers
he: השורה ראשונה מכילה כותרות של העמודה

en: Fiscal Year Start
he: שנה פיסקלית מתחילה

en: Fixed
he: קבוע

en: Fixed Period Start Day
he: תיקון תאריך התחלת התקופה

en: Flip between the original and duplicate contacts.
he: החלף בין הפרטי יצירת קשר המקוריים והכפולים.

en: Follow-up Activity type is a required field.
he: סוג פעולת ההמשך הוא שדה חובה.

en: Followup Activity
he: פעולה עוקבת

en: Font Name
he: שם הגופן

en: Font Size
he: גודל הגופן

en: Font Style
he: סגנון גופן

en: Footer
he: תחתית

en: Footer Content
he: טקסט בסוף

en: Footer Message
he: הודעה תחתית

en: Footer Text
he: טקסט תחתון

en: Force SSL
he: כפה SSL

en: Force Secure URLs (SSL)
he: הכרח חיבור על ידי כתובת URL מאובטחת ב SSL

en: Format
he: תצורה

en: Format:
he: פורמט:

en: Forward
he: העבר הלאה

en: Forward Replies?
he: העבר הלאה תגובות?

en: Forwards
he: העברות הלאה

en: Found %1, %2, %3
he: נמצא %1, %2, %3

en: Fourth
he: רביעי

en: Frequency
he: תדירות

en: Frequency Interval
he: הפרשי תדירות

en: Frequency Unit
he: יחידת תדירות

en: Frequency must be a whole number (EXAMPLE: Every 3 months).
he: התדירות חייבת להיות מספר שלם (דוגמה: כל 3 חודשים).

en: Friend's Email
he: אימייל של חבר

en: Friend's First Name
he: שם פרטי של חבר

en: Friend's Last Name
he: שם משפחה של חבר

en: From
he: מאת

en: From Address
he: מאת כתובת

en: From Email Address is required
he: מאת כתובת מייל נדרש

en: From Email Addresses
he: כתובת הדוא"ל של השולח/ת (From)

en: From End of Previous Month
he: מסוף חודש שעבר

en: From End of Previous Quarter
he: מסוף רבעון שעבר

en: From End of Previous Week
he: מסוף שבוע שעבר

en: From End of Previous Year
he: מסוף שנה שעברה

en: From Name
he: מאת שם

en: From Start of Current Day
he: מתחילת היום הנוכחי

en: From Start of Current Month
he: מתחילת החודש הנוכחי

en: From Start of Current Quarter
he: מתחילת הרבעון הנוכחי

en: From Start of Current Week
he: מתחילת השבוע הנוכחי

en: From Start of Current Year
he: מתחילת השנה הנוכחית

en: From:
he: מאת:

en: Fulfilled
he: מלא

en: Full Name
he: שם מלא

en: Full Phone Number
he: מספר טלפון מלא

en: Full Street Address
he: כתובת רחוב מלאה

en: Full-text Search
he: חיפוש טקסט מלא

en: Fundraiser
he: אירוע גיוס כספים

en: Gender
he: מגדר

en: General
he: כללי

en: Generate PDFs for printing (only)
he: צור קבצי PDF להדפסה (בלבד)

en: Generate Report
he: יצירת דוח

en: Generates and sends out reports via email
he: יוצר ושולח דוחות באמצעות המייל

en: Geo Provider Key
he: מפתח ספק גיאוגרפי

en: Geo code 1
he: קוד גיאגרפי 1

en: Geo code 2
he: קוד גיאוגרפי 2

en: Geocoding
he: קידוד גיאוגרפי

en: Geocoding Provider
he: ספק מיפוי גיאוגרפי

en: Gift
he: מתנה

en: Give option
he: תן אפשרות

en: Given API command is not defined.
he: פקודת ממשק הנתונים (API) אינה מוגדרת.

en: Global Settings
he: הגדרות כלליות

en: Go
he: התחלה

en: Go Back
he: חזרה

en: Go to your page
he: עבור לדף שלך

en: Goal
he: יעד

en: Goal Amount
he: סכום מטרה

en: Goal Amount should be a numeric value
he: כמות היעד צריכה להיות ערך מספרי

en: Goal Amount should be a numeric value greater than zero.
he: כמות היעד צריכה להיות ערך מספרי גדול מאפס.

en: Google Checkout
he: קופה Google

en: Grant
he: מענק

en: Group
he: קבוצה

en: Group '%1' already exists.
he: הקבוצה '%1' כבר קיימת

en: Group Children
he: קבוצת תולדה

en: Group Contacts
he: קבוצות אנשי קשר

en: Group Created By
he: קבוצה נוצרה על ידי

en: Group Deleted
he: קבוצה נמחקה

en: Group Description
he: תיאור קבוצה

en: Group Enabled
he: קבוצה מאופשרת

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Group Name
he: שם קבוצה

en: Group Name:
he: שם קבוצה:

en: Group Options
he: אפשרויות קבוצה

en: Group Parents
he: קבוצת אב

en: Group Saved
he: קבוצה נשמרה

en: Group Source
he: מקור קבוצה

en: Group Status
he: מצב הקבוצה

en: Group Title
he: נושא קבוצה

en: Group Type
he: סוג קבוצה

en: Group Types
he: סוגי קבוצות

en: Group is Hidden
he: הקבוצה מוחבאת

en: Group(s)
he: קבוצה/ות

en: Groups
he: קבוצות

en: HONOR ROLL
he: רשימת הכבוד

en: HTML Format
he: פורמט HTML

en: HTML Message
he: מסר HTML

en: HTML Version
he: גירסת HTML

en: HTML Version:
he: גירסת HTML:

en: Has Separator
he: יש מפריד

en: Header
he: כותרת

en: Header / Footer
he: כותרת עליונה/תחתונה

en: Hebrew (modern)
he: עברית (מודרנית)

en: Height (rows)
he: גובה (שורות(

en: Help Post
he: עזרה אחרי

en: Help Pre
he: עזרה לפני

en: Help Text
he: טקסט עזרה

en: Help spread the word
he: העבירו הלאה...

en: Hide Menu
he: הסתר תפריט

en: Home
he: בית

en: Homepage Link Color
he: צבע לינק לדףף הבית

en: Honor Roll
he: רשימת הכבוד

en: Horizontal Spacing
he: ריווח רוחבי

en: Host
he: מארח

en: Hourly
he: עתי

en: Household
he: משק בית

en: Household Name
he: שם משק בית

en: How many people are you registering?
he: כמה אנשים נרשמים כעת?

en: Html Type
he: סוג Html

en: I want to
he: אני רוצה ל

en: I want to contribute this amount
he: אני מבקש לתרום/לשלם סכום זה

en: I want to make a one-time contribution
he: אני מבקש/ת להרים תרומה חד-פעמית

en: I will send payment by check
he: אשלח תשלומים בהמחאה

en: IM Provider
he: ספק IM

en: IMPORTANT
he: חשוב

en: INCLUDE Recipients of These Message(s)
he: כלול נמענים להודעה(ות)

en: If this option is checked, a "thermometer" showing progress toward your goal will be included on the page.
he: אם תבחר באפרות זו אז מד שיראה איפה אוחזים בתהליך לקראת היעד יוצג בדף.

en: If this option is checked, an "honor roll" will be displayed with the names (or nicknames) of the people who supported you. (Donors will have the option to remain anonymous. Their names will NOT be listed.)
he: אם אופציה זו מסומנת שמות התורמים (או כינויים) יופיע ב"רשימת הכבוד" של האנשים שתמכו בך. (לתורמים תהיה האופציה לבחור להישאר אנונימיים, תורמים אילו לא יופיעו ברשימה.)

en: If this option is checked, you will receive an email notification when people contribute to your campaign.
he: אם אפשרות זו מסומנת אז תקבל התרעה במייל כאשר מישהו יתרום לקמפיין לשך.

en: If you disable the profile - it will be removed from these forms and/or modules. Do you want to continue?
he: אם תבטל/י את הפרופיל - הוא יוסר מהטופס ו/או המודול. האם את/ה רוצה להמשיך?

en: If you have a discount code, enter it here
he: אם יש ברשותך קוד הנחה, נא להכניס אותו כאן

en: If you have questions please contact us at %1
he: אם יש לך שאלות בבקשה צור איתנו קשר ב %1

en: If your SMTP server requires authentication, enter your Username and Password here.
he: אם השרת SMTP שלך דורש אימות, הזן פה שם משתמש וסיסמא.

en: Ignore
he: התעלם

en: Image
he: תמונה

en: Image Deleted
he: תמונה נמחקה

en: Image File Name
he: שם קובץ תמונה

en: Image URL
he: כתובת תמונה

en: Image URL is Required
he: כתובת URL לתמונה זה נדרש

en: Image Url
he: כתובת לתמונה

en: Image could not be uploaded due to invalid type extension.
he: אי אפשר להעלות את התמונה בגלל סוג קובץ לא חוקי

en: Images
he: תמונות

en: Import
he: יבוא

en: Import / Export Field Separator
he: יבא/יצא field Separator

en: Import Data File
he: יבוא קובץ נתונים

en: Import File Format
he: פורמט ייבוא קובץ

en: Import Now
he: ייבא עכשיו

en: Import Options
he: אפשרויות ייבוא

en: Import Wizard
he: אשף הייבוא

en: Import has completed successfully.
he: ייבוא בוצע בהצלחה.

en: Import mode
he: מצב יבוא

en: Import to Groups
he: ייבוא לקבוצות

en: Important Notes
he: הודעות חשובות

en: In
he: בתוך

en: In Honor of
he: בזכות של

en: In Memory of
he: לזיכרון של

en: In Public Honor Roll?
he: ברשימת הכבוד הציבורית?

en: In Support of
he: בתמיכה של

en: Inches
he: אינצים

en: Include
he: כלול

en: Include / Exclude Search
he: כלול /אל תכלול חיפוש

en: Include Alphabetical Pager
he: כלול איתורית

en: Include Email
he: כלול דוא"ל

en: Include Group(s)
he: לכלול קבוצה/ות

en: Include Groups
he: כלול קבוצות

en: Include Nickname
he: כלול כינוי

en: Include Profile
he: הוספת הפרופיל

en: Include Profiles
he: כלול פרופילים

en: Include Repeating Events
he: לכלול אירועים חוזרים

en: Include Tag(s)
he: גלול תג(יות)

en: Include my name and message
he: הכללת השם שלי וההודעה

en: Include reCAPTCHA?
he: צרף ריקאפצה (זיהוי תמונה)?

en: Include tags used for %1
he: כלול תגיות בשימוש ל %1

en: Include this link to your fundraising page in your emails
he: כלול לינק זה לגיוס תרומות באימיילים שלך.

en: Included
he: כלול

en: Individual
he: אדם

en: Individual Prefix
he: קידומת אישית

en: Individual Suffix
he: סיומת אישית

en: Info Page Link
he: לינק דף מידע

en: Info and Settings
he: מידע והגדרות

en: Inherit CMS Language
he: תירש שפה מהCMS

en: Initial Amount Help Text
he: טקסט עזרה לסכום התחלתי

en: Initial Amount Label
he: תוית סכום התחתית

en: Inline
he: רצף

en: Input Field Type
he: סוג קלט לשדה

en: Input Format
he: פורמט קלט

en: Input file must be in CSV format
he: על הקובץ להיות במבנה CSV

en: Input type of custom field '%1' has been successfully changed to '%2'.
he: סוג פלט של שדה %1 שונה בהצלחה ל %2 .

en: Insert new contributions
he: הזן תרומה חדשה

en: Install
he: התקנה

en: Install "%1"?
he: התקן %1 ?

en: Installation Error
he: שגיאת התקנה

en: Installation Guide
he: מדריך התקנה

en: Installments
he: תשלומי קדם

en: Instant Messenger
he: תכנית מסרים מידיים (IM)

en: Integer
he: מספר שלם וחיובי

en: Internal Contact ID
he: מספר מזהה איש קשר (פנימי)

en: Intro
he: הקדמה

en: Intro Content
he: טקסט מקדים

en: Intro Text
he: טקסט מקדים

en: Introduce the campaign and why you're supporting it. This text will appear at the top of your personal page AND at the top of the main contribution or event registration page.
he: הצג את הקמפיין ומדוע אתה תומך בו. טקסט זה יופיע בדף האישי ובלמעלה של הדף תרומה הראשי או הרשמה לאירוע.

en: Introduction
he: הקדמה

en: Introductory Message
he: הודעת היכרות

en: Invalid Base Directory
he: תיקיית בסיס (Base Directory) לא תקינה

en: Invalid Base URL
he: כתובת URL בסיסית (Base URL) לא תקינה

en: Invalid Email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לא תקפה

en: Invalid Message template
he: תבנית הודעה לא תקנית

en: Invalid case ID ( %1 ) in TO: field.
he: מספר תיק לא תקין ( %1 ) בשדה הנמען.

en: Invalid day name
he: שם היום לא תקין

en: Invalid default value for country.
he: ערך ברירת מחדל לא חוקי לארץ

en: Invalid form parameters.
he: פרמטרים לא תקינים בטופס.

en: Invalid option
he: אפשרות לא תקינה

en: Invalid relationship type
he: סוג קשר לא חוקי

en: Invalid value passed to delete function.
he: ערך לא תקין הועבר לפונקצית המחיקה.

en: Invoice
he: חשבונית

en: Is Active
he: זה פעיל

en: Is Active?
he: פעיל?

en: Is Address Primary?
he: הכתובת היא הראשית?

en: Is Campaign Active?
he: הקמפיין פעיל?

en: Is Contribution Page Shared?
he: העמוד תרומה שותף?

en: Is Deceased
he: בר מינן

en: Is Default Survey
he: זה סקר ברירת מחדל

en: Is Default?
he: זה ברירת מחדל?

en: Is Empty
he: זה ריק

en: Is Event Public
he: הוא אירוע פומבי

en: Is Online Registration
he: הוא אירוע מקוון

en: Is Page Active?
he: הדף פעיל?

en: Is Pay Later
he: האם לתשלום מאוחר יותר

en: Is Phone Primary?
he: הטלפון ראשי?

en: Is Primary Email
he: כתובת אימייל ראשית

en: Is Primary Phone
he: האם טלפון ראשי?

en: Is Required
he: הוא נדרש

en: Is confirm email
he: הוא מייל אישור

en: Is manually geocoded
he: מקודד גיאוגרפי ידנית

en: Is shared through social media
he: משותף באמצעות המדיה החברתית

en: Is this Event Active?
he: האם האירוע פעיל?

en: Is this Label Format the default?
he: האם מבנה התווית הזה הוא ברירת המחדל?

en: Is this Online Contribution Page Active?
he: האם דף תרומה אינטרנטי זה פעיל?

en: Is this PDF Page Format the default?
he: האם מבנה עמוד ה-PDF הוא ברירת המחדל?

en: Is this Payment Processor Type active?
he: האם סוג מחולל התשלומים הזה פעיל?

en: Is this Payment Processor Type the default?
he: האם סוג מחולל התשלומים הזה הוא ברירת המחדל?

en: Is this Payment Processor active?
he: האם מחולל התשלום הזה פעיל?

en: Is this Payment Processor the default?
he: האם מחולל התשלום הזה הוא ברירת המחדל?

en: Is this Scheduled Job active?
he: האם משימה מתוזמנת זו פעילה?

en: Is this a PAID event?
he: האם זה אירוע בתשלום?

en: Is this activity a current revision in versioning chain?
he: האם פעולה זאת גירסה עדכנית בשרשרת גירסאות?

en: Is this survey active?
he: הסקר הזה פעיל?

en: Is this the contact's primary phone?
he: האם זה הטלפון הראשי של איש הקשר?

en: Is this the default survey?
he: זה הסקר הברירת מחדל?

en: Italic
he: איטליאני-נטוי

en: Item Count
he: ספירת פריטים

en: Javascript must be enabled in your browser in order to use the dashboard features.
he: גאווה סקריפט צריך להיות מאופשר בדפדפן שלך על מנת להשתמש בתכונת הלוח בקרה.

en: Job Status
he: סטטוס עבודה

en: Job Title
he: תפקיד

en: Join Us
he: הצטרף אלינו

en: Join a Group
he: הצטרף לקבוצה

en: Joomla Access Control
he: ניהול הרשאות גומלה

en: Key
he: מפתח

en: Key is not set for this payment processor
he: מפתח לא מוגדר למעבד תשלום

en: Kilometers
he: קילומטרים

en: Label
he: תווית

en: Label Height
he: גובה התווית

en: Label Width
he: רוחב התווית

en: Label already exists in Database.
he: שם תגית כבר קיים בבסיס הנתונים

en: Labels Per Column
he: תוויות לכל עמודה

en: Labels Per Row
he: תוויות לכל שורה

en: Landscape
he: לרוחב

en: Language
he: שפה

en: Language and Currency
he: שפה ומטבע

en: Languages
he: שפות

en: Languages available to users of this installation.
he: שפות זמינות למשתמשים בהתקנה זו.

en: Last
he: אחרון

en: Last 12 Months
he: 12 חודש אחרונים

en: Last 2 Years
he: שנתיים אחרונות

en: Last 3 Months
he: שלוש שנים אחרונות

en: Last 3 Years
he: שלוש שנים אחרונות

en: Last 30 days
he: 30 יום האחרונים

en: Last 7 days
he: שבע יום אחרונים

en: Last Change by
he: שונה לאחרונה על ידי

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Name:
he: שם משפחה:

en: Last Run
he: ריצה אחרונה

en: Latitude
he: אורך

en: Learn more about a script that can automatically update contact addressee and greeting options.
he: למדו עוד על סקריפט אשר יכול לעדכן באופן אוטומטי כתובות ואפשרויות ברכה.

en: Learn more.
he: למד עוד.

en: Left
he: שמאל

en: Left Column
he: עמודה שמאלית

en: Left Margin
he: שוליים שמאליים

en: Left Message
he: השאיר הודעה

en: Left Padding
he: מרווח (padding) לשמאל

en: Legal Identifier
he: תעודת זהות

en: Legal Name
he: שם חוקי

en: Length
he: אורך

en: License
he: רישיון

en: Like
he: כמו

en: Limit Group
he: הגבל קבוצה

en: Limit To
he: הגבל ל

en: Line Number
he: מספר שורה

en: Line Total
he: סה"כ

en: Link
he: קישור

en: Link Text
he: טקסט קישור

en: Link this field
he: קישור שדה זה

en: Link to Event Configuration
he: קשר להגדרות אירוע

en: Link to Event Page
he: קשר לדף אירוע

en: Link to a Custom Node
he: קישור למפרק מותאם אישית

en: Link to a Drupal Node or View, from the base path. The Event ID will be appended to the end of the link.
he: קישור לתצוגה או מפרק של דרופל, ביחס לנתיב הבסיס. מס׳ האירוע יתווסף לסוף הקישור.

en: Linked to Contribution Page
he: משויך לדף תרומה

en: Links
he: לינקים

en: Links Text
he: טקסט הקישורים

en: List Association Rule(s)
he: הצגת כללי השיוך

en: List my contribution
he: כתוב את התרומה שלי

en: List my contribution anonymously
he: רשום את התרומה שלי באנונימיות

en: List my support anonymously
he: רשום את התמיכה שלי באנונימיות

en: List of Languages
he: רשימת שפות

en: List of log entries for:
he: רשימת כניסות ל:

en: List of names
he: רשימה של שמות

en: Lists detailed contribution(s) for this record.
he: רשימת תרומות מפורטת לרשומה זו.

en: Live
he: חי

en: Live API URL
he: כתובות ה-URL של ממשק הנתונים (API) החי

en: Live Button URL
he: כתובת URL חיה לכפתור

en: Live Page
he: דף חי

en: Live Recurring Payments URL
he: כתובת ה-URL החיה לתשלומים חוזרים

en: Live Site URL
he: כתובת URL של האתר החי

en: Load Mapping
he: טען מיפוי

en: Loading
he: טוען

en: Loading...
he: טוען...

en: Local path
he: נתיב מקומי

en: Localization
he: תרגומים

en: Location
he: מיקום

en: Location Type
he: סוג מיקום

en: Locked
he: נעול

en: Log out
he: התנתק

en: Login to your account
he: התחבר לחשבונך

en: Login to your account at
he: התחבר לחשבון שלך ב

en: Logo
he: לוגו

en: Longitude
he: רוחב

en: Lookup mapping info during import?
he: חםש מידע מיפוי במהלך הייבוא?

en: Mail Account
he: חשבון דואר

en: Mail Account Password
he: סיסמא חשבון מייל

en: Mail Account Username
he: שם משתמש חשבון מייל

en: Mail Account Uses SSL
he: חשבון מייל חדש משתמש SSL

en: Mail Folder
he: תיקיית מייל

en: Mail Not Sent
he: מייל לא נשלח

en: Mail Port
he: יציאת מייל

en: Mail Protocol
he: פרוטוקול אימייל

en: Mail Reports
he: דוחות אימייל

en: Mail Sent
he: מייל נשלח

en: Mail Server
he: שרת מייל

en: Mail Setting Deleted.
he: הגדרות הדואר נמחקו.

en: Mailing Content
he: תוכן הודעה

en: Mailing Created Date
he: תאריך יצירת אימייל

en: Mailing Creator
he: יוצר ההודעות

en: Mailing Delivery
he: דיוור אימיילים

en: Mailing Domain
he: דומיין דיוור

en: Mailing Error
he: שגיאת דיוור

en: Mailing Job Status
he: סטטוס עבודת דיוור

en: Mailing List
he: כתובת למשלוח

en: Mailing Name
he: שם באימייל

en: Mailing Name(s)
he: שם /שמות דיוור

en: Mailing Report
he: דו"ח דיוור אלקטרוני

en: Mailing Saved
he: הודעה נשמרה

en: Mailing Scheduled Date
he: תאריך מתוזמן לאימייל

en: Mailing Status
he: סטטוס הודעות

en: Mailing:
he: דיוור:

en: Mailing: Trackable Opens
he: דיוור: פתיחות ניתנות למעקב

en: Mailing: Trackable Replies
he: דיוור: תגובות שניתנות למעקב

en: Mailing: Trackable URL Clicks
he: דיוור: הקלקות על קישורי URL שניתנים למעקב

en: Mailings
he: הודעות

en: Main
he: ראשי

en: Main Information
he: מידע עיקרי

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Main office location
he: מיקום משרד ראשי

en: Make Contribution
he: צור תרומה

en: Make PDF
he: צור PDF

en: Make PDFs
he: צור PDF ים

en: Make Thank-you Letters
he: צור מכתבי תודה רבה

en: Make a Copy
he: צור עותק

en: Male
he: זכר

en: Manage
he: ניהול

en: Manage - Scheduled Jobs
he: ניהול - משימות מתוזמנות

en: Manage Case
he: נהל תיק

en: Manage Contribution Pages
he: ניהול דפי תרומות

en: Manage Events
he: ניהול אירועים

en: Manage Groups
he: ניהול קבוצות

en: Managing Your Page
he: ניהול הדף שלך

en: Map
he: מפה

en: Map Contact
he: מיפוי איש הקשר

en: Map Contacts
he: מפה אנשי קשר

en: Map Enabled
he: הצגת מפה

en: Map Location(s)
he: מיקום(י) מפה

en: Map Provider Key
he: מפתח ספק מיפוי

en: Mapper for Field %1
he: מיפוי לשדה %1

en: Mapping Option
he: אפשרויות מיפוי

en: Mapping Provider
he: ספק מיפוי

en: Mapping Type
he: סוג מיפוי

en: Mapping and Geocoding
he: מיפוי וקידוד גיאוגרפי

en: Mapping features require PHP version 5 or greater
he: פונקציית המיפוי דורשת PHP מגרסא 5 או גבוהה יותר

en: Margin must be numeric
he: ערך שוליים חייב להיות מספרי

en: Mark All
he: סמן הכל

en: Marked as duplicates.
he: מסומן ככפול

en: Marked as non duplicates.
he: מסומן כלא כפול

en: Market Value
he: שווי שוק

en: Mask
he: הסוואה

en: Match Fields
he: התאמת שדות

en: Max
he: מקסימום

en: Max Amount One
he: סכום מקסימלי אחד

en: Max Amount Two
he: סכום מקסימלי שתיים

en: Max Number of Participants
he: מספר משתתפים מירבי

en: Max Related
he: מקסימום משוייכים

en: Max Value
he: ערך מקסימלי

en: Max participants should be a positive number
he: מספר המשתתפים המירבי צריך להיות מספר חיובי

en: Max related
he: מקסימום משוייכים

en: Maximum Amount
he: סכום מרבי

en: Maximum Records
he: מקסימום רשומות

en: Maximum length
he: אורך מקסימלי

en: Medium
he: בינוני

en: Meeting
he: פגישה

en: Member Name
he: שם מנוי

en: Member Since
he: חבר מאז

en: Member Since %2 %1
he: חבר מאז %2 %1

en: Membership
he: חברות

en: Membership Expiration Date
he: תאריך פקיעת המנוי

en: Membership Invalid
he: מנוי לא תקין

en: Membership Type
he: סוג חברות

en: Membership Types
he: סוגי חברות

en: Membership for %1 has been Cancelled.
he: מנוי עבור %1 בוטל.

en: Membership for %1 has been Expired.
he: מנו עבור %1 פג תוקף.

en: Membership for %1 has been updated. The membership End Date is %2.
he: מנו עבור %1 עודכן. תוקף המנוי הוא עד %2.

en: Membership is a Test?
he: המנוי הוא בדיקה

en: Memberships
he: חברות

en: Menu '%1' has been saved.
he: תפריט '%1' נשמר.

en: Merge
he: אחד

en: Merge %1 with
he: מזג %1 עם

en: Merge All Contacts with the Same Address
he: אחד את כל האנשי קשר עם אותה כתובת

en: Merge Complete
he: מיזוג הושלם

en: Merge Contacts
he: איחוד אנשי קשר

en: Merge Options
he: אפשרויות איחוד

en: Merge Tag
he: אחד תגית

en: Merge and Goto Listing
he: מזג ועבור לרשומה

en: Merge and Goto Next Pair
he: מזג ועבור לזוג הבא

en: Merge and View Result
he: מזג וצפה בתוצאה

en: Merge tag %1 into:
he: הזג תגית %1 לתוך:

en: Message
he: הודעה

en: Message Sent | Messages Sent
he[0]: הודעה נשלחה
he[1]: הודעות נשלחו

en: Message Subject
he: נושא המסר

en: Message Templates
he: תבניות הודעה

en: Message Text
he: טקסט הודעה

en: Message Title
he: כותרת המסר

en: Method
he: שיטה

en: Middle Name
he: שם אמצעי

en: Middle Name (if present)
he: שם אמצעי (אם יש)

en: Miles
he: מיילים

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Min Amount One
he: סכום מינימלי אחד

en: Min Amount Two
he: סכום מינימלי שתיים

en: Min Contribution
he: תרומה מינימלית

en: Minimum Amount
he: סכום מזערי

en: Minimum Contribution
he: מינימום תרומה

en: Minimum Contribution Amount
he: סכום תרומה מינימלי

en: Minimum: %1
he: מינימום: %1

en: Missing Group/Tag
he: חסר קבוצה/תגית

en: Missing input parameters
he: פרמטרים חסרים בקלט

en: Missing required contact matching fields.
he: שדות תואמים חסרים

en: Missing required field:
he: חסר שדה נדרש:

en: Missing required field: %1
he: שדה חובה חסר: %1

en: Missing required field: Provide %1 or %2
he: שדה חובה חסר: ספק %1 או %2

en: Missing required fields
he: שדות חובה חסרים

en: Missing required fields:
he: חסר שדות נדרשים:

en: Mobile
he: נייד

en: Modified
he: עודכן

en: Modified Between
he: שונה בין

en: Modified By
he: שונה על ידי

en: Modified Date
he: מועד השינוי

en: Module
he: מודול

en: Money
he: כסף

en: Money Transferred
he: כסף הועבר

en: Month
he: חודש

en: Month and Year
he: חודש ושנה

en: Monthly
he: חודשי

en: More information
he: עוד אינפורמציה

en: Most Recent
he: האחרונים

en: Move
he: הזז

en: Move Custom Field
he: הזז שדה מותאם אישית

en: Move To Case
he: העברה לתיק

en: Move down one row
he: הזז למטה שורה אחת

en: Move to bottom
he: הזז ללמטה

en: Move to top
he: הזז ללמעלה

en: Move up one row
he: הזז למעלה שורה אחת

en: Mr.
he: מר

en: Mrs.
he: גברת

en: Ms.
he: גברת

en: Multi Site Settings
he: הגדרות ריבוי אתרים

en: Multi-Select
he: בחירה מרובה

en: Multi-Select State/Province
he: בחירה במספר מדינות/מחוזות

en: Multi-line text box (textarea)
he: תיבה בשביל כמה שורות טקסט

en: Multiple Contact Merge
he: שילוב מספר כרטיסיות אנשי קשר

en: Multiple Languages Support
he: תמיכה בריבוי שפות

en: My Contact Dashboard
he: לוח הבקרה שלי לאיש הקשר

en: My Contacts / Organizations
he: אנשי הקשר והארגונים שלי

en: My Role
he: התפקיד שלי

en: MySQL support
he: תמיכת MYSQL

en: Name
he: שם

en: Name (for Honor Roll)
he: שם (ברשימת הכבוד)

en: Name (key)
he: שם (מפתח)

en: Name The SMS
he: תן שם ל SMS

en: Name Your Mailing
he: תן שם לדיוור שלך

en: Name Your SMS
he: תן שם לSMS שלך

en: Name already exists in Database.
he: שם כבר קיים במסד הנתונים.

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
he: שם מורכב מאותיות ומספרים בלבד

en: Name for new group
he: שם לקבוצה חדשה

en: Name is required to save Import Mapping
he: דרוש שם לשמירת מיפוי יבוא

en: Name like: %1
he: שם כמו: %1

en: Name of Receipt Sender
he: שם של שולח קבלה

en: Name of this group of settings.
he: שם של קבוצת הגדרות זו.

en: Name or Email
he: שם או מייל

en: Name/Email
he: שם/אימייל

en: Name:
he: שם:

en: Navigation
he: ניווט

en: Navigation Menu
he: תפריט ניווט

en: Negative
he: שלילי

en: Net Payment
he: תשלום חדש

en: Network Error
he: שגיאת רשת

en: Never
he: לעולם לא

en: New
he: חדש

en: New %1
he: %1 חדש

en: New Base Directory
he: תקיי בסיס חדשה

en: New Base URL
he: כתובת URL בסיס חדשה

en: New Contact
he: איש קשר חדש

en: New Contribution
he: תרומה חדשה

en: New Credit Card
he: כרטיס אשראי חדש

en: New Email
he: אימייל חדש

en: New Event
he: אירוע חדש

en: New Event Template
he: תבנית אירוע חדש

en: New Field
he: שדה חדש

en: New HTML Type
he: סוג HTML חדש

en: New Individual
he: אינדבידואלי חדש

en: New Menu
he: תפריט חדש

en: New Message Template
he: תבנית הודעה חדשה

en: New Payment Procesor Type
he: סוג מעבד תשלום חדש

en: New Payment Processor
he: מעבד תשלום חדש

en: New Scheduled Job
he: עבודה מתוזמנת חדשה

en: New Site Name
he: שם אתר חדש

en: New Smart Group
he: קבוצה חכמה חדשה

en: New Start Date
he: תאריך התחלה חדש

en: New personal campaign page
he: דף קמפיין אישי חדש

en: Next
he: הבא

en: Next Contribution
he: תרומה הבאה

en: Next Month
he: חודש הבא

en: Next Quarter
he: רבעון הבא

en: Next Sched.
he: התזמון הבא

en: Next Scheduled
he: תאריך מתוזמן הבא

en: Next Scheduled Recurring Contribution
he: תאריך חיוב הבא לתרומה חוזרת

en: Next Week
he: שבוע הבא

en: Next Year
he: שנה הבאה

en: Nickname
he: שם כינוי

en: No
he: לא

en: No Bulk Emails (User Opt Out)
he: לא לשלוח דיוור אלקטרוני

en: No Contacts Selected
he: שום איש קשר לא נבחר

en: No Email Verification
he: ללא אימות אימייל

en: No Emails to Restore
he: אין הודעות מייל לשיחזור

en: No Profile Available
he: אין פרופיל זמין

en: No Profile Configured
he: שום פרופיל לא הוגדר

en: No Reply
he: ללא תגובה

en: No Thank-you Position
he: ללא מיקום לתודה

en: No Thank-you Text
he: ללא טקסט תודה

en: No Updates Saved
he: עדכונים לא נשמרו

en: No clue about the %1
he: אין מושג אודות %1

en: No description available for this event
he: אין תיאור זמין עבור אירוע זה

en: No link
he: ללא קישור

en: No matching contact found.
he: לא נמצאו אנשי קשר תואמים.

en: No processing status reported yet.
he: טרם דווח על מצב עיבוד.

en: No such message template: id=%1.
he: אין כזאת תבנית הודעה: מזהה %1 .

en: No thank you
he: ללא תודה רבה

en: No updates have been saved.
he: עדכונים לא נשמרו

en: Non-profit
he: לא למטרות רווח

en: None
he: כלום

en: None Found
he: כלום לא נמצא

en: None found.
he: לא נמצא כלום.

en: Normal
he: נורמלי

en: Not Clicked
he: לא הוקלק

en: Not Empty
he: לא ריק

en: Not Like
he: לא כמו

en: Not Now
he: לא עכשיו

en: Not Required
he: לא נדרש

en: Not Safe
he: לא בטיחותי

en: Not Saved
he: לא נשמר

en: Not a CMS User
he: אינו משתמש CMS

en: Not offered
he: לא מוצע

en: Not scheduled
he: לא מתוזמן

en: Note
he: הערה

en: Note Text
he: תוכן

en: Note(s)
he: הערות

en: Note: Body Only
he: הערה: גוף בלבד

en: Note: Body and Subject
he: הערה: גוף ונושא

en: Note: Subject Only
he: הערה: נושא בלבד

en: Notes
he: הערות

en: Notice
he: הודעה

en: Notify Contributor?
he: הודע לתורם?

en: Notify me via email when someone donates to my page
he: הודע לי באמצעות אימייל כשמישהו תורם בדף שלי

en: Number
he: מספר

en: Number of Cycle Day
he: מספר ימי מחזור

en: Number of Failures
he: מספר כשלונות

en: Number of Items
he: מספר פריטים

en: Number of installments must be a whole number.
he: מספר התשלומים חייב להיות מספר שלם.

en: Number of selected contributions: %1
he: מספר תרומות נבחרות: %1

en: OK
he: אוקיי

en: OR
he: או

en: Offer installments
he: הצע תשלומים

en: Old Site Name
he: שם אתר ישן

en: On
he: ב

en: On Hold
he: בהשהיה

en: On duplicate entries
he: במקרה של רישום זהה

en: On waitlist
he: ברשימת המתנה

en: Once you've received your new account welcome email, you can <a href=%1>click here</a> to login and promote your campaign page.
he: לאחר שתקבל את הודעת הברוכים הבאים לחשבון החדש שלך, תוכל <a href=%1>ללחוץ כאן</a> על מנת להיכנס ולקדם את הדף קמפיין שלך.

en: One %1 should be marked as primary.
he: %1 אחד צריך להיות מסומן כראשי.

en: One Message Not Sent | %count Messages Not Sent
he[0]: הודעה אחת לא נשלחה
he[1]: %count הודעות לא נשלחו

en: One email should be marked as primary.
he: כתובת מייל אחת צריכה להיות מסומנת כראשית.

en: One matching contact was found.  | %count matching contacts were found.<br />
he[0]: נמצא איש קשר אחד תואם.
he[1]: %count אנשי קשר תואמים נמצאו.<br />

en: One phone should be marked as primary.
he: טלפון אחד צריך להיות מסומן כראשי.

en: Online Contribution
he: תשלומים מקוונות

en: Online Contribution Page
he: עמוד תרומה מקוון

en: Online Event Registration
he: הרשמה מקוונות לאירוע

en: Online Registration
he: הרשמה מקוונת

en: Online Registration for %1
he: הרשמה מקוונת אל %1

en: Only %1 Registrations available.
he: רק עוד %1 הרשמות פנויות.

en: Only 'View' and 'Edit' operations are valid for this type of data
he: רק הרשאות "קריאה" ו"עריכה" תקיפות לסוג זה של מידע

en: Only My Cases
he: רק בין התיקים שלי

en: Only one %1 can be marked as primary.
he: רק %1 אחד יכול להיות מסומן כראשי.

en: Only one email can be marked as primary.
he: כתובת מייל אחת בלבד יכולה להיות מסומנת כראשית

en: Only one phone can be marked as primary.
he: רק טלפון אחד יכול להיות מסומן כראשי.

en: Only show Credit Card Payments
he: בצג רק תשלומים בכרטיס אשראי

en: Oops! CiviCRM is already installed
he: אופס! CiviCRM  כבר מותקן

en: Oops! Incorrect CiviCRM version
he: אופס! גירסה לא נכונה של CiviCRM

en: Oops! Please correct your install location
he: אוופס! בבקשה תקן את המיקום של ההתקנה

en: Oops.
he: סליחה. טעות.

en: Oops. The membership you're trying to renew appears to be invalid. Contact your site administrator if you need assistance. If you continue, you will be issued a new membership.
he: אופס, מסתבר כי החברות המיועדת לחידוש שגויה. נא ליצור קשר עם מנהל האתר שלך אם יש לך צורך בעזרה. אם בחירתך תהיה להמשיך, תונפק לך חברות חדשה.

en: Open
he: פתח

en: Open All
he: פתח הכל

en: Opened
he: נפתח

en: Opened
he: נפתחו

en: Opens
he: פתיחות

en: Opens/ Clicks
he: פתיחות/ קליקים

en: Operation
he: פעולה

en: Option
he: אפשרות

en: Option Grouping Name
he: אפשרויות קיבוץ שמות

en: Option Label
he: שם האפשרות

en: Option Name
he: אפשרות שם

en: Option Type
he: סוג אופציה

en: Option Value
he: ערך האפשרות

en: Option label cannot be empty
he: שם אפשרות אינו יכול להיות ריק

en: Option value cannot be empty
he: ערך האפשרות אינו יכול להיות ריק

en: Optional
he: אופציונלי

en: Options
he: אפשרויות

en: Options Per Line
he: אפשרויות בכל שורה

en: Order
he: סדר

en: Order By >>
he: מיין לפי>>

en: Order by Column
he: סידור על פי טורים

en: Order by Order
he: סידור לפי סדר

en: Organization
he: ארגון

en: Organization Address and Contact Info
he: כתובת ופרטי צור קשר לארגון

en: Organization Details
he: פרטי ארגון

en: Organization Email
he: אימייל ארגון

en: Organization Name
he: שם ארגון

en: Organization Profile
he: פרופיל ארגון

en: Organization email is required.
he: אימייל של ארגון נדרש.

en: Organize your contacts
he: ארגן את האנשי קשר שלך

en: Organizing Your Data
he: מארגן את הנתונים שלך

en: Other
he: אחר

en: Other Amount
he: סכום אחר

en: Other Relationships
he: קשרים אחרים

en: Other location
he: מיקומים אחרים

en: Outdated
he: לא מעודכן

en: Override automatic geocoding
he: שכתב אוטומטית קידוד גיאוגרפי

en: Owner
he: בעלים

en: Owner Email Notification
he: התרעה באיייל לבעלים

en: Owner Notification
he: התרעת מנהל

en: Owner Notification is not set for this Personal Campaign Page. Please contact the site administrator if you need assistance.
he: הודעות מנהל לא מוגדרות לדף קמפיין אישי זה. בבקשה צור קשר עם מנהל האתר אם אתה צריך סיוע.

en: PCP Page Type
he: סוג דף קמפיין אישי

en: PDF Invoice
he: קבלה PDF

en: PDF Page Format
he: פורמט דף PDF

en: PHP Configuration
he: הגדרות PHP

en: PHP class name
he: שם ה-Class ל-PHP

en: Page %1 of %2
he: דף %1 מתוך %2

en: Page Deleted
he: דף נמחק

en: Page Disabled
he: דף לא מאופשר

en: Page Enabled
he: דף מאופשר

en: Page Format
he: פורמט דף

en: Page Text
he: טקסט עמוד

en: Page Title
he: כותרת דף

en: Page Type
he: סוג דף

en: Pager
he: זימונית

en: Paid
he: שולם

en: Paid By
he: שולם על ידי

en: Paid By is a required field.
he: שולם על ידי הוא שדה חובה

en: Paid Event
he: אירוע בתשלום

en: Paper Size
he: גודל נייר

en: Paper Size does not fit in database.
he: גודל הדף לא תואם את הבסיס נתונים.

en: Parameter
he: פרמטר

en: Parent
he: הורה

en: Parent Campaign
he: קמפיין אב

en: Parent Group
he: קבוצת אב

en: Parent Groups
he: קבוצות אב

en: Parse error in extension: %1
he: שגיאה בעיבוד ההרחבה: %1

en: Partial Payments Enabled
he: אפשור תשלומים מאוחרים

en: Partially paid
he: שולם חלקית

en: Participant
he: משתתף

en: Participant Count
he: מספר משתתפים

en: Participant Information - Participant %1
he: מידע הרשמה - משתתף %1

en: Participant Name or Email
he: שם או כתובת מייל של המשתתף

en: Participant Note
he: הערת משתתף

en: Participant Role
he: תפקיד משתתף

en: Participant Role ID
he: תאריך הרשמה

en: Participant Status
he: סטטוס משתתף

en: Participant is a Test
he: משתתף בדיקה

en: Participant status has been updated to '%1'. An email has been sent to %2.
he: סטטוס המשתתף עודכן ל '%1'. הודעת מייל נשלחה אל %2.

en: Participants
he: משתתפים

en: Participation in this event requires approval. Submit your registration request here. Once approved, you will receive an email with a link to a web page where you can complete the registration process.
he: ההרשמה לאירוע זה דורשת אישור. ניתן להכניס את פרטי בקשת ההרשמה כאן. לאחר האישור יישלח מייל עם קישור אל עמוד שבו ניתן יהיה להשלים את תהליך ההרשמה.

en: Password
he: ססמה

en: Password Label
he: תגית סיסמא

en: Password and Confirm Password values are not the same.
he: סיסמא ואישור סיסמא לא תואמים.

en: Past Campaigns
he: קמפיינים שעברו

en: Path
he: נתיב

en: Paused
he: מושהה

en: Pay Later
he: שלם מאוחר יותר

en: Pay Later Allowed
he: ניתן לשלם מאוחר יותר

en: Pay Later Instructions
he: הוראות לתשלום מאוחר יותר

en: Pay Later Receipt
he: קבלת לתשלום מאוחר יותר

en: Pay Later Receipt Text
he: מלל קבלת התשלום המאוחר

en: Pay Later Text
he: טקסט תשלום מאוחר יותר

en: Pay Later?
he: שלם מאוחר יותר?

en: Pay later label
he: תווית שלם מאוחר יותר

en: Pay later option
he: אפשרות שלם מאוחר יותר

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Amount
he: סכום תשלום

en: Payment Completed
he: התשלום הושלם

en: Payment Details
he: מידע על תשלום

en: Payment ID
he: מזהה תשלום

en: Payment Options
he: אפשרויות תשלום

en: Payment Processor
he: מעבד תשלום

en: Payment Processor Deleted.
he: מעבד התשלום נמחק.

en: Payment Processor Error
he: שגיאת עיבוד תשלום

en: Payment Processor Error message
he: הודעת שגיאה מעבד תשלום

en: Payment Processor Type
he: סוג מעבד התשלום

en: Payment Processor is a required field.
he: מעבד תשלום הוא שדה נדרש.

en: Payment Processors
he: מעבדי תשלומים

en: Payment Status
he: סטטוס תשלום

en: Payment Type
he: סוג תשלום

en: Payment processor %1 has been saved.
he: מעבד התשלום %1 נשמר.

en: Payment processor overview
he: סקירת מעבד תשלומים

en: Pending
he: בהמתנה

en: People can register for this event starting on
he: אנשים יכולים להירשם לאירוע זה מתחיל ב

en: Performance
he: הופעה

en: Period
he: תקופה

en: Permission
he: הרשאה

en: Permission Denied
he: גישה נדחתה

en: Permission Error
he: שגיאת הרשאה

en: Permission Operator
he: סימן פעולה להרשאות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permissions for Anonymous Users
he: הרשאות למשתמשים אנונימיים

en: Personal Campaign Page
he: דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page ID
he: מזהה דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page Notification
he: התרעת דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page Owner Notification
he: התרעת מנהל דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page Settings (%1)
he: הגדרות דף קמפיין אישי (%1)

en: Personal Campaign Page Status
he: סטטוס דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page Title
he: נושא דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Page?
he: דף קמפיין אישי?

en: Personal Campaign Pages
he: דף קמפיין אישי

en: Personal Campaign Preview
he: תצוגה מקדימה קמפיין אישי

en: Personal Campaigns
he: קמפיינים אישיים

en: Personal Contribution Link
he: קישור תרומה אישי

en: Personal Note
he: הודעה אישית

en: Personalize the contents and appearance of your personal campaign page here. You will be able to return to this page and make changes at any time.
he: התאם אישית את התוכן והמראה של הדף שלך כאן. אתה תוכל לחזור לדף זה ולבצע שינויים בכל עת.

en: Phone
he: טלפון

en: Phone (Main)
he: טלפון (ראשי)

en: Phone Call
he: שיחת טלפון

en: Phone Extension
he: שלוחת טלפון

en: Phone Location
he: מיקום טלפון

en: Phone No
he: מס' טלפון

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Phone Type
he: סוג טלפון

en: Phone and Email
he: שם ואימייל

en: Phone and Extension
he: טלפון ושלוחה

en: Phone number contains
he: מספר טלפון מכיל

en: Pie
he: עוגה

en: Pie Chart
he: תרשים עוגה

en: Planned
he: מתוכנן

en: Please assign this permission to a Role.
he: נא להקצות רשות זו לתפקיד.

en: Please check your email inbox for the confirmation email. If you don't find it, verify if it isn't in your spam folder.
he: בבקשה בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך להודעת האימות. במידה ולא מצאת בדוק את תיקיית הספאם.

en: Please contact our site administrator for more information
he: אנ צור קשר עם מנהל האתר שלנו לעוד מידע

en: Please correct errors before previewing.
he: בבקשה תקן שגיאות לפני תצוגה מקדימה.

en: Please correct errors before saving.
he: בבקשה תקן שגיאות לפני שמירה.

en: Please do not use '/' in Event Title.
he: נא לא לכלול '/' בכותרת האירוע.

en: Please do not use '/' in Title
he: בבקשה אל תשתמש ב '/' בנושא

en: Please do not use this task to send a lot of emails (greater than %1). We recommend using CiviMail instead.
he: נא לא להשתמש במשימה זו בכדי לשלוח מספר גדול של הודעות (מעל %1). מומלץ להשתמש בדיוור אלקטרוני במקום.

en: Please enter 1 or 0 as value.
he: בבקשה הזן 1 או 0 בתור ערך.

en: Please enter a name to include in the Honor Roll, or select 'contribute anonymously'.
he: בבקשה הזן שם לפירסום בעמוד הכבוד או בחר 'תרום בצורה אנונימית'.

en: Please enter a number for frequency (e.g. every "3" months).
he: יש להגדיר תדירות (למשל כל "3" חודשים).

en: Please enter a password.
he: בבקשה הזן סיסמא.

en: Please enter a time.
he: בבקשה הכנס זמן.

en: Please enter a valid %1
he: בבקשה הכנס %1 תקני

en: Please enter a valid Card Number
he: בבקשה הכנס מספר כרטיס תקין

en: Please enter a valid Card Verification Number
he: בבקשה הכנס קוד אבטחה תקין

en: Please enter a valid No. of reminders.
he: בבקשה הכנס מספר תקני של תזכורות.

en: Please enter a valid URL.
he: בבקשה הכנס כתובת URL תקינה.

en: Please enter a valid additional reminder day.
he: בבקשה הכנס מספר תקני לתזכורת נוספת.

en: Please enter a valid amount.
he: נא להזין סכום תקני.

en: Please enter a valid date.
he: בבקשה הכנס תאריך תקין.

en: Please enter a valid default FROM email address for system-generated emails.
he: בבקשה הכנס כתובת מייל תקינה לברירת מחדל של מאת להודעות שנשלחות מהמערכת.

en: Please enter a valid domain for this mailbox account (the part after @).
he: אנא הזינו שם מתחם תקין עבור חשבון דואר זה (החלק שאחרי ה-@).

en: Please enter a valid email address.
he: בבקשה הכנס כתובת מייל תקינה.

en: Please enter a valid limit.
he: אנא הכנס הגבלה תקינה.

en: Please enter a valid link.
he: אנא הקש לינק תקין.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
he: יש להכניס רשימה תקפה, המופרדת בפסיקים, של כתובות דואר אלקטרוני

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
he: נא להזין ערך כספי חוקי (לדוגמה %1).

en: Please enter a valid money value.
he: נא להקיש ערך כספי חוקי.

en: Please enter a valid phone number.
he: אנא הכנס מספר טלפון תיקני.

en: Please enter a valid reminder day.
he: בבקשה הכנס מספר תקני לתזכורת.

en: Please enter a valid value.
he: בבקשה הכנס ערך תקין.

en: Please enter a value.
he: בבקשה הכנס ערך.

en: Please enter a whole number for Number of additional people.
he: נא להכניס מספר שלם עבור מספר האנשים הנוספים.

en: Please enter positive number as a distance
he: אנא הקש מספר חיובי בתור מרחק

en: Please enter the Actual Cost of Product.
he: בבקשה הזן מחיר אקטואלי למוצר זה.

en: Please enter the Market Value for this product.
he: בבקשה הזן מחיר בשוק למוצר זה.

en: Please enter the duration as number of minutes (integers only).
he: נא להזין משך זמן בדקות (מספרים שלמים בלבד).

en: Please enter the financial Type.
he: בבקשה הזן את הסוג הפיננסי.

en: Please enter the name of the organization or entity which owns this CiviCRM site.
he: בבקשה הכנס את השם של הארגון או הגוף שבעלים של אתר CiviCRM זה.

en: Please enter the organization name.
he: בבקשה הזן את שם הארגון.

en: Please enter the soft credit amount.
he: אנא הזינו את הסכום לאשראי רך (soft credit).

en: Please enter the status.
he: בבקשה הזן את הסטטוס.

en: Please enter the values correctly.
he: אנא הוסף את הערכים בצורה נכונה

en: Please enter valid %1 id.
he: בבקשה הכנס מזהה %1 תקין.

en: Please enter valid Contact ID
he: בבקשה כנס מזהה איש קשר תקין

en: Please enter your friend's email address.
he: אנא הכנס כתובת מייל של חבר

en: Please enter your friend's first name.
he: אנא הכנס שם פרטי של חבא

en: Please enter your friend's last name.
he: אנא הכנס שם משפחה של חבר

en: Please fix this field.
he: בבקשה תקן שדה זה.

en: Please follow the proper format for From Email Address
he: אנא עקבו אחרי המבנה המתאים עבור כתובת הדוא"ל של השולח/ת (From).

en: Please help us and let your friends, colleagues and followers know about our page
he: עזרו לנו והודיעו לחברים, מכרים ותומכים על אודות העמוד שלנו

en: Please print this confirmation for your records.
he: לנוחיותך, ניתן להדפיס ולשמור את האישור הזה.

en: Please print this receipt for your records.
he: בבקשה הדפס קבלה זו לרישומיך.

en: Please provide Text message.
he: בבקשה ספק הודעת טקסט.

en: Please provide a Template Name.
he: אנא ספק שם תבנית

en: Please provide a Text
he: אנא ספק טקסט

en: Please provide start and end postal codes
he: בבקשה הכנס התחלה וסוף למספרי מיקוד

en: Please see attached
he: בבקשה ראה מצורף

en: Please select %1
he: בבקשה בחר %1

en: Please select a Group (or ALL Groups).
he: נא לבחור קבוצה (או כל הקבוצות).

en: Please select a Payment Method
he: נא לבחור את צורת התשלום

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
he: נא לבחור טופס (או כל הטפסים).

en: Please select a case from the list
he: נא לבחור בתיק מהרשימה

en: Please select a date format.
he: אנא בחר פורמט תאריך.

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
he: נא לבחור סדרת נתוני מידע מותאמים (או כל המידע המותאם ).

en: Please select an Event (or ALL Events).
he: נא לבחור אירוע (או כל האירועים).

en: Please select an organization or enter a new one.
he: בבקשה בחר ארגון או הזן אחד חדש.

en: Please select at least one membership option.
he: בבקשה בחר לפחות סוג מנוי אחד.

en: Please select at least one privacy option.
he: בבקשה בחר לפחות אפשרות פרטיות אחת.

en: Please select at least one tag.
he: בחר תגית אחת לפחות

en: Please select either Activity Type ID OR Activity Type Label.
he: נא לבחור ערך סוג הפעולה או שם סוג הפעולה.

en: Please set a location type of %1
he: בבקשה הגדר סוג מיקום עבור %1

en: Please specify a username.
he: בבקשה ספק שם משתמש.

en: Pledge
he: התחייבות לתרומה

en: Pledge Amount
he: סכום פיקדון

en: Pledge End Date
he: תאריך סיום פיקדון

en: Pledge ID
he: מזהה התחייבות

en: Pledge Made
he: פיקדון נעשה

en: Pledge Start Date
he: תאריך תחילת פיקדון

en: Pledge Status
he: סטטוס פיקדון

en: Pledges
he: התחייבויות לתרומה

en: Points
he: נקודות

en: Positive
he: חיובי

en: Post-form Help
he: עזרה בסוף המסמך

en: Postal
he: תיבת דואר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Postal Code End
he: מיקוד סוף

en: Postal Code Mismatch
he: קוד דואר לא תואם

en: Postal Code Start
he: מיקוד התחלה

en: Postal Code Suffix
he: סיומת למיקוד

en: Postal Greeting
he: ברכה במכתב

en: Postal Greeting Custom
he: ברכות מותאמות למכתב

en: Postal code
he: מיקוד

en: Postal code greater than or equal to '%1'
he: מיקוד שווה או גדול מ '%1'

en: Postal code less than or equal to '%1'
he: מיקוד שווה או קטן מ '%1'

en: Postal code.
he: קוד דואר.

en: Pre-form Help
he: עזרה בתחילת המסמך

en: Preferred Communication Method
he: דרך התקשרות מועדפת

en: Preferred Language
he: שפה מועדפת

en: Preferred Mail Format
he: מבנה הודעות מועדף

en: Preferred Method(s)
he: שיטות מועדפות

en: Prefix
he: קידומת

en: Premium
he: פרמיום

en: Premium Image
he: תמונת פרימיום

en: Premium Information
he: מידע פרמיום

en: Premium Product
he: מוצר פרימיום

en: Premiums
he: פרימיומים

en: Premiums Settings
he: הגדרות פרימיום

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview %1
he: תצוגה מקדימה %1

en: Preview Custom Data
he: תצוגה מקדימה למידע מותאם

en: Preview Field
he: תצודה מקדימה שדה

en: Preview Mailing
he: הפצת דואר - תצוגה מקדימה

en: Preview Mode
he: מצב תצוגה מקדימה

en: Preview Page - %1
he: תצוגה מקדימה דף - %1

en: Preview Premium
he: תצוגה מקדימה פרימיום

en: Preview Price
he: תצוגה מקדימה מחיר

en: Preview SMS
he: תצוגה מקדימה SMS

en: Preview Widget and Get Code
he: תצוגה מקדימה לווידגט וקבל קוד

en: Previous
he: קודם

en: Previous 2 Days
he: לפני יומיים

en: Previous 2 Months
he: לפני חודשיים

en: Previous 2 Quarters
he: לפני חצי שנה

en: Previous 2 Weeks
he: לפני שבועיים

en: Previous 2 Years
he: לפני שנתיים

en: Previous Month
he: חודש קודם

en: Previous Quarter
he: רבעון קודם

en: Previous Week
he: שבוע קודם

en: Previous Year
he: שנה קודמת

en: Price
he: מחיר

en: Price Field
he: שדה מחיר

en: Price Field Options
he: אפרויות מחירונים

en: Price Fields
he: שדות מחיר

en: Price Levels can not be less than zero. Please select the options accordingly
he: רמות המחירים לא יכולות להיות פחות מאפס. נא לבחור את האפשרויות בהתאם

en: Price Option
he: אפשרות מחיר

en: Price Set Fields
he: שדות מחירון

en: Price Sets
he: מחירונים

en: Primary
he: עיקרי

en: Primary Address
he: כתובת ראשית

en: Primary Email
he: אימייל ראשי

en: Primary Phone
he: טלפון ראשי

en: Primary location for this contact
he: המיקום העיקרי של איש קשר זה

en: Primary?
he: ראשי?

en: Print
he: הדפסה

en: Print Activities
he: הדפסת פעילויות

en: Print Case List
he: הדפסת רשימת התיקים

en: Print Contact List
he: הדפס רשימת אנשי קשר

en: Print Contribution Invoice
he: הדפס קבלת תרומה

en: Print Contribution Receipts
he: הדפס קבלות תרומה

en: Print Contributions
he: הדפס תרומות

en: Print Invoice
he: הדפס קבלה

en: Print Members
he: הדפס מנויים

en: Print PDF Letter
he: הדפס מכתב PDF

en: Print PDF Letter for Contacts
he: הדפס מכתב PDF לאנשי קשר

en: Print PDF Letter.
he: הדפס מכתב PDF.

en: Print Participant List
he: הדפסת רשימת משתתפים

en: Print Report
he: הדפסת הדו"ח

en: Print and Email Options
he: אפשרויות הדפסה ואימייל

en: Print and email options
he: אפשרויות הדפסה ואימייל

en: Print or Email Contribution Invoices
he: הדפס קבלה או שלח אותה במייל

en: Print this page.
he: הדפס דף זה.

en: Prior to Previous Day
he: לפני היום הקודם

en: Prior to Previous Month
he: לפני החודש הקודם

en: Prior to Previous Quarter
he: לפני הרבעון הקודם

en: Prior to Previous Week
he: לפני השבוע הקודם

en: Prior to Previous Year
he: לפני השנה הקודמת

en: Priority
he: עדיפות

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy Options
he: אפשרויות פרטיות

en: Privacy:
he: פרטיות:

en: Private Key
he: מפתח פרטי

en: Process Receipt(s)
he: עבד קבלה(ות)

en: Processing
he: מבצע

en: Processing...
he: מעבד...

en: Processor Type
he: סוג מעבד

en: Product ID
he: מזהה מוצר

en: Product Name
he: שם מוצר

en: Product Option
he: אופצית מוצר

en: Profile
he: פרופיל

en: Profile Added
he: פרופיל הוסף

en: Profile Deleted
he: פרופיל נמחק

en: Profile Error
he: שגיאת פרופיל

en: Profile Field
he: שדה פרופיל

en: Profile Name
he: שם פרופיל

en: Profile Required
he: פרופיל נדרש

en: Profile Saved
he: פרופיל נשמר

en: Profile Settings
he: הגדרות פרופיל

en: Profile View - Permission Denied
he: תצוגת פרופיל-גישה נדחתה

en: Profile is not configured with Email address.
he: פרופיל לא מוגדר עם כתובת מייל.

en: Profiles
he: פרופילים

en: Progress Bar
he: סרגל מצב

en: Progress Bar Color
he: צבע השורת מצב

en: Promote this event with a personal campaign page
he: קדם אירוע זה באמצעות דף קמפיין אישי

en: Promoting Your Page
he: קידום הדף שלך

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Provider
he: ספק

en: Provider Details
he: פרטי ספק

en: Proximity search to a distance of %1 from %2
he: חיפוש לפי קרבה למרחק של %1 מ %2

en: Proximity searching requires you to set a valid geocoding provider
he: חיפוש לפי קרבה מצריך הגדרת ספק מיפוי וקידוד גיאוקרטוגרפי חוקי

en: Public
he: ציבורי

en: Public Event
he: אירוע ציבורי

en: Public Key
he: מפתח ציבורי

en: Public Pages
he: דפים ציבוריים

en: Public Pages and Listings
he: דפי אינטרנט ציבוריים ורשימות ציבוריות

en: QR code
he: ברקוד

en: Qty
he: כמות

en: Quantity
he: כמות

en: Quarterly
he: רבעוני

en: Questions
he: שאלות

en: Questions? Send email to
he: שאלות? שלח אימייל ל

en: Queue Name
he: שם תור

en: Queue Runner
he: ריצת התור

en: Queue item datas
he: תאריכים פריט בתור

en: Radio
he: תיבת בחירה

en: Radio buttons
he: כפתור רדיו

en: Raised %1
he: הגדיל %1

en: Raised %1 of %2
he: הגדיל %1 מתוך %2

en: Range
he: טווח

en: Re-Send Mailing
he: שלח הודעה שוב

en: Re-open
he: פתיחה מחדש

en: Reason
he: סיבה

en: Reassign Case
he: הקצאת תיק מחדש

en: Recaptcha Options
he: אפשרויות ריקפצה

en: Receipt
he: קבלה

en: Receipt From
he: התקבל/ה מ

en: Receipt From Email
he: נתקבל מאת אימייל

en: Receipt From Name
he: נתקבל מאת שם

en: Receipt From email
he: קבלה מאת מייל

en: Receipt Message
he: הודעה בקבלה

en: Receipt Sent
he: קבלה נשלחה

en: Receipt Text
he: טקסט קבלה

en: Receipt bcc
he: עותק נסתר קבלה

en: Receipt cc
he: עותק קבלה

en: Receipt sent?
he: קבלה נשלחה?

en: Receive Date
he: נתקבל בתאריך

en: Received
he: התקבל

en: Received Date
he: נתקבל בתאריך

en: Received date
he: תאריך התקבל

en: Recent Contributions
he: תרומות אחרונות

en: Recent Items
he: פריטים אחרונים

en: Recipients
he: נמענים

en: Record
he: רשומה

en: Record Activity
he: הוסף פעולה

en: Record Deleted
he: רשומה נמחקה

en: Record and update contributions
he: הוסף ועדכן תרומות

en: Record doesnot exist
he: רשומה לא קיימת

en: Record doesnot exists
he: רשומה לא קיימת

en: Record:
he: רשומה:

en: Recurring Contribution Cancel Date
he: תאריך ביטול לתרומה חוזרת

en: Recurring Contribution Created Date
he: תאריך יצירה לתרומה החוזרת

en: Recurring Contribution End Date
he: תאריך סיום לתרומה חוזרת

en: Recurring Contribution ID
he: מזהה תרומה חוזרת

en: Recurring Contribution Modified Date
he: תאריך עדכון לתרומה החוזרת

en: Recurring Contribution Start Date
he: תאריך התחלה לתרומה חוזרת

en: Recurring Contribution Started Date
he: תאריך התחלה לתרומה החוזרת

en: Recurring Contribution Status
he: סטטוס תרומה חוזרת

en: Recurring Contributions ID
he: מזהה תרומות חוזרות

en: Recurring Payments URL
he: URL לתשלומים חוזרים

en: Recurring contribution, but no database id
he: תשלום נשנה, אך ללא מספר מערכת מזהה

en: Redirect
he: הפנה מחדש

en: Redirect URL
he: הפנה URL

en: Redirect to Database
he: הפנה מחדש לבסיס נתונים

en: Refresh Dashboard Data
he: רענן נתוני לוח בקרה

en: Refresh Error
he: שגיאת ריענון

en: Refresh List of Duplicates
he: רענן רשימה של כפילויות

en: Refreshing...
he: מרענן...

en: Refund
he: החזר

en: Refund Amount
he: סכום החזר

en: Refund Date
he: תאריך החזר

en: Refund Details
he: פרטי החזר

en: Refunded
he: זוכה

en: Register
he: הרשמה

en: Register Date
he: תאריך הרשמה

en: Register Now
he: להירשם כעת

en: Register for Event
he: הירשם לאירוע

en: Register for events online
he: הרשמה מקוונת לאירועים

en: Register multiple participants?
he: הרשמת משתתפים מרובים?

en: Register your site
he: רשום את האתר שלך

en: Registered
he: רשומים

en: Registration Date
he: תאריך הרשמה

en: Registration End Date
he: תאריך סיום ההרשמה

en: Registration Link Text
he: מלל קישור ההרשמה

en: Registration Saved
he: ההרשמה נשמרה

en: Registration Start Date
he: תאריך תחילת ההרשמה

en: Registration for this event begins on %1
he: ההרשמה לאירוע זה מתחילה ב %1

en: Registration for this event ended on %1
he: ההרשמה לאירוע זה מסתיימת ב %1

en: Regular Expression?
he: ביטוי רגיל?

en: Reject
he: דחה

en: Reject Personal Campaign Page
he: דחה דפי קמפיין אישיים

en: Related Contacts
he: אנשי קשר קשורים

en: Related contact required fields are missing.
he: שדות נדרשים לאיש קשר קשור חסרים.

en: Relationship
he: קשר

en: Relationship Status
he: סטטוס קשר

en: Relationship Type
he: סוג קשר

en: Relationships
he: קשרים

en: Release
he: שחרר

en: Release Frequency
he: תדירות שיחרור

en: Release Time
he: זמן שחרור

en: Released
he: שוחרר

en: Released on
he: שוחרר ב

en: Released.
he: שוחרר.

en: Reload Page
he: טען דף מחדש

en: Reminder For
he: תזכורת עבור

en: Remove
he: הסר

en: Remove %1
he: הסר %1 ?

en: Remove Contacts from Group
he: הסרת אנשי קשר מקבוצה

en: Remove Parent?
he: מחק אב?

en: Remove Products from this Page
he: הסר מוצרים מדף זה

en: Remove Tags from Contacts
he: הסר תגית מאיש קשר

en: Remove duplicate emails?
he: מחק אימיילים כפולים?

en: Remove from Group
he: הסר מקבוצה

en: Remove from dashboard
he: הסר מלוח בקרה

en: Remove selected options
he: הסר אפשרויות נבחרות

en: Remove the page (this cannot be undone!)
he: הסר דף (פעולה לא ניתנת לביטול!)

en: Remove this row
he: הסר שורה זו

en: Removed
he: הוסר

en: Removed '%1'
he: '%1' הוסר

en: Removed At
he: הוסר ב

en: Removed Contact From Group | Removed Contacts From Group
he[0]: איש קשר הוסר מקבוצה
he[1]: אנשי קשר הוסרו מקבוצה

en: Renew
he: חדש

en: Renew Membership
he: חידוש חברות

en: Reopened
he: נפתח מחדש

en: Repeat
he: חזרתיות

en: Repeat?
he: חזור?

en: Repeats by
he: חוזר ב

en: Repeats every
he: חוזר על עצמו כל

en: Repeats on
he: חוזר ב

en: Replaced Word
he: החלף מילה

en: Replacement
he: החלפה

en: Replied
he: קיבל תגובה

en: Replies
he: תגובות

en: Reply
he: השב

en: Reply-To
he: השב ל

en: Reply-to email
he: תגובה לאימייל

en: Replyto Email
he: אימייל לתגובה

en: Report
he: דוח

en: Report Received
he: דוח התקבל

en: Report Title
he: כותרת הדו"ח

en: Reporter/Role
he: מדווח/תפקיד

en: Required
he: נדרש

en: Required Elements
he: אלמנטים נדרשים

en: Required?
he: שדה חובה?

en: Requires Approval
he: יש צורך באישור

en: Reset Date
he: תאריך איפוס

en: Reset Form
he: אפס טופס

en: Reset all selections
he: אפס את כל הבחירות

en: Responding
he: מגיב

en: Restore
he: שחזור

en: Restore Cases
he: שחזור תיקים

en: Restore CiviCRM Menu
he: שחזר תפריט CiviCRM

en: Restore Contact
he: שחזור איש קשר

en: Restore Contact(s)
he: שחזר איש\אנשי קשר

en: Restore Contacts
he: שחזר אנשי קשר

en: Restore from Trash
he: שחזר מאשפה

en: Restored
he: שוחזר

en: Resubscribe Message
he: הודעת להרשמה חוזרת

en: Resubscribe via email
he: הרשמה שוב דרך אימייל

en: Resubscribe via web page
he: הרשמה שוב דרך דף אינטרנט

en: Result
he: תוצאה

en: Result Set
he: סט תוצאות

en: Retry Date
he: תאריך ניסוי חוזר

en: Retry Failed Attempt Date
he: תאריך לביצוע נסיון חוזר בכישלון

en: Return to Single Language
he: חזור לשפה יחידה.

en: Return to home page.
he: בחזרה אל עמוד הבית.

en: Return-Path
he: כתובת-חזרה

en: Return-Path must use a valid email address format.
he: כתובת-חזרה חייבת להשתמש בפורמט של כתובת אימייל תקינה

en: Rich Text
he: טקסט עשיר

en: Rich Text Editor
he: עורך טקסט עשיר

en: Right
he: ימין

en: Right Column
he: עמודה ימנית

en: Right Margin
he: שוליים ימניים

en: Role
he: תפקיד

en: Role in Case
he: תפקיד בתיק

en: Role is a required field
he: תפקיד הוא שדה חובה

en: Row(s) Listed
he: שורה/ות מפורטת/ות

en: Rows with Errors
he: שורות עם שגיאות

en: Rule ID
he: מס׳ כלל

en: Rule ID !1 was successfully deleted.
he: כלל מס׳ !1 נמחק בהצלחה.

en: Rule Name
he: שם חוק

en: Run
he: הפעל

en: Run %1
he: הפעל %1

en: Run frequency
he: תדירות הרצה

en: Running
he: מופעל

en: SMS
he: מיסרון

en: SMS Content
he: תוכן SMS

en: SMS Date
he: תאריך SMS

en: SMS Message
he: הודעת SMS

en: SMS Name
he: שם SMS

en: SMS Provider
he: ספק SMS

en: SMS Provider API
he: API ספק SMS

en: SMS Provider API Params
he: פרמטרים ל API ספק |SMS

en: SMS Provider API URL
he: כתובת API ספק SMS

en: SMS Provider ID
he: מזהה ספר SMS

en: SMS Provider Name
he: שם ספק SMS

en: SMS Provider Password
he: סיסמא ספק SMS

en: SMS Provider Title
he: כותרת ספק SMS

en: SMS Provider Username
he: שם משתמש ספק SMS

en: SMS Provider is Active?
he: ספק SMS הוא פעיל?

en: SMS Provider is Default?
he: ספק SMS הוא ברירת מחדל?

en: SMS Status
he: סטטוס SMS

en: SMS Text:
he: SMS טקסט:

en: SMTP Configuration
he: הגדרות SMTP

en: SMTP Password
he: סיסמת SMTP

en: SMTP Port
he: פורט SMTP

en: SMTP Server
he: שרת SMTP

en: SMTP Username
he: שם משתמש SMTP

en: SQL Import
he: ייבוא SQL

en: SQL Query
he: שאילתת SQL

en: STEP 2: Please Check Your Email
he: שלב : בבקשה בדוק את תיבת האימייל שלך

en: Safe File Extension
he: נתיב תיקייה בטוחה

en: Same email address?
he: אותה כתובת מייל?

en: Save
he: שמירה

en: Save & Continue Later
he: שמירה והמשך מאוחר יותר

en: Save & Send Test Email
he: שמור ושלח דוא"ל בדיקה

en: Save Anyway
he: שמור בכל מקרה

en: Save As New Template
he: שמור כתבנית חדשה

en: Save Matching Contact
he: שמירת איש קשר תואם

en: Save Smart Group
he: שמור קבוצה חכמה

en: Save With Duplicate Household
he: שמירה עם משק בית כפול

en: Save a Copy
he: שמור עותק

en: Save and Done
he: שמירה וסיום

en: Save and New
he: שמירה ויצירת חדש

en: Save and Next
he: שמירה והמשך

en: Save and Preview
he: שמירה ותצוגה מקדימה

en: Save as a new field mapping
he: שמירה כמיפוי חדש לשדה

en: Save this field mapping
he: שמירת המיפוי של שדה זה

en: Saved
he: נשמר

en: Saved Search
he: חיפוש שמור

en: Saved Search ID
he: מזהה חיפוש שמור

en: Saving...
he: שומר....

en: Schedule Mailing
he: תזמן הודעה

en: Schedule Reminders
he: תזמון תזכורות

en: Schedule SMS
he: תזמן SMS

en: Schedule or Send
he: תזמן או שלח

en: Schedule/Send a Mass Mailing
he: תזמן / שלח דיוור מסיבי

en: Scheduled
he: מתוכנן

en: Scheduled By
he: נקבע על ידי

en: Scheduled Date
he: נקבע בתאריך

en: Scheduled Job Deleted.
he: משימה מתוזמנת נמחקה.

en: Scheduled Jobs
he: עבודות מתוזמנות

en: Scheduled Reminder
he: תזכורת מתוזמנת

en: Search
he: חיפוש

en: Search All Cases
he: חיפוש בין כל התיקים

en: Search All or by Date Range
he: חיפוש הכל או לפי טווח תאריכים

en: Search Batches
he: חיפוש אצוות (batches)

en: Search Builder
he: בונה חיפוש

en: Search Campaign Pages
he: חפש בדפי קמפיין

en: Search Contribution
he: חפש תרומה

en: Search Fields
he: חפש שדות

en: Search Filters
he: מסנני חיפוש

en: Search Mailings
he: חפש באימיילים

en: Search Profile
he: חפש פרופיל

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search Survey
he: חפש סקר

en: Search Surveys
he: חפש סקרים

en: Search Title
he: כותרת החיפוש

en: Search by Range?
he: חפש בטווח?

en: Search in Trash
he: חפש בפח

en: Search:
he: חיפוש:

en: Searchable
he: ניתן לחיפוש

en: Searchable?
he: ניתן לחיפוש

en: Searching...
he: מחפש....

en: Second
he: שני

en: Security Code
he: קוד אבטחה

en: Security Warning
he: הזהרת אבטחה

en: See log entries for this Scheduled Job
he: הצג כניסות יומן רישום לעבודה מתוזמנת זו

en: Select
he: בחירה

en: Select Case for Merge
he: נא לבחור תיק למיזוג

en: Select Country
he: בחירה בארץ

en: Select Date
he: בחירת תאריך

en: Select Fields to Export
he: בחר שדות לייצוא

en: Select File
he: בחר קובץ

en: Select Format
he: בחר פורמט

en: Select Group
he: בחירת קבוצה

en: Select Location
he: בחר מיקום

en: Select Mailer
he: בחר/י Mailer

en: Select Profile
he: נא לבחור בפרופיל

en: Select State/Province
he: בחירה במדינה/מחוז

en: Select Tables
he: בחירת טבלאות

en: Select Tag(s)
he: בחר תגי(ו)ת

en: Select Tags
he: נא לבחור בתגיות

en: Select Template
he: בחר תבנית

en: Select a tag
he: בחר תגית

en: Select an existing organization
he: בחר ארגון קיים

en: Select an existing related Organization OR enter a new one
he: בחר ארגון קשור שקיים כבר או הזן אחד חדש.

en: Select at least one option from Contribution(s).
he: בחר לפחות אפשרות אחת מאפשרויות התרומה\ות.

en: Select at least one option from Membership Type(s).
he: בחר לפחות אפשרות אחת מאפשוריות המינוי.

en: Select at least one option from Price Levels.
he: נא לבחור לפחות אפשרות אחת מרמות המחירים.

en: Select field
he: בחר שדה

en: Select fields for export
he: בחר שדות לייצוא

en: Select more fields
he: בחר עוד שדות

en: Select someone else ...
he: בחר מישהו אחר...

en: Select the "FROM" Email Address for this mailing from the dropdown list. Available email addresses are configurable by users with Administer CiviCRM permission. EXAMPLE: "Client Services" &lt;clientservices@example.org&gt;
he: בחר את ה "מאת" כתובת מייל מהרשימה הנפתחת. כתובותת מייל ברשימה זו ניתנות להגדרה במשתמשים בעלי הרשאות ניהול לcivicrm לדוגמא שירות לקוחות: &lt;clientservices@example.org&gt;

en: Select the Product
he: בחר מוצר

en: Selectable?
he: ניתן לבחירה?

en: Selected %1 type has been deleted.
he: סוג '%1' נבחר נמחק.

en: Selected %1 type has not been deleted.
he: הסוג %1 הנבחר לא נמחק

en: Selected ACL has been deleted.
he: רשומת ACL נמחקה

en: Selected Comment has been deleted successfully.
he: הערה שנבחרה נמחקה בהצלחה.

en: Selected Contacts
he: אנשי קשר נבחרים

en: Selected Entity Role has been deleted.
he: תפקיד היישות הנבחר נמחק.

en: Selected Label Format has been deleted.
he: מבנה התווית שנבחר נמחק.

en: Selected Location type has been deleted.
he: סוג המיקום הנבחר נמחק.

en: Selected Option
he: אפשרות שנבחרה

en: Selected PDF Page Format has been deleted.
he: מבנה עמוד ה-PDF שנבחר נמחק.

en: Selected Premium Product type has been deleted.
he: סוג מוצרי פרימיום שנבחר נמחק.

en: Selected Relationship type has been deleted.
he: סוג הקשר הנבחר, נמחק.

en: Selected contact type can not be deleted. Make sure contact type doesn't have any associated custom data or group.
he: סוג אנשי הקשר שנבחר לא יכול להימחק. אנא ודאו שהסוג שבחרתם אינו מקושר למבנה מידע מותאם או לקבוצה.

en: Selected contact type has been deleted.
he: סוג איש הקשר שנבחר נמחק.

en: Selected message template has been deleted.
he: תבנית הודעה שנבחרה נמחקה.

en: Selected option group has been deleted.
he: קבוצת אפשרויות נבחרת נמחקה.

en: Selected participant status has <strong>NOT</strong> been deleted; there are still participants with this status.
he: מצב (סטטוס) המשתתפים שנבחרו  <strong>לא</strong> נמחק; יש עדיין משתתפים עם הסטטוס הזה.

en: Selected participant status has been deleted.
he: מצב משתתף נבחר נמחק.

en: Selected relationship has been deleted successfully.
he: קשר נבחר נמחק בהצלחה

en: Send Email
he: שלח אימייל

en: Send Email to Contacts
he: שליחת דוא״ל לאנשי קשר

en: Send Immediately
he: שלח מיידית

en: Send Initial Reminder
he: שלח תזכורת ראשונית

en: Send Receipt
he: שלח קבלה

en: Send Receipt?
he: שלח קבלה?

en: Send Reply SMS To Contacts
he: שלח SMS תשובה לאיש קשר

en: Send SMS
he: שליחת SMS

en: Send SMS to Contacts
he: שלח SMS לאנשי קשר

en: Send Your Message
he: שלח את ההודעה שלך

en: Send a Copy
he: שליחת עותק

en: Send a Test Mailing
he: שלח הודעת בדיקה

en: Send additional reminders
he: שליחת תזכורות נוספות

en: Send an Email
he: שליחת דוא״ל

en: Send an SMS
he: שלח הודעת SMS

en: Send as
he: שלח בתור

en: Send cancellation request to %1 ?
he: שלח בקשת ביטול ל %1 ?

en: Send email Receipt
he: שלח קבלה במייל

en: Send email Receipt?
he: שלח קבלה באימייל?

en: Send email or SMS
he: שלח אימייל או SMS

en: Send email to %1
he: שלח אימייל ל %1

en: Send email to family, friends and colleagues with a personal message about this campaign.
he: שלח אימייל למשפחה, חברים, וקולגות עם הודעה אישית אודות הקמפיין הזה.

en: Send emails inviting your friends to support your campaign!
he: שלח אימיילים לחברים להזמין אותם לתמוך בקמפיין שלך!

en: Send payment reminder
he: שלח תזכורת תשלום

en: Send to This Address
he: שלח לכתובת

en: Send to This Group
he: שלח לקבוצה

en: Send up to
he: נשלח עד ל

en: Sendmail
he: שלח-דוא"ל

en: Sendmail Path
he: נתיב sendmail

en: Sent
he: נשלח

en: Sent By
he: נשלח על ידי

en: Sent Email Message
he: שלח הודעת אימייל

en: Sent SMS Message
he: שלח הודעת SMS

en: Sent all scheduled reminders successfully
he: כל התזכורות המתוזמנות נשלחו בהצלחה

en: Separator?
he: מפריד?

en: Separators
he: מפרידים

en: Server
he: שרת

en: Set
he: הגדר

en: Set Name
he: שם רשומת שדות מותאמים

en: Set Privacy Options
he: הגדר אפשרויות פרטיות

en: Set Title
he: הגדר כותרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings - Addresses
he: הגדרות - כתובות

en: Settings - CiviMail
he: הגדרות - CiviMail

en: Settings - Date
he: הגדרות - תאריך

en: Settings - Date Preferences
he: הגדרות-העדפות תאריך

en: Settings - Enable Components
he: הגדרות - אפשר מרכיבים

en: Settings - Localization
he: הגדרות - לוקליזציה

en: Settings - Payment Processor
he: הגדרות - עיבוד תשלומים

en: Settings - SMS Provider
he: הגדרות - ספק SMS

en: Settings - Scheduled Jobs
he: הגדרות-עבודות מתוזמנות

en: Settings - Search Preferences
he: הגדרות-העדפות חיפוש

en: Settings - Upload Directories
he: הגדרות תיקיית העלאות

en: Settings Saved
he: הגדרות נשמרו

en: Setup a Personal Campaign Page - Step 2
he: הגדר דף קמפיין אישי - שלב 2

en: Sex
he: מין

en: Share With
he: משותף עם

en: Shared Addesses Owner
he: בעלי כתובת משותפת

en: Sheet Size
he: גודל הגליון

en: Sheet Size (w x h)
he: גודל הגליון (רוחב X גובה)

en: Should the new template always use the selected Page Format?
he: התבנית החדשה תמיד תשתמש בפורמט הדף הנבחר?

en: Show Current and Upcoming Events
he: הצגת אירועים נוכחיים ועתידיים

en: Show my support in the public honor roll
he: תראה את התמיכה שלי ברשימת המכובדת הציבורית

en: Showing only Contacts starting with: '%1'
he: מראה רק פרטים שמתחילים ב '%1'

en: Sign up Button
he: כפתור הרשמה

en: Signature
he: חתימה

en: Signature (HTML)
he: חתימה (HTML)

en: Signature (Text)
he: חתימה (טקסט)

en: Signature Label
he: תגית חתימה

en: Single-line input field (text or numeric)
he: שדה שורת טקסט יחידה (טקסט ומספרים)

en: Site URL
he: כתובת האתר (URL)

en: Skip
he: דילוג

en: Smart
he: חכם

en: Smart Group
he: קבוצה חכמה

en: Smart Groups
he: קבוצות חכמות

en: Social Sharing
he: שיתוף חברתי

en: Some Fields Excluded
he: חלק מהשדות הושמטו

en: Some of the profile fields cannot be configured for this page.
he: חלק מהשדות של הפרופיל לא יכולים להיות מוגדרים מעמוד זה.

en: Some of the selected activities are not editable.
he: חלק מהפעולות הנבחרות אינן ניתנות לעריכה.

en: Someone has just donated to your personal campaign page
he: מישהו תרם לקמפיין שלך ממש עכשיו

en: Sorry
he: מצטערים

en: Sorry an Error Occured
he: מצטערים שגיאה התרחשה

en: Sorry but we are not able to provide this at the moment.
he: מצטערים אבל אין באפשרותינו לספק זאת כרגע.

en: Sorry, currently only %1 seats are available for this option.
he: סליחה. כעת ישנם רק %1 מקומות פנויים עבור אפשרות זו.

en: Sorry, currently only a single seat is available for this option.
he: סליחה. כעת ישנו רק מקום אחד פנוי עבור האפשרות הזו.

en: Sorry, this option is currently sold out.
he: מצטערים אבל הבחירה שלך אזלה מהמלאי כרגע.

en: Sort Name
he: שם למטרות מיון

en: Source
he: מקור

en: Source Code
he: קוד מקור

en: Source Contact
he: יוצר הפעולה

en: Source Contact ID
he: מזהה מקור איש קשר

en: Source Record
he: רשומה מקורית

en: Source Type
he: סוג מקורי

en: Source of Contact Data
he: מקור המידע על הפרט

en: Space between labels.
he: רווח בין תוויות.

en: Speaker
he: דובר

en: Specify SQL Query
he: מקד שאילתת SQL

en: Standalone
he: עומד לבד

en: Start
he: התחלה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start Date One
he: תאריך התחלה אחד

en: Start Date Two
he: תאריך התחילה שתיים

en: Start Date and Time are required fields
he: תאריך ושעת ההתחלה הם שדות נדרשים

en: Start Event
he: אירוע התחלה

en: Start scrolling
he: התחל גלילה

en: Start typing a name...
he: התחל להקליד שם...

en: Starts
he: מתחיל

en: State
he: פרובינציה / איזור

en: State/Prov
he: מחוז/פרובינציה

en: State/Province
he: מדינה/מחוז

en: Static
he: סטטי

en: Status
he: מצב

en: Status Class
he: סטטוס מחלקה

en: Status Updated
he: סטטוס עודכן

en: Status class is a required field
he: מצב המחלקה (Class) הוא שדה חובה

en: Stop
he: עצור

en: Stop scrolling
he: הפסק גלילה

en: Street
he: רחוב

en: Street Address
he: כתובת

en: Street Name
he: שם רחוב

en: Street Number
he: מספר בית

en: Street Number is even
he: מספר רחוב הוא זוגי

en: Street Number is odd
he: מספר רחוב הוא לא זוגי

en: Street Type
he: סוג רחוב

en: Student
he: סטודנט

en: Style
he: סגנון

en: Subject
he: נושא

en: Subject Label
he: תגית נושא

en: Subject Only
he: הנושא בלבד

en: Subject for email message.
he: נושא להודעת אימייל

en: Subject:
he: נושא:

en: Submit Mailing
he: הגש הודעה

en: Submit Time
he: הגדר זמן

en: Subscribe
he: הירשם

en: Success
he: הצלחה

en: Successful
he: בהצלחה

en: Successfully Copied
he: הועתק בהצלחה

en: Suffix
he: סיומת

en: Suggested Message
he: הצעת מסר

en: Suggestions:
he: הצעות:

en: Summary
he: סיכום

en: Summary of All Cases
he: תקציר כל התיקים

en: Supervised
he: עם פיקוח

en: Supporter
he: תומך

en: Supporter profile is a required field.
he: פרופיל תומך זה שדה נדרש.

en: Survey
he: סקר

en: Survey - %1
he: סקר - %1

en: Survey / Petition
he: סקר \ עצומה

en: Survey Created By
he: סקר נוצר על ידי

en: Survey Dashboard
he: לוח בקרה סקר

en: Survey Is Active
he: סקר פעיל

en: Survey Modified
he: סקר נערך

en: Survey Modified On
he: סקר נערך ב

en: Survey Report
he: דוח סקר

en: Survey Responses
he: תגובות סקר

en: Survey Result
he: תוצאות סקר

en: Survey Title
he: כותרת סקר

en: Survey(s)
he: סקר(ים)

en: Surveys
he: תוצאות

en: System Settings
he: הגדרות מערכת

en: Tab
he: לשונית

en: Table Layout
he: פריסת טבלה

en: Table Name
he: שם טבלה

en: Tag
he: שיוך לתגית

en: Tag %1 %2
he: תגית %1 %2

en: Tag '%1' already exists.
he: תגית %1 כבר קיימת.

en: Tag Name
he: שם תגית

en: Tag(s)
he: תגית/יות

en: Tagged
he: מתוייג

en: Tagged %1
he: מתוייג %1

en: Tags
he: תגיות

en: Tags (Categories)
he: תגיות (קטגוריות)

en: Target Contact
he: פרט המטרה

en: Task
he: משימה

en: Tell Friends
he: ספר לחברים

en: Tell a Friend
he: שלח לחבר

en: Tell a Friend enabled?
he: ספר לחבר מאופשר?

en: Tell people why this campaign is important to you.
he: ספר לאנשים מדוע הקמפיין הזה חשוב לך.

en: Tell-a-Friend
he: ספר לחבר

en: Tell-a-Friend Limit
he: הגבלת ספר לחבר

en: Tellfriend Limit
he: הגבלת ספר לחבר

en: Template Title
he: כותרת תבנית

en: Temporary Files
he: קבצים זמניים

en: Terms:
he: תנאים:

en: Test
he: בדיקה

en: Test API URL
he: כתובות ה-URL לממשק נתונים (API) לבדיקה

en: Test Button URL
he: כתובת URL לבדיקת כפתור

en: Test Message
he: הודעת בדיקה

en: Test Recurring Payments URL
he: כתובת URL לבדיקת תשלומים חוזרים

en: Test Site URL
he: כתובת ה-URL לאתר הבדיקה

en: Test different "From" lines
he: בדוק שורות "מאת" שונות

en: Test different "Subject" lines
he: בדוק שורות "נושא" שונות

en: Test entirely different emails
he: בדוק הודעות שונות בתכלית

en: Test message sent
he: הודעת טקסט נשלחה

en: Test not sent.
he: בדיקה לא נשלחה.

en: Test-drive
he: נסיעת מבחן

en: Testing
he: בדיקה

en: Text
he: טקסט

en: Text Message
he: מסר טקסט

en: Text Version
he: גירסת טקסט

en: Text Version:
he: גירסת טקסט:

en: Text formatted message.
he: פורמט טקסט להודעה

en: Text to display
he: מלל להציג

en: TextArea
he: איזור טקסט (הערה)

en: Thank You Date
he: תאריך תודה רבה

en: Thank You for Registering
he: תודה על ההרשמה

en: Thank you for your contribution/s
he: תודה רבה על תרומתך

en: Thank you for your support.
he: תודה על תמיכתך.

en: Thank you.
he: תודה רבה.

en: Thank-you Date
he: תאריך תודה רבה

en: Thank-you Footer
he: תודה רבה בסוף הדף

en: Thank-you Letter Options
he: אפשרויות מכתב תודה רבה

en: Thank-you Letter for Contributions (PDF)
he: מכתב תודה רבה לתורם (PDF(

en: Thank-you Message
he: הודעת תודה רבה

en: Thank-you Page Footer
he: הודעה בתחתית העמוד תודה רבה

en: Thank-you Page Title
he: כותרת עמוד התודה

en: Thank-you Sent
he: תודה רבה נשלח

en: Thank-you Text
he: טקסט התודה

en: Thank-you Title
he: כותרת תודה רבה

en: Thank-you sent?
he: הודעת תודה נשלחה?

en: ThankYou Text
he: מלל תודה

en: ThankYou Title
he: כותרת עמוד התודה

en: Thanks
he: ,usv

en: Thanks and Receipt
he: תודה וקבלה

en: Thanks for Spreading the Word
he: תודה על הפצת המידע על המטרה

en: Thanks for creating a personal campaign page in support of %1.
he: תודה על שיצרת דך קמפיין אישי לתמיכה ב %1 .

en: Thankyou Text
he: טקסט תודה רבה

en: Thankyou Title
he: כותרת תודה רבה

en: The %1 '%2' has been saved.
he: ה־%1 וה־%2 נשמרו.

en: The <a href="%1">default mailbox</a> has not been configured. You will find <a href="%2">more info in our online user and administrator guide.</a>
he: <a href="%1">התיבת דואר ברירת מחדל</a> טרם הוגדרה. אתה תמצא יותר אינפורמציה  <a href="%2">במדריך למשתמש ולמנהל.</a>

en: The <a href="%1">default mailbox</a> has not been configured. You will find <a href="%2">more info in the online user and administrator guide</a>
he: <a href="%1">התיבת דואר ברירת מחדל</a> טרם הוגדרה. אתה תמצא יותר אינפורמציה  <a href="%2">במדריך למשתמש ולמנהל.</a>

en: The Campaign Page '%1' has been deleted.
he: הדף קמפיין '%1' נמחק.

en: The Campaign Page '%1' has been disabled.
he: הדף קמפיין '%1' בוטל הפעלה.

en: The Campaign Page '%1' has been enabled.
he: הדף קמפיין '%1' הופעל.

en: The CiviCRM public extensions directory at %1 could not be contacted - please check your webserver can make external HTTP requests or contact CiviCRM team on <a href="http://forum.civicrm.org/">CiviCRM forum</a>.<br />
he: לא ניתן היה ליצור קשר עם ספריית ההרחבות הציבוריות של CiviCRM ב-%1 - אנא ודאו ששרת ה-web שלכם מסוגל לייצר בקשות HTTP או צרו קשר עם צוות CiviCRM ב<a href="http://forum.civicrm.org/"> פורום CiviCRM </a>.<br />

en: The Contact Sub Type does not match the Contact type for this record
he: תת הסוג של איש הקשר לא תואם את הסוג של הרשומה

en: The Contact Type '%1' has been saved.
he: סוג איש הקשר %1 נשמר

en: The Group '%1' has been deleted.
he: הקבוצה '%1 נמחקה

en: The Location Type should be set if there is  %1 information.
he: מידע מיקום צריך להיות מוגדר אם יש מידע %1.

en: The Message Template '%1' has been saved.
he: תבנית המסר '%1' נשמרה.

en: The Option Group '%1' has been saved.
he: קבוצת אפשרויות '%1' נשמרה.

en: The Participant Status has been updated.
he: מצב המשתמש עודכן.

en: The Relationship Type has been saved.
he: סוג הקשר הנבחר, נשמר.

en: The Sub-type for the Contact
he: תת-הסוג של איש הקשר

en: The attached file has been deleted.
he: הקובץ המצורף נמחק

en: The automatic renewal of your %1 membership has been cancelled as requested. This does not affect the status of your membership - you will receive a separate notification when your membership is up for renewal.
he: החידוש האוטומטי של חברות ה-%1 שלך בוטלה כפי שביקשת. זה לא ישפיע על מצב החברות שלך - תקבל/י הודעה נפרדת כאשר החברות שלך תהיה מוכנה לחידוש.

en: The changes have not been saved.
he: השינויים לא נשמרו.

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
he: אי אפשר למחוק את רשומת איש הקשר שקשורה לחשבון המשתמש שמחובר כעת - '%1'.

en: The current status of your page is
he: הסטטוס הנוכחי של הדף שלך הוא

en: The custom field '%1' has been deleted.
he: שדה מותאם אישית %1 נמחק בהצלחה.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
he: עמודות הנתונים בקובץ יבוא זה מתגלות כשונות מהמיפוי השמור. נא לאמת שבחרת את המיפוי השמור הנכון לפני שנמשיך.

en: The date this payment was received.
he: תאריך שתשלום זה התקבל.

en: The donor's information is listed below.  You can choose to contact them and convey your thanks if you wish.
he: פרטי התורם רשומים להלן. אתה יכול לבחור אם ליצור איתם קשר ולהביע את תודתך.

en: The donor's name has been added to your honor roll unless they asked not to be included.
he: פרטי התורם הוספו לרשימת הכבוד שלך אלא אם כן הם ביקשו שלא להיכלל שם.

en: The email address must be unique for each participant.
he: כתובת המייל צריכה להיות ייחודית לכל משתתף.

en: The existing option choices for %1 group are listed below. You can add, edit or delete them from this screen.
he: אפשרויות הבחירה הקיימות עבור הקבוצה %1 מפורטים להלן. ניתן להוסיף, לערוך או למחוק אותם מהמסך.

en: The extensions URL is not properly set. Please go to the <a href="%1">URL setting page</a> and correct it.<br/>
he: כתובות ה-URL להרחבות לא הוגדרה כראוי. אנא גשו אל <a href="%1">עמוד הגדרות כתובות ה-URL</a> ותקנו זאת. <br/>

en: The extensions directory is not properly set. Please go to the <a href="%1">path setting page</a> and correct it.<br/>
he: תיקיית ההרחבות לא הוגדרה כראוי. אנא גשו אל  <a href="%1">עמוד הגדרות הנתיבים</a> ותקנו זאת. <br/>

en: The first name and last name must be unique for each participant.
he: השם הפרטי ושם המשפחה צריכים להיות יחודיים עבור כל משתתף.

en: The following errors were detected in %1 message:
he: השגיאות הבאות זוהו בהודעה %1 :

en: The format of this email address is not valid.
he: הכתובת מייל בפורמט לא תקין

en: The location type '%1' has been saved.
he: סוג המיקום '%1' נשמר.

en: The mail library returned the following error message:
he: ספריית המייל החזירה את השגיאה הבאה:

en: The main contact record does not exist
he: הפרט העיקרי איננו קיים במערכת

en: The new Participant Status has been saved.
he: מצב המשתתתף החדש נשמר.

en: The other contact record does not exist
he: הפרט הנוסף איננו קיים במערכת

en: The page you requested is currently unavailable.
he: הדף שביקשת אינו זמין כרגע.

en: The participant %1 is already registered for %2 (%3).
he: המשתתף %1 כבר רשום עבור %2 (%3).

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable.
he: הדף קמפיין אישי שביקשת לא זמין כרגע.

en: The personal campaign page you requested is currently unavailable. However you can still support the campaign by making a contribution here.
he: הדף קמפיין אישי שביקשת אינו זמין כרגע. אבל אתה עדיין יכול בכל מקרה לתמוך בקמפיין על ידי תרומה כאן.

en: The premium you have selected requires a minimum contribution of %1
he: הבחירת פרימיום שביצעת דורשת סכום תרומה מינימלי של %1

en: The query contains the forbidden %1 command.
he: השאילתה מכילה את הפקודה הלא מורשית %1 .

en: The rule '%1' has been saved.
he: הקביעה %1 נשמרה.

en: The selected %1 option has <strong>not been deleted</strong> because it is currently in use. Please update these contacts to use a different format before deleting this option. %2
he: האפשרות %1 שנבחרה <strong> לא נמחקה </strong>  מפני שהיא כרגע בשימוש. אנא עדכנו את אנשי הקשר הרלוונטים והשתמשו במבנה אחר לפני מחיקת אפשרות זו. %2

en: The selected case has been restored.<br />
he: התיק הנבחר שוחזר.<br />

en: The system administrator has disabled this feature.
he: מנהלי המערכת ביטלו אפשרות ו.

en: The system did not record payment details for this payment and so could not process the transaction. Please report this error to the site administrator.
he: המערכת לא תיעדה פרטי תשלום עבור תשלום זה ולכן לא יכלה לעבד את ההעברות. אנא דווחו על שגיאה זו למנהל/ת האתר.

en: The text for the contribute or register button.
he: הטקסט לכפתור תרומה או הרשמה.

en: The text that will display in the field with the link.
he: הטקסט שיוצג בשדה עם הקישור.

en: The update greeting job can be very resource intensive and is typically not necessary to run on a regular basis. If you do choose to enable the job, we recommend you do not run it with the force=1 option, which would rebuild greetings on all records. Leaving that option absent, or setting it to force=0, will only rebuild greetings for contacts that do not currently have a value stored. %1
he: פעולת העדכון של ברכה יכולה לצרוך משאבים רבים ולרוב אינה נחוצה על בסיס קבוע. אם תבחרו לאפשר את הפעולה, אנו ממליצים לך לא להריץ את זה עם האפשרות של כח=1 (Force=1), אשר תוסיף ברכות לכל הרשומות. אם תשאירו אפשרות זו ריקה, או תכוונו אותה לערך 0, יווצרו ברכות רק לאנשי קשר שכרגע מאוכסן ערך עבורם. %1

en: The updates have been saved.
he: העדכונים נשמרו.

en: There are currently no Personal Campaign Pages.
he: אין כרגע כלל דפי קמפיין אישיים

en: There are currently no extensions on the CiviCRM public extension directory which are compatible with version %2 (<a href="%1">requested extensions from here</a>). If you want to install an extension which is not marked as compatible, you may be able to <a href="%3">download and install extensions manually</a> (depending on access to your web server).<br />
he: אין כרגע בתיקיית ההרחבות הציבוריות של CiviCRM הרחבות התואמות לגרסה %2 (<a href="%1" בקשת ההרחבות היתה לכתובת זו </a>). אם תרצו להתקין הרחבה שאינה מסומנת כתואמת, תוכלו <a href="%3"> להוריד ולהתקין את ההרחבות באופן ידני </a> (דורש גישה לשרת ה-web שלכם).<br/>

en: There are no Payment Processors entered.
he: אין כרגע שום מעבדי תשלומים שהוכנסו.

en: There are no Personal Campaign Pages which match your search criteria.
he: אין דפי קמפיין אישיים אשר תואמים את קריטריון החיפוש שלך.

en: There are no jobs configured.
he: אין שום עבודות מוגדרות.

en: There is already an user associated with this email address. Please enter different email address.
he: יש כבר משתמש שמקושר לכתובת אימייל זו. בבקשה הזן כתובת אימייל אחרת.

en: There is no charge for this event.
he: אין צורך לשלם עבור אירוע זה.

en: There was an error creating a contribution record for your event. Please report this error to the webmaster. Details: %1
he: הייתה שגיאה ביצירת תרומה לאירוע שלך. נודה על העברת הפרטים אל מנהל האתר. פרטים: %1

en: There was an error in your request
he: התרחשה שגיאה בבקשה שלך

en: These records have been filled in with the imported data.
he: הנתונים האלו התווספו עם נתונים שיובאו

en: These records have been updated with the imported data.
he: הנתונים האלו עודכנו עם נתונים שיובאו

en: These records have not been imported.
he: פרטים אלו לא יובאו.

en: They can not be Exported
he: אי אפשר לייצא אותם

en: They have been added to %1.
he: הם נוספו ל %1 .

en: Third
he: שלישי

en: This Invoice ID already exists in the database.
he: המזהה קבלה כבר קיים בבסיס נתונים.

en: This Label already exists in the database for the selected contact type.
he: שם תג קיים במסד הנתונים לסוג איש הקשר שנבחר. נא לבחור ערך שונה.

en: This Label already exists in the database for this option group. Please select a different Value.
he: שם תג קיים במסד הנתונים לאפשרות קבוצה הזו. נא לבחור ערך שונה.

en: This Month
he: חודש זה

en: This Quarter
he: רבעון זה

en: This Week
he: שבוע זה

en: This Year
he: שנה זו

en: This campaign is active from
he: הקמפיין הזה פעיל מ

en: This contact type name already exists in database. Contact type names must be unique.
he: שם זה עבור סוג איש קשר כבר קיים במסד הנתונים, שמות סוג איש קשר חייבים להיות יחודיים.

en: This contribution is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
he: תרומה זו נעשתה תודות למאמציו של של  <strong>%1</strong> , אשר תמך בקמפיין שלנו.

en: This event is currently full.
he: האירוע מלא בעת זו.

en: This event is currently full. However you can register now and get added to a waiting list. You will be notified if spaces become available.
he: האירוע כרגע מלא. למרות זאת ניתן להירשם כעת ולהתווסף לרשימת ההמתנה. הודעה תישלח במידה וייתפנו מקומות.

en: This event is full.
he: לא נותר מקום באירוע

en: This event registration is being made thanks to the efforts of <strong>%1</strong>, who supports our campaign.
he: ההרשמה לאירוע זה נעשתה תודות למאמציו של  <strong>%1</strong> , אשר תמך בקמפיין שלנו.

en: This function is not implemented
he: הפונקציה לא מיושמת

en: This is a required field
he: זה שדה חובה

en: This is the your site name for a multisite install.
he: זהו השם של האתר שלך בשביל התקנה מרובת אתרים.

en: This is your receipt of payment made for the following event registration.
he: זהו אישור לתשלום שבוצע לצורך ההרשמה לאירוע הבא.

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
he: משמעות הדבר הוא שנתונים רבים עלולים ללכת לאיבוד ושלא ניתן לבטל את הפעולה.

en: This page is not related to the Personal Campaign Page you have just visited. However you can still make a contribution here.
he: דף זה לא משויך לדף קמפיין אישי שרק ביקרת. בכל מקרה אתה עדיין יכול לתת את תרומתך פה.

en: This profile is currently used for %1.
he: הפרופיל כרגע בשימוש בשביל %1 .

en: This record was modified by another user!
he: רשומה זו נערכה על ידי משתמש אחר!

en: This username is currently available.
he: שם משתמש זה פנוי כרגע.

en: This username is taken.
he: שם משתמש זה תפוס.

en: Thousands Separator
he: מפריד אלפים

en: Thumbnail
he: תמונה מוקטנת

en: Thumbnail URL
he: כתובת URL תמונה מוקטנת

en: Thumbnail URL is Required
he: כתובת URL לתמונה מוקטנת זה נדרש

en: Time
he: שעה

en: Time Format
he: מבנה שעון

en: Time Only
he: זמן בלבד

en: Time Stamp
he: חותמת זמן

en: Time is required for this format.
he: זמן נדרש לפורמט זה.

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Tip
he: טיפ

en: Title
he: כותרת/שם

en: Title Text Color
he: צבע טקסט הנושא

en: Title and Settings
he: נושא והגדרות

en: Title is a required field.
he: נושא הוא שדה נדרש.

en: To
he: אל

en: To End of Current Month
he: סוף החודש הזה

en: To End of Current Quarter
he: סוף הרבעון הזה

en: To End of Current Week
he: סוף השבוע הזה

en: To End of Current Year
he: סוף השנה הזאת

en: To End of Previous Day
he: לסוף של יום שעבר

en: To End of Previous Month
he: לסוף של חודש שעבר

en: To End of Previous Quarter
he: לסוף של רבעון שעבר

en: To End of Previous Week
he: לסוף של שבוע שעבר

en: To End of Previous Year
he: לסוף של שנה שעברה

en: To add reports to your dashboard:
he: להוספת דוחות ללוח בקרה שלך:

en: To the user
he: למשתמש

en: To:
he: ל:

en: Today
he: היום

en: Tomorrow
he: מחר

en: Too many matching results
he: יותר מידיי תוצאות תואמות

en: Top Margin
he: שוליים עליונים

en: Top Padding
he: מרווח (padding) מלמעלה

en: Total
he: סך

en: Total Amount
he: סכום כולל

en: Total Cancelled Amount
he: סך הכל סכום מבוטל

en: Total Contacts
he: סך הכל אנשי קשר

en: Total Paid
he: סך הכל שולם

en: Total Payment
he: סך הכל לתשלום

en: Total Pledged
he: סך הכל מופקד

en: Total Recipients:
he: סך הכל מקבלים:

en: Total Selected Activities: %1
he: מספר פעולות שנבחרו: %1

en: Total Tax
he: סך הכל מיסים

en: Total Unique Clicks
he: סך כל הקלקות יעודיות

en: Total amount entered
he: סכום טוטאלי הוזן

en: Total amount you would like to raise for this campaign.
he: סך כל הסכום שתרצה לגיס בקמפיין.

en: Track Mailing?
he: עקוב אחרי הודעות?

en: Track Opens?
he: עקוב אחרי פתיחות?

en: Track Replies?
he: עקוב אחרי תגובות?

en: Track replies using VERP in Reply-To header
he: עקוב אחרי תגובות על ידי שימוש בVERP בכותרת של השב ל

en: Trackable Opens
he: פתיחות ניתנות למעקב

en: Trackable Replies
he: תגובות שניתנות למעקב

en: Trackable URLs
he: הקלקות על קישורי URL שניתנים למעקב

en: Tracked Opens
he: פתיחות שנעקבו

en: Tracking
he: מעקב

en: Transaction #
he: מס׳ העסקה

en: Transaction Date
he: תאריך העסקה

en: Transgender
he: טרנסג'נדר

en: Type
he: סוג

en: Type of Data
he: סוג המידע

en: URL
he: כתובת אינטרנט

en: URL for this Page
he: כתובת URL לדף זה

en: URL to Logo Image
he: כתובת אינטרנט לתמונת הלוגו

en: USPS Code
he: קוד USPS

en: Unable to Delete
he: לא ניתן למחוק

en: Unable to download extension from %1. Error Message: %2
he: לא ניתן להוריד תוסף מ %1 . שגיאת הורדה %2

en: Unable to extract the extension to %1.
he: לא ניתן לפרוס את ההרחבה ב-%1.

en: Unable to extract the extension.
he: לא ניתן לפרוס את ההרחבה.

en: Unable to extract the extension: %1 cannot be cleared
he: לא ניתן לפרוס את ההרחבה: לא ניתן לנקות את %1

en: Unable to extract the extension: bad directory structure
he: לא ניתן לפרוס את ההרחבה: מבנה תיקייה (diretory) שגוי.

en: Unable to write file
he: לא ניתן לרשום קובץ

en: Unhold Email
he: אימייל בהמתנה

en: Unhold Emails
he: אימיילים בהשהייה

en: Uninstall
he: הסרת התקנה

en: Uninstall "%1"?
he: הסר התקנה %1 ?

en: Uninstall Error
he: שגיאת הסרת התקנה

en: Uninstall Extension
he: הסרת התקנת הרחבה

en: Unique Clicks
he: הקלקות יעודיות

en: Unique ID (OpenID)
he: מזהה ייחודי

en: Unit Price
he: מחיר יחידה

en: Unit of Measure
he: יחידת מידה

en: Units
he: יחידות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown bounce type: Could not parse bounce email
he: קפיצה מסוג לא ידוע: לא ניתן לעבד אימייל קפיצה

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unlocked
he: לא נעול

en: Unpaid
he: לא שולם

en: Unreachable
he: לא ניתן להשגה

en: Unrecognized payment hook (%1) in %2::%3
he: סוגיית תשלום לא מוכרת (%1) ב- %2::%3

en: Unsaved Changes
he: שינויים שלא נשמרו

en: Unsubscribe
he: הסר הרשמה

en: Unsubscribe Message
he: הודעת הסרה מהרשמה

en: Unsubscribe Requests
he: בקשות לביטול הרשמה

en: Unsubscribe via email
he: הסרת הרשמה דרך אימייל

en: Unsubscribe via web page
he: הסרת הרשמה דרך דף אינטרנט

en: Unsupervised
he: ללא פיקוח

en: Unsupported Field Type
he: סוג שדה לא נתמך

en: Unsupported Locale
he: מיקום לא נתמך

en: Unsupported action
he: פעולה לא נתמכת

en: Upcoming 12 Months
he: 12 חודש הקרובים

en: Upcoming 7 days
he: 7 ימים הקרובים

en: Upcoming Events
he: אירועים עתידיים

en: Upcoming Month
he: חודש הקרוב

en: Update
he: עדכון

en: Update Activities
he: עדכן פעולות

en: Update Activity
he: עדכן פעולה

en: Update Available
he: עדכון זמין

en: Update Campaign
he: עדכן קמפיין

en: Update Contact Information
he: עדכן פרטי התקשרות

en: Update Contact(s)
he: עדכן איש (אנשי) קשר

en: Update Contacts
he: עדכן אנשי קשר

en: Update Contribution Status
he: עדכן סטטוס תרומה

en: Update Contribution(s)
he: עדכן תרומה(ות)

en: Update Contributions
he: עדכן תרומה

en: Update Error
he: שגיאת עדכון

en: Update Page Format (this will affect all templates that use this format)
he: עדכן פורמט דך (זה ישפיע על כל התבניות שמשתמשות בפורמט זה)

en: Update Participant(s)
he: עדכון משתתף/ים

en: Update Smart Group
he: עדכון קבוצה חכמה

en: Update Success
he: עודכן בהצלחה

en: Update Survey
he: עדכן סקר

en: Update Template
he: עדכן תבנית

en: Update existing contributions
he: עדכן תרומה קיימת

en: Update this field mapping
he: עדכון המיפוי של שדה זה

en: Update your personal contact information
he: עדכן פרטי צור קשר אישיים

en: Updated
he: עודכן

en: Updated personal campaign page
he: דף קמפיין אישי עודכן

en: Updates Saved
he: עדכונים נשמרו

en: Updating
he: מעדכן

en: Upgrade CiviCRM to Version %1
he: שדרג ל CiviCRM גרסא %1

en: Upgrade Now
he: שדרג עכשיו

en: Upload CSV File
he: העלה קובץ CSV

en: Upload Content
he: העלה תוכן

en: Upload Data
he: העלה נתונים

en: Upload HTML Message
he: העלה הודעת HTML

en: Upload TEXT Message
he: העלה הודעת טקסט

en: Upload from my computer
he: העלה מהמחשב שלי

en: Url
he: כתובת אינטרנט

en: Url Homepage
he: כתובת URL דף הבית

en: Url Logo
he: כתובת URL ללוגו

en: Url Tracking
he: מעקב אחרי קישורים

en: Usage
he: שימוש

en: Use Rule
he: השתמש בקביעה

en: Use Shopping Cart Style Event Registration
he: השתמש בסגנון עגלת קניות לרישום לאירוע

en: Use Template
he: השתמש בתבנית

en: Use a confirmation page?
he: השתמש בדף אישור?

en: Use another contact's address
he: השתמש בעוד כתובת ליצירת קשר

en: Use default image
he: השתמש בתמונה ברירת מחדל

en: Use existing organization
he: השתמש באגון נוכחי

en: Use the 'Add Association Rule' form to add new rules.
he: יש להשתמש בטופס „הוספת כללי שיוך“ כדי להוסיף כללים חדשים.

en: Use this search
he: השתמש בחיפוש זה

en: Used For
he: בשימוש ל

en: Used For?
he: משמש ל...?

en: Used for
he: בשימוש בשביל

en: User Added
he: משתמש הוסף

en: User ID
he: זיהוי משתמש

en: User Name
he: שם משתמש

en: User Name Label
he: תגית שם משתמש

en: User and User Admin Only
he: משתמש ומנהל משתמשים בלבד

en: Username
he: שם משתמש

en: Users and Permissions
he: משתמשים והרשאות

en: Value
he: ערך

en: Value Saved
he: ערך נשמר

en: Value should be a positive number
he: הערך חייב לניות חיובי

en: Values
he: ערכים

en: Verify SSL Certificates
he: אמת אישור SSL

en: Verify SSL Certs
he: וודא אישורי SSL

en: Vertical Spacing
he: ריווח אנכי

en: View
he: צפייה

en: View %1
he: הצג %1

en: View Activity
he: צפה בפעולה

en: View Activity History URL
he: צפה בURL של היסטוריה פעילות

en: View Case
he: צפייה בתיק

en: View Contact
he: הצגת איש קשר

en: View Contact Details
he: צפייה בנתוני איש הקשר

en: View Contact Record
he: הצג רשימות אנשי קשר

en: View Contact Summary for this Contact
he: צפה/י בתקציר לאיש/אשת קשר זה/ו

en: View Contact Summary for this Contact.
he: צפה/י בתקציר לאיש/אשת קשר זה/ו

en: View Contact details for this contact.
he: צפה/י בפרטי איש/אשת קשר זה.

en: View Contribution
he: הצג תרומה

en: View Contribution Details for this Contact.
he: צפה/י בפרטי תרומות לאיש/אשת קשר זה/ו

en: View Contribution URL
he: הצג כתובת URL של תרומה

en: View Default
he: הצג ברירת מחדל

en: View Job Log
he: הצג יומן רישום עבודות

en: View Log (all jobs)
he: הצכ יומן רישום (כל העבודות)

en: View Mailing
he: צפה בדיוור

en: View Mailing Report
he: צפה בדו"ח דיוור אלקטרוני

en: View Only
he: הצג בלבד

en: View Only?
he: צפיה בלבד?

en: View Page
he: הצג דף

en: View Payment
he: הצג תשלום

en: View Profile Details
he: הצג פרטי פרופיל

en: View Relationship
he: הצגת הקשר

en: View Survey Report
he: הצג דוח סקר

en: View System Default Message Template
he: הצגת תבנית ברירת מחדל להודעות מערכת

en: View and Edit Fields
he: המג וערוך שדות

en: View and Edit Options
he: הצג וערוך אפשרויות

en: View campaign page
he: הצג דף קמפיין

en: View contact record
he: צפייה ברשומת איש הקשר

en: View fullscreen
he: הצג מסך מלא

en: View page
he: הצג דף

en: View related contribution
he: הצג תרומה קשורה

en: Viewing Contacts
he: צפיה באנשי/נשות קשר

en: Viewing Smart Groups
he: מציג קבוצות חכמות

en: Viewing and Editing Contacts
he: מציג ועורך אנשי קשר

en: Views integration settings
he: הצג הגדרות אינטגרציה

en: Visibility
he: מצב גילוי

en: Visible
he: ניתן לצפייה

en: Voicemail
he: הודעה קולית

en: Vote
he: הצבע

en: Voted?
he: הוצבע?

en: WARNING: Are you sure you want to delete mapping '<b>%1</b>'?
he: אתה בטוח שברצונך למחוק מיפוי  '<b>%1</b>'?

en: WARNING: Deleting this option will result in the loss of mail settings data.
he: הזהרה: מחיקת אפשרות זו תגרום לאיבוד נתוני הגדות האימייל.

en: WARNING: The downloader may be unable to download files which require HTTP redirection. This may be a configuration issue with PHP's open_basedir or safe_mode.
he: אזהרה: מנגנון ההורדה עשוי להיכשל הורדת קבצים הדורשים הכוונת HTTP מחודשת. ניתן לכוון נושא זה בעזרת open_basedir or safe_mode של PHP.

en: WYSIWYG Editor
he: עורך WYSIWYG

en: Waitlist Enabled
he: אפשר רשימת המתנה

en: Warning
he: הזהרה

en: Warning:
he: הזהרה:

en: Warning: Update Greeting job enabled
he: אזהרה: עדכון ברכות הצטרפות מופעלת

en: We can't load the requested web page due to an incomplete link. This can be caused by using your browser's Back button or by using an incomplete or invalid link.
he: איננו יכולים הביא לך את הדף שביקשת בגלל שהקישור שלך לא גמור. זה נגרם בעקבות זה שאו לחצת על חזור דפדפן או על ידי לחיצה על לינק לא מלא או לא תקין.

en: We could not geocode the destination address.
he: אנו לא יכולים למפות את כתובת היעד.

en: We did not recognize the search field: %1. Please check and fix your contribution related smart groups.
he: לא זיהינו את השדה חיפוש: %1. בבקשה בדוק ותקן את השדות חכמות המקושרות לחיפוש חכם זה.

en: We had a problem processing your subscription request for %1. You have tried to subscribe to a private group and/or we encountered a database error. Please contact the site administrator.
he: נתקלנו בבעיה בעיבוד בקשת ההרשמה שלך ל %1 . אתה ניסית להירשם לקבוצה פרטית ו/או נתקלנו בשגיאת בסיס נתונים. בבקשה צור קשר עם מנהל האתר.

en: Web
he: אינטרנט

en: Web Service URL
he: כתובת ה-URL של שרות ה-Web

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Website ID
he: מזהה אתר אינטרנט

en: Website Type
he: סוג אתר

en: Website URL
he: כתובת אתר

en: Week
he: שבוע

en: Week %week
he: שבוע %week

en: Weekly
he: שבועי

en: Weight
he: משקל

en: Weight must be integer
he: משקל חייב להיות מספר שלם

en: Welcome %1
he: ברוך הבא %1

en: Welcome Message
he: הודעת ברוכים הבאים

en: Welcome to your Home Dashboard
he: ברוך הבא לבית לוח הבקרה שלך

en: When
he: מתי

en: When registering for multiple events all events must use the same payment processor.
he: בהרשמה למספר אירועים, על כל האירועים להשתמש באותו מעבד תשלום.

en: When you view your campaign page WHILE LOGGED IN, the page includes links to edit your page, tell friends, and update your contact info.
he: כשאתה צופה בדף הקמפיין שלך כשאתה מחובר למערכת, הדך יכלול לינק לעריכת הדף, לספר לחברים, ולעדכן את פרטי הקשר שלך.

en: Whenever you want to preview, update or promote your page
he: מתי שתרצה לראות בתצוגה מקדימה, לעדכן או לקדם את הדף שלך

en: Where
he: איפה

en: Where Clause
he: ביטוי היכן

en: Where Tables
he: היכן שטבלאות

en: Whether to use SSL for IMAP and POP3 or not.
he: אם להשתמש בSSL בשביל IMAP ו POP3 או לא

en: While
he: בזמן ש

en: Widget
he: ווידגט

en: Widget Settings
he: הגדרות ווידגט

en: Widgets
he: ווידגטים

en: Width (columns)
he: רוחב (עמודות(

en: Width x Height
he: רוחב X גובה

en: Winner
he: מנצח

en: With
he: עם

en: With Contact
he: עם פרט

en: With Logo
he: עם לוגו

en: With a mailto:
he: עם mailto:‎

en: With client
he: עם לקוח

en: With client(s)
he: עם לקוחות

en: With no personal note
he: ללא הערה אישית

en: With other contact(s)
he: עם אנשי קשר אחרים

en: With the personal note
he: עם ההערה האישית

en: Word Replacement is Active
he: החלפת מילה פעיל

en: Word Replacements
he: החלפת מילה

en: WordPress Access Control
he: ניהול הרשות וורדפרס

en: WordPress Menu
he: תפריט וורדפרס

en: Wordpress Access Control Updated
he: דרגת גישה בוורדפרס עודכנה

en: Work
he: עבודה

en: Work location
he: מיקום עבודה

en: Workshop
he: סדנה

en: World Region
he: איזור בעולם

en: Write Error
he: כתוב שגיאה

en: Year
he: שנה

en: Year Only
he: שנה בלבד

en: Yearly
he: שנתי

en: Yes
he: כן

en: Yes or No
he: כן או לא

en: Yesterday
he: אתמול

en: You already have a lifetime membership and cannot select a membership with a shorter term.
he: יש לך כבר מנוי לכל החיים ואינך יכול לבחור מנוי עם תקופת זמן קצה יותר.

en: You are already subscribed in %1, your subscription is %2.
he: אתה כבר רשום ל %1 , הרישום שלך הוא %2.

en: You are not authorized to access all cases and activities.
he: אין לך הרשאה לגשת לכל התיקים והפעילויות.

en: You are not authorized to access this page.
he: אינך מורשה לגשת לדף זה

en: You can
he: אתה יכול

en: You can View or Edit the existing contact | You can View or Edit the existing contacts
he[0]: ניתן לראות או לערוך את נתוני הפרט הקיים במערכת
he[1]: ניתן לראות או לערוך את נתוני הפרטים הקיימים במערכת

en: You can View or Edit the existing contact. | You can View or Edit the existing contacts.
he[0]: אתה יכול לראות ולערוך איש קשר קיים
he[1]: אתה יכול לראות ולערוך אנשי קשר קיימים

en: You can View the existing contact | You can View the existing contacts
he[0]: יש לך הרשאות לצפות באיש הקשר הקיים
he[1]: יש לך הרשאות לצפות באנשי הקשר הקיימים

en: You can View the existing contact. | You can View the existing contacts.
he[0]: אתה  יכול לראות איש קשר קיים
he[1]: אתה יכולים לראות אנשי קשר קיימים

en: You can also share the below link in an email or on your website.
he: ניתן לחלוק את הקישור הבא במייל או באתר שלך.

en: You can begin your fundraising efforts using our "Tell a Friend" form
he: אתה יכול להתחיל במאמצי גיוס הכספים שלך בשימוש

en: You can cancel your registration for %1 by clicking "Cancel Registration".
he: ניתן לבטל את ההרשמה ל %1 על ידי לחיצה על "ביטול הרשמה".

en: You can continue later by clicking the 'Continue' action to resume working on it.<br />From <a href='%1'>Draft and Unscheduled Mailings</a>.
he: אתה יכול להמשיך מאוחר יותר על לחיצה על 'המשך' לחזרה לעבודה על מכתב זה. <br /> מאת <a href='%1'>טיוטות ומכתבים לא מתוזמנים</a>.

en: You can modify the activity subject before filing.
he: ניתן לשנות את נושא הפעילות לפני התיוק.

en: You can still preview your page prior to approval
he: אתה עוד יכול לצפות בתצוגה מקדימה בדף שלך לפני האישור.

en: You can update billing details for this automatically renewed membership by <a href="%1">visiting this web page</a>.
he: אתה יכול לעדכן פרטי חיוב בשביל מנוי מתחדש אוטומטית זה על ידי  <a href="%1">ביקור בדף זה</a>.

en: You can:
he: באפשרותך:

en: You cannot add a new record as  maximum allowed limit is reached
he: אתה לא יכול להוסיף רשומה חדשה כי היגעת להגבלת המקסימום שלך

en: You cannot record scheduled SMS activity.
he: אינך יכול לתזמן פעולת משלוח מסרון לעתיד.

en: You cannot record scheduled email activity.
he: אינך יכול לתזמן פעולת משלוח אימייל לעתיד.

en: You cannot set up a recurring contribution if you are not paying online by credit card.
he: אינך יכול ליצור תרומה בחיוב חוזר אם אינך משלם באמצעות האתר בכרטיס אשראי.

en: You cannot update the subscription.
he: אינך יכול לעדכן את המנוי.

en: You do not have access to this page
he: אין לך גישה לדף זה

en: You do not have any active %1
he: אין לך %1 פעיל

en: You do not have permission to access this contact.
he: אין לך הרשאה לגשת לאיש קשר זה.

en: You do not have permission to access this page
he: אינך מורשה לגשת לדף זה

en: You do not have permission to access this page.
he: אינך מורשה לגשת לדף זה.

en: You do not have permission to cancel subscription.
he: אין לך הרשאה לבטל מנוי.

en: You do not have permission to cancel this recurring contribution.
he: אין לך הרשאה לביטול חיוב חוזר זה.

en: You do not have permission to delete this contact.
he: אין לך הרשאה למחוק איש קשר זה.

en: You do not have permission to delete this contact. Note: you can delete contacts if you can edit them.
he: אען לך הרשאה למחוק איש קשר זה. שים לב: אתה יכול למחוק אנשי קשר עם אתה יכול לערוך אותם.

en: You do not have permission to edit this contact record. Contact the site administrator if you need assistance.
he: אינך מורשה לערוך את רשומת פרט זה. לעזרה, צור קשר עם מנהל האתר.

en: You do not have permission to register for this event
he: אין לך הרשאה להירשם לאירוע זה

en: You do not have permission to update subscription.
he: אין לך הרשאה לעדכן את המנוי.

en: You do not have permission to view this event
he: אין לך הרשאה לצפות באירוע זה

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
he: אין לך הרשאות לערוך את נתוני איש הקשר הזה

en: You don't have any events in you cart. Please add some events.
he: אין פריטים בסל הקניות שלך. נא להוסיף אירועים.

en: You have received a donation at your personal page
he: קיבלת תרומה בדף האישי שלך

en: You must be logged in to your account to access the editing options above. (If you visit this page without logging in, you will be viewing the page in "live" mode - as your visitors and friends see it.)
he: אתה צריך להיות מחובר על מנת לראות את האפשרות עריכה הנל. (אם תבקר בדך זה בלי להתחבר קודם אתה תראה את הדף במצב לייב כמו שהמבקרים והחברים שלך רואים את זה.)

en: You must contribute more to get that item
he: תצטרך לתרום יותר בשביל לקבל פריט זה

en: You must have at least the test or live section filled
he: אתם חייבים למלא לפחות את שדה הבדיקה או הסביבה החיה

en: You must have at least the user_name specified
he: לפחות שם המשתמש חייב להיות מוגדר

en: You must provide values for all three Address Standarization fields.
he: שלושת שדות סטנדרטיזצית הכתובת חייבים להיות מלאים.

en: You must select a group to filter on
he: אתה צריך לבחור קבוצה לסינון

en: You must select a search to filter
he: אתה צריך לבחור חיפוש לסינון

en: You need to enable CiviContribute before enabling CiviPledge.
he: נא לאפשר CiviContribute לפני אפשור CiviPledge.

en: You need to use a Port other than the default port 25 in your environment.
he: אתה צריך להשתמש בפורט שונה מ25 במיכשור שלך.

en: You were registered by:
he: ההרשמה שלך בוצעה על ידי:

en: You will not be able to install extensions at this time because your installation of PHP does not support ZIP archives. Please ask your system administrator to install the standard PHP-ZIP extension.
he: לא תוכלו להתקין כעת הרחבות מםני שהתקנת ה-PHP שלכם אינה תומכת בארכיוני ZIP. אנא בקשו ממנהל/ת המערכת שלכם להתקין את הרחבת ה-PHP-ZIP הסטנדרטית.

en: You will receive an email notification when your page is Approved and you can begin promoting your campaign.
he: אתה תקבל הודעה במייל ברגע שהדף שלך יאושר ותוכל להתחיל לקדם את הקמפיין שלך.

en: Your Case Role(s)
he: תפקידיך בתיק

en: Your Contacts / Organizations
he: אנשי הקשר / ארגונים

en: Your Contribution(s)
he: התרומה(ות) שלך

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: Your Email Settings have been updated.
he: הגדרות המייל שלך עודכנו.

en: Your Event Registration has been cancelled.
he: הרשמתך לאירוע בוטלה.

en: Your Event(s)
he: האירוע/ים שלך

en: Your Goal
he: היעד שלך

en: Your Group(s)
he: הקבוצ(ות) שלך

en: Your Label Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
he: מבנה התווית שלך, שכותרתו ז <strong>%1</strong> עודכן.

en: Your Letter
he: המכתב שלך

en: Your Message
he: ההודעה שלך

en: Your New  Email Settings have been saved.
he: הגדרות המייל החדשות שלך נשמרו.

en: Your PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been updated.
he: מבנה עמוד ה-PDF שכותרתו <strong>%1</strong> עודכן.

en: Your Page
he: הדף שלך

en: Your Personal Campaign Page
he: הדף קמפיין אישי שלך

en: Your Personal Campaign Page for %1
he: הדף קמפיין האישי שלך בשביל %1

en: Your Personal Campaign Page has been %1 %2 %3
he: דף הקמפיין שלך הוא  %1 %2 %3

en: Your Registration Info
he: מידע ההרשמה שלך

en: Your SMTP Server (machine) name is incorrect.
he: השם שם השרת SMTP שלך לא נכון.

en: Your SMTP Username or Password are incorrect.
he: שם משתמש או סיסמא לשרת SMTP לא נכונים.

en: Your SMTP server is just not responding right now (it is down for some reason).
he: שרת הSMTP שלך לא מגיב עכשיו (הוא כנראה מכובה מאיזושהי סיבה).

en: Your Sendmail path is incorrect.
he: נתיב הSendmail לא נכון.

en: Your association rule has been added.
he: כלל השיוך שלך נוסף.

en: Your association rule has been edited.
he: כלל השיוך שלך נערך.

en: Your changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Your dashboard provides a one-screen view of the data that's most important to you. Graphical or tabular data is pulled from the reports you select, and is displayed in 'dashlets' (sections of the dashboard).
he: לוח הבקרה שלך מספק לך תצוגה במסך אחד של הנתונים החשובים לך. מידע גרפי או טבלטורי נמשכים מהדוחות שתבחר, והם מוצגים ב 'בקרים' (איזורים בתוך הלוח בקרה).

en: Your database has already been upgraded to CiviCRM %1
he: המערכת שלך שודרגה כבר ל CiviCRM %1

en: Your extensions cache directory (%1) is not web server writable. Please go to the <a href="%2">path setting page</a> and correct it.<br/>
he: תיקיית מטמון ההרחבות שלכם (%1) אינה ניתנת לכתיבה על ידי שרת web. אנא גשו אל <a href="%2"> הגדרות הנתיב  page</a>ותקנו זאת.<br/>

en: Your extensions directory is not set or is not writable. Click <a href='%1'>here</a> to set the extensions directory.
he: תקיית ההתקנה של התוספים אינה מוגדרת או שאינה ניתנת לכתיבה, לחץ  <a href='%1'>כאן</a> על מנת להגדירה.

en: Your fundraising total has been updated.
he: סך כל התרומות שגייסת עודכן.

en: Your mail has been sent.
he: האימייל שלך נשלח.

en: Your mailing has been saved. You can continue later by clicking the 'Continue' action to resume working on it.<br />From <a href='%1'>Draft and Unscheduled Mailings</a>.
he: ההודעה שלך נשמרה. אתה יכול להמשיך מאוחר יותר על לחיצה על 'המשך' לחזרה לעבודה על מכתב זה. <br /> מאת <a href='%1'>טיוטות ומכתבים לא מתוזמנים</a>.

en: Your new Label Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
he: מבנה התווית החדש שלך, שכותרתו  <strong>%1</strong> נשמר.

en: Your new PDF Page Format titled <strong>%1</strong> has been saved.
he: מבנה עמוד ה-PDF שלך, שכותרתו <strong>%1</strong> נשמר.

en: Your page requires administrator review before you can begin your fundraising efforts.
he: הדף שלך צריך בדיקת ואישור מנהל לפני שתוכל להתחיל במאמצי הגיוס תרומות.

en: Your personal campaign page has been approved and is now live.
he: הדף קמפיין אישי שלך אושר וכרגע מוצג באתר.

en: Your personal campaign page has been reviewed. There were some issues with the content which prevented us from approving the page. We are sorry for any inconvenience.
he: הקמפיין האישי שלך עבר בדיקה. היו קצת בעיות בתוכן שמנעו מאיתנו לאשר את הדף. אנו מאוד מצטערים על האי נוחות.

en: Your profile is not saved and Account is not created.
he: הפרופיל שלך לא נשמר וחשבון לא נוצר.

en: Your record has been deleted.
he: הרשומה שלך נמחקה

en: Your registration has been submitted.
he: ההרשמה נשלחה.

en: Your subscription request has been submitted for %1. Check your inbox shortly for the confirmation email(s). If you do not see a confirmation email, please check your spam/junk mail folder.
he: בקשת הרישום שלך ל %1 נקלטה. בקרוב תקבל לתיבת המייל שלך הודעת אישור. אם אינך רואה הודעת אישור בדוק את תיקיית הספאם/דואר זבל.

en: Your updates have been saved.
he: העדכונים שלך נשמרו

en: Your user record does not have a valid email address
he: בחשבון המשתמש שלך לא קיימת כתובת דואר אלקטרוני חוקית

en: Your username is too short
he: השם משתמש שלך מידיי קצר

en: ZIP Support Required
he: נדרשת תמיכת ZIP

en: Zip
he: מיקוד

en: Zip / Postal Code
he: מיקוד

en: Zip Code Range
he: טווח מספרי מיקוד

en: access all custom data
he: גישה למידע מותאם אישית

en: access uploaded files
he: גישה לקבצים שהועלו

en: add
he: הוסף

en: add contacts
he: הוסף אנשי קשר

en: add new
he: הוסף חדש

en: administer CiviCRM
he: CRM נהל מערכת

en: administer CiviCampaign
he: נהל את CiviCampaign

en: and
he: וגם

en: and is ready to use.
he: ומוכן לשימוש

en: anonymously
he: אנונימי

en: another choice
he: עוד בחירה

en: another column
he: טור נוסף

en: background color for the button
he: צבע רקע של הלמטה

en: but requires administrator review before you can begin promoting your campaign. You will receive an email confirmation shortly which includes a link to return to this page.
he: אבל דורש אישור מנהל לפני שתוכל להתחיל לשווק את הקמפיין שלך. אתה תקבל בקרוב אימייל אישור שיכלול לינק לחזרה לדף זה.

en: close
he: סגור

en: closed
he: נסגר

en: confirmation
he: אישור

en: contact does not exist: %1
he: איש קשר לא קיים: %1

en: contactId
he: זיהוי איש קשר

[ctx: country]
en: Afghanistan
he: אפגניסטן

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
he: מערב, מזרח, מרכז ודרום אפריקה

[ctx: country]
en: Albania
he: אלבניה

[ctx: country]
en: Algeria
he: אלג'יר

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
he: דרום, מרכז וצפון אמריקה והאיים הקאריביים

[ctx: country]
en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

[ctx: country]
en: Andorra
he: אנדורה

[ctx: country]
en: Angola
he: אנגולה

[ctx: country]
en: Anguilla
he: אנגווילה ( מאיי הודו המערבית)

[ctx: country]
en: Antarctica
he: אנטרטיקה

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

[ctx: country]
en: Argentina
he: ארגנטינה

[ctx: country]
en: Armenia
he: ארמניה

[ctx: country]
en: Aruba
he: ארובה( מאיי הודו המערבית)

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
he: אסיה פאסיפיק

[ctx: country]
en: Australia
he: אוסטרליה

[ctx: country]
en: Austria
he: אוסטריה

[ctx: country]
en: Azerbaijan
he: אזרביג'ן

[ctx: country]
en: Bahamas
he: בהאמה

[ctx: country]
en: Bahrain
he: בחריין

[ctx: country]
en: Bangladesh
he: בנגלדש

[ctx: country]
en: Barbados
he: ברבדוס

[ctx: country]
en: Belarus
he: בלרוס

[ctx: country]
en: Belgium
he: בלגיה

[ctx: country]
en: Belize
he: בליז

[ctx: country]
en: Benin
he: בנין (מדינה במערב אפריקה)

[ctx: country]
en: Bermuda
he: ברמודה

[ctx: country]
en: Bhutan
he: בוטן

[ctx: country]
en: Bolivia
he: בוליביה

[ctx: country]
en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
he: בונייר, סנט אוסטתיוס וסאבא

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה והרצגובינה

[ctx: country]
en: Botswana
he: בוטסואנה

[ctx: country]
en: Bouvet Island
he: אי בובט (אי נורווגי)

[ctx: country]
en: Brazil
he: ברזיל

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
he: סולטנות ברוניי

[ctx: country]
en: Bulgaria
he: בולגריה

[ctx: country]
en: Burkina Faso
he: בורקינה פאסו (במערב אפריקה)

[ctx: country]
en: Burundi
he: בורונדי (במזרח מרכז אפריקה)

[ctx: country]
en: Cambodia
he: קמבודיה

[ctx: country]
en: Cameroon
he: קמרון

[ctx: country]
en: Canada
he: קנדה

[ctx: country]
en: Cape Verde
he: כף ורדה

[ctx: country]
en: Cayman Islands
he: איי קיימאן

[ctx: country]
en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז-אפריקאית

[ctx: country]
en: Chad
he: צ'ד

[ctx: country]
en: Chile
he: צ'ילה

[ctx: country]
en: China
he: סין

[ctx: country]
en: Christmas Island
he: אי קריסמס (בשליטת אוסרליה)

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס / קילינג  (בשליטת אוסרליה)

[ctx: country]
en: Colombia
he: קולומביה

[ctx: country]
en: Comoros
he: איי קומורו

[ctx: country]
en: Congo, Republic of the
he: קונגו, הרפובליקה של

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
he: הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

[ctx: country]
en: Cook Islands
he: איי קוק

[ctx: country]
en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

[ctx: country]
en: Croatia
he: קרואטיה

[ctx: country]
en: Cuba
he: קובה

[ctx: country]
en: Curaçao
he: קוראסאו

[ctx: country]
en: Cyprus
he: קפריסין

[ctx: country]
en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

[ctx: country]
en: Côte d'Ivoire
he: חוף השנהב

[ctx: country]
en: Denmark
he: דנמרק

[ctx: country]
en: Djibouti
he: ג'יבוטי

[ctx: country]
en: Dominica
he: דומיניקה

[ctx: country]
en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

[ctx: country]
en: Ecuador
he: אקוודור

[ctx: country]
en: Egypt
he: מצרים

[ctx: country]
en: El Salvador
he: אל סלבדור

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

[ctx: country]
en: Eritrea
he: אריתראה

[ctx: country]
en: Estonia
he: אסטוניה

[ctx: country]
en: Ethiopia
he: אתיופיה

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
he: אירופה ומרכז אסיה

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
he: איי פוקלנד (האיים המלדיבים)

[ctx: country]
en: Faroe Islands
he: איי פר-אר

[ctx: country]
en: Fiji
he: פיג'י

[ctx: country]
en: Finland
he: פינלנד

[ctx: country]
en: France
he: צרפת

[ctx: country]
en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

[ctx: country]
en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

[ctx: country]
en: French Southern Territories
he: הטריטוריה הדרומית הצרפתית

[ctx: country]
en: Gabon
he: גאבון

[ctx: country]
en: Gambia
he: גמביה

[ctx: country]
en: Georgia
he: ג'יורג'יה

[ctx: country]
en: Germany
he: גרמניה

[ctx: country]
en: Ghana
he: גאנה

[ctx: country]
en: Gibraltar
he: ג'יברלטר

[ctx: country]
en: Greece
he: יוון

[ctx: country]
en: Greenland
he: גרינלנד

[ctx: country]
en: Grenada
he: גרנדה

[ctx: country]
en: Guadeloupe
he: גוואדלופ

[ctx: country]
en: Guam
he: גואם

[ctx: country]
en: Guatemala
he: גואטמלה

[ctx: country]
en: Guernsey
he: גרנזי

[ctx: country]
en: Guinea
he: גינאה

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

[ctx: country]
en: Guyana
he: גיאנה

[ctx: country]
en: Haiti
he: האיטי

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
he: האי הרד ואיי מקדונלד

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
he: מדינת קריית הוותיקן

[ctx: country]
en: Honduras
he: הונדורס

[ctx: country]
en: Hong Kong
he: הונג קונג

[ctx: country]
en: Hungary
he: הונגריה

[ctx: country]
en: Iceland
he: איסלנד

[ctx: country]
en: India
he: הודו

[ctx: country]
en: Indonesia
he: אינדונזיה

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
he: איראן

[ctx: country]
en: Iraq
he: עירק

[ctx: country]
en: Ireland
he: אירלנד

[ctx: country]
en: Isle of Man
he: האי מאן

[ctx: country]
en: Israel
he: ישראל

[ctx: country]
en: Italy
he: איטליה

[ctx: country]
en: Jamaica
he: ג'מייקה

[ctx: country]
en: Japan
he: יפן

[ctx: country]
en: Jersey
he: ג'רסי

[ctx: country]
en: Jordan
he: ירדן

[ctx: country]
en: Kazakhstan
he: קזחסטן

[ctx: country]
en: Kenya
he: קניה

[ctx: country]
en: Kiribati
he: קיריבאטי

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
he: קוריאה הצפונית

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
he: קוריאה הדרומית

[ctx: country]
en: Kosovo
he: קוסובו

[ctx: country]
en: Kuwait
he: כווית

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
he: קירגיסטן

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
he: לאוס

[ctx: country]
en: Latvia
he: לטביה

[ctx: country]
en: Lebanon
he: לבנון

[ctx: country]
en: Lesotho
he: לסוטו

[ctx: country]
en: Liberia
he: ליבריה

[ctx: country]
en: Libya
he: לוב

[ctx: country]
en: Liechtenstein
he: ליכטנשיין

[ctx: country]
en: Lithuania
he: ליטא

[ctx: country]
en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

[ctx: country]
en: Macao
he: מקאו

[ctx: country]
en: Macedonia, Republic of
he: מקדוניה

[ctx: country]
en: Madagascar
he: מדגסקר

[ctx: country]
en: Malawi
he: מלאווי

[ctx: country]
en: Malaysia
he: מלזיה

[ctx: country]
en: Maldives
he: האיים המלדיביים

[ctx: country]
en: Mali
he: מאלי

[ctx: country]
en: Malta
he: מלטה

[ctx: country]
en: Marshall Islands
he: איי מרשל

[ctx: country]
en: Martinique
he: מרטיניק

[ctx: country]
en: Mauritania
he: מאוריטניה

[ctx: country]
en: Mauritius
he: מאוריציוס

[ctx: country]
en: Mayotte
he: מאיוט

[ctx: country]
en: Mexico
he: מקסיקו

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
he: מיקרונזיה

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
he: המזרח התיכון וצפון אפריקה

[ctx: country]
en: Moldova
he: מולדובה

[ctx: country]
en: Monaco
he: מונקו

[ctx: country]
en: Mongolia
he: מונגוליה

[ctx: country]
en: Montenegro
he: מונטנגרו

[ctx: country]
en: Montserrat
he: מונסראט

[ctx: country]
en: Morocco
he: מרוקו

[ctx: country]
en: Mozambique
he: מוזמביק

[ctx: country]
en: Myanmar
he: מיאנמר (בורמה)

[ctx: country]
en: Namibia
he: נמיביה

[ctx: country]
en: Nauru
he: נאורו

[ctx: country]
en: Nepal
he: נפאל

[ctx: country]
en: Netherlands
he: הולנד

[ctx: country]
en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

[ctx: country]
en: New Zealand
he: ניו זילנד

[ctx: country]
en: Nicaragua
he: ניקארגואה

[ctx: country]
en: Niger
he: ניז'ר

[ctx: country]
en: Nigeria
he: ניגריה

[ctx: country]
en: Niue
he: ניווה

[ctx: country]
en: Norfolk Island
he: האי נורפוק

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
he: איי מריינה הצפוניים

[ctx: country]
en: Norway
he: נורבגיה

[ctx: country]
en: Oman
he: עומן

[ctx: country]
en: Pakistan
he: פקיסטאן

[ctx: country]
en: Palau
he: פלאו

[ctx: country]
en: Palestinian Territory, Occupied
he: יהודה והשומרון וחבל עזה

[ctx: country]
en: Panama
he: פנמה

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
he: פאפואה-גינאה החדשה

[ctx: country]
en: Paraguay
he: פרגואי

[ctx: country]
en: Peru
he: פרו

[ctx: country]
en: Philippines
he: פיליפינים

[ctx: country]
en: Pitcairn
he: איי פיטקרן

[ctx: country]
en: Poland
he: פולין

[ctx: country]
en: Portugal
he: פורטוגל

[ctx: country]
en: Puerto Rico
he: פוארטו-ריקו

[ctx: country]
en: Qatar
he: קטאר

[ctx: country]
en: Reunion
he: ריוניון

[ctx: country]
en: Romania
he: רומניה

[ctx: country]
en: Russian Federation
he: הפדרציה הרוסית

[ctx: country]
en: Rwanda
he: רואנדה

[ctx: country]
en: Saint Barthélemy
he: סנט בטרלמי

[ctx: country]
en: Saint Helena
he: סנט הלנה

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס נוויס

[ctx: country]
en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

[ctx: country]
en: Saint Martin (French part)
he: סנט מרטין (חלק צרפתי)

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

[ctx: country]
en: Samoa
he: סמואה

[ctx: country]
en: San Marino
he: סאן-מארינו

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
he: סאו תומה ופרינסיפה

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

[ctx: country]
en: Senegal
he: סנגל

[ctx: country]
en: Serbia
he: סרביה

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
he: מדינת איחוד של סרביה ומונטנגרו

[ctx: country]
en: Seychelles
he: איי סיישל

[ctx: country]
en: Sierra Leone
he: סיירה ליאונה

[ctx: country]
en: Singapore
he: סינגפור

[ctx: country]
en: Sint Maarten (Dutch Part)
he: סנט מארטן

[ctx: country]
en: Slovakia
he: סלובקיה

[ctx: country]
en: Slovenia
he: סלובניה

[ctx: country]
en: Solomon Islands
he: איי שלמה

[ctx: country]
en: Somalia
he: סומאליה

[ctx: country]
en: South Africa
he: דרום אפריקה

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ' הדרומיים

[ctx: country]
en: South Sudan
he: דרום סודאן

[ctx: country]
en: Spain
he: ספרד

[ctx: country]
en: Sri Lanka
he: סרי-לנקה

[ctx: country]
en: Sudan
he: סודן

[ctx: country]
en: Suriname
he: סורינאם

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
he: סְבָאלְבָּרְד ויאן מאיין

[ctx: country]
en: Swaziland
he: סווזילנד

[ctx: country]
en: Sweden
he: שבדיה

[ctx: country]
en: Switzerland
he: שוייץ

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
he: סוריה

[ctx: country]
en: Taiwan
he: טיוואן

[ctx: country]
en: Tajikistan
he: טג'יקיסטן

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
he: טנזניה

[ctx: country]
en: Thailand
he: תאילנד

[ctx: country]
en: Timor-Leste
he: מזרח טימור

[ctx: country]
en: Togo
he: טוגו

[ctx: country]
en: Tokelau
he: טוקלאו

[ctx: country]
en: Tonga
he: טונגה

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

[ctx: country]
en: Tunisia
he: טוניסיה

[ctx: country]
en: Turkey
he: טורקיה

[ctx: country]
en: Turkmenistan
he: טורקמניסטאן

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
he: איי טורקס וקאיקוס

[ctx: country]
en: Tuvalu
he: טובאלו

[ctx: country]
en: Uganda
he: אוגנדה

[ctx: country]
en: Ukraine
he: אוקראינה

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
he: איחוד הנסיכויות הערביות

[ctx: country]
en: United Kingdom
he: בריטניה

[ctx: country]
en: United States
he: ארצות הברית

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
he: האיים החיצוניים של ארצות הברית

[ctx: country]
en: Uruguay
he: אורוגואי

[ctx: country]
en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

[ctx: country]
en: Vanuatu
he: ונואטו

[ctx: country]
en: Venezuela
he: ונצואלה

[ctx: country]
en: Viet Nam
he: ויאטנאם

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
he: איי הבתולה הבריטיים

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
he: איי הבתולה של ארצות הברית

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
he: איי ווליס ופוטונה

[ctx: country]
en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

[ctx: country]
en: Yemen
he: תימן

[ctx: country]
en: Zambia
he: זמביה

[ctx: country]
en: Zimbabwe
he: זימבבואה

[ctx: country]
en: unassigned
he: לא מוקצה

[ctx: country]
en: Åland Islands
he: אולנד

en: created
he: נוצר

en: credit card
he: כרטיס אשראי

en: custom fields
he: שדות מותאמים אישית

en: dashboard
he: לוח בקרה

en: day
he: יום

en: day of the month
he: יום בחודש

en: day of the week
he: יום בשבוע

en: default organization
he: ארגון ברירת מחדל

en: delete
he: מחק

en: delete activities
he: מחק פעילויות

en: delete contacts
he: מחק אנשי קשר

en: disabled
he: לא מאופשר

en: do not import
he: אל תייבא

en: duplicate
he: שכפל

en: edit
he: ערוך

en: edit all contacts
he: ערוך כל אנשי קשר

en: edit all events
he: עריכת כל האירועים

en: edit contributions
he: ערוך תרומות

en: edit event participants
he: עריכת משתתפים באירוע

en: edit groups
he: ערוך אנשי קשר

en: edit profile
he: ערוך פרופיל

en: end date
he: תאריך סיום

en: events
he: אירועים

en: every
he: כל

en: field ID
he: מזהה שדה

en: for
he: במשך

en: greater than
he: יותר מ

en: greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: height of the button in pixels
he: הגובה של הלמטה בפיקסלים

en: hide child groups
he: הסתר קבוצות תולדה

en: hour in 12-hour format, 0-padded ('01'..'12')
he: שעה בפורמט 24-שעות, 0-מוצמד ('01'..'12')

en: hour in 12-hour format, blank-padded (' 1'..'12')
he: שעה בפורמט 24-שעות, רווח מוצמד (' 1'..'12')

en: hour in 24-hour format, 0-padded ('00'..'23')
he: שעה בפורמט 24-שעות, 0-מוצמד  ('00'..'23')

en: hour in 24-hour format, blank-padded (' 0'..'23')
he: שעה בפורמט 24-שעות, רווח מוצמד (' 0'..'23')

en: if Tell Friend is enable, Maximum recipients limit should be greater than zero.
he: אם ספר לחבר מופעל אז הגבלת המקסימום מקבלים צריכה להיות יותר מאפס.

en: if Tell Friend is enabled, Maximum recipients limit should be greater than zero.
he: אם ספר לחבר מופעל אז הגבלת המקסימום מקבלים צריכה להיות יותר מאפס.

en: if you are searching by contributor name, check your spelling
he: אם אתה מחפש לפי שם תורם בדוק את האיות שלך

en: if you are searching within a date or amount range, try a wider range of values
he: אם את/ה מחפשים בטווח תאריכים או כמות, נסו טווח ערכים רחב יותר

en: if you are searching within a date range, try a wider range of values
he: אם ביצעת חיפוש בטווח תאריכים מומלץ להרחיב את טווח הערכים

en: import contacts
he: יבא אנשי קשר

en: in
he: בתוך

en: in...
he: בתוך...

en: installments
he: חודשים

en: is a numeric field
he: הינו שדה מספרי

en: is available for download
he: זמין להורדה

en: is...
he: הוא...

en: km
he: קילומטרים

en: large/medium/small
he: גדול\בינויני\קטן

en: learn more
he: למד עוד

en: less than
he: פחות מ

en: less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: lifetime
he: כל החיים

en: lowercase ante/post meridiem ('am', 'pm')
he: אותיות לא רישיות ('am', 'pm')

en: make online contributions
he: בצע תרומות אונליין

en: manage campaign
he: נהל קמפיין

en: member since
he: חבר מאז

[ctx: menu]
en: ACL
he: תבניות הרשאות גישה (ACL)

[ctx: menu]
en: ACL Roles
he: תפקידים לתבניות הרשאות גישה (ACL)

[ctx: menu]
en: API Explorer
he: חוקר ממשק נתונים (API)

[ctx: menu]
en: About CiviCRM
he: אודות civicrm

[ctx: menu]
en: Accepted Credit Cards
he: כרטיסי אשראי מכובדים

[ctx: menu]
en: Access Control
he: בקרת גישה

[ctx: menu]
en: Accounting Batch
he: אצוות (Batch) ניהול חשבונות

[ctx: menu]
en: Accounting Batch Export
he: יצוא אצוות (Batch) ניהול חשבונות

[ctx: menu]
en: Accounting Batches
he: אצוות (Batch) ניהול חשבונות

[ctx: menu]
en: Activities
he: פעילויות

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
he: רכיבי לוח בקרה אישי: פעילויות

[ctx: menu]
en: Activity Details
he: פרטי פעילות

[ctx: menu]
en: Activity Summary
he: סיכום פעילות

[ctx: menu]
en: Activity Types
he: סוגי פעילויות

[ctx: menu]
en: Activity View
he: תצוגת פעילות

[ctx: menu]
en: Add Event To Cart
he: הוספת אירוע לסל הקניות

[ctx: menu]
en: Add Field
he: הוספת שדה

[ctx: menu]
en: Add Products to This Page
he: הוספת מוצרים לעמוד זה

[ctx: menu]
en: Add User
he: הוספת משתתף

[ctx: menu]
en: Additional Info
he: מידע נוסף

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
he: טופס מידע נוסף

[ctx: menu]
en: Address Settings
he: הגדרות כתובת

[ctx: menu]
en: Addressee Formats
he: תבניות נמענים

[ctx: menu]
en: Administer
he: ניהול המערכת

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
he: ניהול מערכת CiviCRM

[ctx: menu]
en: Administration Console
he: מנשק הניהול

[ctx: menu]
en: Advanced Search
he: חיפוש מתקדם

[ctx: menu]
en: All Cases
he: כל התיקים

[ctx: menu]
en: All Cases Dashlet
he: רכיבי לוח בקרה אישי: כל התיקים

[ctx: menu]
en: All Reports
he: כל הדו"חות

[ctx: menu]
en: Approve Mailing
he: אישור דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
he: ארכיון דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Ask a question
he: שאל שאלה

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
he: שיוך משתמשים לתבניות להרשאות גישה

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
he: הקצאה ללקוח אחר

[ctx: menu]
en: Attendee List
he: רשימת משתתפים

[ctx: menu]
en: Badge Layout
he: פריסת תגים

[ctx: menu]
en: Batch Data Entry
he: אצוות (Batch) הזנת נתונים

[ctx: menu]
en: Bookkeeping Transactions
he: רישום עסקאות

[ctx: menu]
en: Bounce Report for mailings
he: דו"ח קפיצות עבור משלוחים

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
he: עיון בקבצים שהועלו

[ctx: menu]
en: CMS Database Integration
he: שילוב עם מערכות לניהול תכנים (CMS)

[ctx: menu]
en: Campaign Dashboard
he: לוח בקרה: מסע פרסום

[ctx: menu]
en: Campaign Reports
he: דו"חות קמפיין

[ctx: menu]
en: Campaign Status
he: מצב מסע הפרסום

[ctx: menu]
en: Campaign Types
he: סוגי מסעות פרסום

[ctx: menu]
en: Campaigns
he: מסעות פרסום

[ctx: menu]
en: Cancel Subscription
he: ביטול המינוי

[ctx: menu]
en: Cart Checkout
he: להמשיך לקופה

[ctx: menu]
en: Case
he: תיק

[ctx: menu]
en: Case Activity
he: פעילות בתיק

[ctx: menu]
en: Case Activity Audit
he: ביקורת פעילות למקרה

[ctx: menu]
en: Case Custom Set
he: ערכת תיקים מותאמת

[ctx: menu]
en: Case Dashboard Dashlet
he: רכיבי לוח בקרה אישי: תיקים

[ctx: menu]
en: Case Dashlet
he: רכיבי לוח בקרה אישי: תיקים

[ctx: menu]
en: Case Details
he: פרטי תיק

[ctx: menu]
en: Case Reports
he: דו"חות תיקים

[ctx: menu]
en: Case Statuses
he: מצבי תיקים

[ctx: menu]
en: Case Types
he: סוגי תיקים

[ctx: menu]
en: Cases
he: תיקים

[ctx: menu]
en: Change Registration Selections
he: שינוי בחירות הרשמה

[ctx: menu]
en: CiviCRM API
he: ממשק נתוני CiviCRM (API)

[ctx: menu]
en: CiviCRM Blog
he: בלוג CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Dashlets
he: רכיבי לוח בקרה אישי

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
he: דף הבית

[ctx: menu]
en: CiviCRM News
he: חדשות CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
he: יצירת פרופיל CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
he: שדות פרופיל CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
he: דוחות CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCampaign
he: Civiמסע פרסום

[ctx: menu]
en: CiviCampaign Component Settings
he: Civiמסע פרסום: הגדרות רכיב

[ctx: menu]
en: CiviCase
he: Civiתיקים

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
he: לוח בקרה: ניהול תיקי טיפול

[ctx: menu]
en: CiviContribute
he: Civiתשלומים

[ctx: menu]
en: CiviContribute Component Settings
he: הגדרות הרכיב CiviContribute

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
he: לוח בקרה: תשלומים

[ctx: menu]
en: CiviEvent
he: Civiארועים

[ctx: menu]
en: CiviEvent Component Settings
he: Civiאירועים: הגדרות רכיב

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
he: לוח בקרה: אירועים

[ctx: menu]
en: CiviGrant
he: Civiמענקים

[ctx: menu]
en: CiviGrant Dashboard
he: לוח בקרה: מענקים

[ctx: menu]
en: CiviMail
he: Civiדוא״ל

[ctx: menu]
en: CiviMail Component Settings
he: Civiדוא״ל: הגדרות רכיב

[ctx: menu]
en: CiviMember
he: Civiחברות

[ctx: menu]
en: CiviMember Component Settings
he: Civiחברות: הגדרות רכיב

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
he: לוח בקרה: חברות

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
he: לוח בקרה: התחייבויות

[ctx: menu]
en: CiviReport
he: Civiדוחות

[ctx: menu]
en: Cleanup Caches and Update Paths
he: פינוי המטמון ועדכון נתיבים

[ctx: menu]
en: Closed Batches
he: אצוות (Batches) סגורות

[ctx: menu]
en: Communication Style Options
he: אפשרויות סגנון תקשורת

[ctx: menu]
en: Communications
he: תקשורת

[ctx: menu]
en: Components
he: רכיבים

[ctx: menu]
en: Conduct Survey
he: ביצוע סקר

[ctx: menu]
en: Conference Slot Labels
he: תוויות מיקום בכינוס

[ctx: menu]
en: Conference Slots
he: מיקום בכינוס

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
he: רשימת בררה לתצורה

[ctx: menu]
en: Configure Survey
he: קבע תצורת סקר

[ctx: menu]
en: Configure Widget
he: עיצוב יישומון

[ctx: menu]
en: Confirm
he: אישור

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
he: אישור הרשמה לאירוע

[ctx: menu]
en: Confirm dates
he: אישור תאריכים

[ctx: menu]
en: Connections
he: חיבורים

[ctx: menu]
en: Constituent Detail
he: פרטים מכוננים

[ctx: menu]
en: Constituent Summary
he: סיכום רשומות מכוננות

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
he: לוח בקרה: פרטי קשר

[ctx: menu]
en: Contact Reports
he: דו"חות אנשי קשר

[ctx: menu]
en: Contact Summary
he: נתוני קשר

[ctx: menu]
en: Contact Types
he: סוגי פרטי קשר

[ctx: menu]
en: Contacts
he: פרטים

[ctx: menu]
en: Contribution Aggregate by Relationship
he: תרומות שהתקבלו על פי מערכות יחסים

[ctx: menu]
en: Contribution Amounts
he: סכומי תשלומים

[ctx: menu]
en: Contribution Details
he: פרטי התרומה

[ctx: menu]
en: Contribution Reports
he: דו"חות תרומה

[ctx: menu]
en: Contribution Summary
he: סיכום תרומה

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
he: סיכום תשלומים - תרשים

[ctx: menu]
en: Contribution and Membership Details
he: תרומה

[ctx: menu]
en: Contribution details for any type of contribution, plus associated membership information for contributions which are in payment for memberships.
he: פרטי תרומה לכל סוג של תרומה, וגם מידע חברות המקושר לתרומות אשר בתשלום עבור חברות.

[ctx: menu]
en: Contributions
he: תשלומים

[ctx: menu]
en: Contributions by Household
he: תרומות על ידי משקי בית

[ctx: menu]
en: Contributions by Organization
he: תרומות על ידי ארגונים

[ctx: menu]
en: Create New Report from Template
he: יצירת דיווח חדש מתוך תבנית

[ctx: menu]
en: Current Employers
he: מעסיקים נוכחיים

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
he: אירועים נוכחיים ועתידיים

[ctx: menu]
en: Custom Data
he: נתונים מותאמים

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
he: שדות נתונים מותאמים

[ctx: menu]
en: Custom Field - Add
he: שדה נתונים מותאם: הוספה

[ctx: menu]
en: Custom Field - Change Type
he: שדה מותאם: שינוי סוג שדה

[ctx: menu]
en: Custom Field - Edit
he: שדה נתונים מותאם: עריכה

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
he: שדה נתונים מותאם: העברה

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
he: שדה נתונים מותאם: אפשרויות

[ctx: menu]
en: Custom Fields
he: שדות מידע מותאם

[ctx: menu]
en: Custom Searches
he: חיפושים מותאמיםם

[ctx: menu]
en: Customize Data and Screens
he: התאמת נתונים ומסכים

[ctx: menu]
en: Dashboard
he: לוח הבקרה

[ctx: menu]
en: Database Upgrades
he: שדרוגים למסד הנתונים

[ctx: menu]
en: Date Formats
he: מבנה תאריכים

[ctx: menu]
en: Date Preferences
he: העדפות תאריך

[ctx: menu]
en: Debugging
he: ניפוי שגיאות

[ctx: menu]
en: Debugging and Error Handling
he: טיפול וניפוי שגיאות

[ctx: menu]
en: Dedupe Exceptions
he: כללי זיהוי כפילויות: רשימת היוצאים מהכלל

[ctx: menu]
en: Delete Contact
he: מחיקת פרטי קשר

[ctx: menu]
en: Delete File
he: מחיקת קובץ

[ctx: menu]
en: Delete Survey
he: מחק סקר

[ctx: menu]
en: Detailed report for canvassing, phone-banking, walk lists or other surveys.
he: דו"ח מפורט לסריקות, מאגרי טלפונים, walk lists וסקרים אחרים.

[ctx: menu]
en: Developer
he: מפתח/ת

[ctx: menu]
en: Developer Docs
he: מסמכי פיתוח

[ctx: menu]
en: Directories
he: ספריות

[ctx: menu]
en: Display Preferences
he: העדפות תצוגה

[ctx: menu]
en: Display clicks from each mailing
he: הצגת הקלקות מכל משלוח

[ctx: menu]
en: Display contacts who opened emails from a mailing
he: הצגת אנשי קשר שפתחו דוא"ל מהמשלוח

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by household which includes contributions made by members of the household.
he: הצגת רשימה מפורטת של תרומות המקובצות על פי משקי בית, הכוללת תרומות שנעשו על ידי חברים במשק הבית.

[ctx: menu]
en: Displays a detailed list of contributions grouped by organization, which includes contributions made by employees for the organisation.
he: הצגת רשימה מפורטת של תרומות מקובצות לפי ארגון, הכוללת תרומות שנעשו על ידי עובדים בארגון.

[ctx: menu]
en: Documentation
he: תיעוד

[ctx: menu]
en: Download Errors
he: הורדת קובץ שגיאות

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
he: דיוור אלקטרוני: טיוטות ודואר לא מתוזמן

[ctx: menu]
en: Dropdown Options
he: רשימת אפשרויות נגללת

[ctx: menu]
en: Edit Field
he: עריכת שדה

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
he: עריכת פרטי הקשר המשויכים

[ctx: menu]
en: Email Greeting Formats
he: עיצוב ברכות בדוא״ל

[ctx: menu]
en: Email Invoice
he: חשבונית דוא"ל

[ctx: menu]
en: Email a Contact
he: שליחת דוא״ל לאיש קשר

[ctx: menu]
en: Email address verified
he: כתובת דוא״ל מאומתת

[ctx: menu]
en: Enable CiviCRM Components
he: הפעלת רכיבים

[ctx: menu]
en: Encounter Medium
he: אמצעי מפגש

[ctx: menu]
en: Encounter Mediums
he: אמצעי מפגש

[ctx: menu]
en: Engagement Index
he: מדד מחויבות

[ctx: menu]
en: Event Fees
he: תשלום לאירוע

[ctx: menu]
en: Event Income Details
he: פרטי הכנסות הארוע

[ctx: menu]
en: Event Income Summary
he: סיכום הכנסות לארוע

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
he: הגדרות ופרטי האירוע

[ctx: menu]
en: Event Information
he: פרטי האירוע

[ctx: menu]
en: Event Location
he: מיקום האירוע

[ctx: menu]
en: Event Name Badge Layouts
he: פריסות תגי שם ארוע

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
he: הרשמה לאירוע באינטרנט

[ctx: menu]
en: Event Participants List
he: רשימת משתתפי האירוע

[ctx: menu]
en: Event Registration
he: הרשמה לאירוע

[ctx: menu]
en: Event Reports
he: דו"חות ארוע

[ctx: menu]
en: Event Templates
he: תבניות אירועים

[ctx: menu]
en: Event Types
he: סוגי אירועים

[ctx: menu]
en: Events
he: אירועים

[ctx: menu]
en: Export Contacts
he: יצוא פרטים

[ctx: menu]
en: Exported Batches
he: אצוות (Batches) מיוצאות

[ctx: menu]
en: Extensions
he: תוספים

[ctx: menu]
en: FROM Email Addresses
he: כתובת הדוא״ל לשליחה

[ctx: menu]
en: Financial Accounts
he: חשבונות פיננסים

[ctx: menu]
en: Financial Type Accounts
he: סוגי חשבונות פיננסים

[ctx: menu]
en: Financial Types
he: סוגי פיננסים

[ctx: menu]
en: Find Activities
he: חיפוש פעילות

[ctx: menu]
en: Find Cases
he: חיפוש תיק

[ctx: menu]
en: Find Contacts
he: חיפוש אנשי קשר

[ctx: menu]
en: Find Contributions
he: חיפוש תשלומים

[ctx: menu]
en: Find Grants
he: חיפוש מענקים

[ctx: menu]
en: Find Mailings
he: חיפוש דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Find Mass SMS
he: איתור SMS המוני

[ctx: menu]
en: Find Memberships
he: חיפוש חברויות

[ctx: menu]
en: Find Participants
he: חיפוש משתתפים

[ctx: menu]
en: Find Pledges
he: חיפוש התחייבויות

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
he: חיפוש ואיחוד פרטי קשר זהים

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
he: העברת דוא״ל

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
he: כתובת הדוא״ל למשלוח

[ctx: menu]
en: Full-text Search
he: חיפוש טקסט מלא

[ctx: menu]
en: GOTV (Track Voters)
he: GOTV (מעקב אחר הצבעות)

[ctx: menu]
en: GOTV (Voter Tracking)
he: GOTV (מעקב אחר הצבעות)

[ctx: menu]
en: Gender Options
he: אפשרויות מגדר

[ctx: menu]
en: Get Image File
he: קבלת קובץ image

[ctx: menu]
en: Get expert help
he: קבל תמיכה מקצועית

[ctx: menu]
en: Get started
he: התחל כאן

[ctx: menu]
en: Given two date ranges, shows contacts who contributed in both the date ranges with the amount contributed in each and the percentage increase / decrease.
he: בהינתן שתי תקופות זמן, מציג אנשי/נשות קשר אשר תרמו בשתי התקופות יחד עם הסכום שנתרם בכל אחת מהן ואחוז התוספת/ירידה.

[ctx: menu]
en: Gives relationship details between two contacts
he: מציג פרטי יחסים בין שני אנשי קשר

[ctx: menu]
en: Grant Details
he: פרטי מענק

[ctx: menu]
en: Grant Report Detail
he: פרטי דו"ח מענק

[ctx: menu]
en: Grant Report Statistics
he: סטטיסטיקות דו"ח מענק

[ctx: menu]
en: Grant Reports
he: דו"חות מענק

[ctx: menu]
en: Grant Statistics
he: סטטיסטיקות מענק

[ctx: menu]
en: Grant Status
he: מצב מענק

[ctx: menu]
en: Grant Types
he: סוגי מענקים

[ctx: menu]
en: Grants
he: מענקים

[ctx: menu]
en: Group Members
he: חברי קבוצה

[ctx: menu]
en: Groups
he: קבוצות

[ctx: menu]
en: Groups and totals contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc.
he: סך תרומות וחלוקה לקבוצות לפי קריטריון, כולל איש/אשת קשר, תקופת זמו, סוג התרומה, מיקום התורמ/ת וכו'.

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
he: כותרת עליונה ותחתונה, הודעות אוטומטיות

[ctx: menu]
en: Helps you to analyze the income generated by an event. The report can include details by participant type, status and payment method.
he: מסיע לך לנתח את ההכנסות שהופקו מן הארוע. הדו"ח יכול לכלול פרטים לפי סוג המשתתפים, סטטוס ואמצעי תשלום.

[ctx: menu]
en: Home
he: דף הבית

[ctx: menu]
en: Import
he: יבוא

[ctx: menu]
en: Import Activities
he: יבוא פעילויות

[ctx: menu]
en: Import Contacts
he: יבוא פרטי קשר

[ctx: menu]
en: Import Contributions
he: יבוא תשלומים

[ctx: menu]
en: Import Memberships
he: יבוא חברים

[ctx: menu]
en: Import Multi-value Custom Data
he: יבוא מידע מותאם רב-ערכי

[ctx: menu]
en: Import Participants
he: יבוא משתתפים

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
he: מיפוי יבוא / יצוא

[ctx: menu]
en: Include Profiles
he: שילוב פרופילים

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
he: תארים אישיים (מר, גב׳…)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
he: סיומות אישיות (ג׳וניור, סניור…)

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
he: שרותי מסרים מידיים

[ctx: menu]
en: Interview Respondents
he: משיבים לראיון

[ctx: menu]
en: Join CiviCRM
he: הצטרף לcivicrm

[ctx: menu]
en: Label Formats
he: עיצוב תוויות

[ctx: menu]
en: Languages, Currency, Locations
he: שפה, מטבע מקומי, מיקום

[ctx: menu]
en: Lapsed Memberships
he: חברויות שפקעו

[ctx: menu]
en: Last year but not this year. Provides a list of constituents who donated last year but did not donate during the time period you specify as the current year.
he: בשנה שעברה אך לא השנה. מספק רשימה של כאלו שתרמו בשנה שעברה אך לא תרמו בטווח הזמן שפירטתם כשנה הנוכחית.

[ctx: menu]
en: List contact's donation history, grouped by year, along with contributions attributed to any of the contact's related contacts.
he: רשימת היסטוריית התרומות של איש/אשת הקשר, מקובצת על פי שנים, לצד התרומות המיוחסות למי מאנשי הקשר המקושרים אליו/אליה.

[ctx: menu]
en: Lists specific contributions by criteria including contact, time period, contribution type, contributor location, etc. Contribution summary report points to this report for contribution details.
he: רישום תרומות מסויימות לפי קריטריון כולל איש/אשת קשר, תקופת זמן, סוג התרומה, מיקום התורם/תורמ וכו'. דו"ח סיכום התרומה מצביע לדו"ח זה עבור פרטי התרומה.

[ctx: menu]
en: Localization
he: התאמה לשונית

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
he: סוגי מיקום (בית, עבודה…)

[ctx: menu]
en: Log out
he: יציאה

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
he: חשבונות דוא״ל

[ctx: menu]
en: Mail Bounces
he: קפיצות מייל

[ctx: menu]
en: Mail Clickthroughs
he: הקלקות במייל

[ctx: menu]
en: Mail Opened
he: מיילים שנפתחו

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
he: הגדרות דוא״ל

[ctx: menu]
en: Mailing Details
he: פרטי משלוח

[ctx: menu]
en: Mailing Event
he: שליחת פרטי האירוע בדיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Mailing Report
he: דוח דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Mailing Reports
he: דו"חות משלוח

[ctx: menu]
en: Mailing Summary
he: סיכומי משלו

[ctx: menu]
en: Mailings
he: דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Manage A/B Tests
he: ניהול מבחני A/B

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
he: ניהול תבניות הרשאות גישה (ACL)

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
he: ניהול דפי תשלום

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
he: ניהול חיפוש מותאם

[ctx: menu]
en: Manage Events
he: ניהול אירועים

[ctx: menu]
en: Manage Extensions
he: ניהול תוספות

[ctx: menu]
en: Manage Groups
he: ניהול קבוצות

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
he: ניהול הטבות

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
he: ניהול מחירונים

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
he: ניהול תגיות (קטגוריות)

[ctx: menu]
en: Manage Templates
he: ניהול תבניות

[ctx: menu]
en: Map Event Location
he: מיפוי מיקום האירוע

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
he: מיפוי מיקומים

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
he: מיפוי וקידוד גאוגרפי

[ctx: menu]
en: Membership Details
he: פרטי חברות

[ctx: menu]
en: Membership Reports
he: דו"חות חברות

[ctx: menu]
en: Membership Section
he: מדור חברויות

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
he: כללי מצב: חברות

[ctx: menu]
en: Membership Summary
he: סיכום חברות

[ctx: menu]
en: Membership Types
he: סוגי חברות

[ctx: menu]
en: Memberships
he: חברות

[ctx: menu]
en: Merge Contact
he: איחוד פרטי קשר

[ctx: menu]
en: Message Templates
he: תבניות הודעות

[ctx: menu]
en: Misc (Undelete, PDFs, Limits, Logging, Captcha, etc.)
he: שונות (ביטול מחיקות, PDFs, גבולו, רישום, קאפצ'ה וכו')

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
he: חברות סלולריות

[ctx: menu]
en: Multi Site Settings
he: הגדרות אתרים מרובים

[ctx: menu]
en: My Cases
he: התיקים שלי

[ctx: menu]
en: My Reports
he: הדוחות שלי

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
he: תפריט ניווט

[ctx: menu]
en: New A/B Test
he: מבחן A/B חדש

[ctx: menu]
en: New Activity
he: פעילות חדשה

[ctx: menu]
en: New Batch
he: אצווה (Batch) חדשה

[ctx: menu]
en: New Campaign
he: מסע פרסום חדש

[ctx: menu]
en: New Case
he: תיק חדש

[ctx: menu]
en: New CiviCRM Profile
he: טופס חדש

[ctx: menu]
en: New Contact
he: איש קשר חדש

[ctx: menu]
en: New Contribution
he: תשלום חדש

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
he: עמוד תשלום חדש

[ctx: menu]
en: New Email
he: דוא״ל חדש

[ctx: menu]
en: New Event
he: אירוע חדש

[ctx: menu]
en: New Grant
he: מענק חדש

[ctx: menu]
en: New Group
he: קבוצה חדשה

[ctx: menu]
en: New Household
he: משק בית חדש

[ctx: menu]
en: New Individual
he: אדם חדש

[ctx: menu]
en: New Mailing
he: דיוור אלקטרוני חדש

[ctx: menu]
en: New Mass SMS
he: SMS המוני חדש

[ctx: menu]
en: New Membership
he: חברות חדשה

[ctx: menu]
en: New Organization
he: ארגון חדש

[ctx: menu]
en: New Payment
he: תשלום חדש

[ctx: menu]
en: New Petition
he: עצומה חדשה

[ctx: menu]
en: New Pledge
he: התחייבות חדשה

[ctx: menu]
en: New Price Set
he: מחירון חדש

[ctx: menu]
en: New SMS
he: SMS חדש

[ctx: menu]
en: New Survey
he: סקר חדש

[ctx: menu]
en: New Tag
he: תגית חדשה

[ctx: menu]
en: Notes
he: הערות

[ctx: menu]
en: Open Batches
he: אצוות (Batches) פתוחות

[ctx: menu]
en: Open Case
he: פתיחת תיק

[ctx: menu]
en: Opt-out
he: ביטול

[ctx: menu]
en: Option Groups
he: קבוצות אפשרויות

[ctx: menu]
en: Organization Address and Contact Info
he: כתובת ופרטי התקשרות: ארגון

[ctx: menu]
en: Outbound Email (SMTP/Sendmail)
he: דוא״ל יוצא (SMTP/Sendmail)

[ctx: menu]
en: Outbound Email Settings
he: הגדרות דוא״ל יוצא

[ctx: menu]
en: PDF Invoice
he: חשבונית PDF

[ctx: menu]
en: Participant Listing Options
he: אפשרויות רשימת משתתפים

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
he: תבניות רשימת משתתפי אירוע

[ctx: menu]
en: Participant Role
he: תפקיד המשתתף

[ctx: menu]
en: Participant Roles
he: תפקידי המשתתפים

[ctx: menu]
en: Participant Status
he: מצב השתתפות

[ctx: menu]
en: Participant Statuses
he: מצבי המשתתפים

[ctx: menu]
en: Payment Instruments
he: אמצעי תשלום

[ctx: menu]
en: Payment Processor
he: מחולל תשלומים

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
he: סוגי מחוללי תשלומים

[ctx: menu]
en: Payment Processors
he: מעבדי תשלומים

[ctx: menu]
en: Permissions (Access Control)
he: הרשאות גישה (Access Control)

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Page Summary
he: סיכום דף פרסום אישי

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
he: דף פרסום אישי

[ctx: menu]
en: Petitions
he: עצומות

[ctx: menu]
en: Phone Type
he: סוגי טלפון

[ctx: menu]
en: Phone Types
he: סוגי טלפונים

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
he: תשלומי התחייבות לתרומה

[ctx: menu]
en: Pledge Reports
he: דו"חות התחייבות

[ctx: menu]
en: Pledge Summary
he: עמוד התחייבות

[ctx: menu]
en: Pledged But not Paid
he: בהתחייבות אך לא שולם

[ctx: menu]
en: Pledged but not Paid Report
he: דו"ח בהתחייבות אך לא שולם

[ctx: menu]
en: Pledges
he: התחייבויות לתרומה

[ctx: menu]
en: Postal Greeting Formats
he: עיצוב ברכות למכתבים

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
he: אופן התקשרות מועדף

[ctx: menu]
en: Preferred Language Options
he: אפשרויות שפה מועדפת

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
he: שפות מועדפות

[ctx: menu]
en: Premiums
he: הטבות

[ctx: menu]
en: Premiums (Thank-you Gifts)
he: הטבות (מתנות תודה)

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
he: דיוור אלקטרוני: תצוגה מקדימה

[ctx: menu]
en: Price Field Options
he: אפשרויות שדה מחיר

[ctx: menu]
en: Price Fields
he: שדות מחיר

[ctx: menu]
en: Price Sets
he: מחירונים

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
he: הדפסת תג שם לאירוע

[ctx: menu]
en: Print Page (PDF) Formats
he: הדפסת עמוד PDG

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
he: עיבוד תמונות שנטענו

[ctx: menu]
en: Profile Settings
he: הגדרות טופס

[ctx: menu]
en: ProfileEditor
he: עורך פרופיל

[ctx: menu]
en: Profiles
he: פרופילים

[ctx: menu]
en: Provides a list of address and telephone information for constituent records in your system.
he: מספק רשימה של כתובות וטלפונים של רשומות מכוננות במערכת שלך.

[ctx: menu]
en: Provides a list of constituent activity including activity statistics for one/all contacts during a given date range(required)
he: מספק רשימה של פעילות מכוננת, כולל סטטיסטיקת פעילות לאיש/אשת בודדים, או לכולם, בטוח תאריכים נתון (נדרש)

[ctx: menu]
en: Provides a list of members along with their membership status and membership details (Join Date, Start Date, End Date). Can also display contributions (payments) associated with each membership.
he: מספק רשיה של החברים והחברות לצד מצב החברות ופרטי החברות(תאריך הצטרפות, תאריך התחלה, תאריך סיום). יכול להציג גם תרומות (תשלומים) המקושרים עם כל חברות.

[ctx: menu]
en: Provides a list of memberships that have lapsed or will lapse by the date you specify.
he: מספק רשימה של חברויות אשר פקעו או עומדות לפקוע עד התאריך המפורט.

[ctx: menu]
en: Provides a list of the top donors during a time period you define. You can include as many donors as you want (for example, top 100 of your donors).
he: מספק רשימה של התורמים המובילים במשך התקופה המוגדרת. תוכלו לכלול כמה תורמים שתרצו (לדוגמה, 100 התורמים המובילים שלכם).

[ctx: menu]
en: Provides a summary of memberships by type and join date.
he: מספק סיכום של החברויות לפי סוג ומועד הצטרפות.

[ctx: menu]
en: Provides an overview of event income. You can include key information such as event ID, registration, attendance, and income generated to help you determine the success of an event.
he: מספק סיכום של הכנסות לארוע. תוכלו לכלול מידע מרכזי כמו זהות הארוע, הרשמה, הגעה והכנסות שהופקו כדי לסייע לכם להעריך את הצלחת הארוע.

[ctx: menu]
en: Provides contact-related information on contributions, memberships, events and activities.
he: מספק מידע מקושר לאיש/אשת הקשר בנוגע לתרומות, חברות, ארועים ופעילויות.

[ctx: menu]
en: Provides detail list of employer employee relationships along with employment details.
he: מספק רשימת פרטי של יחסי עובד-מעביד לצד פרטי ההעסקה.

[ctx: menu]
en: Provides information about the status of recurring contributions
he: מספר מידע על מצב התרומות החוזרות

[ctx: menu]
en: Provides lists of event attendees.
he: מספק רשימות המשתתפים בארוע.

[ctx: menu]
en: Provides lists of participants for an event.
he: מספק רשימות משתתפים לארוע

[ctx: menu]
en: Provides reporting on Intended and Successful Deliveries, Unsubscribes and Opt-outs, Replies and Forwards.
he: מספק דיווח על משוחים מתוכננים ושיצאו לפועל, הסרות מרשימת התפוצה וביטולים, תשובות שנשלחו והעברות.

[ctx: menu]
en: Provides transaction details for all contributions and payments, including Transaction #, Invoice ID, Payment Instrument and Check #.
he: מספק פרטי עסקות עבור כל התרומות והתשלומים, כולל מספר העסקה, מספר החשבונית, אמצעי התשלום ומספר ההמחאה.

[ctx: menu]
en: Record Respondents Interview
he: תיעוד ראיון עם מגיבים

[ctx: menu]
en: Recurring Contributions
he: תרומות נשנות

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
he: כללי עריכה

[ctx: menu]
en: Register Event Participant
he: רישום משתתף לאירוע

[ctx: menu]
en: Register New Participant
he: רישום משתתף חדש

[ctx: menu]
en: Register Report
he: הוספת דוח

[ctx: menu]
en: Register your site
he: רשום את האתר שלך

[ctx: menu]
en: Registration Page
he: דף רישום

[ctx: menu]
en: Relationship Types
he: סוגי קשרים

[ctx: menu]
en: Relationships
he: קשרים

[ctx: menu]
en: Release Respondents
he: שחרור המגיבים

[ctx: menu]
en: Remove From Cart
he: הסרה מסל הקניות

[ctx: menu]
en: Repeat Contributions
he: תרומות חוזרות

[ctx: menu]
en: Repeat Event
he: ארוע חוזר

[ctx: menu]
en: Report
he: דוח

[ctx: menu]
en: Reports
he: דוחות

[ctx: menu]
en: Reports Listing
he: רשימת דוחות

[ctx: menu]
en: Reserve Respondents
he: שמירת מקום למגיבים

[ctx: menu]
en: Resource URLs
he: כתובות גישה למשאבים

[ctx: menu]
en: Resubscribe
he: הרשמה מחדש לקבוצת דיוור אלקטרוני זו

[ctx: menu]
en: SMS Providers
he: ספקי SMS

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
he: סוגי קובצי חוץ בטוחים

[ctx: menu]
en: Safe File Extensions
he: סוגי קובצי חוץ בטוחים

[ctx: menu]
en: Schedule Mailing
he: הגדרת מועד לשליחת דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: Schedule Reminders
he: הגדרת מועד שליחת תזכורות

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs
he: עבודות מתוזמנות

[ctx: menu]
en: Scheduled Jobs Log
he: רישום עבודות מתוזמנות

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
he: דיוורים אלקטרוניים מתוזמנים שנשלחו

[ctx: menu]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: menu]
en: Search Builder
he: בונה חיפושים

[ctx: menu]
en: Search Preferences
he: העדפות חיפוש

[ctx: menu]
en: Sending Mail
he: דוא״ל נשלח

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
he: יצירת דף פרסום אישי - פרטי חשבון

[ctx: menu]
en: Shows contributions made by contacts that have been soft-credited to other contacts.
he: הצגת תרומות שנרתמו על ידי איש/אשת קשר אשר זוכו באשראי רך לאיש/אשת קשר אחרים.

[ctx: menu]
en: Sign Petition
he: חתימה על עצומה

[ctx: menu]
en: Smart Groups
he: קבוצות חכמות

[ctx: menu]
en: Sms Providers
he: ספקי SMS

[ctx: menu]
en: Soft Credit Types
he: סוגי אשראי רך

[ctx: menu]
en: Soft Credits
he: אשראי רך

[ctx: menu]
en: Some year(s) but not this year. Provides a list of constituents who donated at some time in the history of your organization but did not donate during the time period you specify.
he: בשנה/שנים אחרות, אך לא השנה. מספר רשימה של כאלו שתרמו בשלב כלשהו של הארגון אך לא בתקופה שפירטת.

[ctx: menu]
en: Subscribe
he: הרשמה

[ctx: menu]
en: Summarizes amount raised and number of contributors for each Personal Campaign Page.
he: סיכום הסכום שגויס ומספר התורמים לכל עמוד קמפיין אישי.

[ctx: menu]
en: Summary of pledges including amount pledged, pledge status, next payment date, balance due, total amount paid etc.
he: סיכום כל ההתחייבויות כולל הסיכום אליו התחייבו, סטטוס ההתחייבות, מועד התשלום הבא, יתרת התשלומים, הסכום הכולל ששולם וכו'

[ctx: menu]
en: Summary statistics for mailings
he: סטטיסטיקות סיכום עבור משלוחים

[ctx: menu]
en: Sunlight
he: אור שמש

[ctx: menu]
en: Support
he: תמיכה

[ctx: menu]
en: Survey Details
he: פרטי סקר

[ctx: menu]
en: Survey Types
he: סוגי סקרים

[ctx: menu]
en: Surveys
he: סקרים

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
he: סנכרון משתמשים לפרטי קשר

[ctx: menu]
en: System Settings
he: הגדרות מערכת

[ctx: menu]
en: System Status
he: מצב מערכת

[ctx: menu]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: menu]
en: Tags (Categories)
he: תגיות (קטגוריות)

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
he: שליחה לחבר

[ctx: menu]
en: Thank You
he: תודה

[ctx: menu]
en: Thank-you and Receipting
he: תודות וקבלות

[ctx: menu]
en: Title and Settings
he: כותרת והגדרות

[ctx: menu]
en: Top Donors
he: תורמים מובילים

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
he: ביטול המינוי לרשימת דיוור אלקטרוני זו

[ctx: menu]
en: Update Billing Details
he: עדכון פרטי החיוב

[ctx: menu]
en: Update Subscription
he: עדכון המינוי

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
he: שדרוג CiviCRM

[ctx: menu]
en: Users and Permissions
he: משתמשים והרשאות

[ctx: menu]
en: View Activity
he: צפייה בפעילות

[ctx: menu]
en: View Cart
he: הצגת סל הקניות

[ctx: menu]
en: View Date Preferences
he: הצגת העדפות תאריך

[ctx: menu]
en: View Mailing
he: הצגת דיוור אלקטרוני

[ctx: menu]
en: View Payment
he: הצגת תשלום

[ctx: menu]
en: View Petition Signatures
he: הצגת חתימות

[ctx: menu]
en: Website Types
he: סוגי אתרי אינטרנט

[ctx: menu]
en: Word Replacements
he: החלפת מילים

[ctx: menu]
en: WordPress Access Control
he: שליטת גישת וורדפרס

en: merge
he: מזג

en: miles
he: מיילים

en: minute, 0-padded ('00'..'60')
he: דקות 0-מוצמד  ('00'..'60')

en: minutes
he: דקות

en: mismatch.
he: חוסר התאמה.

en: month
he: חודש

en: month as a decimal number, 0-padded ('01'..'12')
he: חודש כמספר 0-מוצמד  ('01'..'12')

en: more
he: עוד

en: more info
he: מידע נוסף

en: must be a numeric value
he: חייב להיות ערך מספרי

en: new campaign
he: קמפיין חדש

en: new tag
he: תגית חדשה

en: no subject
he: אין נושא

en: none
he: כלום

en: not a duplicate
he: לא כפול

en: not available
he: לא זמין

en: notification
he: התרעה

en: on hold
he: בהמתנה

en: ongoing
he: ממשיך

en: options
he: אפשרויות

en: or
he: או

en: profile create
he: צור פרופיל

en: profile edit
he: ערוך פרופיל

en: profile listings
he: רשימת פופילים

en: profile listings and forms
he: רישום פרופילים וטופסים

en: profile view
he: הצג פרופיל

en: profiles
he: פרופילים

[ctx: province]
en: Alabama
he: אלבמה

[ctx: province]
en: Alaska
he: אלסקה

[ctx: province]
en: Arizona
he: אריזונה

[ctx: province]
en: Arkansas
he: ארקנסו

[ctx: province]
en: California
he: קליפורניה

[ctx: province]
en: Colorado
he: קולורדו

[ctx: province]
en: Connecticut
he: קונטיקט

[ctx: province]
en: Delaware
he: דלור

[ctx: province]
en: Florida
he: פלורידה

[ctx: province]
en: Georgia
he: ג'יורג'יה

[ctx: province]
en: Guatemala
he: גואטמלה

[ctx: province]
en: Hawaii
he: הואי

[ctx: province]
en: Idaho
he: אידהו

[ctx: province]
en: Illinois
he: אילינוי

[ctx: province]
en: Indiana
he: אינדיאנה

[ctx: province]
en: Iowa
he: איווה

[ctx: province]
en: Kansas
he: קנזס

[ctx: province]
en: Kentucky
he: קנטקי

[ctx: province]
en: Louisiana
he: לואיזיאנה

[ctx: province]
en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

[ctx: province]
en: Maine
he:  מין

[ctx: province]
en: Male
he: זכר

[ctx: province]
en: Maryland
he: מרילנד

[ctx: province]
en: Massachusetts
he: מסצ'וסטס

[ctx: province]
en: Mexico
he: מקסיקו

[ctx: province]
en: Michigan
he: מישיגן

[ctx: province]
en: Minnesota
he: מינסוטה

[ctx: province]
en: Mississippi
he: מיסיסיפי

[ctx: province]
en: Missouri
he: מיזורי

[ctx: province]
en: Montana
he: מונטנה

[ctx: province]
en: Nebraska
he: נברסקה

[ctx: province]
en: Nevada
he: נבדה

[ctx: province]
en: New Hampshire
he: ניו המפשיר

[ctx: province]
en: New Jersey
he: ניו ג'רזי

[ctx: province]
en: New Mexico
he: ניו מקסיקו

[ctx: province]
en: New York
he: ניו יורק

[ctx: province]
en: Ohio
he: אוהיו

[ctx: province]
en: Oklahoma
he: אוקלהומה

[ctx: province]
en: Oregon
he: אורגון

[ctx: province]
en: Panama
he: פנמה

[ctx: province]
en: Pennsylvania
he: פנסילבניה

[ctx: province]
en: Taiwan
he: טיוואן

[ctx: province]
en: Tennessee
he: טנסי

[ctx: province]
en: Texas
he: טקסס

[ctx: province]
en: Utah
he: ייוטה

[ctx: province]
en: Vermont
he: ורמונט

[ctx: province]
en: Virginia
he: ווירג'יניה

[ctx: province]
en: Washington
he: ווושינגטון

[ctx: province]
en: Wisconsin
he: ויסקונסין

[ctx: province]
en: Wyoming
he: ויומינג

en: raised
he: גוייס

en: reCAPTCHA Keys
he: מפתחות ריקפצה

en: read more
he: קרא עוד

en: receipt
he: קבלה

en: register for events
he: הרשמה לאירועים

en: release
he: שחרר

en: search by group
he: חפש לפי קבוצה

en: seconds
he: שניות

en: select
he: בחר

en: select activity
he: בחר פעולה

en: show all
he: הצג הכל

en: show child groups
he: הצג קבוצות תולדה

en: show location
he: הצגת מיקום

en: smart group
he: קבוצה חכמה

en: ssl_merchant_id is not set for this payment processor
he: לא נקבע ssl_merchant_id למחולל התשלומים

en: start date
he: תאריך התחלה

en: status
he: סטטוס

en: submit credit card payment
he: הכנס חיוב כרטיס אשראי

en: test
he: בדיקה

en: transaction already processed.
he: העסקה כבר עברה עיבוד.

en: type
he: סוג

en: under the name
he: תחת השם

en: until
he: עד

en: updated
he: עודכן

en: uppercase ante/post meridiem ('AM', 'PM')
he: אותיות רישיות  ('AM', 'PM')

en: vCard Name
he: שם vCard

en: view
he: הצג

en: view all activities
he: הצג את כל הפעילויות

en: view all contacts
he: הצג כל אנשי קשר

en: view details
he: הצג פרטים

en: view event info
he: הצגת מידע אירוע

en: whether the button is clickable or disabled
he: אם הכפתור הוא ניתן ללחיצה או מנוטרל

en: width of the button in pixels
he: ברוחב של הלמטה בפיקסלים

en: with
he: עם

en: year
he: שנה

en: year as a decimal number including the century ('2015')
he: שנה כמספר עשרוני הכולל את המאה ('2015')
